6 Najlepšie zadarmo 404 presmerovanie program pre

M├íte ve─ża WordPress 404 str├ínok? 404 ch├Żb nie je dobr├ę pre va┼íe webov├ę str├ínky SEO a u┼ż├şvate─żsk├ę prostredie. Dobrou spr├ívou je, ┼że sa daj├║ pomerne ─żahko opravi┼ą pomocou presmerovan├ş WordPress 404. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme 6 Najlep┼íie bezplatn├ę pluginy presmerovania wordpress 404.

Najlepšie 404 pluginy pre WordPress

Pre─Źo m├í v├í┼í web WordPress chybu 404?

Predt├Żm, ako za─Źnete opravova┼ą chyby 404, je ve─żmi d├┤le┼żit├ę pochopi┼ą, pre─Źo WordPress generuje chybu 404.

Za─Źiato─Źn├şci programu WordPress n├ís ─Źasto kontaktuj├║ a p├Żtaj├║ sa, pre─Źo ich str├ínka WordPress zobrazuje 404 ch├Żb v pr├şpade existuj├║cich pr├şspevkov. Je to jeden z be┼żn├Żch probl├ęmov WordPress, ktor├Żm za─Źiato─Źn├şci ─Źelia.

WordPress prich├ídza s podporou pre ┼ítrukt├║ru URL priate─żsk├║ k SEO. Ak zmen├şte ┼ítrukt├║ru adresy URL, zmen├ş sa cel├í ┼ítrukt├║ra odkazov na va┼íom webe. Z tohto d├┤vodu niekedy va┼íe str├ínky zobrazuj├║ 404 ch├Żb aj v existuj├║cich pr├şspevkoch.

─Äal┼í├şm d├┤vodom z├íhadn├Żch ch├Żb 404 existuj├║ceho obsahu je straten├Ż alebo po┼íkoden├Ż s├║bor .htaccess.

Ak ste nain┼ítalovali nov├Ż doplnok, vytvorili ste nov├Ż vlastn├Ż pr├şspevok alebo ste zaregistrovali vlastn├║ taxon├│miu, pr├şstup k novej adrese URL m├┤┼że vygenerova┼ą chybu 404, preto┼że v├í┼í s├║bor .htaccess je zastaran├Ż.

Toto s├║ len niektor├ę z mnoh├Żch mo┼żn├Żch pr├ş─Źin, ktor├ę m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą, ┼że sa v existuj├║com obsahu zobraz├ş 404 ch├Żb.

Vysk├║┼íajte tento jednoduch├Ż tip na opravu 404 ch├Żb v programe WordPress

Chyby WordPress 404 m├┤┼żete ─Źasto opravi┼ą vyplachovan├şm permalinku.

M├┤┼żete to urobi┼ą t├Żm, ┼że p├┤jdete na Konfigur├ícia ┬╗Permalink v oblasti spr├ívy WordPress a bez vykonania ak├Żchko─żvek zmien kliknite na tla─Źidlo Ulo┼żi┼ą zmeny.

Trval├ę nastavenia prepojenia vo WordPress

WordPress automaticky aktualizuje v├í┼í s├║bor .htaccess. Mali by ste skontrolova┼ą svoj web a overi┼ą, ─Źi do┼ílo k 404 chyb├ím.

Ak nie, v├í┼í .htaccess s├║bor nemus├ş by┼ą nap├şsan├Ż a mo┼żno bude potrebn├ę ho aktualizova┼ą ru─Źne. Podrobn├ę pokyny t├Żkaj├║ce sa postupu n├íjdete v na┼íej pr├şru─Źke o tom, ako opravi┼ą pr├şspevky WordPress, ktor├ę vracaj├║ 404 ch├Żb.

R├┤zne scen├íre pre 404 ch├Żb v WordPress

Okrem vy┼í┼íie uveden├Żch d├┤vodov existuje ve─ża ─Ćal┼í├şch pr├ş─Źin, pre─Źo sa na va┼íom webe WordPress zobrazuje chyba 404. Napr├şklad, ak ste sa ned├ívno pres┼ąahovali z WordPress.com na WordPress.org alebo ak ste pres┼ąahovali WordPress do novej dom├ęny, na str├ínke sa m├┤┼że zobrazi┼ą 404 ch├Żb.

V obidvoch scen├íroch mus├şte opravi┼ą ┼ítrukt├║ru trval├ęho odkazu na webe, aby ste mohli vyrie┼íi┼ą chyby 404.

Na druhej strane, ak ste odstr├ínili pr├şspevok alebo str├ínku, vygeneruje sa chyba 404, ktor├í sa nena┼íla.

Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako to vyrie┼íi┼ą, je presmerovanie pou┼ż├şvate─żov na nov├ę miesto. Mali by ste tie┼ż informova┼ą vyh─żad├ívacie n├ístroje o novom umiestnen├ş t├Żchto pr├şspevkov a str├ínok pridan├şm 301 n├ízvu spr├ívy s presmerovan├şm.

To v├ím umo┼żn├ş pon├║knu┼ą vynikaj├║ce pou┼ż├şvate─żsk├ę prostredie a nestrati┼ą hodnotenie vyh─żad├ívacieho n├ístroja.

Po tom sa pozrime na niektor├ę z najpopul├írnej┼í├şch presmerovan├ş WordPress 404, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą pri rie┼íen├ş t├Żchto probl├ęmov.

1, presmerovanie

Doplnok presmerovania WordPress

Presmerovanie je v├Żkonn├Ż doplnok WordPress, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş ─żahko nakonfigurova┼ą presmerovania pre 404 str├ínok. K dispoz├şcii bude zabudovan├í mo┼żnos┼ą sledova┼ą 404 ch├Żb, ktor├ę sa vyskytli na va┼íom webe od nain┼ítalovania doplnku.

Presmerovanie v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą v├Żkonn├ę regul├írne v├Żrazy na prisp├┤sobenie vzorov adries URL a presmerova┼ą ich na pr├şslu┼ín├ę str├ínky. Toto je ve─żmi u┼żito─Źn├ę, ak ste presunuli webov├║ str├ínku s inou ┼ítrukt├║rou adresy URL ako WordPress.

Nap├şsali sme komplexn├║ pr├şru─Źku o tom, ako indexovo preh─żad├íva┼ą 404 str├ínok a presmerova┼ą ich pomocou WordPress pomocou doplnku Redirection.

Aj ke─Ć je tento doplnok dobr├Ż, jedin├ę, na ─Źo treba da┼ą pozor, je nastavenie registra 404. Ak ho nenakonfigurujete spr├ívne, tento doplnok m├┤┼że sp├┤sobi┼ą, ┼że va┼ía datab├íza bude ve─żmi ┼ąa┼żk├í. Okrem toho je to najv├Żkonnej┼í├ş dostupn├Ż plugin, ktor├Ż je k dispoz├şcii 100% zadarmo.

2, Doplnok na presmerovanie SEO

Doplnok na presmerovanie SEO

Doplnok SEO Presmerovanie je ─żahko pou┼żite─żn├Ż doplnok na sledovanie ch├Żb 404 a spr├ívu presmerovan├ş. Dod├íva sa s jednoduch├Żm rozhran├şm na spr├ívu presmerovan├ş.

Na va┼íom webe WordPress m├í tie┼ż protokol ch├Żb 404, tak┼że tieto chyby m├┤┼żete opravi┼ą.

Doplnok vytvor├ş nov├║ tabu─żku v datab├íze WordPress na ulo┼żenie va┼íich presmerovan├ş. Zachov├íva tie┼ż hist├│riu v┼íetk├Żch presmerovan├ş na va┼íom webe.

3, V┼íetk├Żch 404 presmerov├íva na webov├║ str├ínku

V┼íetk├Żch 404 presmerov├íva na webov├║ str├ínku

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, tento jednoduch├Ż doplnok presmeruje 404 ch├Żb na domovsk├║ str├ínku v├í┼ího webu WordPress.

M├┤┼żete to urobi┼ą aj pridan├şm tohto k├│du do s├║boru 404.php t├ęmy. Vlo┼żte tento k├│d na za─Źiatok:

Viac inform├íci├ş n├íjdete v na┼íom n├ívode o tom, ako presmerova┼ą svoju str├ínku 404 na web WordPress.

4, 410 pre WordPress

410 pre nastavenia WordPress

Tento doplnok presmeruje va┼íu chybu 404 na str├ínku 410. Namiesto presmerovania 404 nespr├ívnych pou┼ż├şvate─żov na in├║ str├ínku na va┼íom webe. Tento doplnok ich odo┼íle na chybov├║ str├ínku s n├ízvom 410.

┼ápecifik├ícia HTTP definuje hlavicu odpovede 410, ktor├í sa m├í pou┼żi┼ą, ke─Ć sa zdroj natrvalo odstr├íni. Je to u┼żito─Źn├ę aj pre vyh─żad├ívacie n├ístroje, ktor├ę nemaj├║ pokyny na ignorovanie tejto adresy URL a zastavenie pr├şstupu k nej.

Typick├ę presmerovanie 301 by sa malo pou┼żi┼ą, ke─Ć sa obsah presunie na nov├ę miesto. Ak ste v┼íak zo svojho webu odstr├ínili ve─żk├ę mno┼żstvo obsahu, do svojho SEO pr├şli┼í neprid├ívate presmerovanie SEO.

410, na druhej strane, br├íni vyh─żad├ívac├şm strojom neust├íle po┼żadova┼ą t├║to adresu URL. Je to tie┼ż ve─żmi u┼żito─Źn├ę pri pokuse o zotavenie sa z trestu vyh─żad├ívacieho n├ístroja odstr├ínen├şm duplicitn├ęho alebo nekvalitn├ęho obsahu.

K t├ęme WordPress m├┤┼żete prida┼ą s├║bor 410.php a doplnok ho za─Źne pou┼ż├şva┼ą na zobrazenie chybov├ęho hl├ísenia ─żudsk├Żm pou┼ż├şvate─żom.

5, 404page

Stránka s nastaveniami stránky 404 pre WordPress

Chybov├ę str├ínky programu WordPress 404 s├║ zvy─Źajne dos┼ą nudn├ę a u┼żito─Źn├ę. Existuje nieko─żko tipov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vylep┼íenie ┼íabl├│ny WordPress 404.

Tieto tipy v┼íak vy┼żaduj├║, aby ste pou┼żili k├│d a upravili s├║bor ┼íabl├│ny.

Pomocou doplnku 404 page si m├┤┼żete jednoducho vybra┼ą existuj├║cu str├ínku zo svojho webu WordPress a pou┼żi┼ą ju ako str├ínku 404.

6, ┼átyridsa┼ą┼ítyri – 404 doplnok WordPress

┼átyridsa┼ą┼ítyri - 404 doplnok WordPress

┼átyridsa┼ą┼ítyri doplnkov v├ím umo┼ż┼łuje ─żahko nahradi┼ą ┼ítandardn├║ str├ínku 404 va┼íej t├ęmy za vlastn├║ str├ínku. Je dod├ívan├Ż s jednoduch├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje upravova┼ą str├ínku 404, pou┼ż├şva┼ą obr├ízok na celej obrazovke a meni┼ą jeho farby a text.

Umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż vies┼ą na va┼íom webe z├íznamy o 404 chyb├ích. M├┤┼żete tie┼ż nakonfigurova┼ą 301 presmerovan├ş pre ka┼żd├║ adresu URL, ktorej v├Żsledkom je 404, ├║pravou v protokoloch.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą najlep┼íie 404 doplnky zdarma pre va┼íe str├ínky WordPress. In┼ípirujte sa tie┼ż rozlo┼żen├şm t├Żchto str├ínok WordPress 404.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube na pozeranie videoz├íznamu s programom WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,