6 Popredn├ę ─Źlensk├ę doplnky WordPress, ktor├ę roz┼íiruj├║ va┼íu komunitu (a …

─îlenstvo str├ínky s├║ skvel├ę, preto┼że d├í ti cestu zarobi┼ą si peniaze navy┼íe, M├┤┼żete napr├şklad pred├íva┼ą online kurzy, nastavova┼ą opakuj├║ce sa odbery podcastov, p├şsan├ęho obsahu alebo vide├ş, vytv├íra┼ą s├║kromn├ę ÔÇőÔÇősoci├ílne komunity, adres├íre alebo webov├ę str├ínky so zoznamom a dokonca pon├║ka┼ą predplatn├ę produktov alebo exkluz├şvne ─Źlensk├ę z─żavy na slu┼żby.

Rovnako ako v┼íetko, ─Źo s├║vis├ş s WordPress, nie je tu ani nedostatok doplnkov pre ─Źlenov, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą. Ak v┼íak chcete napr├şklad opakuj├║ce sa odbery, odkvapk├ívanie obsahu, skupinov├ę ├║─Źty, spr├ívnych spracovate─żov platieb a dokonca aj mo┼żnos┼ą z─żavy, budete potrebova┼ą jeden z najlep┼í├şch.

Preto dnes zdie─żam s vami v├í┼í ┼żivot o nie─Źo ─żah┼í├ş Doplnky pre ─Źlenstvo v programe WordPress na trhu, tak┼że m├┤┼żete str├ívi┼ą viac ─Źasu vytvoren├şm ├║spe┼ín├ęho ─Źlena a menej ─Źasu h─żadan├şm rie┼íenia.

Pre─Źo vytvori┼ą ─Źlensk├║ str├ínku s doplnkom pre ─Źlenstvo v programe WordPress?

U┼ż som spom├şnal, ┼że vytvorenie ─Źlenskej str├ínky WordPress je skvel├ę pre vytv├íranie stabiln├ęho toku pr├şjmov. Ale robia ove─ża viac.

Tu s├║ ─Ćal┼íie d├┤vody, pre─Źo by ste mali zv├í┼żi┼ą vytvorenie ─Źlenskej str├ínky pomocou ─Źlensk├ęho doplnku WordPress:

 • Vytvorte v├Ą─Ź┼í├ş zoznam e-mailov: Vytvorenie ─Źlenskej str├ínky je jedn├Żm z najlep┼í├şch sp├┤sobov vytvorenia v├Ą─Ź┼íieho zoznamu e-mailov. Nakoniec, aby sa registrovali ako ─Źlenovia, n├ív┼ítevn├şci str├ínok musia posla┼ą svoj e-mail.
 • Zria─Ćovac├ş org├ín: Nikto nebude plati┼ą za obsah z├íhradn├Żch odr├┤d, ktor├Ż n├íjdete bezplatne inde na webe. Skuto─Źnos┼ą, ┼że m├íte pr├ęmiov├Ż obsah (), ktor├Ż s├║ ─żudia ochotn├ş zaplati┼ą, z v├ís rob├ş autoritu vo va┼íom v├Żklenku.
 • Vytvorte loj├ílnu z├íkazn├şcku z├íklad┼łu: ├Üspe┼ín├í ─Źlensk├í str├ínka pre v├ís m├┤┼że znamena┼ą pon├║kanie ─Źlensk├Żch zliav, ku ktor├Żm nem├í pr├şstup ka┼żd├Ż. T├íto pridan├í hodnota v├ím pom├íha rozv├şja┼ą vz┼ąahy a udr┼żiava┼ą si z├íkazn├şkov.

Tak┼że teraz, ke─Ć pochop├şte v├Żhody prev├ídzkovania str├ínky s ─Źlenstvom, pozrime sa na najlep┼íie ─Źlensk├ę doplnky WordPress.

1, MemberPress

memberpress

MemberPress Je to jeden z najzn├ímej┼í├şch a najpopul├írnej┼í├şch ─Źlensk├Żch doplnkov pre WordPress. Je to komplexn├ę rie┼íenie na vytvorenie siln├ęho ─Źlena, a pon├║ka dokonca aj prijate─żn├║ cenu,

Ak chcete za─Źa┼ą, m├┤┼żete vytvori┼ą neobmedzen├ę ├║rovne ─Źlenstva a dynamick├ę str├ínky s cenami (). M├┤┼żete tie┼ż implementova┼ą v├Żkonn├ę pravidl├í pr├şstupu. In├Żmi slovami, m├┤┼żete obmedzi┼ą obsah va┼íich str├ínok pod─ża publik├íci├ş, str├ínok, taxon├│mi├ş, kateg├│ri├ş a dokonca aj ─Źast├ş obsahu ().

Jedna skvel├í vec, o ktorej je MemberPress, okrem toho, ┼że dok├í┼że obmedzi┼ą obsah, je to, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje pred├íva┼ą jeden. T├íto flexibilita v├ím d├íva silu zarobi┼ą viac pe┼łaz├ş a vybudova┼ą v├Ą─Ź┼íiu z├íkazn├şcku z├íklad┼łu.

MemberPress sa integruje s popul├írnymi slu┼żbami tret├şch str├ín a doplnkami WordPress, ako s├║:

 • Poskytovatelia e-mailov├Żch slu┼żieb ako MailChimp, GetResponse a AWeber
 • bbStla─Źen├şm vytvor├şte f├│rum len pre ─Źlenov
 • Affiliate Royale, ak sa chcete zapoji┼ą do affiliate marketingu
 • Platobn├ę br├íny ako PayPal, Stripe a Authorize.net
 • LearnDash, jeden z najlep┼í├şch syst├ęmov riadenia v├Żu─Źby, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą online kurzy s WordPress

M├┤┼żete tie┼ż odkvapk├íva┼ą obsah ─Źlenom v preddefinovanom ─Źase (). Je tu tie┼ż mo┼żnos┼ą pon├║knu┼ą ─żu─Ćom flexibiln├ę kup├│ny a z─żavy, ─Źo je pre nich ide├ílne nab├ídanie na ─Ćal┼íie ─Źlenstvo,

Ak chcete optimalizova┼ą svoju ─Źlensk├║ str├ínku, sta─Ź├ş povoli┼ą e-mailov├ę pripomenutia, ktor├ę sa ─Źlenom automaticky posielaj├║. A ak chcete vidie┼ą, ako dobre sa va┼íe podnikanie dar├ş, jednoducho z├şskajte pr├şstup k v├Żkazom MemberPress, kde m├┤┼żete skontrolova┼ą jednotliv├Żch ─Źlenov, po─Źet predajov a ─Ćal┼íie.

cena: Za─Ź├şna sa na 149 $ ro─Źne.

2, Obmedzi┼ą obsah Pro

Obmedzte obsah Pro je doplnok ─Źlenstva pre freemium, ktor├Ż poch├ídza od rovnak├Żch v├Żvoj├írov ako pluginy Easy Digital Downloads a AffiliateWP – tak┼że viete, ┼że je to dobr├ę,

Bezplatn├í verzia tohto doplnku, ktor├í sa nach├ídza v ├║lo┼żisku WordPress, sa dod├íva so z├íkladn├Żmi funkciami pre ─Źlenstvo, ako napr├şklad:

 • Vlastn├ę registra─Źn├ę a prihlasovacie formul├íre pou┼ż├şvate─żov
 • Obmedzenie obsahu na vlastn├ę pr├şspevky, str├ínky a typy pr├şspevkov
 • ─îiasto─Źn├ę obmedzenia obsahu pomocou kr├ítkych k├│dov

Povedal to skuto─Źn├í sila poch├ídza z profesion├ílnej verzie tohto doplnku ─Źlenstva WordPress, Od svojho u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├ęho rozhrania a┼ż po typy neobmedzen├Żch ├║rovn├ş obmedzen├ş, ktor├ę m├┤┼żete vytvori┼ą (), toto ─Źlenstvo rie┼íi t├║to ├║lohu.

Bu─Ćte kreat├şvni so svojou cenovou ┼ítrukt├║rou a umo┼żnite ─Źlenom plati┼ą jednorazov├Ż poplatok, ├║─Źtova┼ą v├ím in┼ítala─Źn├Ż poplatok alebo v├ím da┼ą cel├Ż bal├şk a umo┼żni┼ą im prihl├ísi┼ą sa na opakuj├║ce sa odbery. A s platobn├Żmi br├ínami ako PayPal, Authorize.net. Braintree a 2Checkout veria, ┼że nebudete ma┼ą ┼żiadny probl├ęm so spracovan├şm v┼íetk├Żch platieb va┼íich ─Źlenov.

─îlenovia m├┤┼żu spravova┼ą svoje vlastn├ę ├║─Źty pomocou zabudovan├ęho editora profilov. Umo┼żnite im aktualizova┼ą n├ízov ├║─Źtu, e-mail a dokonca aj heslo. Okrem toho m├┤┼żu ─Źlenovia zobrazi┼ą inform├ície, ako s├║ stav ├║─Źtu, d├ítum obnovenia alebo uplynutia platnosti, hist├│ria platieb a mo┼żnosti inov├ície. Najlep┼íie v┼íak zo v┼íetk├ęho je, ┼że Obmedzi┼ą obsah Pro umo┼ż┼łuje ─żu─Ćom aktualizova┼ą alebo zni┼żova┼ą svoje pl├íny, a automaticky im pridel├ş cenutak┼że nemus├şte.

Potrebujete viac funkci├ş ako to? Obmedzi┼ą obsah, ktor├Ż ste pokryli …

Obmedzi┼ą obsah Pro v├ím pon├║ka mo┼żnos┼ą pon├║knu┼ą ─Źlenom ┼ípeci├ílne propaga─Źn├ę k├│dy, ktor├ę im poskytuj├║ z─żavu z ich predplatn├ęho. A so schopnos┼ąou pomenova┼ą z─żavu, da┼ą jej jedine─Źn├Ż k├│d a nastavi┼ą volite─żn├ę vypr┼íanie platnosti a d├ítumy za─Źiatku, m├íte kontrolu nad t├Żm, ako funguje v├í┼í ─Źlensk├Ż web a ko─żko by mali ─żudia plati┼ą za ┼ítart.

Navy┼íe z├şskate veci ako:

 • Viacer├ę mo┼żnosti obmedzenia obsahu
 • Jednorazov├ę alebo opakuj├║ce sa pl├íny
 • Skupinov├ę ├║─Źty pre spolo─Źnosti a organiz├ície.
 • Integr├ícia WooCommerce, EDD a AffiliateWP
 • Automatick├ę e-maily: uv├ştanie, potvrdenie o platbe, pripomenutie a ─Ćal┼íie
 • Export ├║dajov do s├║boru CSV ()
 • Spr├ívy o z├írobkoch z ─Źlenstva

A ak zist├şte, ┼że tento ─Źlensk├Ż doplnok st├íle zaost├íva, nebojte sa. Hlavn├Ż cie─ż pr├ęmiov├ęho doplnku je zameran├Ż pokry┼ą v┼íetky va┼íe z├íkladn├ę potreby ─Źlenstva, Z tohto d├┤vodu je doplnok ─żahk├Ż. Ak v┼íak chcete funkcie, ako je odkvapk├ívanie obsahu, obmedzenie obsahu v minulosti a presmerovania klientov, m├┤┼żete stiahnite si jednotliv├ę doplnky,

cena: Za─Ź├şna sa na $ 99 / rok.

3, Platen├ę predplatn├ę ─Źlenov

Platen├ę predplatn├ę ─Źlenov () je vysoko hodnoten├Ż bezplatn├Ż doplnok, ktor├Ż sa dod├íva aj s v├Żkonnej┼íou pr├ęmiovou verziou, ktor├í roz┼íiruje funk─Źnos┼ą va┼íej webovej str├ínky WordPress.

Bezplatn├Ż doplnok je dod├ívan├Ż s jednoduch├Żmi funkciami, ako s├║ jednorazov├ę platby ─Źlenov, spr├íva ─Źlenov, tvorba pl├ínu predplatn├ęho a obmedzenie obsahu. M├┤┼żete tie┼ż vytvori┼ą registra─Źn├ę a prihlasovacie formul├íre pre ─Źlenov frontendu. A kone─Źne, ─żahko sa integruje s WooCommerceTak┼że m├┤┼żete obmedzi┼ą prezeranie a n├íkup produktov iba pre ─Źlenov. Navy┼íe m├íte v┼żdy mo┼żnos┼ą pon├║ka┼ą z─żavnen├ę ceny produktov a slu┼żieb na z├íklade predplatn├ęho.

Ale pre t├Żch, ktor├ş chc├║ viac …

M├┤┼żete investova┼ą do jedn├ęho z dvoch pr├ęmiov├Żch rie┼íen├ş doplnkov na odber posu┼łte ─Ćalej svoju z├íkladn├║ ─Źlensk├║ str├ínku,

Ak chcete za─Źa┼ą, m├┤┼żete od v┼íetk├Żch ─Źlenov prij├şma┼ą jednorazov├ę alebo opakuj├║ce sa poplatky a predplatn├ę. M├┤┼żete tie┼ż vytvori┼ą bezplatn├ę sk├║┼íky a pl├íny ÔÇ×zaplati┼ą za to, ─Źo chceteÔÇť, aby svojim ─Źlenom umo┼żnili k├║pi┼ą si to, ─Źo si m├┤┼żu dovoli┼ą. zatia─ż ─Źo vyd─Ťl├ívate peniaze,

Budete ma┼ą tie┼ż pr├şstup k pr├ęmiov├Żm funkci├ím, ako s├║:

 • Neobmedzen├ę ├║rovne predplatn├ęho vr├ítane ─Źlenstva na dobu ur─Źit├║
 • Obmedzenie obsahu pre pr├şspevky, str├ínky, vlastn├ę typy pr├şspevkov, zna─Źky a kateg├│rie
 • Z─żavov├ę k├│dy
 • ├Ünik ─Źasovan├ęho obsahu
 • Integr├ícia BbPress, Elementor a AffiliateWP
 • E-mailov├ę pripomenutia
 • Google reCAPTCHA v registra─Źn├Żch formul├íroch
 • Prevencia zdie─żania ├║─Źtov
 • ─îlenstvo v skupine

cena: Z├íkladn├Ż doplnok je zadarmo. Platen├í verzia za─Ź├şna na 69 dol├írov za jednu webov├║ licenciu.

4, Pre platen├ę ─Źlenstvo

platen├ę profilov├ę ─Źlenstv├í

Pro-Platen├ę ─Źlenstvo je ─Ćal┼í├ş flexibiln├Ż doplnok pre ─Źlenstvo v slu┼żbe WordPress s bezplatnou verziou a profesion├ílnou verziou, ktor├í v├ím pom├┤┼że ─Źo najlep┼íie vyu┼żi┼ą va┼íu ─Źlensk├║ str├ínku.

Bezplatn├Ż doplnok je dod├ívan├Ż s funkciami, ako s├║ r├┤zne ├║rovne ─Źlenstva, jednorazov├ę platby, obmedzenia obsahu a prihlasovacie a registra─Źn├ę formul├íre frontend. V podstate ide o rovnak├ę veci ako s ak├Żmko─żvek in├Żm doplnkom o ─Źlenstvo v tomto kole.

Ak v┼íak potrebujete viac ako len z├íklady, pozrite sa, ─Źo pon├║ka profesion├ílna verzia:

 • ─îlenovia spravuj├║ predplatn├ę a upgrady / downgrades
 • ├Ünik obsahu
 • Vytv├íranie f├│r iba pre ─Źlenov
 • Prisp├┤sobenie e-mailov├ęho upozornenia
 • 6 platobn├ę br├íny
 • Integr├ícia so spolo─Źnos┼ąami Zapier a WooCommerce
 • Flexibiln├í faktur├ícia: opakuj├║ce sa jednorazov├ę poplatky a poplatky za nastavenie, pomern├ę platby, bezplatn├ę a z─żavnen├ę sk├║┼íky
 • Ovl├ídanie reklamy ()

Ale mo┼żno najlep┼íie zo v┼íetk├Żch, platen├ę ─Źlenstvo Pro prich├ídza dve vynikaj├║ce vlastnosti:

 1. Vstavan├í t├ęma WordPress pre ─Źlenov pre maxim├ílnu kompatibilitu so str├ínkami
 2. V├Ż┼łatok z prezerania obsahu obmedzen├ęho na ne─Źlenov pre nal├íka┼ą ich, aby sa prihl├ísili a udr┼żujte SERP vysok├ę

cena: Z├íkladn├Ż doplnok je zadarmo. Platen├í verzia za─Ź├şna na 297 dol├írov ro─Źne.

5, MemberMouse

membermouse

─îlensk├í my┼í je pokro─Źil├ę pr├ęmiov├ę rie┼íenie elektronick├ęho obchodu a ─Źlenstva s oh─żadom na za─Źiato─Źn├şkov. V skuto─Źnosti m├í konfigur├íciu 2 min├║t, tak┼że aj netechnick├ş odborn├şci to dok├í┼żu uvies┼ą do prev├ídzky v kr├ítkom ─Źase.

Tento vysoko kvalitn├Ż ─Źlensk├Ż doplnok je od za─Źiatku dod├ívan├Ż so skvel├Żmi funkciami. Napr├şklad z├şskate ochranu heslom pre obmedzen├Ż obsah, prisp├┤sobenie na ├║rovni ─Źlena () a dokonca budete m├┤c┼ą zdie─ża┼ą odkazy kdeko─żvek, kde to bude mo┼żn├ę ─Żahko propagujte svoju ─Źlensk├║ str├ínku na in├Żch kan├íloch, ako s├║ soci├ílne m├ędi├í,

Existuj├║ tie┼ż funkcie, ako je spracovanie platieb po term├şne splatnosti, pomern├ę aktualiz├ície, ponuky kup├│nov a sk├║┼íobn├Żch verzi├ş a skupinov├ę funkcie, o ktor├Żch by sme mohli diskutova┼ą. Alebo by sme mohli hovori┼ą o dostupnosti medzin├írodn├Żch mien, viacer├Żch platobn├Żch br├ínach a funkcii prihl├ísenia na soci├ílnych m├ędi├ích.

Chcem sa s vami skuto─Źne podeli┼ą o jedine─Źn├ę vlastnosti, v─Ćaka ktor├Żm m├┤┼że by┼ą cena za ─Źlensk├║ cenu () v├Żhodn├í:

 • Flexibilita ─Źlenstva: vytv├íra┼ą ├║rovne ─Źlenstva a ─Źlensk├ę bal├ş─Źky ()
 • Miniaplik├ícia obsahu: zobrazi┼ą ─Źlenom dostupn├Ż obsah a obsah, ktor├Ż m├í pr├şs┼ą,
 • Inteligentn├ę zna─Źky: pridajte funk─Źnos┼ą na svoju ─Źlensk├║ str├ínku bez znalosti k├│du, Napr├şklad dynamicky zobrazujte obsah zalo┼żen├Ż na atrib├║toch ─Źlena, poh├í┼łajte predajn├Żch potenci├ílov zalo┼żen├Żch na sprostredkovan├ş pridru┼żen├ęho partnera, vytv├írajte dynamick├ę formul├íre zalo┼żen├ę na spr├ívan├ş pou┼ż├şvate─żov, vytv├írajte inteligentn├ę odkazy ako objedn├ívky jedn├Żm kliknut├şm, ke─Ć ─Źlen m├í ulo┼żen├Ż platobn├Ż profil a ─Ćal┼íie.
 • Optimalizujte svoje str├ínky: Rozde─żte testovacie veci, ako s├║ ceny, ─Ćal┼í├ş predaj a ─Ćal┼íie. To je ist├Ż sp├┤sob n├íjs┼ą, ─Źo sa ─żu─Ćom p├í─Źi () tak┼że m├┤┼żete zarobi┼ą viac pe┼łaz├ş.

A to je len za─Źiatok.

cena: Pl├íny za─Ź├şnaj├║ na 19,95 USD / mesiac 1, 000 ─Źlenov, 99 000 dol├írov mesa─Źne pre 50 000 ─Źlenov a 299 USD mesa─Źne pre 100 000 ─Źlenov.

6, Jednoduch├ę ─Źlenstvo

jednoduch├ę ─Źlenstvo

Jednoduch├ę ─Źlenstvo je dobre podporovan├Ż a ─żahko pou┼żite─żn├Ż ─Źlensk├Ż doplnok WordPress, ktor├Ż chr├íni pr├şspevky a str├ínky pre pou┼ż├şvate─żov.

Vytvorte neobmedzen├ę ├║rovne pr├şstupu k ─Źlenom, aktivujte e-mailov├ę aktiv├ície ─Źlenov a dokonca Zobrazi┼ą obsah up├║tavky ne─Źlenom aby sa mohli zaregistrova┼ą. Priate─żsk├ę rozhranie u─żah─Źuje vytvorenie va┼íej ─Źlenskej str├ínky; v┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą pri ├║prave pr├şspevku alebo str├ínky v pozad├ş, je kliknutie a ochrana pred ne─Źlenmi. A dokonca m├┤┼żete obmedzi┼ą aj ne─Źlensk├ę fotogal├ęrie.

Pokia─ż ide o platobn├ę funkcie, m├íte tieto mo┼żnosti:

 • PayPal a Strip pre jednorazov├ę alebo opakuj├║ce sa platby
 • Braintree pre jednorazov├ę platby
 • Inteligentn├ę tla─Źidlo PayPal na u─żah─Źenie platby
 • Jednoduch├ę prezeranie celej hist├│rie platieb na pozad├ş v├í┼ího webu.

Potom je prihl├ísenie na v├í┼í ─Źlensk├Ż server intuit├şvne pre ─Źlenov v─Ćaka vstavan├ęmu prihlasovaciemu widgetu. V snahe chr├íni┼ą va┼íe str├ínky prich├ídza Simple Membership so slu┼żbou Google reCAPTCHA, aby sa zabr├ínilo vstupu spamov├Żch spr├ív a hackerov do nich.

Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patr├ş:

 • ─îiasto─Źn├ę obmedzenie obsahu
 • Manu├ílne schv├ílenie ─Źlena
 • Automatick├ę odhl├ísenie
 • Importujte pou┼ż├şvate─żov WordPress ako ─Źlenov
 • Filtrujte ─Źlenov pod─ża stavu a ├║rovne ├║─Źtu
 • Presmerovania registr├ície a prihl├ísenia
 • Z├ísady ochrany osobn├Żch ├║dajov alebo zmluvn├ę podmienky
 • Desiatky prekladov
 • Profily ─Źlenov frontendu

cena: FREE

Ktor├Ż ─Źlensk├Ż doplnok WordPress je pre v├ís tou najlep┼íou vo─żbou?

 • MemberPress – Cenovo dostupn├ę rie┼íenie s bohat├Żmi funkciami so schopnos┼ąou ─żahko spravova┼ą digit├ílne s┼ąahovanie a ─żahko pred├íva┼ą online kurzy.
 • Obmedzte obsah Pro – V┼żdy aktualizovan├ę o nov├ę funkcie, poskytuje maxim├ílnu kontrolu a najlep┼íiu kombin├íciu ceny, funkci├ş a flexibility.
 • Platen├ę predplatn├ę ─Źlenov – Skvel├í vo─żn├í vo─żba s vysok├Żmi hodnoteniami od skuto─Źn├Żch pou┼ż├şvate─żov (), plus ─Źist├ę a priate─żsk├ę rozhranie.
 • Pro-Platen├ę ─Źlenstvo – Kvalitn├í vo─żba pre ka┼żd├ęho, kto potrebuje z├íkladn├ę ─Źlenstvo (), a mnoho vynikaj├║cich funkci├ş pre verziu Pro ().
 • ─îlensk├í my┼í – ┼ápi─Źkov├ę rie┼íenie pre profesion├ílov, ktor├ş chc├║ vytvori┼ą rozsiahle ─Źlensk├ę weby s cie─żom obmedzi┼ą obsah a pred├íva┼ą digit├ílny a fyzick├Ż majetok.
 • Jednoduch├ę ─Źlenstvo – Najlacnej┼íie a najjednoduch┼íie rie┼íenie pre t├Żch, ktor├ş potrebuj├║ z├íkladn├ę ─Źlensk├ę miesto bez luxusn├ęho vybavenia.

6 Popredn├ę ─Źlensk├ę doplnky WordPress, ktor├ę roz┼íiruj├║ va┼íu komunitu (a ... 1