Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

6 Najlepšie Samsung Galaxy S20 Ultra Púzdra s Kickstand

Spoločnosť Samsung sa vždy opierala o kvalitu svojich displejov a Galaxy S20 Ultra sa nelíši. Super AMOLED displej Galaxy S20 Ultra nie je len veľký, ale je tiež jasný a živý, vďaka čomu je ideálny na streamovanie vašich obľúbených relácií Netflix. Displej s frekvenciou 120 Hz a HDR10 + prispievajú k zážitku.

6  Najlepšie Samsung Galaxy S20 Ultra Púzdra s Kickstand

Avšak, na 6,9- bude to dosť snaha natiahnuť ruku a držať telefón po celú dobu trvania relácie. Preto má zmysel len položiť ruky na chladné a funkčné puzdro na telefón so vstavaným stojanom pre vaše Galaxy S20 Ultra.

Nielenže budete môcť ľahko pozerať filmy a televízne relácie, ale tieto prípady vám tiež môžu pomôcť v bežnom každodennom živote. Napríklad, ak musíte skontrolovať upozornenie svojho telefónu, je vždy ľahké tak urobiť, ak je telefón podopretý vertikálne v porovnaní s tým, keď leží na chrbte.

Preto sme v tomto príspevku zostavili zoznam najlepších puzdier pre telefóny s stojanmi pre Samsung Galaxy S20 Ultra. Pozrime sa.

1, Zizo Bolt pre Galaxy S20 Ultra

Zizo Bolt plní dve funkcie – stojan na stojan vám pomáha pri podoprení telefónu v horizontálnej aj vertikálnej polohe, zatiaľ čo posuvná spona na opasok vám ho umožní pripnúť. A príbeh tam nekončí. V puzdre na opasok sa tiež nachádza zväzok mini kariet, aby sa udržalo malé množstvo hotovosti alebo kreditnej karty.

Prípady Zizo sú všeobecne populárne kvôli svojej ochrane a dobrej kondícii, a to isté sa dá povedať aj o tomto prípade.

2, Kovový stojan ESR

Pokiaľ ide o záchvaty, prípady ESR sú všeobecne známe svojím dobrým a pohodlným nasadením. Kvalita stavby je tiež skvelá a stojan môže celkom dobre vydržať.

Pocit v ruke je dobrý a prípad poskytuje potrebnú priľnavosť.

3, ArmadilloTek Vanguard

Jedná sa o ťažký prípad, ktorý vyžaruje spoľahlivú ochranu. Do tabuľky však prináša značný objem, čo znamená, že musíte obetovať tenký faktor Galaxy S20 Ultra.

Na druhej strane si môžete byť istí, že tento prípad urobí všetko pre to, aby udržal telefón v pôvodných podmienkach. Okrem toho spája klapky a kryty gombíkov, ktoré sa premietajú do bezprašného interiéru.

A keď príde k jadru veci, nie je to objemné a dokáže zachovať tenký tvarový faktor príslušného telefónu.

Zároveň je puzdro Scooch Wingman priehľadné, čo znamená, že môžete svoj telefón vychvaľovať v celej svojej kráse.

5, Spigen Ultra Hybrid S

Puzdro je dosť robustné a má všetky potrebné funkcie, ako sú vyvýšené okraje okolo modulu kamery a obrazovky. Táto funkcia chráni chrbát pred poškriabaním a oderom a zároveň pomáha udržiavať stabilitu na rovných povrchoch.

6, Elegantné puzdro na držanie prsteňov

Okrem toho, prípad prichádza so vzormi na vnútornej strane pre rozptyl tepla. Navyše sú rohy zosilnené, aby uniesli nápor pádov a pádov.

A v prípade potreby sa vďaka zabudovanej kovovej magnetickej fólii drží aj na magnetickom držiaku do auta.

Tu je ďalšie filmy

S týmito skvelými prípadmi budete môcť sledovať svoje obľúbené televízne programy a filmy bez toho, aby ste museli držať telefón v rukách.

Okrem toho môžete tiež vyskúšať puzdro Pop Symmetry Series od spoločnosti Otterbox.

Ďalej: Prípad – Skontrolujte! A čo teraz slúchadlá? Vyskúšajte niektoré z najlepších bezdrôtových slúchadiel s dlhou výdržou batérie na nasledujúcom mieste.