6 Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry (rýchle a spoľahlivé)

6 Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry (rýchle a spoľahlivé) 1

Nenávidíte mŕtve miesta Wi-Fi vo svojom dome? Nenávidíte medzipamäť pri streamovaní HD videí? Stavím sa, že áno! Nikto nemá rád pomalé internetové pripojenie.

Teraz:

Príčin pomalého internetu je mnoho. Jedným z nich je slabý signál Wi-Fi.

Možno sa pýtate:

“Ako môžem mať doma slabý signál Wi-Fi?”

Odpoveď je, že smerovače majú obmedzený dosah signálu a nemusia pokrývať celý váš domov.

Aj keď existujú aplikácie na zvýšenie internetu, ktoré si môžete stiahnuť, aby ste zrýchlili internet, tieto aplikácie nie vždy fungujú.

Namiesto toho, aby ste míňali peniaze na nákup iného smerovača, alternatívnym a lacnejším riešením je mať adaptér USB Wi-Fi.

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry

Čo je to USB Wi-Fi adaptér?

USB Wi-Fi adaptér je zariadenie, ktoré umožňuje počítaču pripojiť sa na internet bez použitia káblov alebo káblov. Poskytuje vám tiež rýchlejšie a stabilnejšie pripojenie ako vstavaný bezdrôtový adaptér počítača. Stačí pripojiť adaptér k portu USB na počítači a … Voila! Môžete ísť.

Ale to nie je všetko!

USB adaptéry Wi-Fi zvyšujú dosah Wi-Fi bez toho, aby bola obetovaná rýchlosť vášho pripojenia. Rozlúčte sa s tými miestami vo vašej domácnosti, ktoré majú slabý signál Wi-Fi. S USB Wi-Fi adaptérmi môžete bez obáv používať internet kdekoľvek vo vašej domácnosti.

Teraz … Vybrať nový USB Wi-Fi adaptér, ktorý je rýchly, spoľahlivý, použiteľný na dlhé vzdialenosti, prenosný a zároveň cenovo dostupný, môže byť časovo náročné a únavné.

Nebojte sa, pretože dnes je váš šťastný deň!

Vytvorili sme zoznam najlepších USB Wi-Fi adaptérov z hľadiska rýchlosti a dosahu.

Bez ďalších okolkov začnime.

6 Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry

Uviedli sme zoznam 6 najspoľahlivejších a najrýchlejších USB Wi-Fi adaptérov na trhu práve pre vás!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tieto zariadenia nie sú zoradené v žiadnom poradí.

1. Panda Wireless PAU06

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry: Panda Wireless PAU06

Ak hľadáte lacný adaptér, ktorý má stále slušnú rýchlosť a dosah, Panda Wireless PAU06 je zariadenie pre vás.

Inovuje každý počítač na najnovší štandard 802.11 n. S 802.11 n dokáže dosiahnuť rýchlosť dát až 300 Mbps. Má nízku spotrebu energie, ktorá pomáha predĺžiť výdrž batérie vášho prenosného počítača. Jediným problémom tohto zariadenia je, že nepodporuje pásmo 5 GHz. Ak vám to ale nie je ľahostajné, toto zariadenie by malo fungovať dokonale dobre a je kompatibilné s väčšinou operačných systémov.

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry: Panda Wireless PAU06 pohľad zhora

Tento lacný adaptér Wi-Fi rozhodne stojí za vaše peniaze. Vďaka svojmu malému a kompaktnému dizajnu ho môžete vziať kamkoľvek, zapojiť ho do rôznych zariadení a používať ho jednoducho.

Ak je to zariadenie, ktoré hľadáte, pozrite sa na to Amazon.

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Netgear Nighthawk AC1900

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry: Netgear Nighthawk AC1900 Full View

Okrem elegantného dizajnu zariadenia dosahuje Netgear Nighthawk AC1900 rýchlosť až 600 Mbps na 20,4 GHz a 1 300 Mb / s na frekvencii 5 GHz. Vďaka dvojpásmovému pripojeniu Wi-Fi si teraz môžete užiť lepšie streamovanie HD videa a hranie hier bez oneskorenia.

Zariadenie okamžite prepojí váš prenosný počítač s najnovšími rýchlosťami 802.11ac. Dodáva sa s tlačidlom WPS pre rýchlejšie a bezpečnejšie pripojenie, štyrmi anténami s vysokým ziskom pre výkon a väčšou kapacitou šírky pásma pri odosielaní a sťahovaní zo siete.

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry: Netgear Nighthawk AC1900 Bočný pohľad

Toto zariadenie je rýchlejšie ako bežnejšie siete Wi-Fi a funguje dobre s akýmkoľvek smerovačom Wi-Fi. Kompatibilné s Windows a iba Mac.

Upútal vás tento vysokorýchlostný adaptér Wi-Fi? Skontrolovať Amazon tlačidlo nižšie pre ďalšie podrobnosti!

amazon-kupit-tlacitko-3

3. Bezdrôtový Wi-Fi adaptér NET-DYN USB

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry: NET-DYN USB bezdrôtový Wi-Fi adaptér

Ak hľadáte všestranný vyvážený USB Wi-Fi adaptér, potom je NET-DYN pre vás. Dokáže dosiahnuť rýchlosť až 1 200 Mb / s, ktorú podporujú všetky smerovače WLAN. Dodáva sa s možnosťou dvojpásmového pripojenia a dosahom 100 yardov.

Inštalácia tohto zariadenia je taká jednoduchá. Stačí pripojiť zariadenie k portu USB prenosného počítača, nainštalovať ovládač a čakať na dobrú správu.

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry: Ukážka bezdrôtového Wi-Fi adaptéra USB NET-DYN

S týmto výkonným zariadením sa doma nemusíte obávať mŕtvych Wi-Fi miest. Vďaka svojmu výkonu a dosahu je ideálny pre hranie hier a streamovanie odkiaľkoľvek z vašej domácnosti.

Páčilo sa vám toto pozoruhodné zariadenie? Kúpte si ho teraz na Amazon.

amazon-kupit-tlacitko-3

4. Ultra-Wi-Fi adaptér D-Link AC1900

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry: D-Link AC1900 Ultra Wi-Fi adaptér

Prenosnosť a veľkosť tohto zariadenia nemusia byť jeho silnou stránkou, ale Wi-Fi adaptér D-Link AC1900 Ultra vám poskytuje maximálny výkon Wi-Fi. Vášmu notebooku poskytne rýchlosť až 1900 Mbps. Zaujimave nie?

S pokročilým AC Smartbeam a USB zariadením 3.0, určite to maximalizuje silu vášho spojenia. O jeho kompatibilitu sa nemusíte báť, pretože zariadenie je kompatibilné so všetkými smerovačmi.

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry: Príklad D-Link AC1900 Ultra Wi-Fi adaptéra

S ultra-Wi-Fi adaptérom D-Link AC1900 Ultra si môžete užiť špičkový výkon Wi-Fi bez problémov. Môžete ľahko sledovať videá vo vysokom rozlíšení, sťahovať hudbu a užívať si hranie hier bez oneskorenia.

Je D-Link AC1900 Ultra Wi-Fi adaptér vašich snov? Kliknite na Amazon tlačidlo nižšie, kde získate ďalšie podrobnosti.

amazon-kupit-tlacitko-3

5. TRENDnet TEW-809UB

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry: TRENDnet TEW-809UB Bočný pohľad

Spolu so stabilným a rýchlym pripojením TEW-809UB vám poskytuje aj štyri odnímateľné antény, ktoré pri správnom použití môžu zvýšiť dosah vašej Wi-Fi. Vďaka svojej neuveriteľnej technológii tvarovania lúčov vysiela silnejšie signály do všetkých zariadení, ktoré sú k nemu pripojené.

TEW-809UB tiež upgraduje váš počítač na 1300 Mbps Wi-Fi AC a 600 Mbps N, ktorý je ideálny na surfovanie, hranie hier a streamovanie vysokokvalitných videí.

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry: TRENDnet TEW-809UB čelný pohľad

Aj keď zariadenie nepodporuje MU-MIMO, podporuje tvarovanie lúča, ktoré smeruje silnejšie signály k zariadeniu, ktoré je k nemu pripojené. Ak vás trápi zlé Wi-Fi pripojenie, toto zariadenie je pre vás to pravé.

Myslíte si, že je to pre vás najlepší USB Wi-Fi adaptér? Nezabudnite skontrolovať Amazon tlačidlo nižšie!

amazon-kupit-tlacitko-3

6. Wi-Fi adaptér TP-Link AC600 USB

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry: TP-Link AC600 USB Wi-Fi adaptér Bočný pohľad

Ak chcete kompaktný, ale spoľahlivý USB Wi-Fi adaptér, toto zariadenie je pre vás ideálnou voľbou. Táto najnovšia verzia AC600 poskytuje pripojenie s dlhým dosahom a bez oneskorení, nech ste kdekoľvek. Inovuje vaše prenosné počítače na 802.11ac, čo je trikrát rýchlejšie ako v iných bezdrôtových sieťach N.

Jeho 5dBi anténa s vysokým ziskom zvyšuje silu signálu adaptéra USB. Môže vám poskytnúť rýchlosti až 433 Mb / s na 5 GHz pre bezproblémové a kvalitné pripojenie. Pretože podporuje dvojpásmové pripojenie, jeho maximálna rýchlosť je 200 Mbps 2.4 GHz môže stále poskytovať vysokokvalitné pripojenie.

Najlepšie USB Wi-Fi adaptéry: Ukážka USB Wi-Fi adaptéra TP-Link AC600

S 22-ročnou výrobou kvalitných zariadení spoločnosťou TP-Link nie je TP-LINK AC600 výnimkou. Vďaka kompaktnému dizajnu a prvotriednej funkčnosti je ideálny pre niekoho, kto veľa cestuje a potrebuje adaptér typu plug-and-play.

Hľadáte kompaktný USB Wi-Fi adaptér? Nezabudnite kliknúť na Amazon tlačidlo nižšie pre viac informácií.

amazon-kupit-tlacitko-3

Časté otázky

Sú USB Wi-Fi adaptéry vhodné na hranie hier

Niektoré adaptéry, ako napríklad Netgear Nighthawk AC1900 a Trendnet TEW-809UB, sú navrhnuté na hranie hier. Ostatné adaptéry USB Wi-Fi nepodporujú hranie hier.

Ako funguje USB Wi-Fi adaptér?

Funguje to tak, že adaptér pripojíte k portu USB prenosného počítača. Prepíše internú Wi-Fi prenosného počítača a poskytuje pripojenie prostredníctvom portu USB.

Bude USB Wi-Fi adaptér fungovať na stolnom počítači?

Áno, ak je operačný systém vašej pracovnej plochy kompatibilný s vašim adaptérom USB Wi-Fi.

Aby som to zabalil

Mať doma miesta, na ktoré sa Wi-Fi nedostane, je utrpenie. Mať USB Wi-Fi adaptér môže byť lacnejším riešením vášho problému. Podľa týchto tipov si môžete vybrať USB Wi-Fi adaptér, ktorý je pre vás to pravé.

Dajte nám vedieť v komentároch, ak máte akékoľvek otázky a pripomienky.

Odporúčaný obrázok