6 najlep┼íie ├║─Źtovn├şcke slu┼żby pre va┼íe online podnikanie (porovnan├ę)

Ako rastie va┼íe online podnikanie, ├║─Źtovn├şctvo sa st├íva ├║lohou, ktor├║ m├┤┼żete zada┼ą externe. ├Ü─Źtovn├ę slu┼żby v├ím pom├┤┼żu spravova┼ą ├║─Źtovn├şctvo, mzdy, v├Żdavky a ─Ćal┼íie. M├┤┼żete si vybra┼ą slu┼żbu, ktor├í sa integruje do v├í┼ího cloudov├ęho ├║─Źtovn├ęho softv├ęru, alebo ├║plne zad├í va┼íe ├║─Źtovn├şctvo. V tomto ─Źl├ínku sme vybrali najlep┼íie ├║─Źtovn├şcke slu┼żby pre va┼íe online podnikanie.

Pre─Źo potrebujete slu┼żbu ├║─Źtovn├şctva online pre svoju firmu?

IRS vy┼żaduje, aby v┼íetky spolo─Źnosti viedli knihy, ktor├ę obsahuj├║ v┼íetky ich finan─Źn├ę z├íznamy. Tieto knihy zobrazuj├║ va┼íe zdroje pr├şjmov a obchodn├ę v├Żdavky. Pom├íhaj├║ tie┼ż oddeli┼ą v├í┼í zdanite─żn├Ż a nezdanite─żn├Ż pr├şjem.

Spr├ívne ├║─Źtovn├şctvo v├ím okrem dan├ş a pr├ívnych po┼żiadaviek pom├íha mera┼ą pokrok a rast v├í┼ího podnikania. Uvid├şte, odkia─ż peniaze poch├ídzaj├║, ak├ę s├║ va┼íe hlavn├ę v├Żdavky, a n├íjdete sp├┤soby, ako zlep┼íi┼ą svoje podnikanie.

Udr┼żiavanie primeran├Żch kn├şh si v┼íak vy┼żaduje ─Źas a ├║silie. Mnoho mal├Żch podnikov si nem├┤┼że dovoli┼ą okam┼żite naja┼ą ├║─Źtovn├şka na pln├Ż ├║v├Ązok alebo finan─Źn├ęho riadite─ża.

Tu prich├ídzaj├║ online ├║─Źtovn├şcke slu┼żby. Umo┼ż┼łuj├║ v├ím efekt├şvne riadi┼ą podnikanie t├Żm, ┼że tr├ívia menej ─Źasu administrat├şvou. Ako mal├Ż podnik m├┤┼żete tie┼ż u┼íetri┼ą peniaze, ktor├ę by ste inak str├ívili za naj├şmanie zamestnancov na pln├Ż ├║v├Ązok.

Pri v├Żbere slu┼żby ├║─Źtovn├şctva online pre va┼íu firmu je potrebn├ę pam├Ąta┼ą na niektor├ę z nasleduj├║cich vec├ş.

  • N├íklady: N├íklady na ├║─Źtovn├ę slu┼żby, slu┼żby, ktor├ę z├şskate, a vlastn├Ż rozpo─Źet.
  • Vlastnosti – Ak├ę slu┼żby potrebujete? Napr├şklad fakt├║ry, fakt├║ry, spr├ívy o pr├şjmoch a v├Żdavkoch, v├Żpis z ├║─Źtu a spr├ívy kreditn├Żch kariet, mzdy a ─Ćal┼íie.
  • Integr├ície: Ak pou┼ż├şvate softv├ęr cloudov├ęho ├║─Źtovn├şctva, ako s├║ QuickBooks alebo Freshbooks, va┼ía ├║─Źtovn├í slu┼żba by mala s t├Żmito aplik├íciami pracova┼ą.
  • Jednoduch├ę pou┼żitie: ak├ę ─żahk├ę je pou┼żitie a ko─żko ─Źasu a zdrojov v├ím pom├íha ┼íetri┼ą

Na z├íklade uveden├ęho sa pozrime na najlep┼íie online ├║─Źtovn├şcke slu┼żby pre mal├ę podniky a na to, ako sa porovn├ívaj├║ s t├Żmito po┼żiadavkami.

1, breh

breh

Bench pon├║ka ├║─Źtovn├şcke slu┼żby online od profesion├ílnych ├║─Źtovn├şkov. Poskytuj├║ preh─żad v├Żdavkov a mesa─Źn├Żch finan─Źn├Żch v├Żkazov, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ kontrolova┼ą svoje peniaze. Jeho vizu├ílne spr├ívy na prv├Ż poh─żad v├ím pom├┤┼żu vidie┼ą celkov├Ż obraz a daj├║ v├ím preh─żadn├ę inform├ície o rozvoji v├í┼ího podnikania.

Poskytuj├║ tie┼ż koncoro─Źn├Ż finan─Źn├Ż bal├şk, ktor├Ż obsahuje v┼íetky inform├ície potrebn├ę na registr├íciu dan├ş. M├┤┼żu spolupracova┼ą s va┼íou CZA alebo v├ím pom├┤┼żu n├íjs┼ą ten, ktor├Ż hladko ulo┼ż├ş va┼íe dane v─Źas.

Spolo─Źnos┼ą Bench pre v├ís nespravuje mzdy, platy, nevytv├íra ani ne├║─Źtuje dane. Je vhodn├Ż pre mal├ę a stredn├ę podniky, ktor├ę potrebuj├║ ├║─Źtovn├şcke slu┼żby pri pou┼ż├şvan├ş in├Żch n├ístrojov na spr├ívu miezd, dan├ş a faktur├ície.

ceny: Od 115 dol├írov mesa─Źne platen├Żch ro─Źne.

2, Bookkeeper.com

Bookkeeper.com

Bookkeeper.com pon├║ka komplexn├ę rie┼íenie ├║─Źtovn├Żch slu┼żieb pre mal├ę podniky. Spravujte svoje knihy pomocou najpopul├írnej┼íieho ├║─Źtovn├şckeho softv├ęru QuickBooks. Jeho t├şm tvoria certifikovan├ş ├║─Źtovn├şci a profesion├íli QuickBooks, tak┼że viete, ┼że ste v dobr├Żch ruk├ích.

Po registr├ícii prepoj├şte v├Żpisy z bankov├Żch a kreditn├Żch kariet so slu┼żbou Quickbooks. Z├şskajte pr├şstup k prisp├┤sobenej sch├ęme ├║─Źtov, konfigurujte fakt├║ry, faktur├íciu a platby.

Zabezpe─Źia, aby v├í┼í s├║bor QuickBooks zodpovedal v├Żpisom z va┼íej banky a kreditnej karty. K kategorizovan├Żm v├Żpisom m├íte kedyko─żvek pr├şstup, aby ste r├Żchlo z├şskali preh─żad o svojich financi├ích. Ka┼żd├Ż mesiac si m├┤┼żete skontrolova┼ą svoje finan─Źn├ę v├Żkazy so svoj├şm t├şmom.

Bookkeeper.com v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje plati┼ą predajcom a dod├ívate─żom pomocou ┼íekov. Kontroly za v├ís vytla─Źia a za┼íl├║ po┼ítou. Bude tie┼ż sledova┼ą va┼íe ├║─Źty, aby ste sa uistili, ┼że s├║ platen├ę v─Źas.

ceny: Od 275 dol├írov mesa─Źne.

3, Vo─żn├Żm hr├í─Źom

Vo─żn├Żm hr├í─Źom

FreeAgent je webov├Ż ├║─Źtovn├Ż softv├ęr, ktor├Ż zjednodu┼íuje va┼íe ├║─Źtovn├şctvo. Sp├íja sa s va┼íimi bankov├Żmi ├║─Źtami a umo┼ż┼łuje v├ím sledova┼ą v├Żdavky, odosiela┼ą fakt├║ry a odhady, kontrolova┼ą cash flow a z├şska┼ą panoramatick├Ż preh─żad o va┼íich pr├şjmoch, v├Żdavkoch a z├írobkoch.

FreeAgent nerob├ş ├║─Źtovn├şctvo za v├ís, budete ma┼ą na starosti to sami alebo do svojho ├║─Źtu prid├íte ├║─Źtovn├şka. Umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż prid├íva┼ą viac projektov, fakt├║ry vo viacer├Żch men├ích, neobmedzen├Ż po─Źet pou┼ż├şvate─żov a z├íkazn├şkov a ─żahko nastavi┼ą da┼ł z obratu.

Je ve─żmi vhodn├Ż pre mal├ę podniky, ktor├ę potrebuj├║ lacn├Ż ├║─Źtovn├Ż softv├ęr, kde m├┤┼żu vykon├íva┼ą svoje vlastn├ę ├║─Źtovn├şctvo.

ceny: 10 dol├írov mesa─Źne za 6 mesiacov, potom iba 20 $ / mesiac.

4, Counter360

BookKeeper360

Bookkeeper360 je online ├║─Źtovn├í slu┼żba pre mal├ę podniky. Pou┼ż├şvaj├║ ├║─Źtovn├Ż softv├ęr Xero namiesto Quickbooks a pom├íhaj├║ s nastaven├şm kn├şh, aby ste pri prenose ├║dajov do Xero nestratili ┼żiadne ├║daje.

Pon├║kaj├║ mal├Żm podnikom ┼ípecializovan├ęho spr├ívcu ├║─Źtov, finan─Źn├ę v├Żkazy, v├Żkazy o hotovosti a ─Źasovom rozl├ş┼íen├ş, fakt├║ry, faktur├íciu a mzdy.

S ich virtu├ílnym pl├ínom CFO tie┼ż pon├║kaj├║ technologick├ę poradenstvo, slu┼żby ─żudsk├Żch zdrojov, denn├ę ├║─Źtovn├şctvo, vlastn├ę vykazovanie a vykazovanie KPI a vyhraden├ęho CFO / CPA na spr├ívu v├í┼ího ├║─Źtu.

ceny: Od 199 dol├írov mesa─Źne.

5, peniaze

peniaze

inDinero je poskytovate─ż online ├║─Źtovn├ęho softv├ęru, ├║─Źtovn├Żch a da┼łov├Żch slu┼żieb. Pon├║kaj├║ rie┼íenie typu v┼íetko v jednom, ktor├ę zah┼Ľ┼ła ├║─Źtovn├şctvo, fakt├║ry, mzdy a da┼łov├ę priznanie.

Pou┼ż├şvaj├║ intuit├şvny a ─żahko pou┼żite─żn├Ż softv├ęr, ktor├Ż v├ím r├Żchlo poskytne preh─żad o va┼íich pr├şjmoch, v├Żdavkoch a z├írobkoch. V z├íkulis├ş maj├║ vysoko ┼ípecializovan├Ż t├şm odborn├şkov na ├║─Źtovn├şctvo a ├║─Źtovn├şctvo, ktor├ş bud├║ pracova┼ą a spravova┼ą v├í┼í ├║─Źet.

T├şm spolo─Źnosti InDinero v├ím pom├┤┼że nastavi┼ą ├║─Źet, bankov├ę a kreditn├ę v├Żpisy, aby ste nikdy nezaost├ívali vo svojom ├║─Źtovn├şctve.

Ich cenov├ę pl├íny vych├ídzaj├║ z po─Źtu prepojen├Żch ├║─Źtov a transakci├ş. V├í┼í t├şm v├ím pom├┤┼że vytvori┼ą vlastn├Ż pl├ín, ktor├Ż vyhovuje va┼íim obchodn├Żm potreb├ím. V predvolenom nastaven├ş s├║ v┼íetky programy platen├ę ro─Źne, ale m├┤┼żete tie┼ż po┼żiada┼ą o mo┼żnos┼ą mesa─Źnej platby.

ceny: 310 dol├írov mesa─Źne vyplaten├Żch ro─Źne.

6, Merrittovo ├║─Źtovn├şctvo

Merrittovo ├║─Źtovn├şctvo

Merritt Bookkeeping pon├║ka ziskov├ę ├║─Źtovn├şcke slu┼żby pre online podniky. Pou┼ż├şvaj├║ QuickBooks na udr┼żiavanie svojich kn├şh a integr├íciu svojich bankov├Żch ├║─Źtov a ├║─Źtov kreditn├Żch kariet, aby z├şskali aktualizovan├ę v├Żpisy z ├║─Źtov.

Maj├║ pau┼í├ílnu sadzbu 150 USD mesa─Źne, bez poplatkov za in┼ítal├íciu a tie┼ż pon├║kaj├║ bezplatn├ę ├║─Źtovn├şctvo pre neziskov├ę organiz├ície a charitat├şvne organiz├ície. Pau┼í├ílna mo┼żnos┼ą znamen├í, ┼że ak budete ma┼ą viac transakci├ş, va┼íe n├íklady sa nezv├Ż┼íia.

Je to v┼íak iba ├║─Źtovn├í slu┼żba a nem├┤┼że vykon├íva┼ą mzdy, dane ani fakt├║ry. Pomocou ├║─Źtu tretej strany m├┤┼żete pomocou ├║─Źtu Quickbooks automaticky plati┼ą svoje ├║─Źty.

ceny: 150 dol├írov mesa─Źne.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol nau─Źi┼ą sa najlep┼íie ├║─Źtovn├şcke slu┼żby pre va┼íe online podnikanie. Mo┼żno budete tie┼ż chcie┼ą vidie┼ą na┼íe porovnanie najlep┼í├şch slu┼żieb telef├│nnych firiem a najlep┼í├şch slu┼żieb e-mailov├ęho marketingu pre mal├ę podniky.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,