Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

7 Najlep┼íia bezplatn├í alternat├şva k aktualiz├ícii ovl├ída─Źov Avast 2020

H─żad├íte alternat├şvu k programu Avast Driver Updater? Ak sa v├í┼í po─Ź├şta─Ź ─Źasto stret├íva s probl├ęmami s v├Żkonom, mus├şte sa pozrie┼ą na ovl├ída─Źe zariaden├ş, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą zastaran├ę. Ale v kateg├│rii bezplatn├í aktualiz├ícia ovl├ída─Źa n├ístrojov, existuje ve─ża mo┼żnost├ş Aktualizujte ovl├ída─Źe okam┼żite.

Ovl├ída─Źe syst├ęmu zohr├ívaj├║ k─ż├║─Źov├║ ├║lohu pri optimaliz├ícii funkcie po─Ź├şta─Źa, preto┼że s├║ prepojovac├şm mostom medzi hardv├ęrom a syst├ęmov├Żm procesorom. Ak s├║ hardv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőovl├ída─Źe po┼íkoden├ę, ch├Żbaj├║ce alebo neaktu├ílne, nar├║┼íaj├║ fungovanie syst├ęmu.

V tomto blogu teda poskytneme inform├ície o siedmich Aktualiz├ícia n├ístroj driver ktor├ę sa m├┤┼żu bez probl├ęmov stara┼ą o va┼íe syst├ęmov├ę ovl├ída─Źe.

7 Najlep┼íia vo─żba pre Avast Driver Updaterrok 2020:

Teraz sa pozrime podrobne na n├ístroje a funkcie n├ístroja na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov.

1, Aktualiz├ícia bitov├Żch ovl├ída─Źov

Bit Driver Updater - najlep┼í├ş bezplatn├Ż softv├ęr na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov

Po─Źas in┼ítal├ície m├┤┼że tento n├ístroj vykona┼ą d├┤kladn├║ kontrolu po─Ź├şta─Źa, aby zistil ch├Żbaj├║ce a zastaran├ę ovl├ída─Źe. Zverejnite to, m├┤┼żete si stiahnu┼ą najnov┼íie verzie syst├ęmov├Żch ovl├ída─Źov, ktor├ę je potrebn├ę opravi┼ą ich in┼ítal├íciou do syst├ęmu.

Bitov├í aktualiz├ícia ovl├ída─Źa je bezpochyby to najlep┼íia alternat├şva k n├ístroju Avast Driver Updater, M├┤┼że nielen aktualizova┼ą ovl├ída─Źe, ale aj z├ílohova┼ą syst├ęmov├ę ovl├ída─Źe tak, aby v pr├şpade zlyhania syst├ęmu alebo pri pripojen├ş nov├ęho po─Ź├şta─Źa pomohol obnovi┼ą ovl├ída─Źe zariaden├ş.

V─Ćaka jednoduch├ęmu pou┼ż├şvate─żsk├ęmu rozhraniu m├┤┼że tento n├ístroj urobi┼ą v├í┼í syst├ęm r├Żchlym, hladk├Żm a stabiln├Żm.

7 Najlep┼íia bezplatn├í alternat├şva k aktualiz├ícii ovl├ída─Źov Avast 2020 1

Pre─Ź├ştajte si viac: Windows 7 Ako aktualizova┼ą svoje grafick├ę ovl├ída─Źe v syst├ęme Windows 7 Windows 10

2, Aktualiz├ítor ovl├ída─Źov ITL

ITL Driver Updater - bezplatn├Ż aktualiz├ítor ovl├ída─Źov

V─Ćaka intuit├şvnemu pou┼ż├şvate─żsk├ęmu rozhraniu a ─żahko pou┼żite─żn├Żm funkci├ím m├┤┼że tento n├ístroj na aktualiz├íciu ovl├ída─Źa eliminova┼ą v┼íetky probl├ęmy s po─Ź├şta─Źom jedn├Żm ┼żartom. In┼ítal├ícia je jednoduch├í a m├┤┼żete skenova┼ą po─Ź├şta─Ź v re├ílnom ─Źase, aby ste zistili zastaran├ę ovl├ída─Źe. V─Ćaka funkcii aktualiz├ície jedn├Żm kliknut├şm tento n├ístroj pom├íha neust├íle aktualizova┼ą v├í┼í syst├ęm.

V┼żdy sa m├┤┼żete vzia┼ą na svoje miesto, pokia─ż ide o obavy t├Żkaj├║ce sa zachovania zdravia v├í┼ího po─Ź├şta─Źa, preto┼że program na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov ITL m├┤┼że z├ílohova┼ą va┼íe ovl├ída─Źe a opravi┼ą v┼íetky probl├ęmy spojen├ę s ovl├ída─Źmi, preto┼że m├í Humongous datab├ízu ovl├ída─Źov.

Preto je mo┼żn├ę zavola┼ą aktualiz├íciu ovl├ída─Źa ITL najlep┼íia mo┼żnos┼ą Avast Driver Updater,

7 Najlep┼íia bezplatn├í alternat├şva k aktualiz├ícii ovl├ída─Źov Avast 2020 2

3, R├Żchla aktualiz├ícia ovl├ída─Źa

Quick Driver Updater - najlep┼í├ş softv├ęr na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov

Vyvarujte sa ─Źast├Żm zlyhaniam syst├ęmu a probl├ęmom so zamrznut├şm pomocou n├ístroja Quick Driver Updater. V─Ćaka tomu z├şskate v┼íetky najnov┼íie a origin├ílne ovl├ída─Źe pre v├í┼í syst├ęm najlep┼í├ş n├ístroj na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov a u┼íetrite ─Źas a ├║silie na manu├ílnu aktualiz├íciu ovl├ída─Źov.

Pom├íha po─Ź├şta─Źu dosiahnu┼ą optim├ílny hern├Ż v├Żkon a bezprobl├ęmovo vykon├íva┼ą aj ─Ćal┼íie ┼ąa┼żk├ę ├║lohy. Technick├║ pomoc m├┤┼żete kedyko─żvek vyh─żada┼ą aj prostredn├şctvom z├íkazn├şckeho servisu 24 hod├şn denne, 7 dn├ş v t├Ż┼żdni.

7 Najlep┼íia bezplatn├í alternat├şva k aktualiz├ícii ovl├ída─Źov Avast 2020 3

4, Driver Magic

Driver Magic - najlep┼í├ş aktualiz├ítor ovl├ída─Źov

Ak ju chcete ├║plne bezplatn├í aktualiz├ícia ovl├ída─Źov Tu je vynikaj├║ci n├ístroj na aktualiz├íciu syst├ęmov├Żch ovl├ída─Źov a dokonca aj na zabezpe─Źenie ochrany webu. ─îo viac si m├┤┼że niekto vy┼żiada┼ą?

Kompletn├ę rie┼íenie na jednom mieste pre v┼íetky va┼íe syst├ęmov├ę potreby. T├íto aplik├ícia m├┤┼że s┼ąahova┼ą ofici├ílne ovl├ída─Źe pre v├í┼í syst├ęm a napravi┼ą v┼íetky typy hardv├ęrov├Żch probl├ęmov pomocou komplexnej datab├ízy ovl├ída─Źov.

Pom├íha tie┼ż rie┼íi┼ą probl├ęmy so spusten├şm a ─Źist├ę nevy┼żiadan├ę s├║bory na ur├Żchlenie procesu spustenia. M├┤┼że tie┼ż blokova┼ą ┼íkodliv├ę webov├ę str├ínky, aby ste ich mohli bezpe─Źne surfova┼ą.

7 Najlep┼íia bezplatn├í alternat├şva k aktualiz├ícii ovl├ída─Źov Avast 2020 4

Pre─Ź├ştajte si viac: Ako upgradova┼ą na Windows 10 zadarmo

5, Vodi─Ź jednoduch├Ż

Driver Easy - najlep┼í├ş bezplatn├Ż aktualiz├ítor ovl├ída─Źov

─Äal┼í├ş najlep┼í├ş v├Żber v kateg├│rii najlep┼í├ş softv├ęr na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov je Driver Easy. Jedn├í sa o ve─żmi pokro─Źil├Ż n├ístroj, ktor├Ż podporuje v┼íetky najnov┼íie funkcie na udr┼żanie zdravia v├í┼ího po─Ź├şta─Źa.

Vyrie┼íte v┼íetky probl├ęmy s├║visiace s ovl├ída─Źom naraz pomocou jedin├ęho kliknutia. Tento n├ístroj tie┼ż podporuje skenovanie po─Ź├şta─Źa v re┼żime offline. Bezplatn├í sk├║┼íobn├í verzia v┼íak pon├║ka iba z├íkladn├ę funkcie. Podporuje tie┼ż funkcie automatick├ęho z├ílohovania a obnovy.

7 Najlep┼íia bezplatn├í alternat├şva k aktualiz├ícii ovl├ída─Źov Avast 2020 5

6, Auslogics Driver Updater

Auslogics Driver Updater - softv├ęr na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov

Auslogics Driver Updater je r├Żchly a ─żahko pou┼żite─żn├Ż n├ístroj, ktor├Ż masovo preferuj├║ jeho vynikaj├║ce vlastnosti a ponuky. M├┤┼że r├Żchlo s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą aktualiz├ície za v├ís.

Aktualiz├íciou pr├şslu┼ín├ęho ovl├ída─Źa jedn├Żm kliknut├şm dok├í┼że vyrie┼íi┼ą v┼íetky probl├ęmy s reproduktormi, probl├ęmy so zobrazen├şm, tla─Źiar┼łami a probl├ęmami s extern├Żmi zariadeniami. Zlep┼íuje tak stabilitu a v├Żkon syst├ęmu, ─Źo zlep┼íuje dojem pou┼ż├şvate─ża.

7 Najlep┼íia bezplatn├í alternat├şva k aktualiz├ícii ovl├ída─Źov Avast 2020 6

7, M├║dra starostlivos┼ą o vodi─Źa

Wise Driver Care - najlep┼í├ş softv├ęr na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov

Posledn├í vo─żba v na┼íej kateg├│rii, ale ur─Źite nielen splnenie o─Źak├ívan├ş, je Wise Driver Care jedn├Żm z nich s─żubn├Ż program aktualiz├ície ovl├ída─Źov vyrie┼íi┼ą v┼íetky probl├ęmy s├║visiace s ovl├ída─Źom.

Zr├Żchlite syst├ęm a zabr├í┼łte chyb├ím syst├ęmu kv├┤li zastaran├Żm ovl├ída─Źom. Tento n├ístroj automaticky preh─żad├í v├í┼í po─Ź├şta─Ź, zist├ş zastaran├ę ovl├ída─Źe a nakoniec nain┼ítaluje najnov┼íie ovl├ída─Źe do v├í┼ího syst├ęmu.

V pr├şpade potreby tie┼ż z├ílohuje a obnovuje ovl├ída─Źe.

7 Najlep┼íia bezplatn├í alternat├şva k aktualiz├ícii ovl├ída─Źov Avast 2020 7

Pre─Ź├ştajte si viac: Windows 7 Ako aktualizova┼ą ovl├ída─Źe tla─Źiarne vo Windows 7 Windows 10

záver

Teraz viete, ┼że je toho dos┼ą Mo┼żnos┼ą n├ístroja Avast Driver Updater ─Źo m├┤┼że zv├Ż┼íi┼ą v├Żkon po─Ź├şta─Źa a vylep┼íi┼ą dojem pou┼ż├şvate─ża automatickou aktualiz├íciou ovl├ída─Źov.