Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

7 ─îo by ste mali vedie┼ą pred vytvoren├şm vraha webin├íra

Technol├│gia priniesla revol├║ciu v tejto dobe, preto┼że poskytla inovat├şvne rie┼íenia pretrv├ívaj├║cich probl├ęmov ─żudstva. Takmer vo v┼íetk├Żch oblastiach sa objavili prielomy; in┼żinierske, lek├írske a obchodn├ę z├íle┼żitosti. S rast├║cim po─Źtom pon├║kan├Żch internetov├Żch a pokro─Źil├Żch obchodn├Żch kurzov sa podnikate─żsk├Ż priemysel rozde─żuje do inej kateg├│rie zn├ímej ako elektronick├Ż obchod.

7  ─Źo by ste mali vedie┼ą pred vytvoren├şm vraha webin├íra7 ─Źo by ste mali vedie┼ą pred vytvoren├şm vraha webin├íra

Elektronick├Ż obchod zasiahol na┼íu gener├íciu na pln├Ż plyn a v─Ćaka st├íle v├Ą─Ź┼íiemu po─Źtu n├ístrojov elektronick├ęho marketingu zaplavuj├║cich internet sa zar├íbanie pe┼łaz├ş online stalo obrovskou s├║─Źas┼ąou podnikov├ęho sektora. Webin├ír si okrem in├Żch marketingov├Żch n├ístrojov udr┼żuje svoj v├Żznam pri podpore marketingu obsahu.

Napriek tomu, ┼że webin├íre maj├║ potenci├íl v├Żrazne zv├Ż┼íi┼ą marketing obsahu, webin├íre zost├ívaj├║ nedostato─Źne vyu┼ż├şvan├ę, preto┼że tvorba webin├írov je umenie a nie ka┼żd├Ż je digit├ílnym programom Picasso. Preto sme uviedli nieko─żko z├íkladn├Żch tipov, ktor├ę m├┤┼żete sledova┼ą pri n├ívrhu webin├íra vrahov.

  1. Vyberte si t├ęmu vraha:

Na internete existuje mno┼żstvo inform├íci├ş a v├Żber spr├ívnej t├ęmy m├┤┼że by┼ą trochu ohromuj├║ci, ale h─żadajte k─ż├║─Źov├ę slov├í, ktor├ę maj├║ najv├Ą─Ź┼í├ş humbuk. Zostavte si t├ęmu okolo t├Żchto k─ż├║─Źov├Żch slov, aby ste do svojho webin├íra pril├íkali ─Źo najviac pou┼ż├şvate─żov.

  1. Vyberte si softv├ęr Killer:

Vrah softv├ęr funguje ako most medzi va┼íim obsahom a publikom, a preto sa mus├şte op├Żta┼ą sami seba, ┼że ÔÇśAk├Ż je najlep┼í├ş softv├ęr pre webin├ír, ktor├Ż bude vyhovova┼ą v├í┼ímu obsahu? Prech├ídzajte n├íbo┼żensky, preto┼że v├Żber spr├ívneho softv├ęru je nevyhnutn├Ż pre ├║spech v├í┼ího webin├íra.

  1. Vyberte šablónu vraha:

Pl├ínujte svoj webin├ír premyslene a sledujte svoj obsah, publikum a propag├íciu svojho produktu. Zv├í┼żte tie┼ż silu vizu├ílneho brandingu a uistite sa, ┼że ┼íabl├│na alebo sn├şmky s├║ v s├║lade s farbami v├í┼ího loga.

Nezabudnite tie┼ż zarovna┼ą svoj obsah s mobiln├Żmi zariadeniami, preto┼że ve─ża ─żud├ş sa rozhodne sledova┼ą v├í┼í webov├Ż semin├ír na telef├│ne a nie na svojich prenosn├Żch po─Ź├şta─Źoch.

  1. Vyberte si vrahov├ęho re─Źn├şka:

Aj ke─Ć sa v├í┼í obsah ob─Źas oneskor├ş, re─Źn├şcky vrah bude v┼żdy schopn├Ż pritiahnu┼ą va┼íe publikum nasp├Ą┼ą do presved─Źiv├Żch schopnost├ş. Uistite sa, ┼że ste vybrali vrahov├ęho hovorcu, ktor├Ż m├í poves┼ą a v├Żklenok na to, aby hovoril o konkr├ętnej t├ęme.

  1. Vytvori┼ą obsah vraha:

Aj ke─Ć sa v├ím podar├ş vytvori┼ą dobr├Ż humbuk okolo v├í┼ího obchodn├ęho n├ípadu a ─żudia s├║ pri┼ąahovan├ş vizu├ílnymi zna─Źkami va┼íej ┼íabl├│ny, nem├┤┼żete ich bez lep┼íieho obsahu udr┼ża┼ą prilepen├ę.

Preto sa uistite, ┼że v├í┼í obsah je vzru┼íuj├║ci, p├║tav├Ż a na─Źasovan├Ż k dokonalosti. Nemalo by by┼ą tak├ę kr├ítke, aby sa ─żudia c├ştili podveden├ş, ani pr├şli┼í dlho, aby sa ─żudia za─Źali trochu nepokojne a nudi┼ą.

  1. Pripravte sa na vra┼żedn├ę ot├ízky a odpovede:

Uistite sa, ┼że va┼ía rel├ícia kon─Ź├ş najmenej 15 min├║t pred uz├ívierkou, aby ste mohli oslovi┼ą slu┼ín├Ż po─Źet ot├ízok prich├ídzaj├║cich od publika. Rel├ície ot├ízok a odpoved├ş s├║ kritick├ę, preto┼że v├ís n├║tia pochopi┼ą pulz publika, ke─Ć vyjadria svoje obavy.

  1. Vytvorte vra┼żedn├Ż humbuk okolo svojho obchodn├ęho n├ípadu:

Vytv├íranie humbuk je celkom jednoduch├ę, ak m├íte produkt, ale m├┤┼żete ─żud├ş tie┼ż nadchn├║┼ą my┼ílienkou v├í┼ího produktu. V┼íetko, ─Źo potrebujete, s├║ vynikaj├║ce marketingov├ę zru─Źnosti, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zachyti┼ą pulz v├í┼ího publika vo v├Żklenku.

Medzi po─Źetn├ę marketingov├ę mo┼żnosti patr├ş p├şsanie blogov o va┼íom webin├íri, umiest┼łovanie rekl├ím na in├ę Facebook str├ínky a vytv├íranie chyt─żavej grafiky na va┼íej firemnej str├ínke, aby pril├íkali publikum.

  1. Vykonajte zabijáka na sucho:

Bude to skvel├Ż n├ípad, aby ste si vopred otestovali svoj obsah, aby ste odstr├ínili ak├ęko─żvek chyby a zdokonalili ho na ve─żk├Ż de┼ł. Mo┼żno to dosiahnu┼ą zabij├íckou suchou jazdou, ktor├í by mala zah┼Ľ┼ła┼ą beh cel├ęho zariadenia naraz vr├ítane va┼íej prezent├ície. Okrem in├Żch v├Żhod v├ím tie┼ż pom├┤┼że identifikova┼ą zdroje hluku, ak nejak├ę existuj├║, preto┼że ni─Ź nekaz├ş webin├íru viac ako skreslen├Ż hlas reproduktora.

Ak budete postupova┼ą pod─ża t├Żchto jednoduch├Żch krokov, pom├┤┼żeme v├ím vytvori┼ą webin├íra zabij├íka a pov├Ż┼íia marketing v├í┼ího obsahu na bezprecedentn├║ v├Ż┼íku. V┼íetko, ─Źo potrebujete, je tvrdo pracova┼ą a premyslie┼ą si to. Akon├íhle sa v├ím podar├ş zachyti┼ą pulz publika, obloha bude va┼íim limitom,

Table of Contents