6 Tipy na používanie nových odporúčaní LinkedIn

Na sociálnych médiách trvá dlhá cesta.

LinkedIn nedávno uľahčil proces schvaľovania jediným kliknutím.

Odporúčania LinkedIn sú teraz vysielané v USA, Indii, Austrálii a na Novom Zélande a budú zverejnené všetkým ostatným v nadchádzajúcich týždňoch.

Ako vám môžu pomôcť odporúčania LinkedIn

Aj keď je priskoro hovoriť o hodnote týchto odporúčaní do vašej siete LinkedIn, teraz sú vo vašom profile LinkedIn možnosťou bez ohľadu na vás. vyberte, či sa majú zobraziť vo vašom verejnom profile alebo nie,

zručnosti vo verejnom profilePridajte niektoré zručnosti, ktoré sa objavia vo vašom verejnom profile.

Okrem poskytnutia určitej dôveryhodnosti možno túto novú funkciu zálohovania považovať aj za sieťový nástroj pre odborníkov v oblasti online marketingu, pretože záloha LinkedIn je ľahký spôsob, ako chytiť niečí radar, Je to tiež spôsob Ukážte, že vám záleží na ľuďoch, s ktorými pracujete,

Predovšetkým je táto funkcia schválenia LinkedIn jednoduchým spôsobom urob gesto a ukáž ocenenie obchodné spojenia, ktoré si ceníte najviac.

Ako to teda funguje?

# 1: Pridajte nejaké zručnosti

Ak chcete, aby ostatní ľudia podporovali vaše zručnosti, musíte ich najskôr pridať do svojho profilu.

V režime úprav profilu uvidíte oblasť Schopnosť kliknutia. Keď do poľa zadáte svoje zručnosti, budete mať možnosť vybrať si tie, ktoré si už môžete vybrať alebo ktoré môžete pridajte ten, ktorý tam momentálne nie je,

upraviť zručnostiNajprv pridajte svoje zručnosti do najdôležitejšieho zoznamu.

Uistite sa, že pridajte svoje zručnosti podľa dôležitosti pre vás, pretože tieto sa ako prvé objavia vo vašom profile, a preto sú pre vaše pripojenia najjednoduchšie viditeľné. Keď dostanete viac odporúčaní pre konkrétnu zručnosť, automaticky sa dostane na začiatok zoznamu, pretože vaše zručnosti budú uvedené v číselnom poradí odporúčaní.

# 2: potvrdiť a potvrdiť

Keď niekto uvidí váš profil alebo vidíte profil jedného z vašich kontaktov prvého stupňa, máte možnosť schvaľuje túto osobu za zručnosti, ktoré pridal do svojho vlastného profilu,

podporovať ostatnýchJednoduchým spôsobom môžete potvrdiť ostatných kliknutím na tlačidlo Ukončiť.

Jednoduchým kliknutím sa zručnosti, ktoré sa rozhodnete zálohovať, pridajú do vášho profilu s miniatúrnym obrázkom o vás, osobe, ktorá ich zálohovala. Ak si neželáte zálohovať svoje pripojenie pre konkrétnu zručnosť uvedenú v tomto okne, jednoducho kliknite na X na zručnosti, ktorú chcete odstrániť, a potom kliknite na tlačidlo Endorse, aby ste akceptovali zvyšok zoznamu.

Môžete tiež prejsť na miesto, kde sú uvedené vaše zručnosti a stačí kliknúť na zručnosti, ktoré chcete zálohovať kliknutím na znamienko + pridajte zálohu do svojho profilu.

zručnosti a skúsenostiZálohovanie pripojenia je jednoduché kliknutím na znamienko + na uvedenej zručnosti.

Po pridaní každého potvrdenia sa číslo naľavo zvyšuje, takže každý, kto sa pozerá na váš profil, má veľmi jasný a okamžitý obraz o vašich schopnostiach.

profilové potvrdeniaPozrite sa, ako sa zvyšuje podpora!

Okrem toho, keď niekoho alebo niekoho podporujete, táto aktivita sa objaví vo vašich správach LinkedIn a vytvorí pre vás ešte viac vystavenia značky.

Vždy, keď máte na LinkedIn nejaký druh aktivity, ak ste komentovali skupinovú diskusiu, vykonali zmenu vo svojom profile alebo schválili pripojenie, táto aktivita sa objaví vo vašom vlastnom informačnom kanáli a ak podporujete iných ľudí, zobrazí sa na aj vaše správy. Toto jednoducho dá vašej osobnej značke trochu viac pozornosti iným ľuďom a vráti vaše meno späť na radar tých, s ktorými ste spojení.

podpora správTáto správa o schválení sa objaví v spravodajských kanáloch Paula a Davida, aby sa mohli zobraziť vaše pripojenia.

# 3: Získajte viac odporúčaní

Je dôležité získať podporu, pretože ten, kto vidí váš profil a porovná ho s vašou konkurenciou, vás uvidí. súhlasy vytvoriť okamžitý prehľad Porovnanie s konkurenciou je ľahké. Je zrejmé, že chcete vyzerať lepšie.

vaše odporúčaniaVaše chrbty sú skvelým vizuálnym spôsobom pre ostatných, aby okamžite videli vaše schopnosti.

# 4: Skryť odporúčania

Máte tiež možnosť skryť svoje odporúčania zo svojho verejného profilu kliknutím na šípku so špecifickou schopnosťou vpravo, ale neviem, prečo to chcete urobiť. To sa momentálne nedá zvrátiť., Po všetkom, máte možnosť neakceptovať odporúčania v prvom rade, ak ich nechcete (pozri nasledujúci bod).

skryť zálohuKliknutím na šípku ľahko skryjete svoje odporúčania.

Kliknutím na šípku na obrázku vyššie môžete vyberte podporu osoby, ktorú chcete skryť,

6  Tipy na používanie nových odporúčaní LinkedIn 1

Vyberte potvrdenie, ktoré chcete skryť.

# 5: Prijímať upozornenia

Keď niekto alebo skupina ľudí potvrdí vaše zručnosti, dostanete e-mail každý deň, dostanete ďalšie potvrdenie a budete informovaní o tom, kto sú títo ľudia.

niekto podporil vaše zručnostiPozrite sa, kto dnes zálohoval e-mailom priamo od spoločnosti LinkedIn.

Z hľadiska štítka zvážte odoslanie správy krátkym poďakovaním, aby ste dokázali, že gesto oceníte, Je to ľahké v oblasti zručností: stačí vybrať osobu na miniatúre a kliknúť na Poslať správu.

potvrdenie správyZvážte odoslanie poďakovania za vašu podporu.

# 6: Pridajte ďalšie zručnosti

Môžete tiež zistiť, že vás niekto chce podporiť za zručnosť, ktorú ste do svojho profilu nezahrnuli. Opäť máte na výber, či súhlasíte alebo nie.

Ak ho nechcete akceptovať, stačí kliknúť na X na zručnosť, ktorú nechcete pridať.

odporúčanie bolo pridanéIní si môžu myslieť, že musia pridať ďalšie zručnosti a chcú ich podporovať.

Ak umiestnite kurzor myši na zručnosti, zobrazí sa kontextové okno s ďalšími informáciami o tejto zručnosti s hodnotou%, ktorá sa vzťahuje na popularitu tejto zručnosti, ktorá sa pridá do profilov iných ľudí.

Viac informáciíPozrite sa, aké populárne sú niektoré zručnosti a ako často sa pridávajú do profilov iných ľudí.

Táto nová funkcia je veľmi jednoduchý spôsob podporovať zručnosti ostatných a naopak. V kombinácii s už tak robustnou referenčnou funkciou LinkedIn je to veľmi pozitívny spôsob propagujte nielen svoju osobnú značku, ale aj značky svojich spojení,

Co si myslis? Ako zatiaľ zistíte túto novú funkciu a ako ju porovnáva s odporúčaním služby LinkedIn? Vaše pripomienky zanechajte nižšie.