6 Najlep┼íie mobiln├ę aplik├ície pre riadenie podniku

Hodnotn├ę aplik├ície pre riadenie podniku

Bu─Ćme ├║primn├ş:

Obchodn├ę riadenie nie je tak├ę ─żahk├ę, ako sa zd├í.

Na ├║spe┼ín├ę a efekt├şvne riadenie podniku by bolo potrebn├ę ve─ża procesov, ktor├ę si vy┼żaduj├║ ve─ża ├║silia. Je to tak├í skvel├í spr├íva, ┼że teraz existuj├║ mobiln├ę aplik├ície, ktor├ę v├ím s t├Żm m├┤┼żu pom├┤c┼ą.

Vzh─żadom na to, do akej miery sa modern├í technol├│gia stala s├║─Źas┼ąou n├í┼ího ka┼żdodenn├ęho ┼żivota, niet divu, ┼że ju teraz pou┼ż├şvame aj pre n├í┼í pracovn├Ż ┼żivot.

Nechápte ma zle.

Tradi─Źn├ę riadenie podniku nie je zl├í vec, ale tie┼ż nie je ni─Ź zl├ę vedie┼ą a pou┼ż├şva┼ą alternat├şvy, ktor├ę m├┤┼żu pom├┤c┼ą zn├ş┼żi┼ą pracovn├ę za┼ąa┼żenie.

V s├║lade s t├Żm sa st├íva trendom pou┼ż├şvanie aplik├íci├ş na spr├ívu podniku. V─Ćaka t├Żmto mobiln├Żm aplik├íci├ím sa spr├íva firiem stala r├Żchlej┼íou a ─żah┼íou.

├Ü┼żasn├ę, v┼íak?

Pozri tie┼ż:4 najlep┼í├şch reklamn├Żch aplik├íci├ş pre Android

Zauj├şma v├ís v┼íak niekedy, ak├ę mobiln├ę aplik├ície pou┼ż├şvaj├║ vlastn├şci firiem pri riaden├ş svojich firiem?

Potom u┼ż v├ís neprekvapuje, preto┼że sme v├ís prikryli.

H─żadali sme v┼íetky najlep┼íie mobiln├ę aplik├ície na riadenie podniku a zostavili sme ich do zoznamu. Tieto aplik├ície na riadenie podniku sa m├┤┼żu pohybova┼ą od pl├ínova─Źov, spr├ívcov ├║loh, poslov, pl├ínova─Źov a ─Ćal┼í├şch.

Ak teda chcete tieto aplik├ície pozna┼ą, cho─Ćte do toho a ─Ź├ştajte ─Ćalej!

─î├ştaj viac:6 Najlep┼íie smartphony pre firmy v roku 2019 (smartf├│ny s Androidom)

top 6 Mobiln├ę aplik├ície pre spr├ívu podniku

 1. Trelly

  logo obchodn├Żch aplik├íci├ş pre spr├ívu podniku

  Logo aplikácie Trello

  H─żad├íte mobiln├║ aplik├íciu, ktor├í v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą pri distrib├║cii a spravovan├ş ├║loh pre va┼íich zamestnancov?

  Potom je táto aplikácia pre vás tá pravá.

  aplikácie pre správu podniku 2

  Pr├şklady rady Trello

  Trello je n├ístroj, ktor├Ż sa d├í pou┼żi┼ą na organizovanie osobn├Żch a pracovn├Żch projektov.

  Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete prid├íva┼ą ├║lohy a potom priradi┼ą ─Źlenov, ktor├Żch sa chcete z├║─Źastni┼ą. M├┤┼żete tie┼ż vytvori┼ą zoznam ├║loh pre ka┼żd├║ ├║lohu, aby ste mohli sledova┼ą, ako ─Ćaleko s├║ ─Źlenovia v dokon─Źen├ş. M├┤┼żete tie┼ż prida┼ą term├şny a zna─Źky pre ka┼żd├║ ├║lohu. Zamestnanci tak bud├║ vedie┼ą, ktor├ę ├║lohy bud├║ ma┼ą prioritu ako prv├ę.

  M├┤┼żete tie┼ż prida┼ą ─Ćal┼íie funkcie, ako s├║ kalend├íre a Ganttov diagram, aby ste ─żahko videli pl├íny, ktor├ę m├íte pre projekty, ktor├ę pr├íve pripravujete, a term├şny splatnosti.

  A najlep┼íie na tom je, ┼że v┼íetky tieto veci m├┤┼żete robi┼ą pomocou svojho mobiln├ęho telef├│nu. Na cest├ích budete informovan├ş kedyko─żvek, preto┼że aplik├ícia funguje aj v re┼żime offline. Ak si chcete t├║to aplik├íciu vysk├║┼ía┼ą, pokra─Źujte a kliknite na tla─Źidlo Google Play, ktor├ę sme umiestnili ni┼ż┼íie.

  Note: K dispoz├şcii je tie┼ż webov├í str├ínka pre Trello, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą pri pou┼ż├şvan├ş po─Ź├şta─Źa alebo notebooku. Web m├┤┼żete skontrolova┼ą kliknut├şm na tento odkaz.stiahnite si aplik├ície na spr├ívu podniku na Google Play

 2. Ke─Ć pracujem rozvrhovania zamestnancov

  logo obchodn├Żch aplik├íci├ş pre spr├ívu podniku

  Ke─Ć pracujem s logom aplik├ície

  When I Work je aplik├ícia na pl├ínovanie, kedy chcete spravova┼ą rozvrhy zamestnancov.

  Ak sa teda pok├║┼íate n├íjs┼ą aplik├íciu, ktor├í v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą pri spravovan├ş harmonogramu va┼íich pracovn├şkov, potom je to t├íto aplik├ícia pre v├ís.

  Aplik├ícia umo┼ż┼łuje vytvori┼ą rozvrh pre ka┼żd├Ż de┼ł, ktor├Ż chcete priradi┼ą ka┼żd├ęmu ─Źlenovi. ─îlenovia si v┼íak tie┼ż m├┤┼żu zvoli┼ą, ktor├ę ─Źasov├ę ├║seky maj├║ prija┼ą, aby si mohli vybra┼ą rozvrh, ktor├Ż je pre nich vhodn├Ż. Zamestnanci m├┤┼żu t├║to aplik├íciu pou┼żi┼ą aj vtedy, ke─Ć chc├║ zaznamena┼ą, kedy na─Źasovali a vypr┼íali ─Źas.

  aplik├ície na spr├ívu podniku, ke─Ć pracujem 1

  Domovsk├í str├ínka a str├ínka chatu, ke─Ć pracujem

  T├Żmto sp├┤sobom bude sledovanie po─Źtu hod├şn, ktor├ę zamestnanci zarobia, r├Żchle a ─żahk├ę. Budete tie┼ż vedie┼ą, ktor├ş zamestnanci bud├║ k dispoz├şcii pre ─Źasov├ę ├║seky, ktor├ę potrebujete zamestnancov.

  Toto nie s├║ jedin├ę funkcie, ktor├ę t├íto aplik├ícia obsahuje. M├┤┼żete dokonca chatova┼ą so spolupracovn├şkmi pomocou n├ístroja When I Work. V─Ćaka tomu by pracovn├şci nemuseli ├şs┼ą do inej aplik├ície, aby sa zhov├írali so svojimi kolegami.

  Ak├ę je to pohodln├ę?

  Note: T├íto aplik├ícia m├í tie┼ż webov├║ verziu, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą pri pr├íci na po─Ź├şta─Źi alebo notebooku. Na webov├║ str├ínku sa dostanete kliknut├şm na tento odkaz, ktor├Ż sme poskytli.stiahnite si aplik├ície na spr├ívu podniku na Google Play

 3. Skype – Bezplatn├ę hovory a videohovory

  aplikácie pre správu podniku skype logo

  Skype Logo aplikácie

  Pri riaden├ş firmy je d├┤le┼żit├í komunik├ícia. Je to k─ż├║─Ź k vytvoreniu skvel├Żch vz┼ąahov so zamestnancami a z├íkazn├şkmi.

  Ak teda h─żad├íte aplik├íciu typu go-to, ktor├║ pou┼ż├şvate na komunik├íciu so svojimi zamestnancami a z├íkazn├şkmi, mali by ste zv├í┼żi┼ą pou┼żitie aplik├ície Skype app.

  aplikácie pre správu podniku skype 1

  Vn├║tri Skype app

  Skype je aplik├ícia pou┼ż├şvan├í na osobn├║ alebo obchodn├║ komunik├íciu. V─Ćaka tejto aplik├ícii m├┤┼żete kedyko─żvek konverzova┼ą s ─żu─Ćmi z ─żubovo─żn├ęho miesta. M├┤┼żete s nimi hovori┼ą prostredn├şctvom spr├ív a hovorov. M├┤┼żete tie┼ż vytvori┼ą skupinov├ę rozhovory, ke─Ć chcete hovori┼ą so skupinou ─żud├ş.

  Najlep┼íia ─Źas┼ą o tejto aplik├ícii je v┼íak funkcia videohovoru. To znamen├í, ┼że s touto aplik├íciou sa nebudete musie┼ą stara┼ą o online stretnutia, preto┼że t├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje uskuto─Ź┼łova┼ą videohovory s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm.

  Note: Skype Aplik├ícia je tie┼ż k dispoz├şcii na stiahnutie na PC alebo notebooku. M├┤┼żete tie┼ż nav┼ít├şvi┼ą Skype kliknut├şm na tento odkaz, ak ho nechcete nain┼ítalova┼ą na ┼żiadne zo svojich zariaden├ş.stiahnite si aplik├ície na spr├ívu podniku na Google Play

 4. Moja firma na Googli – Spojte sa so svojimi z├íkazn├şkmi

  aplikácie na správu podniku Logo Moja firma na Googli

  Logo aplikácie Moja firma na Googli

  Mus├şme prizna┼ą:

  ─Żudia ka┼żd├Ż de┼ł h─żadaj├║ v Google r├┤zne podniky a firmy. Nastavenie firemn├ęho profilu na Googli je preto ve─żmi d├┤le┼żit├ę, najm├Ą ak chcete, aby bola va┼ía firma kvalitnej┼íia. Ak to chcete urobi┼ą, m├┤┼żete pou┼żi┼ą t├║to aplik├íciu Moja firma na Googli.

  Ako však táto aplikácia funguje?

  aplikácie na správu podniku google moja obchodná aplikácia 1

  Vo vnútri aplikácie Moja firma na Googli

  Je to celkom jednoduch├ę, sta─Ź├ş zada┼ą inform├ície o svojej firme do aplik├ície. M├┤┼żete zada┼ą umiestnenie firmy, kontaktn├ę inform├ície, otv├íracie a otv├íracie hodiny a ─Ćal┼íie.

  Po vykonan├ş tohto v┼íetk├ęho si teraz m├┤┼żete zobrazi┼ą recenzie, ktor├ę pou┼ż├şvatelia Google zanechaj├║ vo va┼íej firme, a odpoveda┼ą na ne. M├┤┼żete tie┼ż konverzova┼ą so svojimi z├íkazn├şkmi zasielan├şm spr├ív. T├Żmto sp├┤sobom budete dost├íva┼ą ozn├ímenia o svojej firme v re├ílnom ─Źase.

  Ak m├íte z├íujem, stiahnite t├║to aplik├íciu kliknut├şm na tla─Źidlo Google Play dole.

  stiahnite si aplikácie na správu podniku na Google Play

 5. PayPal Business: Odosielanie fakt├║r a sledovanie predaja

  obchodn├ę riadenie aplik├ície paypal obchodn├ę logo

  Logo obchodnej aplikácie PayPal

  ─Äal┼íou aplik├íciou, o ktorej budeme diskutova┼ą, je aplik├ícia PayPal Busines.

  Ak h─żad├íte aplik├íciu, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą na platbu svojim zamestnancom a z├şskavanie platieb od z├íkazn├şkov, t├íto aplik├ícia je najlep┼íou vo─żbou.

  aplikácie pre správu podniku paypal app 1

  Vo vnútri obchodnej aplikácie PayPal

  PayPal je d├┤veryhodn├ę meno, pokia─ż ide o zasielanie a prij├şmanie pe┼łaz├ş. S touto aplik├íciou m├┤┼żete spravova┼ą svoj predaj aj na cest├ích. Posielanie fakt├║r je r├Żchle a ─żahk├ę, tak┼że svoju platbu ur─Źite z├şskate bez probl├ęmov. Spravovanie svojich predajn├Żch a ├║─Źtovn├Żch aktiv├şt sa m├┤┼że vykon├íva┼ą aj kdeko─żvek a kedyko─żvek. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete dokonca pomocou nieko─żk├Żch kliknut├ş prev├ídza┼ą peniaze svojim zamestnancom.stiahnite si aplik├ície na spr├ívu podniku na Google Play

 6. vo─żn├Ż

  logo pre spr├ívu obchodn├Żch aplik├íci├ş

  Logo Slack App

  Slack je aplik├ícia na odosielanie spr├ív, ktor├║ spolo─Źnosti pou┼ż├şvaj├║ na komunik├íciu medzi zamestnancami.

  T├íto aplik├ícia umo┼ż┼łuje t├şmom jasn├║ a st├ílu komunik├íciu, aby mohli robi┼ą viac pr├íce. M├┤┼żete organizova┼ą konverz├ície pod─ża t├ęm, projektov alebo ─Źohoko─żvek, ─Źo uprednost┼łujete. T├Żmto sp├┤sobom budete vedie┼ą, ktor├ę skupinov├ę rozhovory s├║ najd├┤le┼żitej┼íie ako prv├ę. Ned├┤jde ani k z├ímene, preto┼że pre ka┼żd├║ t├ęmu, ktor├║ chcete, m├┤┼żete vytvori┼ą skupinov├ę rozhovory.

  aplikácie na správu podniku slack app 1

  Priama stránka správ a kanály v aplikácii Slack

  Ak m├íte obavy, ─Źi m├┤┼żete posiela┼ą pr├şlohy, ako s├║ s├║bory dokumentov, obr├ízky a vide├í, nemus├şte sa ob├íva┼ą, preto┼że to m├┤┼żete urobi┼ą aj pomocou tejto aplik├ície. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete z├şska┼ą vstupy od svojich spolupracovn├şkov, ak potrebujete upravi┼ą niektor├ę v├Żstupy, ktor├ę rob├şte.

  Slack je k dispoz├şcii na stiahnutie na smartphones a tablety, ale ak chcete ich pou┼ż├şva┼ą, m├┤┼żete tie┼ż nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku Slack vo svojom notebooku a po─Ź├şta─Źi. Kliknut├şm na tento odkaz m├┤┼żete web skontrolova┼ą.stiahnite si aplik├ície na spr├ívu podniku na Google Play

─Źasto kladen├ę ot├ízky

S├║ mobiln├ę aplik├ície pre spr├ívu firiem na stiahnutie zadarmo?

Z├íle┼ż├ş. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş pou┼ż├şvan├Żch na riadenie podniku je mo┼żn├ę stiahnu┼ą zadarmo. M├┤┼żu sa v┼íak vyskytn├║┼ą nejak├ę n├íkupy v aplik├ícii, ktor├ę m├┤┼żete zak├║pi┼ą, aby ste mali roz┼í├şren├ę funkcie. Nemus├şte sa v┼íak ob├íva┼ą o aplik├ície, ktor├ę sme uviedli v tomto ─Źl├ínku. V┼íetky aplik├ície, ktor├ę sme vybrali, si m├┤┼żete zadarmo stiahnu┼ą.

S├║ mobiln├ę aplik├ície na spr├ívu podniku d├┤veryhodn├ę?

Nem├┤┼żeme poveda┼ą, ┼że v┼íetky aplik├ície na spr├ívu podniku s├║ d├┤veryhodn├ę, preto┼że v syst├ęme s├║ k dispoz├şcii tis├şce aplik├íci├ş Google Play Store, M├┤┼żeme v┼íak ur─Źite poveda┼ą, ┼że v┼íetk├Żm aplik├íci├ím, ktor├ę sme zaradili do n├í┼ího zoznamu, sa d├í veri┼ą.


Zhrn├║┼ą to v┼íetko

Riadenie podniku nie je tak├ę jednoduch├ę, ako si ─żudia myslia. Zah┼Ľ┼ła to mno┼żstvo procesov. S vedom├şm, ┼że teraz existuj├║ aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żu pom├┤c┼ą pri zr├Żch─żovan├ş a zjednodu┼íovan├ş t├Żchto procesov, je tak├í ve─żk├í spr├íva. Existuje v┼íak ve─ża mobiln├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę n├íjdete v obchode Play a h─żadanie t├Żch najlep┼í├şch m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę, preto sme vytvorili tento zoznam najlep┼í├şch mobiln├Żch aplik├íci├ş pre spr├ívu firiem.

Pomohli sme v├ím pri h─żadan├ş aplik├íci├ş na spr├ívu podniku, ktor├ę mus├şte vysk├║┼ía┼ą? Dajte n├ím vedie┼ą va┼íe my┼ílienky v koment├íroch ni┼ż┼íie.

Vybran├ę obr├ízkov├ę kredity