6 Najlep┼íie mo┼żnosti e -mailovej aplik├ície pre Android na spustenie va┼íej produktivity

Zauj├şma v├ís, ako dosta┼ą svoje pracovn├ę alebo osobn├ę e -maily do smartf├│nu alebo tabletu?

Potrebujete sp├┤sob, ako si jednoducho prezera┼ą e-maily na cest├ích?

Na splnenie tejto ├║lohy sme vykonali nieko─żko intenz├şvnych kopan├ş v Google Play Store a na┼íiel mno┼żstvo aplik├íci├ş. Po d├┤kladnej kontrole sme vybrali najlep┼íie mo┼żnosti e -mailovej aplik├ície pre Android so skvel├Żm dizajnom, ┼ítandardnou podporou e -mailu a funkciami.

1. MailDroid – bezplatn├Ż a platen├Ż (17,99 dol├írov)

maildroid android

Centralizovan├Ż e -mailov├Ż rozbo─Źova─Ź

1.a Bezplatná verzia

MailDroid je aplik├ícia na spr├ívu e -mailov pre zariadenia Android, ktor├í m├┤┼że pracova┼ą s ak├Żmko─żvek ├║─Źtom Microsoft Exchange 2003, 2007, 2010, Office 365, Gmail, Yahoo alebo IMAP/POP a prin├í┼ía v┼íetky tieto inform├ície do centr├ílneho centra. Po─Źas na┼íich testov s MailDroidom sa n├ím podarilo synchronizova┼ą adresu Gmail, adresu Yahoo a adresu Microsoft Exchange, a to v┼íetko bez ak├Żchko─żvek zlo┼żit├Żch krokov.

Prij├şmanie v┼íetkej va┼íej po┼íty do jedn├ęho centra m├┤┼że by┼ą trochu pre┼ąa┼żenie inform├íciami, ale na┼í┼ąastie v├ím MailDroid umo┼ż┼łuje inteligentne vyladi┼ą syst├ęm upozornen├ş. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete ├║plne vypn├║┼ą upozornenia pre jeden ├║─Źet, obmedzi┼ą pr├şstup pre niektor├ę ├║─Źty k di├│de LED upozornenia alebo dokonca zvoli┼ą prisp├┤soben├Ż zvuk upozornen├ş pre svoje ├║─Źty. Tak budete vedie┼ą, v ktorom ├║─Źte je nov├Ż e -mail, ne┼ż si pr├şslu┼ín├Ż e -mail skuto─Źne pre─Ź├ştate.

Toto s├║ najd├┤le┼żitej┼íie funkcie zahrnut├ę v programe MailDroid:

Podpora Microsoft Exchange Gmail a Yahoo podpora IMAP (s push), podpora POP Podpora viacer├Żch ├║─Źtov Prisp├┤soben├Ż podpis

Pozoruhodn├í funkcia: Vlastn├ę upozornenia a pravidl├í e -mailu

Stiahnu┼ą na Google Play

1.b Platená verzia (17,99 dolárov)

Okrem odstr├ínenia rekl├ím prich├ídza platen├í verzia programu MailDroid s nasleduj├║cou sadou funkci├ş:

Navig├ícia e-mailom so ┼í├şpkou Dve zahrnut├ę miniaplik├ície

Stiahnu┼ą na Google Play

2. K-9 Po┼íta – zadarmo

Aplikácia K9 Mail pre Android

Najlepšia bezplatná e -mailová aplikácia pre Android

Rovnako ako MailDroid, K9 Mail je e-mailov├í aplik├ícia pre Android s podporou ─żubovo─żnej adresy Exchange, IMAP (s push) alebo POP. Dok├ízali sme synchronizova┼ą na┼íu adresu Gmail, ako aj adresu Yahoo, aj ke─Ć sme mali probl├ęmy s autentifik├íciou testovacej adresy Exchange, ktor├║ sme vytvorili ┼ípeci├ílne pre kontext tohto ─Źl├ínku.

Syst├ęm ozn├ímen├ş je rovnako flexibiln├Ż ako MailDroid, ale s K-9 Po┼ítou m├┤┼żete tie┼ż doladi┼ą sp├┤sob zobrazovania e-mailov.

Schopnos┼ą uklada┼ą e -maily na karty SD ur─Źite ocenia t├ş z v├ís, ktor├ş maj├║ obmedzen├ę vn├║torn├ę ├║lo┼żisko, zatia─ż ─Źo ─Ćal┼íie funkcie, ako napr├şklad ovl├ídanie gestami, navig├ícia pomocou kl├ívesov hlasitosti, iba dotv├íraj├║ kr├ísu tohto e -mailov├ęho klienta. Bohu┼żia─ż, K-9 Mail m├í men┼íiu chybu, a to zastaran├ę vizu├ílne rozhranie.

Toto s├║ hlavn├ę ─Źrty K-9 Po┼ítov├Ż klient pre Android:

Podpora slu┼żieb Gmail, Yahoo, Exchange, POP, IMAP (s push)

Pozoruhodná funkcia: Úplne zadarmo

Stiahnu┼ą na Google Play

3. [email┬áprotected] Mail Pro – e -mail bol vyvinut├Ż – bezplatn├Ż a platen├Ż [$4.95]

k@ mail vyvinul android

K-9 Pošta na steroidoch

3.a Bezplatná verzia

[email┬áprotected] Mail Pro- e-mail vyv├şjan├Ż je e-mailov├í aplik├ícia pre Android zalo┼żen├í na K-9 Po┼ítov├Ż stroj. To znamen├í, ┼że z├şskate takmer ka┼żd├║ jednu funkciu, ktor├í je s├║─Źas┼ąou K-9 Mail, ako aj extra funkcie a nov├Ż dizajn.

The [email┬áprotected] E-mailov├í aplik├ícia Mail Pro pre Android je vybaven├í pokro─Źil├Żm e-mailov├Żm widgetom, ktor├Ż m├┤┼że pou┼ż├şvate─żom pom├┤c┼ą spravova┼ą ich e-maily priamo z domovskej obrazovky, zatia─ż ─Źo ─Ćal┼íie funkcie, ako napr├şklad podpora gestami (swype na archiv├íciu alebo ozna─Źenie ako spam), integr├ícia s dvoma ob─ż├║ben├Żmi sp├║┼í┼ąa─Źmi syst├ęmu Android (Nova a Apex Launcher) alebo ozn├ímenia prevodu textu na re─Ź prich├ídzaj├║ na vyplnenie bal├şka.

V bezplatnej verzii tejto aplik├ície nem├┤┼żete zmeni┼ą propaga─Źn├Ż podpis a editor form├ítovan├ęho textu m├í iba obmedzen├║ funk─Źnos┼ą.

To je ako [email protected] Mail Pro sa zlepšuje na K-9 Mail:

Pokro─Źil├í integr├ícia e -mailov├Żch miniaplik├íci├ş Nova a Apex Launcher Viac re┼żimov rozdelenej obrazovky

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: Upozornenia prevodu textu na re─Ź

Stiahnu┼ą na Google Play

3.b Platená verzia ($40,95)

Platen├í verzia [email┬áprotected] Mail Pro umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom zmeni┼ą predvolen├Ż podpis a poskytuje pr├şstup k plnohodnotn├ęmu textov├ęmu editoru.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Aqua Mail – bezplatn├í a platen├í ($40,95)

Aquamail pre Android

┼Żiadna in├í ryba v rybn├şku

4.a bezplatná verzia

Aqua Mail je jednou z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş e -mailovej aplik├ície pre Android. Je to podobn├ę ako MailDroid a K-9 Mail, ale s mal├Żmi rozdielmi, ako s├║ lep┼íie miniaplik├ície, inteligentn├í funkcia doru─Źenej po┼íty (ktor├í v na┼íich testoch odviedla slu┼ín├║ pr├ícu), ako aj integr├ícia s nieko─żk├Żmi ─Ćal┼í├şmi aplik├íciami a sp├║┼í┼ąa─Źmi.

Bezplatn├í verzia je obmedzen├í na nieko─żko ├║─Źtov, ─Źo nesta─Ź├ş, ak pl├ínujete spravova┼ą v┼íetky svoje e -maily iba pomocou jednej aplik├ície.

Toto s├║ hlavn├ę vlastnosti slu┼żby Aqua Mail:

Zjednoten├Ż editor doru─Źenej po┼íty RTF

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: Smart Inbox

Stiahnu┼ą na Google Play

4.b Platená verzia ($40,95)

Platen├í verzia Aqua Mail pre Android m├┤┼że fungova┼ą s viac ako len s nieko─żk├Żmi ├║─Źtami.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Gmail – zadarmo

Aplikácia Gmail pre Android

Trad├şcia Androidu

Ke─Ć┼że v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android m├í aj ├║─Źty Gmail (bez oh─żadu na to, ─Źi ho v skuto─Źnosti pou┼ż├şvaj├║), m├í zmysel do tohto zoznamu zahrn├║┼ą aj vlastn├║ aplik├íciu Gmail od spolo─Źnosti Google, a to nielen preto, ┼że je to tie┼ż popul├írna aplik├ícia.

Prv├í vec, ktor├║ si na Gmaile od Googlu treba v┼íimn├║┼ą, je minimalistick├ę a jednoduch├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, zatia─ż ─Źo fan├║┼íikovia ovl├ídania gestami si u┼żij├║ aj funkciu ÔÇ×swype to archiveÔÇť. Aplik├ícia Gmail pre Android umo┼ż┼łuje svojmu pou┼ż├şvate─żovi nastavi┼ą automatick├Żch odpoveda─Źov ÔÇ×mimo kancel├írieÔÇť a nastavi┼ą si vlastn├Ż podpis.

Napriek tomu, ┼że Gmail m├┤┼że fungova┼ą s viacer├Żmi ├║─Źtami (nov├ę ├║─Źty Google mus├şte prida┼ą na obrazovke s nastaveniami zariadenia s Androidom), nepon├║ka pokro─Źil├Ż vlastn├Ż syst├ęm upozornen├ş ani jednotn├║ doru─Źen├║ po┼ítu.

Asi najlep┼íia vec na aplik├ícii Gmail pre Android je funkcia inteligentn├ęho ozna─Źovania. Aplik├ícia je podobn├Żm sp├┤sobom ako webov├Ż klient Gmail a automaticky ozna─Ź├ş va┼íe prich├ídzaj├║ce spr├ívy ako ÔÇ×prim├írneÔÇť, ÔÇ×soci├ílneÔÇť, ÔÇ×propaga─Źn├ęÔÇť alebo ÔÇ×aktualiz├ícieÔÇť. Celkovo je to skvel├Ż sp├┤sob organiz├ície e -mailu. Pokia─ż ide o zobrazovanie konverz├íci├ş, Gmail je pravdepodobne najlep┼íia e -mailov├í aplik├ícia.

Toto s├║ hlavn├ę funkcie aplik├ície Gmail pre Android:

Viac ├║─Źtov (ale ┼żiadna zjednoten├í doru─Źen├í po┼íta)

Pozoruhodn├í funkcia: ─îist├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie s podporou gest

Stiahnu┼ą na Google Play

6. Yahoo Mail – zadarmo

Yahoo Mail pre Android

┼átandardn├ę prostredie Yahoo Mail

Aj ke─Ć nie je Yahoo tak popul├írny ako kedysi, je st├íle ─Źasto pou┼ż├şvan├Żm poskytovate─żom e -mailov. Ak m├íte e -mailov├║ adresu Yahoo, ale nepotrebujete centralizova┼ą ─Ćal┼íie e -mailov├ę ├║─Źty na jednu obrazovku, je pravdepodobn├ę, ┼że Yahoo Mail vysk├║┼íate.

Ofici├ílna aplik├ícia Yahoo Mail pre Android okrem toho, ┼że umo┼ż┼łuje spr├ívu viacer├Żch ├║─Źtov (iba Yahoo), pon├║ka mno┼żstvo t├ęm na zobrazenie a celkovo dobr├Ż dizajn.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver

Teraz, ke─Ć sme sa dostali na koniec n├í┼ího zoznamu najlep┼í├şch e -mailov├Żch klientov pre va┼íe zariadenie Android, je na─Źase urobi┼ą nieko─żko odpor├║─Źan├ş a presmerova┼ą v├ís na ─Ćal┼íie u┼żito─Źn├ę ─Źl├ínky. Uistite sa, ┼że si nain┼ítalujete najlep┼íie bezpe─Źnostn├ę aplik├ície pre Android, aby ste svoje osobn├ę a pracovn├ę e -maily chr├ínili citliv├Żmi inform├íciami. M├┤┼żete tie┼ż vysk├║┼ía┼ą aplik├íciu na sn├şmanie obrazovky a nasn├şma┼ą fotografiu e -mailu a zdie─ża┼ą ju s inou osobou.

Pozrime sa na naše primárne návrhy pomocou rôznych scenárov:

    Ak je va┼ía hlavn├í e -mailov├í adresa v Gmaile a nepotrebujete spravova┼ą svoje pracovn├ę alebo in├ę e -mailov├ę adresy, potom v├ím d├┤razne odpor├║─Źame ofici├ílnu aplik├íciu Gmail. Yahoo Mail je tie┼ż slu┼ín├í aplik├ícia, ale pravdepodobne ste na tom o nie─Źo lep┼íie t├Żm, ┼że presko─Ź├şte do bodu C. Ak chcete na svojom zariaden├ş s Androidom spravova┼ą svoju adresu Microsoft Exchange a m├íte tu─Źn├Ż rozpo─Źet, cho─Ćte na TouchDown HD. Ak pou┼ż├şvate Yahoo, AOL alebo in├║ e-mailov├║ slu┼żbu POP/IMAP a h─żad├íte sp├┤sob, ako spravova┼ą svoje e-maily z jednej obrazovky bez platenia za aplik├íciu, mali by ste zada┼ą SolMail aj K-9 Sk├║ste to po┼ítou. Ak chcete e -mailov├║ aplik├íciu, ktor├í zvl├ídne takmer ak├Żko─żvek protokol, a na strane ktorej n├íjdete nieko─żko ─Ćal┼í├şch funkci├ş, potom je AquaMail (platenou) aplik├íciou, ktor├║ h─żad├íte.

─îo si mysl├şte, chlapci? Pomohli sme v├ím s h─żadan├şm najlep┼íej e -mailovej aplik├ície pre Android? Existuj├║ nejak├ę aplik├ície, na ktor├ę sme zabudli? Nap├ş┼íte n├ím koment├ír do ni┼ż┼íie uvedenej sekcie a pode─żte sa o svoj n├ízor.