7 Najlep┼íia inteligentn├í telev├şzia Vizio zo v┼íetk├Żch ve─żkost├ş

7 Najlep┼íia inteligentn├í telev├şzia Vizio zo v┼íetk├Żch ve─żkost├ş 1

Pok├║┼íate sa za─Źa┼ą rok s novou inteligentnou telev├şziou, ktor├í by sa perfektne hodila k v├í┼ímu TV stojanu? Nehovor viac. Aby sme sa vyhli probl├ęmom, podel├şme sa o na┼íe najlep┼íie tipy na najlep┼íie telev├şzory Vizio z r├┤znych ve─żkost├ş.

Pozri:

Inteligentn├ę telev├şzory s├║ v dne┼ínej dobe nevyhnutn├ę pre ka┼żd├║ dom├ícnos┼ą. Jednou z ve─żk├Żch v├Żhod tohto druhu telev├şzora je, ┼że sa d├í ─żahko pripoji┼ą na internet. Nie je to pohodln├ę?

Bez n├ímahy m├┤┼żete sledova┼ą najnov┼íie spr├ívy, svoje ob─ż├║ben├ę ┼íporty a dokonca aj karikat├║ry pre deti. Rovnako r├Żchlo sa m├┤┼żete pozrie┼ą aj na svoje ├║─Źty soci├ílnych m├ędi├ş.

Nielen to:

Niektor├ę inteligentn├ę telev├şzory Vizio sa dod├ívaj├║ aj s dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm tabletu Android, ktor├ę v├ím pom├┤┼że ovl├ída┼ą Smart TV na dia─żku. Z tohto dia─żkov├ęho ovl├ídania m├┤┼żete nastavi┼ą hlasitos┼ą a vybra┼ą film, ktor├Ż sa m├í prehra┼ą. Znie to ako dobr├Ż obchod, v┼íak?

Pam├Ąt├ím si, ke─Ć si moja teta k├║pila prv├║ inteligentn├║ telev├şziu. V┼íetci boli ├║plne ohromen├ş.

M├┤j str├Żko sledoval film a m├┤j bratranec pozeral vide├í na Youtube. Striedali sme sa pri sk├║┼ían├ş vec├ş, aby si ka┼żd├Ż mohol vysk├║┼ía┼ą nov├Ż telev├şzor.

Okam┼żite som sa pok├║sil sledova┼ą anime a chlapca som prekvapil, ako je tento telev├şzor tak u┼ż├şvate─żsky pr├şjemn├Ż. Nieko─żk├Żmi kliknutiami som u┼ż na webe. Nie je to pr├íve praktick├ę?

Teraz je tu dohoda:

Spolo─Źnos┼ą Vizio vyr├íba inteligentn├ę telev├şzory, ktor├ę maj├║ najlep┼íiu ranu za babku. Za─Źle┼łuj├║ najnov┼íie inov├ície do telev├şznej technol├│gie a poskytuj├║ prvotriedny v├Żkon vo v┼íetk├Żch svojich modelov├Żch jednotk├ích.

Teraz si nerobte starosti, ak ste si v s├║─Źasnosti m├Żlia s modelom, ktor├Ż si chcete k├║pi┼ą. U─żah─Źili sme v├ím to a zostavili sme zoznam na vyh─żad├ívanie najlep┼íej inteligentnej telev├şzie Vizio z r├┤znych ve─żkost├ş.

Pozri tie┼ż: Najlep┼íie aplik├ície pre inteligentn├║ telev├şziu Vizio

Najlep┼íie inteligentn├ę telev├şzory Vizio pod─ża ve─żkosti

Najlep┼íie inteligentn├ę telev├şzory Vizio r├┤znych ve─żkost├ş

1. 32-palcov├í inteligentn├í telev├şzia VIZIO D32-D1-D radu D

best-vizio-smart-tv-32inch32-palcov├í inteligentn├í telev├şzia VIZIO D32-D1-D radu D

S├ęria Vizio D32-D1 D sa m├┤┼że pochv├íli┼ą rozl├ş┼íen├şm 1080p Full HD. M├┤┼żete si vychutna┼ą sledovanie svojich ob─ż├║ben├Żch rel├íci├ş s neuverite─żnou ├║rov┼łou podrobnost├ş.

Tento model m├í v sebe zabudovan├║ aplik├íciu Vizio Internet Apps Plus, v ktorej si m├┤┼żete jednoducho vychutna┼ą v├Ą─Ź┼íinu aktualizovan├Żch filmov a hudby priamo z internetu.

M├í efekt├şvnu obnovovaciu frekvenciu 120 Hz, ktor├í pom├íha vytv├íra┼ą superostr├ę obr├ízky. M├í tie┼ż jasn├║ akciu 240, ─Źo je ve─żmi v├Żhodn├ę pre sledovanie ┼íportu.

Ak m├íte probl├ęmy s porozumen├şm nov├Żch pom├┤cok, nebol by tento telev├şzor probl├ęmom. M├í sedempolohov├Ż sp├║┼í┼ąa─Ź aplik├íci├ş a ve─żmi u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├║ domovsk├║ str├ínku aplik├íci├ş, ktor├í v├ím pom├┤┼że ─żah┼íie sa orientova┼ą v aplik├íci├ích, ktor├ę chcete.

amazon-kupit-tlacitko-3

2. VIZIO D55u-D1 55-palcov├í inteligentn├í telev├şzia Ultra HD

best-vizio-smart-tv-55inchVIZIO D55u-D1 55-palcov├í inteligentn├í telev├şzia Ultra HD

Vizio D55u-D1 zobrazuje rozl├ş┼íenie Ultra HD. Za┼żijete neuverite─żn├ę detaily a ─Źistotu s viac ako 8 mili├│nov pixelov. No, ak├ę ├║┼żasn├ę to je?

M├í neuverite─żn├║ funkciu, v ktorej dok├í┼że transformova┼ą rel├ície, filmy a ┼íport v rozl├ş┼íen├ş Full HD 1080p na ve─żkolep├ę rozl├ş┼íenie 4K Ultra HD. Aby bolo zaisten├ę streamovanie videa v rozl├ş┼íen├ş Ultra HD, m├í t├íto Smart TV dvojp├ísmov├ę Wi-Fi pripojenie, v─Ćaka ktor├ęmu je va┼íe pripojenie 3x r├Żchlej┼íie.

T├íto inteligentn├í telev├şzia m├í tie┼ż VIZIO Internet Apps Plus, ktor├ę pou┼ż├şvate─żovi poskytuje pohodlnej┼í├ş pr├şstup k najob─ż├║benej┼í├şm rel├íci├ím, filmom a ─Ćal┼í├şm. Wow! T├íto inteligentn├í telev├şzia sa st├íva pohodlnej┼íou a jednoduch┼íie sa pou┼ż├şva.

T├íto inteligentn├í telev├şzia m├í tie┼ż rozsiahle podsvietenie LED a 14 sekci├ş LED, ktor├ę poskytuj├║ vynikaj├║cu rovnomernos┼ą svetla aj v tmavej miestnosti. Milovn├şci akcie a ┼íportu ur─Źite ocenia Clear Action 240 tohto inteligentn├ęho telev├şzora, ktor├Ż pom├íha vytv├íra┼ą neuverite─żn├ę detaily aj pri r├Żchlych sc├ęnach, ale aj s obnovovacou frekvenciou 120 Hz.

amazon-kupit-tlacitko-3

3. VIZIO M-Series Quantum 43 ÔÇŁ4K HDR Smart TV

best-vizio-smart-tv-43 palcovVIZIO M-Series Quantum 43 ÔÇŁ4K HDR Smart TV

V├Żznamnou v├Żhodou tejto inteligentnej telev├şzie je kvantov├Ż farebn├Ż displej. ─îo to vlastne je? Je to technol├│gia ─Ćal┼íej gener├ície, ktor├í prin├í┼ía filmov├║ intenzitu, preto┼że z v├í┼ího telev├şzora s├║─Źasne vysko─Ź├ş viac ako jedna miliarda farieb.

M├í ultra jasn├Ż 400, ktor├Ż m├┤┼że poskytn├║┼ą prednosti a┼ż do 400 nitov jasu. Je vybaven├Ż 12 miestnymi stmievac├şmi z├│nami a m├┤┼że zobrazova┼ą ohromuj├║cu h─║bku a kontrast.

─Äal┼í├şm faktorom, na ktor├Ż by ste mali myslie┼ą, je, ┼że t├íto inteligentn├í telev├şzia m├í tie┼ż technol├│giu 4K Ultra HD. Pre─Źo akceptova┼ą 1080p, ke─Ć u┼ż m├┤┼żete ├şs┼ą v Ultra HD, nie?

N├íjdenie skvel├ęho obsahu nie je probl├ęm s touto Smart TV, preto┼że je dod├ívan├Ż s mobilnou aplik├íciou smart cast. Netflix a Hulu s├║ vzdialen├ę iba jedno kliknutie. Nie je to skvel├ę pre na┼íich milovn├şkov filmov?

M├í tie┼ż slu┼żbu Vizio WatchFree, v ktorej si budete m├┤c┼ą bezplatne vychutna┼ą viac ako 150 kan├ílov.

amazon-kupit-tlacitko-3

4. 24 ÔÇŁSmart TV VIZIO radu D

best-vizio-smart-tv-24inch24 ÔÇŁSmart TV VIZIO radu D

Mohlo by v├ís zauj├şma┼ą, ako sa tento relat├şvne mal├Ż Smart TV dostal do n├í┼ího zoznamu? Tu je d├┤vod, pre─Źo:

Je mal├Ż, tak┼że sa pohodlne zmest├ş na st├┤l, mal├Ż telev├şzny stojan alebo ho m├┤┼żete zavesi┼ą aj na stenu. Je tie┼ż ─żahk├ę pren├í┼ía┼ą. Menej probl├ęmov, v┼íak?

Ale nielen to:

Tento model je vybaven├Ż syst├ęmom SmartCast 3.0; n├íjs┼ą dobr├Ż obsah na sledovanie je rovnako jednoduch├ę ako 1-2-3. Dod├íva sa s dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm, ktor├ę sa d├í prepn├║┼ą na Netflix alebo Hulu jedin├Żm kliknut├şm.

M├í rozl├ş┼íenie 1080p s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm a pomer str├ín 16:9. T├íto inteligentn├í telev├şzia je rovnako v├Żkonn├í ako ostatn├ş ve─żk├ş konkurenti. T├íto inteligentn├í telev├şzia ur─Źite vyd├íva mal├║, ale stra┼ín├║ energiu.

Dod├íva sa tie┼ż s funkciou VIZIO WatchFree, ktor├í v├ím umo┼żn├ş bezplatn├Ż pr├şstup k viac ako 150 kan├ílom.

Pre v├í┼í telef├│n s Androidom je k dispoz├şcii aj aplik├ícia VIZIO SmartCast mobile, v ktorej budete m├┤c┼ą pomocou mobiln├ęho telef├│nu zap├şna┼ą/vyp├şna┼ą, upravova┼ą hlasitos┼ą, prep├şna┼ą vstupy a streamova┼ą ak├║ko─żvek show na svoju ve─żk├║ obrazovku.

amazon-kupit-tlacitko-3

5. VIZIO V-Series 50 ÔÇŁ4K HDR Smart TV

best-vizio-smart-tv-50 palcovVIZIO V-Series 50 ÔÇŁ4K HDR Smart TV

Vizio V-Series 50 ÔÇ│ je dod├ívan├Ż s HDR Vision od Dolby. Dok├í┼że zobrazi┼ą ┼íir┼íiu ┼ík├ílu farieb a detailov.

Tento inteligentn├Ż telev├şzor nesie technol├│giu Ultra HD, ktor├í je ┼ítyrikr├ít vy┼í┼íia ako 1080p. T├íto inteligentn├í telev├şzia v├ís ohrom├ş svojou schopnos┼ąou zobrazova┼ą mili├│ny pixelov s├║─Źasne.

S pln├Żm po─żom podsvietenia LED je svetlo rovnomerne rozlo┼żen├ę na ka┼żdom rohu, aby sa zv├Ż┼íil v├Żkon obrazu. Budete m├┤c┼ą by┼ą svedkami ┼ípi─Źkov├ęho v├Żkonu aj pri slabom osvetlen├ş.

Streamovanie vysokokvalitn├ęho 4K HDR je s touto inteligentnou telev├şziou ├║┼żasne jednoduch├ę, preto┼że je vybaven├í syst├ęmom SmartCast 3.0, ku ktor├ęmu m├íte pr├şstup pomocou dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa, alebo si do telef├│nu s Androidom m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą mobiln├║ aplik├íciu.

Nem├┤┼żete n├íjs┼ą skvel├║ ┼íou od Netflixu alebo Hulu? Nerobte si starosti, preto┼że tento model m├í vstavan├Ż Chromecast, v ktorom n├íjdete mno┼żstvo streamovac├şch aplik├íci├ş. M├┤┼żete si tie┼ż bezplatne vychutna┼ą viac ako 100 kan├ílov.

Tento model m├í osemjadrov├Ż procesor, ktor├Ż je vynikaj├║cim faktorom pri zni┼żovan├ş oneskorenia v aplik├íci├ích inteligentnej dom├ícnosti alebo pri prep├şnan├ş aktiv├şt.

amazon-kupit-tlacitko-3

6. VIZIO P-Series Quantum 65 ÔÇŁ4K HDR Smart TV

best-vizio-smart-tv-65inchVIZIO P-Series Quantum 65 ÔÇŁ4K HDR Smart TV

Tento inteligentn├Ż telev├şzor od spolo─Źnosti VIZIO vyu┼ż├şva ├║┼żasn├║ technol├│giu kvantov├Żch farieb. Dok├í┼że poskytn├║┼ą a┼ż o 115% viac farieb ako ┼ítandardn├ę 4K telev├şzory.

Disponuje technol├│giou Dolby Vision HDR a ultra-jasn├Żm 1100, ktor├ę poskytuj├║ a┼ż 1100 nitov jasu a 200 lok├ílnych stmievac├şch z├│n. Sledujte aj tie najmen┼íie detaily, aj ke─Ć sledujete tmav├Ż film.

S pomocou VIZIO Smart Cast 3.0, prehliadanie rel├ície alebo po─Ź├║vanie hudby by bolo tak├ę jednoduch├ę. Navig├íciu v Netflixe a Hulu je mo┼żn├ę vykona┼ą na samotnom telev├şzore. Nie je to pohodln├ę?

St├íle nem├┤┼żete n├íjs┼ą ┼íou od spolo─Źnost├ş Netflix a Hulu? Nebojte sa, preto┼że tento telev├şzor je dod├ívan├Ż aj s programom VIZIO Watch Free, ktor├Ż poskytuje bezplatn├Ż pr├şstup k viac ako 150 kan├ílom.

Podporuje tie┼ż hlasov├ę ovl├ídanie bez pou┼żitia r├║k pomocou Alexa a Google Assistant. Hlasitos┼ą u┼ż nebudete musie┼ą nastavova┼ą pomocou dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa.

Tento model z├şskal aj najlep┼íiu Smart TV za posledn├Ż rok 2019 v r├ímci ocenen├ş Best of CES. Je to tak├í ve─żmoc a je to tie┼ż telev├şzor s najhmotnej┼íou obrazovkou v na┼íom zozname.

amazon-kupit-tlacitko-3

7. VIZIO D40-D1 40-palcov├í inteligentn├í telev├şzia

best-vizio-smart-tv-40inchVIZIO D40-D1 S├ęria 40 palcov, Smart TV

V neposlednom rade je v tomto zozname VIZIO D40 s obrazovkou s rozmerom 40 palcov. M├í rozl├ş┼íenie 1080p Full HD, ktor├ę div├íkovi poskytuje kri┼ít├í─żovo ─Źist├Ż obraz pri sledovan├ş akejko─żvek show.

Tento model m├í LED podsvietenie s pln├Żm displejom, ktor├ę rozde─żuje svetlo na zadn├║ stranu celej obrazovky, aby poskytlo rovnomernos┼ą a vynikaj├║ci obrazov├Ż v├Żkon.

Rovnako ako v┼íetky inteligentn├ę telev├şzory je aj tento model integrovan├Ż s Wi-Fi, ─Źo pou┼ż├şvate─żovi pom├íha r├Żchlo sa pripoji┼ą na web. Potom si m├┤┼żete vychutna┼ą svoje ob─ż├║ben├ę telev├şzne rel├ície, filmy a hudbu pomocou aplik├ície, ktor├║ si vyberiete.

V─Ćaka obnovovacej frekvencii 60 Hz s├║ r├Żchle ak─Źn├ę sc├ęny a ┼íport vzru┼íuj├║cej┼í├ş v─Ćaka ohromuj├║cim ostr├Żm detailom.

amazon-kupit-tlacitko-3

─îast├ę ot├ízky

Ako m├┤┼żem streamova┼ą Netflix z telef├│nu do svojej Smart TV?

Otvorte aplik├íciu Netflix. Vyberte ikonu pren├í┼íania v dolnom alebo hornom rohu obrazovky. V dan├Żch mo┼żnostiach vyberte svoj Smart TV. Vyberte film alebo telev├şznu rel├íciu a potom stla─Źte tla─Źidlo Prehra┼ą.

Ak├Ż je rozdiel medzi SmartCast a Smart TV?

SmartCast je schopnos┼ą v├í┼ího telev├şzora pou┼ż├şva┼ą aplik├ície vo va┼íom smartf├│ne. Aplik├íciu SmartCast si m├┤┼żete stiahnu┼ą do telef├│nu a poskytne v├ím zoznam aplik├íci├ş, z ktor├Żch m├┤┼żete SmartCast pou┼żi┼ą do svojej Smart TV. Smart TV znamen├í, ┼że sa v├í┼í telev├şzor m├┤┼że pripoji┼ą k webu.

Má Vizio Android TV?

V s├║─Źasnosti Vizio bohu┼żia─ż nepred├íva ┼żiadny telev├şzor so syst├ęmom Android.

Záver

Inteligentn├ę telev├şzory s├║ v dne┼ínej dobe ┼íiroko pou┼ż├şvan├ę v─Ćaka svojmu pohodliu a kvalite. Ve─ża ─żud├ş sa pri sledovan├ş svojich ob─ż├║ben├Żch telev├şznych rel├íci├ş a filmov spolieha hlavne na svoj internet a toto zariadenie im m├┤┼że v├Żrazne pom├┤c┼ą u┼żi┼ą si to.

V─Ćaka dne┼ínej technol├│gii by pripojenie na┼íich telev├şzorov k internetu vy┼żadovalo iba nieko─żko kliknut├ş. Aplik├ície s├║ tie┼ż ┼íiroko dostupn├ę, ke─Ć s├║ u┼ż pripojen├ę k internetu; nach├ídzanie skvel├ęho obsahu je teraz jednoduch┼íie.

V s├║─Źasnosti existuje ve─ża spolo─Źnost├ş, ktor├ę vyr├íbaj├║ inteligentn├ę telev├şzory, ale Vizio je jednou z najlacnej┼í├şch, ktor├ę poskytuj├║ vynikaj├║cu kvalitu. S relat├şvne ni┼ż┼íou cenou u┼ż m├┤┼żete sledova┼ą v rozl├ş┼íen├ş 1080p alebo dokonca v 4K Ultra HD.

Telev├şzory sa v posledn├Żch rokoch dramaticky vyv├şjali a ich obsluha je st├íle pohodlnej┼íia; s ─żahkos┼ąou ich m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą aj na┼íi star├ş rodi─Źia. Na ─Źo teda ─Źak├íte, z├şskajte hne─Ć jeden od Vizia!

Sk├║sili ste si predt├Żm k├║pi┼ą Smart TV od spolo─Źnosti Vizio? Ak nie, vyberte si z n├í┼ího zoznamu a pode─żte sa o svoje sk├║senosti v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok