Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS

Už ste si niekedy predstavovali, že ste majiteľom salónu krásy? Stavím sa, že všetci majú. Teraz však máte úžasnú príležitosť začať podnikať od nuly bez akýchkoľvek investícií.

Určite to bude virtuálny salón, ale to neznamená, že to bude príliš ľahké. Takéto hry zvyčajne vyžadujú viacúlohové zručnosti a schopnosť vybudovať stratégiu rozvoja podnikania.

Tu nájdete zoznam najlepších hier pre salóny krásy pre iOS a Android. Skontrolujte, či budete dobrým správcom: najmite zamestnancov, vyzdobte priestor a prilákajte nových návštevníkov. Stiahnite si aplikácie zadarmo kliknutím na odkazy.

Sally's Salon: Kiss & Make-Up

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 1Aplikácia je plná rôznych možností a zaujímavých funkcií. Po prvé, existuje 60 úrovní, ktoré môžete dokončiť. Keď to urobíte, odomknete pomocníka, ktorý vám pomôže počas pracovného dňa.

Hra však nie je len o strihoch. Má tiež sprisahania prejsť. V skutočnosti žijete život Sally – dievčatá, ktorá je blázon do rôznych dobrodružstiev.

Táto vzrušujúca hra je k dispozícii pre iPhone a iPad, ako aj pre všetkých používateľov systému Android.

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 2

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 37 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 4

Tiež sa ti môže páčiť: 9 Zadarmo policajné hry pre Android a iOS

Účesy pre dievčatá

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 5Ak hľadáte hru, ktorá bude pre vaše dieťa alebo sestru dobrou voľbou pre voľný čas, vyskúšajte túto aplikáciu. Je to 100% priateľské k deťom.

Girls Hair Salon nemá dráždivé doplnky, objavujú sa z modrej farby a majú možnosť rodičovskej kontroly.

Samotná aplikácia je typická hra so salónom. Stále je to o niečo jednoduchšie, pretože pôsobíte ako holič a dizajnér. Nemusíte robiť žiadne administratívne úlohy. Dôvodom je to, že táto hra bola nakoniec vytvorená pre deti.

Stiahnite si ju zadarmo v Google Play alebo App Store.

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 67 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 7

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 87 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 9

Back-to-school make-up

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 10Máte radi 17 rokov a pripravujete sa na školské podujatie? Teraz je to možné. Hlavným cieľom tejto hry je nájsť najlepší strih a make-up.

Môžete vyskúšať toľko možností, koľko chcete. Po dokončení make-upu môžete vyzvať svojho návrhárskeho talentu. Vyberte si najlepšie topánky a oblečenie, ktoré sa stane najatraktívnejším dievčaťom na školskej párty.

Celý obsah aplikácie je zadarmo, ale budete sa musieť vyrovnať s pridaním. Toto je spôsob, ako udržať hru bezplatne. Existujú aj možnosti v hre, ktoré by sa dali kúpiť za použitia skutočných peňazí, ale sú ďalšie.

Ich neprítomnosť neovplyvňuje zážitok z hry a nestanovuje žiadne obmedzenia pre samotnú hru.

Back-to-school make-up má tiež možnosť rodičovskej kontroly, ale musíte ju aktivovať.

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 117 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 12

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 87 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 14

Najlepšie salón krásy

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 15Toto je typická hra so salónom. Ak chcete vedieť, či chcete byť dobrým podnikateľom alebo nie, tu je príležitosť to zistiť.

Musíte najať zamestnancov a držať krok s trendmi. Znie to ľahko, ale v skutočnosti to tak nie je. Kľúčovým faktorom úspechu v tejto hre je vaša rýchlosť. Ak sa vám podarí vyčistiť podlahu po vytvorení strihu a začať vymaľovať priestor salónu v jednom, máte šancu byť v pohode obchodníkom.

Ďalším kľúčovým faktorom je spätná väzba od vašich návštevníkov. Mali by ste urobiť všetko pre to, aby to bolo pozitívne. Na tento účel nikdy nenúťte návštevníkov, aby na vás čakali.

Hra je k dispozícii iba v službe Google Play.

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 16

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 17

Animal Hair Salon

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 18Máte záujem pracovať s domácimi miláčikmi? Táto aplikácia vás potom môže poslať do Austrálie, čo vám umožní spríjemniť všetky druhy zvierat.

Zmena účesu a make-upu. Tu si môžete skontrolovať svoje dizajnérske zručnosti.

Čím viac klientov budete šťastní, tým viac cien získate. Existujú špeciálne krabice na prekvapenie, ktoré odomknú vzácne zvieratá. Môžete ich všetky zhromaždiť?

Hra je pre 100% priateľská k deťom, takže ju môžete dať svojim deťom alebo súrodencom. Aplikácia je zadarmo, ale iba s doplnkami. Ak ich chcete navždy odstrániť, budete si ich musieť kúpiť.

Táto vzdelávacia vzrušujúca hra je k dispozícii iba pre používateľov systému Android.

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 19

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 9

Toca Hair Salon 2

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 21Ak máte radi experimenty so zrážkami, táto aplikácia sa vám bude páčiť. Hra je vybavená nástrojmi na vykonávanie všetkých druhov zrážok od základných po najkomplikovanejšie a najmodernejšie.

V Toca Salon môžete pracovať s pevným počtom znakov, ale počet vašich klientov je stále neobmedzený. A čo viac, môžete si vybrať klienta, ktorý sa vám najviac páči a pracovať s ním viac ako s ostatnými.

Cieľom tejto aplikácie je pomôcť deťom naučiť sa, ako funguje kadernícky salón. Má aj ďalšie vzdelávacie funkcie. Rodičovská kontrola bohužiaľ neexistuje.

Aplikáciu si môžete stiahnuť z Google Play.

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 22

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 23

Holiace salónové kúpeľné hry

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 24Muži musia navštíviť aj salóny krásy. V tejto hre máte príležitosť, aby muži vyzerali pekne a štýlovo. Kúpele Shave Salon Spa im môžu pomôcť byť trendy a očarujúce. Len si oholte bradu (alebo ju nakrájajte) a vytvorte módny účes.

Neznamená to však, že klientmi môžu byť iba muži. Shave Spa Salon ponúka veľké množstvo služieb: strihanie vlasov, voskovanie nôh a navíjanie obočia. Rozsah vašich klientov bude neuveriteľne obrovský.

Hra je plná rôznych úrovní a herných režimov, vďaka ktorým je tak zaujímavá. Počet klientov nie je pevne stanovený, takže neváhajte a pracujte podľa svojho vlastného rozvrhu.

Hra bola vytvorená väčšinou pre tínedžerov, pretože má hodnotenie 12+. Neodporúčame hru pre malé deti kvôli niektorým podrobnostiam o jej obsahu a chýbajúcej rodičovskej kontrole.

Hry Shave Salon Spa sú zadarmo s doplnkami, ktoré sa neobjavujú príliš často a preto nedráždia. Aplikáciu si môžete stiahnuť hneď z obchodu App Store.

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 257 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 26

7 Hry pre salón krásy zdarma pre Android a iOS 8

Môžete tiež skontrolovať: 11 najlepších tankových hier pre Android a iOS