6 Tablety Android do 200 dolárov: najlepšie rozpočtové tablety

6 Tablety Android do 200 dolárov: najlepšie rozpočtové tablety 1

Hľadáte nový tablet, ale nemôžete si dovoliť minúť veľa peňazí? Alebo možno nechcete minúť príliš veľa na gadget? Tak to je pre teba dobrý deň! Pretože sme vytvorili zoznam tabletov s Androidom do 200 rokov, len pre vás!

Existujú tablety s Androidom do 200 dolárov, ktoré sa vám môžu dostať do rúk! Áno, čítate dobre! Tablety získate za takú dostupnú cenu bez kompromisov v kvalite a funkciách.

Znie to skvele, však?

Na trhu sú lacné tablety Android, ktoré kombinujú cenovú dostupnosť a kvalitu. Dôvodom je, že lacné neznamená vždy „lacnú“ kvalitu. Mnohým z týchto cenovo dostupných tabletov sa podarilo zostať nabitých funkciami, prenosnými, ľahkými, tenkými a odolnými.

Najlepšie lacné tablety s Androidom do 200 dolárov

Smartfóny sú skutočne stále väčšie a väčšie. Napriek tomu sú tablety stále v hre a zďaleka nie sú zastarané.

Pýtate sa prečo?

Je to najmä preto, že spoločnosti teraz ponúkajú lacnejšie možnosti pre tých, ktorí hľadajú slušný tablet na hranie hier, streamovanie videa, prehliadanie webu, zábavu alebo ako doplnkové zariadenie, ktoré by okrem smartfónu a prenosného počítača mali.

A všetci vieme, že…

Aj keď obrí technici stále vyrábajú drahé a špičkové tablety, stále ponúkajú lacnejšie alternatívy. Pretože na konci dňa je každý svojim cieľovým trhom, nie?

Tak teraz…

K dispozícii sú cenovo dostupné tablety Android do 200 dolárov, ak viete, kde a čo hľadať. A s týmto vám dúfame pomôžeme.

Bez ďalších okolkov sa ponoríme do nášho zoznamu a zistíme viac!

Súvisiace: Tablety Android s klávesnicou

6 Najlepšie lacné tablety Android do 200 dolárov

Nemáte dostatok peňazí na kúpu drahého nového tabletu? Nebojte sa. Môžete získať nový bez toho, aby ste toľko utrácali. Existujú dostupné tablety Android, ktoré si môžete kúpiť za cenu nižšiu ako 200 dolárov. Za takú nízku cenu nezískate niečo „lacné“. Pozrite sa na ne nižšie.

1. Samsung Galaxy Karta A7 8.0

samsung-galaxy-tab-a7-android-tablet-do 200 rokovNajlacnejší tablet od spoločnosti Samsung

Samsung je známy svojim špičkovým vybavením smartphones a tablety. To však neznamená, že spoločnosť nevydáva cenovo dostupné tablety s vynikajúcou kvalitou. Keď už hovoríme o dostupnosti a kvalite, tablet, ktorý najviac zodpovedá popisu Galaxy Karta A7.

Tento tablet je ideálny pre tých, ktorí majú radi tenké, ľahké a prenosné tablety. S 8-palcový displej, je len o niečo väčší ako veľký smartphones. Je síce prenosný, ale napriek tomu ponúka viac priestoru na prezeranie. Vďaka svojmu designu s minimálnym rámom a maximálnym výhľadom. A pretože je tenký a ľahký, je ľahké ho prenášať a používať na cestách.

Má živý displej a kvalitné dvojité reproduktory, vďaka čomu je ideálny pre zábavu. Pretože má veľkú batériu, ktorá dokáže na jedno nabitie pracovať až 13 hodín, je to tablet pripravený na okamžité použitie. Môžete sledovať filmy, televízne relácie a videá, prehliadať web alebo počúvať hudbu hodiny bez toho, aby ste ju museli nabíjať.

Vlastnosti

Minimálny rám, maximálny výhľad Ľahký a tenký dizajn Prémiová kovová povrchová úprava8.0-palcový displej (rozlíšenie 1280 × 800), priestorový zvuk (dva reproduktory), výdrž batérie 13 hodín na jedno nabitie 2.0 Procesor GHz

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Lenovo Tab 4 10.1

lenovo-tab-4-tablet pre Android do 200 rokovŠpičkový tablet pre deti

Lenovo Tab 4 je dokonalý tablet pre deti. Tento tablet vhodný pre rodinu má veľký 10.1 obrazovka s filtrom Bluelight na ochranu očí vášho dieťaťa. Má tiež nárazník odolný voči nárazom, vďaka ktorému je odolný voči hrubému používaniu vašim dieťaťom. Skvelý stolík pre deti, ktorý má zabezpečený detský účet a ktorý obsahuje webové stránky na bielom zozname a upravené detské prehliadače a obsah.

Tento tablet bol navrhnutý tak, aby prinášal dokonalý zážitok z rodinnej zábavy, a ponúka funkcie viacerých priestorov a viacerých používateľov. Ľahko zdieľateľné s rodinou. Má dokonca aj režim produktivity. Stačí pridať klávesnicu Bluetooth a zmeniť ju na a 2-v-1 tablet pre lepšiu funkciu a produktivitu.

Vďaka HD displeju a dvom reproduktorom smerujúcim dopredu je perfektné na sledovanie filmov a videí na cestách. Má tiež veľkú batériu, ktorá môže trvať až 20 hodín. Vaše dieťa a celá rodina si tak môžu užívať toto zariadenie celé hodiny.

Vlastnosti

Zabezpečený a vyhradený detský účet Tenký a ľahký profil 10.1-palcový displej (rozlíšenie 1 280 × 800), dvojité stereofónne reproduktory Dolby Atmos, predné reproduktory, 64-bitový štvorjadrový procesor Snapdragon, modrý filter na obrazovke, nárazuvzdorný nárazník, 20-hodinová výdrž batérie

amazon-kupit-tlacitko-3

3. Tablet Huawei MediaPad T5

6 Tablety Android do 200 dolárov: najlepšie rozpočtové tablety 2Najlepšie na zábavu

Ak chcete nový tablet predovšetkým na zábavu, mali by ste sa pozrieť na tablet Huawei MediaPad T5. Je to výkonný tablet, na ktorom beží EMUI 8 ktorý je založený na systéme Android 8.0. S osemjadrovým procesorom, ktorý ponúka až 2Frekvencia 0,35 GHz, tento tablet sľubuje vysoký výkon.

Tento tablet je konečnou dostupnou alternatívou pre tých, ktorí chcú používať tablet na sledovanie filmov, televíznych relácií alebo seriálov alebo na počúvanie hudby. Vďaka veľkému živému displeju 1010p Full-HD s pomerom strán 15:10 a dvom reproduktorom s 360 ° zvukovou kulisou vyrobeným v spolupráci s Harman Kardon. Ponúka skvelý pohlcujúci filmový a zvukový zážitok.

Vlastnosti

10.1-palcový živý displej 1010p Full-HD, pomer strán 16: 10, duálne reproduktory Harman Kardon (360 ° zvuková scéna), elegantné a ľahké kovové telo, detský kútik, výdrž batérie 1 hodinu, osemjadrový procesor (až 20,36 GHz)

amazon-kupit-tlacitko-3

4. Lenovo Yoga Tab 3

6 Tablety Android do 200 dolárov: najlepšie rozpočtové tablety 3Jedinečne navrhnutý tablet

Lenovo Yoga Tab 3 je tu najunikátnejšie navrhnutý tablet. Dizajn však nie je len čisto na estetiku. Je viac vyrobený pre lepšiu funkciu a produktivitu. Jeho stojan je navrhnutý pre polohy vo viacerých režimoch, čo vám umožňuje tablet zobrazovať a používať v ňom 4 rôzne polohy. Bez ohľadu na to, či sledujete film, cvičíte, listujete receptom alebo čokoľvek iné, môžete tento tablet používať tak, ako sa vám páči.

S tým 4 Reproduktory JBL a brilantný 2K displej vám umožňujú sledovať filmy a videá so zážitkom ako v kine. Má tiež 18-hodinovú výdrž batérie, čo znamená, že sa môžete na svojej obľúbenej šou biť dlhé hodiny. Tento tablet má dokonca hlasové ovládanie, otočný projektor a kameru. Hovorte o jednoduchosti a zábave.

Vlastnosti

Brilantný 2K displej

amazon-kupit-tlacitko-3

5. ASUS ZenPad S 8

6 Tablety Android do 200 dolárov: najlepšie rozpočtové tablety 4

Ďalší tablet s Androidom, ktorý môžete získať za menej ako 200 dolárov, je ASUS ZenPad S 8. Je to prenosný tablet s výkonným 64-bitovým štvorjadrovým procesorom. Jeho 8-inch displej ponúka brilantný, živý 2K IPS displej pre lepší filmový zážitok. To platí najmä pre jeho technológiu TruVivid. A ak sa obávate, že strávite príliš veľa času pozeraním sa na obrazovku tabletu, ASUS vás ochráni svojou technológiou filtra Bluelight.

Tento tablet má nielen vynikajúci vizuálny displej, ale ponúka aj pozorovací uhol 178 stupňov. To znamená, že ho môžete nakloniť a nastaviť do správneho uhla, aby ste ho mohli pohodlne a pohodlne sledovať. Upravte si to, ako sa vám páči.

Vlastnosti

8-2-palcový 2K IPS displej, 64-bitový štvorjadrový procesor Intel Atom Z3530, technológia TrueVivid a Bluelight, pozorovacie uhly 178 stupňov, 5 MP zadný fotoaparát PixelMaster

Môžete sa tiež pozrieť na tieto ďalšie skvelé tablety ASUS Android.

amazon-kupit-tlacitko-3

6. Acer Iconia One 10

acer-iconia-one-10-android-tablet-pod-200

Acer Iconia One 10 nemusí byť taký výkonný ako ostatné tablety v zozname alebo dokonca nemusí byť bohatý na funkcie. To však neznamená, že si nezaslúži byť zaradený medzi najlepších. Má skvelých 10.1-palcový displej so slušnou kvalitou zobrazenia a kompatibilný s duálnymi stereo reproduktormi.

Vlastnosti

10.1-inch displej (1280 × 800) MediaTek MT8167 SOC Štvorjadrový procesor Duálne stereo reproduktory 6 100 mAh batéria

amazon-kupit-tlacitko-3

Časté otázky

Ktorý tablet s Androidom je najlepší?

Najlepší tablet s Androidom bude závisieť od vašich preferencií a od toho, na čo tablet používate. Jeden z najlepších tabletov, ktoré môžete získať už od niečo cez 100 dolárov, je však Samsung Galaxy Karta A7.

Umierajú tablety s Androidom?

Nie úplne. Aj keď tablety v posledných rokoch strácajú paru, stále existujú ľudia, ktorí uprednostňujú používanie tohto skvelého zariadenia.

Ktorý lacný tablet Android je najlepší na hranie hier?

Z 6 Tu uvedené tablety, najlepší herný tablet je Huawei MediaPad T5. S týmto tabletom môžete hrať väčšinu hier efektívne a hladko, vrátane hier s ťažkou grafikou.

Tablety Android pre rozpočet

Ako smartphones sú stále väčšie a väčšie, niektorí ľudia si myslia, že sa zaobídu aj bez tabletu. Pomohlo by však, keby ste sa dozvedeli viac o tabletoch s Androidom.

Niektorí ľudia majú stále záujem o získanie nového tabletu, ale nie sú ochotní zaň minúť veľa peňazí. Našťastie existuje niekoľko tabletov Android, ktoré môžete získať za nízku cenu. Ak si nie ste istí, čo dostať, Samsung Galaxy Tab A7 je bezpečná voľba. To však neznamená, že ostatné tablety, ktoré tu uvádzame, nie sú rovnako skvelé.

Čo si myslíte o tomto článku? Dajte nám vedieť tým, že nižšie uvediete niekoľko komentárov a návrhov.

Odporúčaný obrázok