Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

7 najlepší Amazon Echo Dot Nástenné držiaky, ktoré by ste si mali vyskúšať

Zo všetkých Amazon Echo Dot je jedným z najpohodlnejších hlasových asistentov. Tento je malý a ľahký a ľahko prenosný. Tento malý výrobok v tvare šišky sa však môže ľahko pomýliť s hračkou, najmä pre malé deti a batoľatá.

7  najlepší Amazon Echo Dot Nástenné držiaky, ktoré by ste si mali vyskúšať

Aj keď je to odolný prístroj, určite by ste nechceli, aby sa to hádzalo ako hokejový puk. Preto má zmysel iba pripevnenie na steny a zásuvky.

Nástenné držiaky pre Amazon Zariadenia Echo Dot nielen znižujú pravdepodobnosť nesprávneho zaobchádzania, ale tiež znižujú náchylnosť zariadení na pád a pád.

Dômyselné vedenie drôtov navyše zaisťuje, že na zemi nie sú žiadne špinavé drôty (alebo váš cenený konferenčný stolík). A dobre si môžete bez námahy udržať priestor na nočnom stolíku alebo na pracovnom stole.

Tu sú naše najlepšie odporúčania pre najlepšie Amazon Nástenné držiaky Echo Dot.

1, Nástenka Dot Genie (3. generácia)

Otvorená štruktúra neznamená prekážku pre zvukový výstup. Dobrá vec na tomto držiaku na stenu je, že ho môžete tiež pripevniť hornou stranou nadol alebo vo vodorovnej polohe, ak máte v elektrickej zásuvke menej miesta.

Inštalácia je jednoduchá, na čo upozornilo niekoľko používateľov. Fit je perfektný a použitie kvalitného materiálu znamená, že vám vydrží dlho.

najlepší Amazon Echo Dot Nástenné držiaky Dot Genie 2

Tento produkt má hodnotenie 4,6- hviezdy z 5 na Amazon, v prípade dvanásťsto recenzií.

2, Výstupná polica EchoGear (3. generácia)

Proces inštalácie sa však mierne líši. Budete musieť odstrániť nástennú dosku zo zásuvky a potom naskrutkovať odkryté zásuvky na policu. Navyše sa dodáva s dvoma typmi krytov vývodu. Aj keď má otvor na vedenie napájacieho kábla, možno budete chcieť zviazať prebytok káblovou sponou.

na 10,19 kilogramu je zásuvka EchoGear Outlet Police na ťažšej strane. Okrem toho je montáž zariadenia perfektná a zapadá bez problémov do väčšiny zásuviek v USA.

Najlepšie Najlepšie Amazon Echo Dot Nástenné držiaky Echo Gear

Pokiaľ ide o recenzie používateľov, väčšina používateľov o tom hovorila pozitívne, pričom ľudia ho milovali kvôli jeho robustnosti a ľahkému zostaveniu.

3, Wali Outlet Wall Mount Stand (3. generácia)

Nielenže to upevní klipy v Echo Dot bezpečne, ale tiež to zaistí, aby produkt sedel v jednej rovine so stenou. To všetko dáva čistý vzhľad, niečo, čo mnohí používatelia opakovali Amazon,

najlepší Amazon Echo Dot Nástenné držiaky Wali Outlet Wall Mount Stand 2

Navyše, inštalácia je detská hra. Jednoducho zacvaknite bodku na svoje miesto, naviňte kábel dozadu a zapojte držiak do zásuvky. To je všetko.

Jediné, čo by ste mohli chcieť zvážiť, je to, že držiak má tendenciu otáčať sa okolo zástrčky, ak ju náhodou narazíte.

4, Matone Malá nástenná polica

Na poličku je krásny pohľad a je pravdepodobné, že biela farba sa ľahko spojí so zvyškom domácich dekoračných predmetov. A nielen Echo Dot, tento malý produkt je dosť dobrý na to, aby držal a nabíjal inú elektroniku, ako sú telefóny a slúchadlá.

Aj keď ho môžete pripevniť takmer kdekoľvek, ideálnym miestom by bolo umiestniť ho na vrchu zásuviek a použiť pár drôtov, ak chcete odstrániť škaredé silové káble.

Najlepšie Najlepšie Amazon Echo Dot Nástenné držiaky Matone 2

Zaznamenali pomerne slušné recenzie a ak hovoríme číslami, podarilo sa jej získať hodnotenie 4,5-stars, s užívateľmi páči jeho trvanlivosť a ľahko sa inštaluje mechanizmus.

5, EchoGear Mount pre Echo Dot (3. Gen)

Jasný dizajn tiež znamená, že nebude brániť zvukovému výstupu. Proces inštalácie je jednoduchý a jednoduchý. Prilepte ju na čistý povrch pomocou silných prúžkov. Po dokončení reproduktory nevkladajte okamžite. Počkajte aspoň hodinu, kým sa do nich zastrčíte.

najlepší Amazon Echo Dot Nástenné držiaky Wali Outlet Echo Gear Nové 2

Aj keď používatelia mali o tomto držiaku nejaké úžasné veci, občas má lepiaci pás tendenciu spadnúť, čím ohrozuje inteligentného hlasového asistenta.

6, Držiak na stenu ProCase Dot na stenu (2. generácia)

Montáž ProCase vyžaduje dve skrutky. A čo viac, prichádza aj s lepivým povrchom, ak nie ste fanúšikom vŕtania otvorov na stenách.

najlepší Amazon Echo Dot Nástenné držiaky Wali Outlet Pro Case

Reproduktor sedí pohodlne a bezpečne. Navyše, otvorená konštrukcia sa premieta do lepšieho zvukového výstupu.

Držiak ProCase sa dodáva v balení po dvoch a je k dispozícii v bielej farbe.

7, Stojan na zavesenie na stenu GGMM na stenu (2. generácia)

Prispôsobenie je vynikajúce a držiak pracuje podľa popisu. Dobrá vec je, že sa dá namontovať aj vodorovne, najmä ak je vaša zásuvka v stiesnenom priestore.

najlepší Amazon Echo Dot Nástenné držiaky Ggmm 2

Aj keď má tento držiak úplné krytie, zvukový výstup sa nijako neznižuje. Niekoľko používateľov Amazon chválili tohto držiteľa za jeho schopnosť udržiavať rovnakú kvalitu zvuku. Má to okolo 4,6- hviezdy z 5 na Amazon, s ľuďmi, ktorí ju oceňujú svojou kvalitou zvuku a jednoduchou obsluhou.

Na jasnejšie stolové a kuchynské dosky

Echo Dot sa hodí najmä v kuchyni a písací stôl, ak sa chcete na ne opýtať rýchle otázky, pokyny na recepty alebo si chcete vypočuť niekoľko skladieb na Amazon Music. Ich ležanie však zaberá nielen drahocenný priestor v pulte, ale spôsobuje aj náchylnosť k pádom a pádom.

S bezpečným namontovaním Echo Dot si teraz môžem byť istý.

Ďalej: Pri prepínaní medzi Amazon Smart Plug a Belkin? Prečítajte si nižšie uvedené porovnanie a zistite, ktorý z nich je pre vás najvhodnejší.