7 Aplikácie, ktoré radi hľadajú dátum

láska je skvelá aplikácia na nájdenie niekoho, s kým sa budete baviť, bez reťazcov, ale existuje niekoľko láska voľba? S toľkými aplikáciami na zoznamovanie vonku, môže byť ťažké nájsť tie, v ktorých sa ľudia nemusia nevyhnutne zameriavať na hľadanie vzťahov, ale skôr na nájdenie niekoho, kto sa má dobre.7 Aplikácie, ktoré radi hľadajú dátum 1láska sám sa potýka s problémami neskoro láska aplikácia sa vypne, ľudia sa čudujú, kam majú ísť k ďalšiemu partnerovi.

Našťastie existujú tam je celkom niekoľko aplikácií láska čo vám môže pomôcť nájsť niekoho, kto hľadá to isté.

7 Aplikácie, ktoré sú podobné láska

Aj keď tam nie je toľko aplikácií tam hľadať niektoré reťazce zviazané vzťahy, kde môžete len zasiahla, rovnaké výsledky môžete získať z mnohých aplikácií. Pamätajte, že by ste mali byť vzhůru o svojich túžbách a nikoho nevedieť.

Napriek tomu existujú veľa aplikácií tam, kde sa dá pozerať. Tu sú niektoré z tých, s najviac používateľmi, ktorí pravdepodobne nehľadajú žiadne reťazce:

1 – Dobre Cupid

 • Má veľa používateľov
 • Zadarmo na použitie
 • Má nejaký spam

Dobre Cupid kde jedna z prvých aplikácií na zoznamovanie ľudia to vyskúšali a dosiahli veľa úspechov. Súčasťou toho je, že ho môžete použiť na telefóne alebo na počítači, čo znamená, že ľudí získava zo všetkých oblastí života. Dobre Cupidväčšia užívateľská základňa je to staršie, takže ak hľadáte niekoho určitého veku, možno budete chcieť začať tu.7 Aplikácie, ktoré radi hľadajú dátum 2Filtre tu fungujú mimoriadne dobre. Môžete filtrovať podľa veku, pohlavia, sexuálnej orientácie a ďalších. Môžete sa pripojiť Facebook pridať ďalšie fotografie a informácie.

2 – Badoo

 • Jedna z prvých aplikácií na zoznamovanie
 • Bezplatné alebo prémiové predplatné
 • Poskytujte virtuálne darčeky

Badoo to bolo prvé zoznamovacie miesto online, Bola spustená v roku 2006 a odvtedy neustále rastie. Stránka nie je tak populárna v Spojených štátoch, ale je populárna na miestach ako Španielsko, Francúzsko, Taliansko, Brazília a Turecko.

Badooveľa rôznych funkcií, vrátane možnosti dávať darčeky a pôsobiť na ostatných na aplikáciu. Tieto dary sú tým, čo drží Badoo beží a robí to úspešným.

Jednou z najlepších funkcií je, že môžete získať overený profil takže ľudia vedia, že nemáte profil. Môžete tiež zoradiť iba overené fotografie, takže viete, že nesmiete loviť.

3 – Dobre známe

 • Určené pre jednotlivcov alebo páry
 • Súkromné ​​profily, ktoré vás chránia
 • Kink priateľský

Ak hľadáte jeden špeciálny niekto stráviť noc salebo niekto špeciálnyfeeld môže byť vaša najlepšia stávka. Je to dobre navrhnutá aplikácia, ktorá sľubuje diskrétnosť a pomáha všetkým zo všetkých oblastí života.

Ak ste slobodní, môžete to urobiť spoznať ďalších singlov ktorí sa chcú pripojiť alebo sa môžete stretnúť s pármi, ktoré sa chcú pripojiť. Ak ste pár, existujú špeciálne značky, ktoré vám umožnia nájsť tretinu (alebo štvrtú) noc.

feelddobré možnosti rozhovoru, ochrana osobných údajov na najvyššej úrovni a úžasné funkcie na zdieľanie fotografií.

4 – Tinder

 • Najširší rozsah používateľov
 • Skvelá bezplatná aplikácia (k dispozícii prémia)
 • jednoduché použitie

zapaľovače pravdepodobne zlatý štandard pre zoznamovacie aplikácie práve teraz. Má ľudí, ktorí hľadajú vzťahy, ale mnohí hľadajú kontakty. Všetko, čo musíte urobiť, je nastaviť si profil, odpovedať na pár otázok a dostať sa k biču. Funguje to rovnako ako mnoho iných zoznamovacích aplikácií: vy prejdite jedným spôsobom a povedzte áno a ďalším spôsobom povedzte nie,7 Aplikácie, ktoré radi hľadajú dátum 3Máte len určitý počet bezplatných potiahnutí za deň, ale môžete ho obísť zaplatením poistného. Pri použití zapaľovače, nezabudnite dajte si pozor na to, čo hľadáte a nikoho nevedie. Dobrým nápadom môže byť vložiť to, čo hľadáte, do svojho profilu, aby ľudia vedeli, kedy posúvajú prstom.

5 – Flingster

 • Dobré na nájdenie meandrov
 • jednoduché použitie
 • diskrétne

pravdepodobne najlepšia voľba pre láska je Fling Rochester, Bol navrhnutý s ohľadom na rovnaký typ vzťahu a každý, kto používa aplikáciu, hľadá tú istú vec. Pre niektorých ľudí môžete byť diskrétni a skryť svoj profil, alebo môžete nechať svoj profil otvorený. Je len na vás.

Má jeden funkcia chatu čo je skvelé pre pomoc pri hľadaní podobných ľudí. Existujú aj niektoré značky, ktoré môžete použiť na nájdenie ľudí, ktorí sa zaujímajú o to isté, čo ste, čo je užitočné, keď sa snažíte nájsť obsadenie.

Jediným problémom s touto aplikáciou je to Zdá sa, že v niektorých oblastiach nie je veľa používateľov, Možno budete musieť rozšíriť oblasť vyhľadávania, aby ste našli oblasť, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

6 – Stretni ma

 • Menšia skupina používateľov
 • Platená platforma
 • Možno bude potrebné rozšíriť oblasť vyhľadávania

ostatné dobrá aplikácia, ktorá sa ľahko používa (tu nie je veľa ozdôb) Stretni ma, Môžete sa rozprávať s ľuďmi vo vašej oblasti a spoznať ich skôr, ako sa s nimi stretnete. Toto je platená platforma, ale tiež to znamená, že tu nie sú žiadni ľudia, ktorí chcú strácať čas. Namiesto toho chcú hovoriť s ľuďmi a stretávať sa.

Táto platforma opäť nebola navrhnutá na to, aby ľudia našli hadov, ale to neznamená, že nenájdete ľudí, ktorí ich chcú. Musíte to len urobiť byť jednoduchý a úprimný o tom, čo chcete.

7 – Smoothie

 • Diskrétne sa na telefóne kryjú ako bežná aplikácia
 • Navrhnuté pre neformálne stretnutia
 • Dobré funkcie na rozhovor

Ak ste hľadá niečo uvoľnené ale stále chcete byť veľmi opatrní s tým, s kým sa stretnete, smoothie je dobrá alternatíva. Stretnete sa priamo s ľuďmi a budete s nimi hovoriť skôr, ako sa v skutočnosti stretnete. Zamerajte sa tu na stretnutie s niekým.7 Aplikácie, ktoré radi hľadajú dátum 4Môžeš vymieňajte si selfie a porozprávajte sa s niekým, ale samotná aplikácia je úplne anonymná. Vyzerá to, že ktorákoľvek iná aplikácia v telefóne (čo znamená, že nezačne kričať ako zoznamovacia aplikácia, ako to robia niektoré ikony), nemusíte ju prepojiť so žiadnym účtom v sociálnej sieti.

smoothie vám poskytne mapu takže môžete ľahko nájsť cestu k svojmu dátumu, ale neukazuje vám, kde žije. Namiesto toho si vyberá miesto na stretnutie. Tento proces je skutočne jednoduchý: vy zápas s niekým, trochu sa rozprávaš a potom ty choďte s ním stretnúť, To, čo sa potom stane, je úplne na vás.

Nezabudnite sa s niekým stretnúť požadovať, aby ste boli s rešpektom a počúvať ich, Aj keď s vami niekto jednoducho zahodí, musíte rešpektovať to, čo hovoria.

Pri používaní týchto aplikácií by ste mali byť jednoduchí o tom, čo chcete. Až potom sa môžete skutočne baviť a byť v tejto chvíli prítomní.