Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

6 Najlep┼íie sp├┤soby, ako napravi┼ą probl├ęmy s oh┼łom telev├şznych pali─Źiek, ktor├ę nefunguj├║ a mrazia

Okrem neuverite─żne obrovsk├ęho po─Źtu streamingov├Żch aplik├íci├ş, slu┼żieb a obsahu na internete Amazon Fire TV Stick sa m├┤┼że pochv├íli┼ą, streaming stick tie┼ż prich├ídza s niektor├Żmi vstavan├Żmi n├ístrojmi ako ─Ćal┼íie v├Żhody. Jedn├Żm tak├Żmto n├ístrojom je funkcia zrkadlenia obrazovky. Aj ke─Ć je tento n├ístroj u┼żito─Źn├Ż, m├í aj svoj podiel probl├ęmov. Je na hovno, ke─Ć funkcia zrkadlenia Fire TV Stick nefunguje alebo ak v priebehu procesu zamrzne.

Opravte zrkadlenie oh┼łovej telev├şznej pali─Źky, ktor├í nefunguje pri probl├ęmoch so zamrznut├şm

Niektor├ş pou┼ż├şvatelia uviedli, ┼że funkcia zrkadlenia Fire TV Stick odmieta pracova┼ą, ke─Ć sa ich pok├║si pou┼żi┼ą na svojom zariaden├ş. ─Äal┼í├şm ─Źast├Żm probl├ęmom zrkadlenia obrazovky telev├şznej karty Fire TV je neust├íly v├Żskyt zamrznutia po─Źas pou┼ż├şvania. Nech u┼ż je to akoko─żvek, ni┼ż┼íie uveden├ę met├│dy v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą spr├ívne fungova┼ą zrkadlenie Fire TV Stick.

1, Presu┼łte zariadenie bli┼ż┼íie k Fire TV Stick

Pre najlep┼í├ş z├í┼żitok zo zrkadlenia obrazovky, Amazon odpor├║─Źa, aby vzdialenos┼ą medzi zariaden├şm, ktor├ę chcete zrkadli┼ą, a Fire TV Stick bola do 30 st├┤p (pribli┼żne 10 metrov). Ak sa nach├ídzate viac ako 10 metrov od Fire TV Stick, pribl├ş┼żte sa bli┼ż┼íie a sk├║ste znova zrkadlenie.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej telev├şzie nefunguje pri zamrznut├ş

Ak s├║ obe zariadenia v odpor├║─Źanej vzdialenosti, ale zrkadlenie karty Fire TV Stick st├íle nefunguje, sk├║ste pou┼żi┼ą nasleduj├║cu opravu probl├ęmov.

2, Skontrolujte pripojenie zariadenia

Zariadenie, ktor├ę sa sna┼ż├şte zrkadli┼ą, m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou probl├ęmu so zrkadlen├şm, ktor├Ż m├íte pri pou┼ż├şvan├ş va┼íej telev├şznej karty Fire TV. Ak zrkadl├şte zariadenie s Androidom, mus├şte sa ubezpe─Źi┼ą, ┼że:

Wi-Fi zariadenia (telef├│n alebo po─Ź├şta─Ź) je povolen├ę a akt├şvne. (Mobiln├ę) zariadenie sp├║┼í┼ąa Android v4.2 Opera─Źn├Ż syst├ęm Jelly Bean alebo nov┼í├ş. Android 4,2 (Jelly Bean) je minim├ílna po┼żiadavka na opera─Źn├Ż syst├ęm potrebn├í na ├║spe┼ín├ę zrkadlenie Fire Fire Stick.

Note: Zariadenia iOS (iPhones a iPads) a po─Ź├şta─Źe MacOS nepodporuj├║ zrkadlenie obrazovky.

Ak je Wi-Fi vo va┼íom zariaden├ş zapnut├ę a be┼ż├ş kompatibiln├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm Android, ale neodr├í┼ża sa na Fire TV Stick, prejdite na ─Ćal┼íie tipy na rie┼íenie probl├ęmov.

3, Reštartujte Fire TV Stick

Opravte firestick, ktor├Ż sa neprip├íja k obrazu wi fi

Ak zrkadlenie funkcie v├í┼ího Amazon Fire TV Stick nefunguje alebo zamrzne po mnoh├Żch (ne├║spe┼ín├Żch) pokusoch, mali by ste re┼ítartova┼ą Fire TV Stick. Existuje nieko─żko sp├┤sobov, ako re┼ítartova┼ą Fire TV Stick, a uveden├ę kroky s├║ uveden├ę ni┼ż┼íie.

Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź pomocou dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa Fire TV

Ide o najr├Żchlej┼í├ş sp├┤sob re┼ítartovania Fire TV Stick. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je tla─Źidlo Select (okr├║hly stred) a tla─Źidlo Play / Pause na dia─żkovom ovl├ída─Źi Fire TV Stick. ┼Ąuknite a podr┼żte naraz tieto dve tla─Źidl├í, k├Żm sa nezobraz├ş ÔÇ×Va┼íeÔÇť Amazon Fire TV sa na telev├şznej obrazovke zobraz├ş v├Żzva ÔÇ×Nap├íjanie vypnut├ęÔÇť.

Opravte zrkadlenie oh┼łovej tv pali─Źky nefunk─Źn├ę zam┼Ľzanie 04

Re┼ítartujte z ponuky nastaven├ş TV prij├şma─Źa Fire TV

Ponuka Fire TV Stick Settings je ─Ćal┼í├şm miestom na re┼ítartovanie zariadenia. Postupujte pod─ża krokov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

krok 1: Spustite ponuku nastaven├ş funkcie Fire TV stick.

krok 2: Vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Moja po┼żiarna telev├şziaÔÇť.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej TV pali─Źky nefunguje zam┼Ľzanie 01

krok 3: Vyberte polo┼żku Re┼ítartova┼ą.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej TV pali─Źky nefunguje pri zamrznut├ş 02

krok 4: Potvr─Ćte akciu re┼ítartovania v├Żberom mo┼żnosti Re┼ítartova┼ą na nasleduj├║cej str├ínke.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej tv pali─Źky nefunguje pri zamrznut├ş 03

T├Żmto vypnete telev├şzor Fire Stick a po ┼łom ho znova zapnete 2-5 sek├║nd.

Pevn├Ż re┼ítart

To znamen├í odpojenie a op├Ątovn├ę pripojenie Fire TV Stick od zdroja nap├íjania. Nap├íjaciu tehlu Fire TV Stick m├┤┼żete bu─Ć odpoji┼ą z elektrickej z├ísuvky a znovu ju zapoji┼ą, alebo odpoji┼ą k├íbel Micro USB z portu Fire TV Stick a opravi┼ą ho. Ak nechcete, aby ste si pohr├ívali pomocou k├íblov alebo k├íble, m├┤┼żete jednoducho vypn├║┼ą z├ísuvku nap├íjaj├║cu Fire TV Stick a znovu ju zapn├║┼ą.

Po re┼ítartovan├ş Fire TV Stick sa pok├║ste zariadenie znova zrkadli┼ą. Ak st├íle nedok├í┼żete zrkadli┼ą svoje zariadenie na Fire TV Stick, vysk├║┼íajte nasleduj├║cu mo┼żnos┼ą rie┼íenia probl├ęmov ni┼ż┼íie.

4, Aktualizujte Fire TV Stick OS

Amazon ─Źasto vyd├íva aktualiz├ície syst├ęmu pre FireOS na Fire TV Stick. Tieto aktualiz├ície syst├ęmu okrem toho, ┼że na kartu Fire TV Stick prin├í┼íaj├║ nov├ę funkcie, tie┼ż opravuj├║ niektor├ę probl├ęmy vr├ítane mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch probl├ęmov so zrkadlen├şm a zamrznut├şm.

Ak naraz├şte na probl├ęmy so zrkadlen├şm svojho zariadenia na Fire TV Stick alebo ak po─Źas zrkadlenia zamrzne, mali by ste sa ubezpe─Źi┼ą, ┼że vo va┼íej Fire TV Stick je spusten├í najnov┼íia verzia syst├ęmu Fire OS. Tu je postup, ako skontrolova┼ą aktualiz├ície na karte Fire TV Stick.

krok 1: Spustite ponuku Fire TV Stick Settings.

krok 2: Vyh─żadajte a vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×My Fire TVÔÇť.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej TV pali─Źky nefunguje zam┼Ľzanie 01

krok 3: Vyberte polo┼żku About.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej TV pali─Źky nefunguje pri zamrznut├ş 05

krok 4: Prejdite na spodok str├ínky a vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Vyh─żada┼ą aktualiz├ícieÔÇť.

Opravte zrkadlenie oh┼łovej telev├şznej ty─Źe, ktor├í nefunguje pri zamrznut├ş 06

Ak je k dispoz├şcii aktualiz├ícia, nain┼ítalujte ju pod─ża pokynov. Ak je va┼íe zariadenie aktu├ílne, je va┼ía po┼żiarna telev├şzia aktu├ílna. sa zobraz├ş na obrazovke. Ak va┼ía telev├şzia Fire TV pou┼ż├şva najnov┼íiu verziu syst├ęmu Fire OS, prejdite na ─Ćal┼íiu mo┼żnos┼ą rie┼íenia probl├ęmov, zrkadlenie v┼íak st├íle nefunguje.

5, Uvo─żnite pam├Ą┼ąov├║ kartu Fire TV Stick RAM

Spustenie pr├şli┼í ve─żk├ęho mno┼żstva aplik├íci├ş (a procesov) na karte Fire TV Stick m├┤┼że sp├┤sobi┼ą, ┼że sa v zariaden├ş vy─Źerp├í dostupn├í pam├Ą┼ą RAM a ├║lo┼żn├Ż priestor. V d├┤sledku toho by nedostatok pam├Ąte RAM ovplyvnil funkciu zrkadlenia Fire TV Stick. Ak chcete optimalizova┼ą svoju Fire TV Stick tak, aby v├ím umo┼ż┼łovala plynul├ę zrkadlenie a aby ste vyrie┼íili ─Ćal┼íie probl├ęmy, nezabudnite ukon─Źi┼ą / zatvori┼ą aplik├ície, ktor├ę nepou┼ż├şvate na uvo─żnenie pam├Ąte RAM.

M├┤┼żete tie┼ż odstr├íni┼ą alebo odin┼ítalova┼ą aplik├ície, ktor├ę sotva alebo nikdy nepou┼ż├şvate na Fire TV Stick. Pr├şpadne m├┤┼żete vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą (do─Źasn├ę ├║daje) niektor├Żch ─Źasto pou┼ż├şvan├Żch aplik├íci├ş.

Sily Stop Fire Fire Applications Applications

krok 1: Spustite ponuku Fire TV Stick Settings.

krok 2: Vyberte polo┼żku Aplik├ície.

Oprava zrkadlenia oh┼łom z tv├íre nefunguje

krok 3: Vyberte polo┼żku ÔÇ×Spravova┼ą nain┼ítalovan├ę aplik├ícieÔÇť.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej TV pali─Źky nefunguje zam┼Ľzanie 08

krok 4: Vyberte aplik├íciu, ktor├║ chcete vyn├║ti┼ą zastavenie.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej TV pali─Źky nefunguje zam┼Ľzanie 09

krok 5: Vyberte mo┼żnos┼ą Vyn├║ti┼ą zastavenie.

Oprava zrkadlenia oh┼łom z tv├íre nefunguje

Rovnak├Żm sp├┤sobom vyn├║tite zastavenie ─Źo najv├Ą─Ź┼íieho mno┼żstva spiacich a nevyu┼żit├Żch aplik├íci├ş. Potom sk├║ste zariadenie zrkadli┼ą a teraz by malo be┼ża┼ą hladko.

Vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte aplik├íci├ş na karte Fire TV Stick

krok 1: Spustite ponuku Fire TV Stick Settings.

krok 2: Vyberte polo┼żku Aplik├ície.

Oprava zrkadlenia oh┼łom z tv├íre nefunguje

krok 3: Vyberte polo┼żku ÔÇ×Spravova┼ą nain┼ítalovan├ę aplik├ícieÔÇť.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej TV pali─Źky nefunguje zam┼Ľzanie 08

krok 4: Vyberte aplik├íciu, ktorej vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą chcete vymaza┼ą.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej TV pali─Źky nefunguje zam┼Ľzanie 09

krok 5: Vyberte mo┼żnos┼ą Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej TV pali─Źky nefunguje pri zamrznut├ş 11

Vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte aplik├íci├ş na karte Fire TV Stick m├┤┼że pom├┤c┼ą pri optimaliz├ícii pre hlad┼í├ş z├í┼żitok zo zrkadlenia.

Odin┼ítalovanie aplik├íci├ş Fire TV Stick

Ak aplik├ície s nucen├Żm zastaven├şm a vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte nesp├┤sobia Fire TV Stick spr├ívne fungovanie, mali by ste zv├í┼żi┼ą ├║pln├ę odin┼ítalovanie nevyu┼żit├Żch aplik├íci├ş, aby ste uvo─żnili RAM a ├║lo┼żn├Ż priestor, aby zrkadlenie obrazovky fungovalo optim├ílne.

Tu je postup, ako odin┼ítalova┼ą aplik├íciu na Fire TV Stick.

krok 1: Spustite ponuku Fire TV Stick Settings.

krok 2: Vyberte polo┼żku Aplik├ície.

Oprava zrkadlenia oh┼łom z tv├íre nefunguje

krok 3: Vyberte polo┼żku ÔÇ×Spravova┼ą nain┼ítalovan├ę aplik├ícieÔÇť.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej TV pali─Źky nefunguje zam┼Ľzanie 08

krok 4: Vyberte aplik├íciu, ktor├║ chcete odin┼ítalova┼ą.

Oprava zrkadlenia oh┼łovej TV pali─Źky nefunguje zam┼Ľzanie 09

krok 5: Vyberte polo┼żku Odin┼ítalova┼ą.

Oprava zrkadlenia oh┼łom z tv├íre nefunguje

Ak zrkadlenie karty Fire TV Stick po odin┼ítalovan├ş nepou┼ż├şvan├Żch aplik├íci├ş nefunguje alebo st├íle zamrzne, prejdite na ni┼ż┼íie uveden├║ mo┼żnos┼ą kone─Źn├ęho rie┼íenia probl├ęmov.

6, Obnovte Fire TV Stick na predvolen├ę tov├írensk├ę nastavenia

Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş na karte Fire TV Stick m├┤┼że tie┼ż pom├┤c┼ą vyrie┼íi┼ą probl├ęmy so zrkadlen├şm a zamrznut├şm, s ktor├Żmi sa zariadenie stret├íva. Toto by sa v┼íak malo pou┼żi┼ą ako posledn├í mo┼żnos┼ą, preto┼że obnovenie predvolen├Żch nastaven├ş Fire TV Stick by vymazalo v┼íetky aplik├ície, stiahnut├ę s├║bory, nastavenia a v┼íetky ostatn├ę ulo┼żen├ę preferencie. Po ├║spe┼ínom dokon─Źen├ş procesu obnovenia tov├írensk├Żch nastaven├ş budete musie┼ą znovu pripoji┼ą svoj Amazon ├║─Źet, opravi┼ą dia─żkov├ę ovl├ídanie a znova stiahnu┼ą v┼íetky predt├Żm nain┼ítalovan├ę aplik├ície.

M├┤┼żete si pozrie┼ą n├í┼ího podrobn├ęho sprievodcu 5 sp├┤soby, ako obnovi┼ą Fire TV Stick na predvolen├ę hodnoty od v├Żroby.

Zv├Ą─Ź┼íite svoje zobrazenie

Ak potrebujete prenies┼ą obsah z telef├│nu alebo po─Ź├şta─Źa na kartu Fire TV, ale z nezn├ímych d├┤vodov zariadenie odmietne po─Źas pou┼ż├şvania fungova┼ą alebo neust├íle zamrzne. Aspo┼ł jeden z tipov na rie┼íenie probl├ęmov vy┼í┼íie by mal vr├íti┼ą funkciu zrkadlenia sp├Ą┼ą do norm├ílu. Ak zrkadlenie na va┼íej telev├şznej karte Fire Fire st├íle nefunguje ani po vysk├║┼ían├ş v┼íetk├Żch vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d, mali by ste sa skontaktova┼ą Amazon Podpora zariadenia alebo s├║bor na v├Żmenu k─ż├║─Źa Fire TV v obchode / mieste n├íkupu.

─Äalej: Stratili ste dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź svojej po┼żiarnej telev├şzie? Neboj sa. Sprievodca uveden├Ż ni┼ż┼íie v├ím porad├ş, ako zmeni┼ą sie┼ą Wi-Fi na telev├şznej karte Fire TV bez dia─żkov├ęho ovl├ídania.