Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

6 Najlepšie vodotesné reproduktory Bluetooth pre použitie v sprchách pod 100 dolárov

Spievajte ako nikto nepočúva.

So správnym sprchovacím reproduktorom po vašom boku sa môže tento sen splniť. Všetko vďaka vodotesným reproduktorom Bluetooth. Najlepšie na týchto reproduktoroch je to, že dokážu odolať spravodlivému podielu vodných postrekov. Malý a kompaktný tvar navyše znamená, že sa ľahko zmestia do malých priestorov batohov a do kúpeľňových políc.

6 Najlepšie vodotesné reproduktory Bluetooth pre sprchy

Môžu sa tiež zdvojnásobiť ako zdroj zvuku pre vaše domáce a spoločenské večierky. Všetko, čo musíte urobiť, je spárovať telefón s ním, vybrať skvelú skladbu z vašej obľúbenej aplikácie na streamovanie hudby, a to je všetko.

Takže, ak hľadáte dobré vodotesné sprchové reproduktory Bluetooth, tu sú niektoré z najlepších reproduktorov Bluetooth. A najlepšie na tom je, že sú cenovo dostupné a sú k dispozícii už od 100 dolárov.

Preto bez akýchkoľvek ďalších zdržaní začnime.

1, JBL GO 2

  Integrácia hlasového asistenta: ÁnoŽivotnosť batérie: Až 5 hodiny

JBL tiež obsahuje zariadenie pre hlasitý odposluch a dokonca vám umožňuje ovládať reproduktor pomocou hlasového asistenta. Okrem toho môžete hlasitosť vylepšiť, zapnúť / vypnúť alebo ju spárovať s novým zariadením pomocou vyhradených tlačidiel.

Pokiaľ ide o objem, GO 2 môže byť veľmi nahlas. Podľa ľudí v Tech Radar je reproduktor dostatočne hlasný, dokonca aj pri 50% hlasitosti. Viaceré používateľské recenzie odrážajú rovnaký názor Amazon,

Pri vysokých hlasitostiach však môže byť kvalita zvuku trochu drsná. V kúpeľni / sprche však nevzniká potreba maximálneho objemu.

Najlepšie nepremokavé reproduktory Bluetooth JBL GO2

Ak ho však plánujete používať v blízkosti bazénov a pláží, mali by ste zvážiť tento bod.

Ďalším mierne sklamaným faktorom GO 2 je výdrž batérie. Trvá to okolo 5 hodín pri miernych objemoch.

2, Sony SRS-XB12 Mini

  Integrácia hlasového asistenta: ÁnoŽivotnosť batérie: Až 10 hodín

Zostáva verný svojmu dedičstvu, má vynikajúci zvukový výstup a je sprevádzaný bohatou a ťažkou basou. K tomuto reproduktoru s veľkými rozmermi by ste chceli pripevniť šnúrku, aby nespadla do podlahy. Nesrandujem.

Najlepšie vodotesné reproduktory Bluetooth sony2

Okrem toho je zvuk čistý a jasný. Reproduktor má tiež port micro-USB a 3.5mm vstup AUX na pripojenie telefónu. Tento reproduktor môže ľahko trvať asi 10 hodín a mal by byť perfektným spoločníkom pre vaše večerné večierky, ktoré môžu pokračovať až neskoro.

3, Ultimate Ears WONDERBOOM

  Integrácia hlasového asistenta: ÁnoŽivotnosť batérie: Až 10 hodín

Zvláštnosťou WONDERBOOM je, že je vztýčený dizajnom, a preto pláva vo vode.

UE WONDERBOOM obsahuje 40 mm aktívnych vodičov, ktoré zosilňujú hlasitosť, aby ich mohli bezpečne používať v interiéri aj exteriéri. Je to dosť nahlas pre vaše domáce večierky. Stručne povedané, UE Wonderboom môže fungovať ako vaša záloha v niekoľkých scenároch.

Najlepšie nepremokavé reproduktory Bluetooth WONDERBOOM2

V neposlednom rade je možné tento chladný reproduktor spárovať súčasne s dvoma zariadeniami.

Spoločnosť UE ponúka tento reproduktor v rôznych farbách, vrátane nezvyčajnej jednorožcovej farby. A použité svetlé palety uľahčujú rozmiestnenie týchto reproduktorov z diaľky.

Môžete sa tiež pozrieť na rameno Ultimate Ears Boom 3, ak chcete o niečo väčší reproduktor.

4, Bose SoundLink Micro

  Integrácia hlasového asistenta: ÁnoŽivotnosť batérie: Až do 8 hodiny

Dlhodobo je odolný a gumový povrch ho chráni pred vodou a parou v kúpeľniach. Jo, ideálne pre speváka kúpeľne vo vás (** žmurknutie **).

Za 99 dolárov je táto cena v porovnaní so svojimi rovesníkmi mierne drahá. Môžete si však byť istí, že tento má všetky dobré vlastnosti a 87% pozitívnych recenzií Amazon podporuje toto tvrdenie.

Ľudia ho milujú pre svoju odolnosť, prenosnosť, výdrž batérie a prekvitajúcu kvalitu zvuku.

Najlepšie nepremokavé reproduktory Bluetooth Bose Sound Link Micro2

A povedal som vám, že zväzuje silikónový pásik odolný proti roztrhnutiu? Jediným obmedzením je, že tento rečník nie je vznášajúci sa.

5, Anker Soundcore Flare Mini

  Integrácia hlasového asistenta: NieŽivotnosť batérie: Až 12 hodín

Je to športovo nepremokavá stavba a vydrží aj svoj podiel zneužívania zvonku aj vo vnútri domu.

Keď už hovoríme o prispôsobení, RGB LED sa dá ľahko vypnúť, keď to nie je potrebné. Alebo môžete zmeniť režimy osvetlenia podľa vašej nálady.

Najlepšie nepremokavé reproduktory Bluetooth anker2

Kvalita zvuku je skvelá za cenu a vytvára obdivuhodné basy pre svoju veľkosť. Čo robí Soundcore Flare Mini mimoriadnym je jeho vynikajúca výdrž na batérii. Batéria 2600 mAh sa predáva na trhu približne 12 hodín a potom je potrebné ju nabiť.

6, House of Marley No Bounds

  Integrácia hlasového asistenta: NieŽivotnosť batérie: Až 10 hodín

Po druhé, šikovný šnúrka na krk znamená, že ho môžete zavesiť na sprchovacie koľajnice alebo police. Okrem toho, bodkované telo dáva tomuto reproduktoru jedinečný vzhľad.

Najlepší vodotesný dom reproduktorov Bluetooth z Marley

Pokiaľ ide o výdrž batérie, môže táto batéria prežiť na jedno nabitie približne 10 hodín. Super, však? A čo je dôležitejšie, poskytuje vynikajúci zvuk a je vhodný pre malé až stredne veľké miestnosti.

Spievaj to nahlas

Áno, spievajte ako nikto nepočúva! S týmito reproduktormi sa môžete učiť texty svojich obľúbených skladieb, radiť si z nich skladby podľa svojich preferencií a ste pripravení na skvelú kúpeľňu.

Okrem vyššie uvedeného môžete vyskúšať aj reproduktory s prísavkou, napríklad VicTsing SoundHot C6. Cena tohto reproduktora bola pod 30 dolárov a veľa používateľov ho dobre ohodnotilo.

Ďalej: Ste zmätení medzi Logitech X300 a Sony SRS XB10? Pozrite sa na nižšie uvedené porovnanie a zistite, ktorý reproduktor je pre vaše potreby najvhodnejší.

Table of Contents