6 Najlep┼íie obchodn├ę telef├│nne slu┼żby pre mal├ę podniky (2020)

H─żad├íte najlep┼íiu obchodn├║ telef├│nnu slu┼żbu pre svoj web WordPress? Pridanie telef├│nnej slu┼żby v├ím pom├┤┼że efekt├şvne spravova┼ą hovory so z├íkazn├şkmi. V tomto ─Źl├ínku sme vybrali niektor├ę z najlep┼í├şch slu┼żieb obchodnej telef├│nie, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą v spojen├ş s va┼íou str├ínkou WordPress.

Pre─Źo a kedy potrebujete komer─Źn├║ telef├│nnu slu┼żbu?

Spravidla m├┤┼żete na svoje str├ínky WordPress prida┼ą iba svoje pevn├ę ─Ź├şslo alebo ─Ź├şslo mobiln├ęho telef├│nu a pou┼żi┼ą ho na prij├şmanie hovorov od z├íkazn├şkov. Va┼íe telef├│nne ─Ź├şslo v┼íak nebude vyzera┼ą profesion├ílne a nebudete schopn├ş efekt├şvne komunikova┼ą.

Pridanie vhodnej slu┼żobnej telef├│nnej slu┼żby v├ím umo┼żn├ş:

  • M├┤┼żete ─żahko sledova┼ą trvanie hovoru, ─Źakacie doby, ─Źakacie doby a v┼íeobecn├ę pou┼żitie.
  • V├Ą─Ź┼íina slu┼żobn├Żch telef├│nnych slu┼żieb zah┼Ľ┼ła presmerovanie hovorov, identifik├íciu volaj├║ceho, ─Źakanie hovoru, smerovanie prich├ídzaj├║cich hovorov, nahr├ívanie hovorov a ─Ćal┼íie.
  • Zdie─żajte telef├│nne ─Ź├şslo firmy medzi viacer├Żmi pou┼ż├şvate─żmi s├║─Źasne (funkcia automatick├ęho ├║─Źastn├şka umo┼ż┼łuje presmerova┼ą hovor na prv├ęho dostupn├ęho z├ístupcu)
  • Na prij├şmanie a uskuto─Ź┼łovanie hovorov m├┤┼żete pou┼żi┼ą stolov├Ż telef├│nny syst├ęm, mobiln├Ż telef├│n alebo po─Ź├şta─Ź
  • ─Żahko pridajte nov├Żch zamestnancov bez toho, aby ste zavolali technika.
  • Komer─Źn├ę telef├│nne syst├ęmy pren├í┼íaj├║ hlas cez internet (syst├ęmy VoIP), ─Źo znamen├í, ┼że si m├┤┼żete svoje bezplatn├ę alebo miestne ─Ź├şslo zobra┼ą kdeko─żvek. Potrebujete iba vysokor├Żchlostn├ę pripojenie na internet.

Ak m├íte internetov├Ż obchod alebo webov├║ str├ínku pre mal├ę firmy, pridanie profesion├ílnej telef├│nnej slu┼żby v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą roz┼í├şri┼ą va┼íe podnikanie. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na vybudovanie lep┼í├şch vz┼ąahov so z├íkazn├şkmi s profesion├ílnym predajom a podporou poskytovanou telefonicky.

Po tom sa pozrime na ┼ípi─Źkov├ę obchodn├ę telef├│nne slu┼żby, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na svojom webe WordPress.

1, Nextiva

Nextiva

Nextiva je najlep┼íia komer─Źn├í telef├│nna slu┼żba, pokia─ż ide o vlastnosti a jednoduch├ę pou┼żitie. Pon├║kaj├║ komplexn├║ sadu funkci├ş s r├Żchlym nastaven├şm a prijate─żn├Żmi cenami. Je dod├ívan├Ż s jednoduch├Żm webov├Żm administra─Źn├Żm panelom, ktor├Ż u─żah─Źuje majite─żom mal├Żch podnikov jednoduch├║ spr├ívu unifikovanej komunika─Źnej platformy ako profesion├íla.

Telef├│nna slu┼żba spolo─Źnosti Nextiva Small Business VOIP zah┼Ľ┼ła pokro─Źil├ę smerovanie hovorov, neobmedzen├ę bezplatn├ę n├írodn├ę hovory, hlasov├║ schr├ínku na e-mail a text, fax online, textov├ę spr├ívy a ─Ćal┼íie.

Z├şskate tie┼ż bezplatn├ę alebo bezplatn├ę miestne ─Ź├şslo, prenosnos┼ą bezplatn├Żch ─Ź├şsel a v┼íetky ┼ítandardn├ę funkcie spr├ívy hovorov, ako je ID volaj├║ceho, presmerovanie hovorov, smerovanie, prisp├┤soben├ę pozdravy, pokro─Źil├Ż syst├ęm IVR (Interactive Voice Response) a ─Ćal┼íie. Ako platforma pon├║ka spolo─Źnos┼ą Nextiva ─Ćal┼íie v├Żkonn├ę funkcie, ako s├║ CRM, live chat, online prieskumy, anal├Żza hovorov a ─Ćal┼íie rie┼íenia, ktor├ę ve─żmi dobre funguj├║ s telef├│nnym syst├ęmom spolo─Źnosti.

Kvalita v├í┼ího telefonick├ęho hovoru je vynikaj├║ca, va┼íe rie┼íenie VoIP pon├║ka 99,999% dostupnosti a va┼íi z├ístupcovia z├íkazn├şckeho servisu s├║ v┼żdy n├ípomocn├ş.

Cena komer─Źn├Żch telef├│nnych slu┼żieb spolo─Źnosti Nextiva za─Ź├şna ka┼żd├Ż mesiac od 19,95 dol├írov na pou┼ż├şvate─ża. Jeho cena sa s pridan├şm ─Ćal┼í├şch pou┼ż├şvate─żov st├íva lacnej┼íou. M├┤┼żete tie┼ż vytvori┼ą predplaten├Ż ├║─Źet, aby ste u┼íetrili viac pe┼łaz├ş.

Pozn├ímka: Ako obchodn├║ telef├│nnu slu┼żbu pou┼ż├şvame spolo─Źnos┼ą Nextiva v spolo─Źnosti WPBeginner. Pod─ża na┼íich sk├║senost├ş je Nextiva najlep┼í├şm telef├│nnym syst├ęmom pre mal├ę podniky na trhu, ─Źo sa t├Żka funkci├ş aj ceny.

Ako mal├í firma je na┼ía ob─ż├║ben├í funkcia, ┼że spolo─Źnos┼ą Nextiva n├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą obchodn├║ linku pre mobiln├ę telef├│ny, aby n├í┼í t├şm mohol prij├şma┼ą hovory od klientov z na┼íej kancel├írie alebo dokonca aj vtedy, ke─Ć pracuj├║ na dia─żku bez toho, aby museli zdie─ża┼ą svoje osobn├ę ─Ź├şsla mobiln├Żch telef├│nov. , Aplik├ícia Nextiva funguje na smartf├│noch iPhone aj Google (Android).

Ak v┼íak va┼ía firma potrebuje kancel├írsky telef├│nny syst├ęm, ktor├Ż funguje na existuj├║cich telef├│noch, potom ho tie┼ż pon├║kaj├║. Telefonick├ę centr├í a podniky ─Źasto pou┼ż├şvaj├║ spolo─Źnos┼ą Nextiva na prechod svojej s├║kromnej pobo─Źkovej ├║stredne Avaya (PBX syst├ęm) na v├Żkonn├Ż syst├ęm cloudovej telef├│nie s kan├ílom SIP.

2, RingCentral

RingCentral

RingCentral je ─Ćal┼íia ob─ż├║ben├í slu┼żba telef├│nnych spolo─Źnost├ş pre firmy v┼íetk├Żch ve─żkost├ş. Pon├║kaj├║ jeden z najbohat┼í├şch funkci├ş telef├│nnych syst├ęmov pre mal├ę podniky na trhu.

Va┼ía podnikov├í telef├│nna platforma obsahuje v┼íetky ┼ítandardn├ę funkcie, ktor├ę by ste potrebovali, vr├ítane neobmedzen├ęho volania, presmerovania hovorov, identifik├ície volaj├║ceho, ─Źakania a prenosu hovorov, zdie─żania linky na viacer├Żch mobiln├Żch zariadeniach a u┼ż├şvate─żoch, textov├Żch spr├ív SMS a ─Ćal┼í├şch.

Okrem toho prich├ídza aj s videohovormi so zdie─żan├şm obrazovky, 1 000 vo─żn├Żch min├║t a integr├íciou so slu┼żbami Gsuite, Dropbox, Microsoft a ─Ćal┼í├şmi slu┼żbami. Je dod├ívan├Ż s intuit├şvnou spr├ívou zalo┼żenou na cloudu, ktor├í u─żah─Źuje nastavenie a spr├ívu va┼íich hovorov.

V├í┼í program Essentials za─Ź├şna na 19,99 dol├írov mesa─Źne pre ka┼żd├ęho pou┼ż├şvate─ża (├║─Źtovan├ę ro─Źne) a m├┤┼żete prida┼ą a┼ż 10 pou┼ż├şvate─żov. Ostatn├ę pl├íny maj├║ r├┤zne ceny a vlastnosti.

RingCentral je vynikaj├║ce telef├│nne rie┼íenie pre fyzick├ę kancel├írie, ktor├ę chc├║ nahradi┼ą pevn├ę linky, a pre tie, ktor├ę sa s┼ąahuj├║ do virtu├ílnej kancel├írie. M├┤┼że pracova┼ą s va┼í├şm telef├│nnym syst├ęmom (ak je podporovan├Ż), alebo m├┤┼żete svoj virtu├ílny telef├│nny syst├ęm pou┼ż├şva┼ą prostredn├şctvom stolnej aplik├ície RingCentral a mobilnej aplik├ície, ktor├í funguje na v┼íetk├Żch smartf├│noch.

3, kon├şk

kon├şk

GrassHopper pon├║ka virtu├ílne telef├│nne ─Ź├şsla prostredn├şctvom protokolu Voice over Internet Protocol (VOIP) a je ide├ílny pre s├│loprivate─żov a mal├ę podniky. Virtu├ílne telef├│nne ─Ź├şslo znamen├í, ┼że m├┤┼żete presmerova┼ą hovory na ak├ęko─żvek telef├│nne ─Ź├şslo alebo mobiln├ę zariadenie. Na odch├ídzaj├║ce hovory v┼íak budete st├íle potrebova┼ą be┼żn├║ telef├│nnu linku.

Poskytuj├║ intuit├şvne webov├ę a mobiln├ę aplik├ície na spr├ívu ├║─Źtu a telef├│nnych slu┼żieb. Pre svoje ─Ź├şslo m├┤┼żete pou┼żi┼ą viacero roz┼í├şren├ş a m├┤┼żete si vybra┼ą z miestnych, bezplatn├Żch a vlastn├Żch telef├│nnych ─Ź├şsel. Pon├║ka bezplatn├ę miestne ─Ź├şsla v USA. USA, Kanade a Ve─żkej Brit├ínii.

GrassHopper je dod├ívan├Ż so v┼íetk├Żmi ┼ítandardn├Żmi funkciami, ako s├║ presmerovanie hovorov, smerovanie, podr┼żanie, ─Źakanie hudby, hlasov├í schr├ínka na prepisy e-mailov a ─Ćal┼íie. Je ide├ílny pre vzdialen├ę po─Ź├şta─Źe, preto┼że m├┤┼żete prid├íva┼ą roz┼í├şrenia, ktor├ę sa daj├║ pou┼żi┼ą odkia─żko─żvek pomocou mobiln├Żch alebo stoln├Żch aplik├íci├ş.

Jej pl├íny za─Ź├şnaj├║ od 29,99 dol├írov mesa─Źne 1 ─Ź├şslo a vy┼í┼íie 3 roz┼í├şrenie.

4, Phone.com

Phone.com

Phone.com je ─Ćal┼íou dobrou vo─żbou pre telef├│nne slu┼żby pre mal├ę firmy. Pon├║kaj├║ jednoduch├Ż webov├Ż a aplika─Źn├Ż administra─Źn├Ż panel so ┼ítandardn├Żmi funkciami telef├│nnych slu┼żieb, ako s├║ presmerovanie hovorov, smerovanie hovorov, identifik├ícia volaj├║ceho, konferen─Źn├ę hovory a ─Ćal┼íie.

Zah┼Ľ┼łaj├║ nieko─żko eur├│pskych kraj├şn a Kanadu do svojich miestnych min├║t hovorov, tak┼że hovory do t├Żchto kraj├şn s├║ ove─ża lacnej┼íie. M├┤┼żete tie┼ż integrova┼ą telef├│nne slu┼żby svojej spolo─Źnosti do CRM softv├ęru tret├şch str├ín, ako s├║ Salesforce a Zoho.

Maj├║ dva druhy neobmedzen├Żch mo┼żnost├ş platby za min├║tu. Pl├íny platen├ę za min├║tu za─Ź├şnaj├║ na 12,99 dol├írov mesa─Źne a neobmedzen├ę pl├íny za─Ź├şnaj├║ na 22,99 dol├írov mesa─Źne.

5, Vonage

Vonage

Vonage je ─Ćal┼íia skvel├í obchodn├í telef├│nna slu┼żba s mno┼żstvom funkci├ş na zefekt├şvnenie va┼íej obchodnej komunik├ície. Okrem ┼ítandardn├Żch cloudov├Żch obchodn├Żch slu┼żieb VOIP vyu┼ż├şva Amazon Chime integruje online stretnutia a videokonferencie do va┼íej platformy.

Je dod├ívan├Ż s webov├Żm ovl├ídac├şm panelom, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje ─żahko konfigurova┼ą, prid├íva┼ą nov├Żch pou┼ż├şvate─żov a spravova┼ą va┼íe hovory. Obsahuje tie┼ż funkcie, ako je mobiln├Ż pr├şstup, v─Ćaka ─Źomu je ide├ílny pre vzdialen├ę po─Ź├şta─Źe bez hardv├ęrov├Żch po┼żiadaviek.

Ich mobiln├Ż program za─Ź├şna na 19,99 dol├írov na pou┼ż├şvate─ża ka┼żd├Ż mesiac, m├í v┼íak obmedzen├ę funkcie. Pr├ęmiov├Ż pl├ín vo v├Ż┼íke 29,99 dol├írov a pokro─Źil├Ż pl├ín vo v├Ż┼íke 39,99 dol├írov v├ím poskytuj├║ najlep┼íiu kombin├íciu funkci├ş a limitov pou┼żitia.

6, 8 ├Ś 8

 8x8

8 ├Ś 8 Je to ─Ćal┼íia dobr├í vo─żba pre telef├│nne slu┼żby pre mal├ę firmy. Ich ceny s├║ o nie─Źo ni┼ż┼íie ako ceny v in├Żch telef├│nnych syst├ęmoch pre mal├ę podniky, ale postr├ídaj├║ niektor├ę pokro─Źil├ę funkcie pon├║kan├ę ich konkurentmi.

Telef├│nna slu┼żba VOIP spolo─Źnosti 8 ├Ś 8 Zah┼Ľ┼ła v┼íetky ┼ítandardn├ę funkcie, ako je prenos hovorov, zdie─żanie ─Ź├şsel, hlasov├í schr├ínka na zvukov├║ e-mailov├║ schr├ínku, automatick├í pomoc pri volan├ş, mobiln├ę aplik├ície, chat, SMS a ─Ćal┼íie.

Jeho cenov├í ┼ítrukt├║ra sa l├ş┼íi v z├ívislosti od zvolen├ęho pl├ínu. M├┤┼żete za─Źa┼ą s 24,99 dol├írov na pou┼ż├şvate─ża ka┼żd├Ż mesiac, s 250 odch├ídzaj├║cimi min├║tami do USA. USA A Kanada a $ 00,029 / min├║tu potom. Na neobmedzen├Ż po─Źet min├║t si m├┤┼żete zvoli┼ą pl├íny za─Ź├şnaj├║ce na 39,99 dol├írov na pou┼ż├şvate─ża ka┼żd├Ż mesiac.

Ak├í je pre v├ís najlep┼íia obchodn├í telef├│nna slu┼żba?

Po starostlivom v├Żskume v┼íetk├Żch hlavn├Żch poskytovate─żov komer─Źn├Żch telef├│nnych slu┼żieb sme presved─Źen├ş, ┼że spolo─Źnos┼ą Nextiva je najlep┼í├şm poskytovate─żom komer─Źn├Żch telef├│nnych slu┼żieb na trhu.

Ich pl├íny s├║ cenovo dostupn├ę pre podniky v┼íetk├Żch ve─żkost├ş a pon├║kaj├║ mnoho v├Żkonn├Żch funkci├ş spolu so ┼ípi─Źkov├Żm z├íkazn├şckym servisom.

Najlep┼íie na tom je, ┼że zatia─ż ─Źo firemn├í telef├│nna linka spolo─Źnosti Nextiva pracuje na va┼íom mobilnom telef├│ne, tablete a po─Ź├şta─Źi, ─Źasto tie┼ż pon├║kaj├║ bezplatn├ę propag├ície pre pokro─Źil├ę syst├ęmy podnikov├Żch telef├│nov, ako je Poly VVX150 alebo Nextiva X-885, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ mnoh├ş odborn├şci. pre manipul├íciu s viacer├Żmi linkami a ─Ćal┼íie.

Komer─Źn├ę telef├│nne syst├ęmy

Z vy┼í┼íie uveden├Żch d├┤vodov sme sa rozhodli pou┼ż├şva┼ą spolo─Źnos┼ą Nextiva pre na┼íe vlastn├ę podnikanie a hodnoti┼ą ju ako najlep┼í├ş telef├│nny syst├ęm pre podniky # 1 na trhu.

V na┼íom vy┼íetrovan├ş pri┼íiel RingCentral ako ve─żmi bl├şzke druh├ę miesto. Ich telef├│nny syst├ęm VoIP pon├║ka mnoho rovnak├Żch funkci├ş ako Nextiva a nakoniec pre n├ís znamenal zn├ş┼żenie cien a z├íkazn├şcky servis.

S jedn├Żm z t├Żchto dvoch hlavn├Żch poskytovate─żov VoIP sa naozaj nem├┤┼żete pokazi┼ą.

Presk├║mali sme aj mnoho ─Ćal┼í├şch komer─Źn├Żch poskytovate─żov telef├│nnych slu┼żieb neuveden├Żch v tomto ─Źl├ínku, ako napr├şklad Ooma, Jive, AT&T, Verizon a ─Ćal┼íie. Rozhodli sme sa, ┼że nie je lep┼íie uvies┼ą ich v┼íetky v tomto ─Źl├ínku, preto┼że nechceme sp├┤sobi┼ą ochrnutie v├Żberu.

Namiesto toho je na┼í├şm cie─żom v┼żdy u─żah─Źi┼ą v├ím v├Żber najlep┼íieho poskytovate─ża pre va┼íe potreby.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą najlep┼íiu obchodn├║ telef├│nnu slu┼żbu pre v├í┼í web WordPress. M├┤┼żete si tie┼ż pre─Ź├şta┼ą n├í┼ího sprievodcu o tom, ako vytvori┼ą bezplatn├║ e-mailov├║ adresu firmy a najlep┼íie e-mailov├ę marketingov├ę slu┼żby pre mal├ę podniky.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,