Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

6 Najlepšie Samsung Galaxy aktívny 2 Kožené remene, ktoré si môžete kúpiť

Jeden z hlavných vrcholov spoločnosti Samsung Galaxy aktívny 2 je jeho štíhla a elegantná stavba, vďaka ktorej je ľahké spárovať ju s neformálnymi aj formálnymi záležitosťami. Predvolený silikónový remienok je však určený skôr na športové aktivity. Takže, ak hľadáte niečo viac formálne, je najlepšie sa usadiť na koženom remienku. Tieto popruhy dobre fungujú Galaxy aktívny 2 a zosilňuje vzhľad zariadenia niekoľkokrát.

Top Najlepšie Samsung Galaxy aktívny 2 Kožené remienky

Preto ak hľadáte na trhu skvelé kožené remene pre svoj Samsung Galaxy aktívny 2, zostavili sme niektoré z najlepších možností.

Najúžasnejšia časť týchto pásov je, že sú cenovo dostupné. Zahrnutie rýchloupínacích kolíkov navyše znamená, že sa môžete kedykoľvek prepnúť na tieto pásma.

1, Kožená remienok na hodinky TRUMiRR

Zároveň je pohodlný a vydrží dlhšie, pokiaľ sa o to budete starať (pozrite si časť Ako šetriť batériu na Active) 2 ). Inštalácia je jednoduchá. Všetko, čo musíte urobiť, je vytiahnuť kolík a uvoľniť ho, akonáhle je vo vnútri oka.

Najlepšie Samsung Galaxy aktívny 2 Kožené remienky TRU Mi RR

Kožený remienok TRUMiRR je k dispozícii v dvoch farbách – čierna a hnedá. S červenými akcentmi a červeným obručou je čierny remienok o niečo viac štýlový.

2, Kožené pásky EZCO

A čo je dôležitejšie, má pekný povrch, ktorý výrazne dopĺňa vzhľad hodiniek. A dvojité stehy na okrajoch pridávajú k vzhľadu.

Doteraz tieto pásy získali hodnotenie 4,6- hviezdy z 5 na Amazon. Používateľom sa páči ženský vzhľad, elegantný dizajn a trvanlivosť.

Najlepšie Samsung Galaxy aktívny 2 Kožené remene EZCO2

Podobne ako vyššie uvedené, kožené pásky EZCO majú obruče, ktoré držia ďalšiu dĺžku. Tieto remienky sú k dispozícii v niekoľkých farbách. A ak ste na to, môžete sa tiež uspokojiť s potiahnutým koženým remienkom.

3, Náhradný remienok na kožu Sankel

Pás sa pohodlne nosí. Zároveň je materiál priedušný a nedovoľuje hromadiť pot medzi pokožkou a pásom.

Zatiaľ má toto pásmo 65% pozitívnych recenzií.

Je to dobre vyrobená skupina a existuje veľa recenzií na podporu tohto tvrdenia. Zároveň je veľmi pohodlné nasadiť ho pomocou kolíkov s rýchlym uvoľňovaním.

Najlepšie Samsung Galaxy aktívny 2 Kožené remene Tensea

Najlepšie na kožených pásoch Tensea je to, že každá skupina sa jedinečne prelína s farbou hodiniek, a to všetko vďaka doplnkovým farbám.

Celkom sa mi páčil ten z Rose Gold. A čo ty?

5, Joyozy Leather Replacement Band

Je známe, že Joyozy Leather Replacement Band má vynikajúcu kvalitu. Sú flexibilné a priedušné.

Najlepšie Samsung Galaxy aktívny 2 Kožené remienky Joyozy2

Tieto pásy sú k dispozícii v rôznych farbách, ako je káva, béžová a šedozelená. Navyše si môžete vybrať aj farbu pracky. Momentálne si môžete vybrať medzi zlatou a oceľovou farbou.

6, Barton Kožené pásky na hodinky Galaxy aktívny 2

Vnútri kapely sú mäkké, čo je opäť skvelá vlastnosť, ak sa veľa potíte.

Okrem toho, Barton ponúka rýchly zákaznícky servis, ak narazíte na akýkoľvek problém s kapelami.

Najlepšie Samsung Galaxy aktívny 2 Kožený remienok

Pásiky Barton Leather Watch sú k dispozícii v rôznych farbách a štýloch. Môžete sa rozhodnúť pre čierne stehy na čiernej koži alebo si môžete vybrať čiernu pásku s výraznými červenými a oranžovými akcentmi.

Alebo, ak hľadáte niečo, čo vyniká od ostatných, môžete si vybrať ten červený.

Dobrý deň, Elegantný vzhľad

Ktorú z týchto skupín si vyberiete? Ja som všetci za tlačené kožené pásky Tensea. A čo ty?

Pred stlačením tlačidla Kúpiť skontrolujte dĺžku oka. Ak si nie ste istí modelom vašich hodiniek, skontrolujte spodnú stranu číselníka hodiniek.

Ďalej: Hľadáte pre svoju malú osobu fitness sledovač? Pozrite sa na článok uvedený nižšie a objavte najlepšie fitness sledovače pre deti.