6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 1

Klop, klop

Ne─Źak├í┼í na nikoho. Mohol by to by┼ą niekto, koho pozn├íte? Votrelec? Obchodn├Ż z├ístupca? U┼ż nemus├şte h├ída┼ą, kto je pred va┼íimi dverami, ke─Ć m├íte inteligentn├Ż zvon─Źek.

Inteligentn├ę zvon─Źeky s├║ zariadenia s podporou internetu, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ vidie┼ą (a zobrazova┼ą) va┼íich n├ív┼ítevn├şkov kdeko─żvek, kde pou┼ż├şvate svoj smartphone. My┼ílienka je jednoduch├í. Niekto pr├şde a uvid├şte ich e┼íte sk├┤r, ako sa pribl├ş┼żia k v├í┼ímu domu. M├┤┼żete s nimi hovori┼ą bez otvorenia dver├ş a sledova┼ą n├ív┼ítevn├şkov, ktor├ş prich├ídzaj├║, aj ke─Ć ste pre─Ź.

Mus├ş┼í si pre─Ź├şta┼ą: 5 Najlep┼í├ş inteligentn├Ż otv├íra─Ź gar├í┼żov├Żch br├ín ovl├ídate─żn├Ż syst├ęmom Android (2018)

Tieto inteligentn├ę zariadenia funguj├║ prostredn├şctvom pripojenia Wi-Fi a pohodlne funguj├║ s va┼íimi telef├│nmi a tabletmi s Androidom. Napriek tomu, ┼że t├şto mal├ş pomocn├şci nie s├║ a┼ż tak├ş be┼żn├ş, trh u┼ż m├í bezchybn├ę pom├┤cky, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybera┼ą.

1. Prste┼ł

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 2

Pokia─ż ide o zvon─Źeky pre Android, Ring je efekt├şvna a spo─żahliv├í vo─żba. Zvukovo v├ís upozorn├ş na pohyby a odo┼íle ozn├ímenia na v├í┼í telef├│n/tablet. Dod├íva sa s no─Źn├Żm viden├şm a funguje dobre s preferovan├Żmi zariadeniami Alexa.

Va┼íe nahr├ívky je mo┼żn├ę uklada┼ą prostredn├şctvom cloudu, ktor├Ż stoj├ş pribli┼żne $3 za mesiac pre z├íkladn├Ż pl├ín. Prste┼ł moment├ílne pred├íva 4 r├┤zne verzie inteligentn├Żch zvon─Źekov.

A. Zvon─Źek zvon─Źeka s videom

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 3

Dobr├ę pre dom├ícnosti s rozpo─Źtom. Dod├íva sa s nab├şjate─żn├Żmi bat├ęriami, tak┼że sa ─żahko in┼ítaluje. Toto zariadenie m├í z├íkladn├ę vlastnosti zvon─Źeka pre inteligentn├Ż dom a funguje dobre pri monitorovan├ş v├í┼ího domu.

Rozl├ş┼íenie fotoapar├ítu: 720 p

Poh─żad: 180 stup┼łov, horizont├ílne

┼á├şrka p├ísma: 1 MBPS

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 4

B. Zvonkov├Ż zvon─Źek s videom 2

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 5

Dod├íva sa tie┼ż s nab├şjate─żn├Żmi bat├ęriami alebo sa d├í pripoji┼ą k be┼żn├Żm k├íblom zvon─Źeka. Dod├íva sa so sat├ęnov├Żm niklom a ben├ítskymi ─Źeln├Żmi doskami.

Poh─żad: 160 stup┼łov horizont├ílne, 90 stup┼łov, vertik├ílne

┼á├şrka p├ísma: 2 MBPS

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 4

C. Ring Video zvon─Źek PRO

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 7

Pripoj├ş sa k va┼íim existuj├║cim k├íblom zvon─Źeka. Dod├íva sa v┼íak aj s nab├şjate─żnou bat├ęriou, ktor├í vydr┼ż├ş asi 16-18 mesiacov. M├í prepracovan├Ż dizajn s 4 ─Źeln├ę dosky; Sat├ęnov├Ż nikel, sat├ęnov├í ─Źierna, tmav├Ż bronz, sat├ęnov├í biela. Pokro─Źil├ę funkcie Ring Video Doorbell PRO v├ím poskytn├║ maxim├ílnu bezpe─Źnos┼ą.

Rozl├ş┼íenie fotoapar├ítu: 1080p

Poh─żad: 160 stup┼łov horizont├ílne, 90 stup┼łov, vertik├ílne

┼á├şrka p├ísma: 2 MBPS

Prstencov├ę zariadenia s├║ drah┼íie v porovnan├ş s in├Żmi inteligentn├Żmi zvon─Źekmi, ktor├ę s├║ na trhu. Niektor├ę modely zvon─Źekov├Żch video zvon─Źekov maj├║ tendenciu by┼ą objemn├ę, a preto je ┼ąa┼żk├ę ich umiestni┼ą.

Aj ke─Ć je kvalita videa tohto inteligentn├ęho zvon─Źeka ostr├í, vide├í s no─Źn├Żm viden├şm s├║ zobrazen├ę ─Źiernobielo a nahrat├ę video nie je k dispoz├şcii s bezplatn├Żm ├║lo┼żiskom.

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 4

2. Wi-Fi video zvon─Źek SkyBell HD

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 9

SkyBell je tie┼ż jedn├Żm z najlep┼í├şch tipov na zvon─Źeky pre inteligentn├ę dom├ícnosti. Je vybaven├Ż a 2-dia─żkov├Ż komunika─Źn├Ż syst├ęm, ktor├Ż funguje s Nest a d├íva upozornenie na spustenie senzora.

M├í kameru s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm 1080, ktor├í 5 -n├ísobne pribl├ş┼żi. Jeho no─Źn├ę videnie je skvel├ę, preto┼że zachyt├íva plnofarebne. Navy┼íe m├┤┼żete po─Źas ┼żiv├ęho prenosu vytv├íra┼ą z├íbery svojich n├ív┼ítevn├şkov.

Prich├ídza s bezplatn├Żm nahr├ívan├şm, ─Źo je funkcia, ktor├í nie je pri ostatn├Żch zvon─Źekoch pre Android zadarmo. Z├íznamy sa ukladaj├║ do zariadenia a je mo┼żn├ę ich nesk├┤r zobrazi┼ą alebo stiahnu┼ą. In┼ítal├ícia sa vykon├íva pomocou pevn├ęho zapojenia na existuj├║com pripojen├ş (nie v┼íak v ┼ít├Żle interkomu).

Z├ípory: Preto┼że SkyBell nie je dod├ívan├Ż s nab├şjate─żn├Żmi bat├ęriami, in┼ítal├ícia m├┤┼że by┼ą n├íro─Źn├í. Nem├í ┼żiadnu webov├║ aplik├íciu a deform├ície sa m├┤┼żu vyskytn├║┼ą najm├Ą v noci.

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 4

3. Video zvon─Źek Nest Hello

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 11

Ak by existovalo zariadenie pre paranoidn├ę mami─Źky, mohol by n├şm by┼ą Nest Hello Video Doorbell.

Nest Hello Video Doorbell je pokro─Źil├Ż inteligentn├Ż dom├íci zvon─Źek, ktor├Ż m├í vopred zaznamenan├ę spr├ívy/reakcie, tak┼że m├┤┼żete svojich n├ív┼ítevn├şkov oslovova┼ą automaticky.

M├í tie┼ż ve─żmi dobr├║ kvalitu videa pri rozl├ş┼íen├ş 1600 ├Ś 1200 a uhloprie─Źke 160 stup┼łov. M├í rozpoznanie tv├íre a jeho kamera pre no─Źn├ę videnie zobrazuje farby. Funguje to celkom dobre s Alexou a Google Assistant.

Nest Hello Video je bezpochyby pozoruhodn├ę, pokia─ż ide o bezpe─Źnos┼ą domova.

Z├ípory: Na to, aby ste si mohli u┼ż├şva┼ą v┼íetky funkcie Nest, ako je nepretr┼żit├ę nahr├ívanie videa a archiv├ícia videa, je potrebn├ę predplatn├ę. Tento inteligentn├Ż zvon─Źek nie je dod├ívan├Ż s nab├şjate─żn├Żmi bat├ęriami, tak┼że ho mus├şte nain┼ítalova┼ą ru─Źne. Mus├şte ma┼ą aj existuj├║cu zvonkohru.

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 4

4. Zmodo Greet PRO

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 13

Pokia─ż ide o dobr├║ kvalitu videa, ani Zmodo Greet nezaost├íva. Tento inteligentn├Ż zvon─Źek je cenovo dostupn├Ż a m├í kvalitu videa 1080p s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm, ktor├í poskytuje jasn├Ż obraz aj po─Źas noci. Akon├íhle s├║ senzory spusten├ę, vyd├í upozornenie a zaznamen├í z├íbery. Rovnako ako Nest m├┤┼żete nahr├íva┼ą prisp├┤soben├ę spr├ívy pre prich├ídzaj├║cich host├ş.

Tento inteligentn├Ż zvon─Źek pracuje s smartphones alebo tablety s Androidom 4.0 alebo vy┼í┼í├ş a na jeho zriadenie nie je potrebn├Ż profesion├íl. M├┤┼żete ho pripoji┼ą k existuj├║cemu zvon─Źeku a pripoji┼ą sa priamo k sieti Wi-Fi. Dokonca m├┤┼żete zadarmo vyu┼ż├şva┼ą cloudov├ę ├║lo┼żisko!

Z├ípory: Zmodo nie je kompatibiln├Ż s in├Żmi inteligentn├Żmi dom├ícimi zariadeniami a m├┤┼że ob─Źas d├┤js┼ą k men┼íiemu skresleniu obrazu. Jeho konzoly s├║ plastov├ę, tak┼że b├Żvaj├║ krehk├ę a neprip├íja sa spr├ívne k sten├ím alebo r├ímom dver├ş.

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 4

5. WisenetSmartCam D1

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 15

─Äal┼í├şm inteligentn├Żm dom├ícim zvon─Źekom s dobrou kvalitou videa je WisenetSmartcam D1. Rovnako ako Nest m├í aj rozl├ş┼íenie videa 1600 ├Ś 1200. Odv├ídza dobr├║ pr├ícu pri ignorovan├ş stromov a id├║cich ├íut, tak┼że v├ís neupozor┼łuje na zbyto─Źn├ę pohyby.

─Äal┼íou vlastnos┼ąou WisenetSmartCam D1 je kontrola zobrazenia v├í┼ího zariadenia. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu manu├ílne nastavi┼ą dosah kamery, jas, no─Źn├ę videnie a skreslenie objekt├şvu. 4x zoom tohto inteligentn├ęho zvon─Źeka pr├şli┼í neovplyv┼łuje rozl├ş┼íenie, tak┼że obr├ízky nemusia by┼ą skreslen├ę.

Z├ípory: Rovnako ako Zmodo to nefunguje dobre s in├Żmi inteligentn├Żmi dom├ícimi zariadeniami a m├┤┼że d├┤js┼ą k men┼íiemu skresleniu. Za kontrolu zaznamenan├Żch vide├ş je tie┼ż potrebn├ę zaplati┼ą mesa─Źn├ę predplatn├ę.

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 4

6. August Domov├Ż zvon─Źek PRO

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 17

Toto zariadenie, ktor├ę takmer prekon├íva Ring Video Doorbell Pro, upozorn├ş pou┼ż├şvate─żov priamo na uzamknutej obrazovke, ke─Ć niekto stla─Ź├ş zvon─Źek. Funguje bez probl├ęmov s Alexou a poskytuje bezplatn├ę z├íkladn├ę ├║lo┼żisko, ktor├ę je mo┼żn├ę prehra┼ą a stiahnu┼ą do 24 hod├şn. V z├íujme pr├ęmiovej┼íieho augustov├ęho z├í┼żitku je t├║to funkciu mo┼żn├ę za cenu aktualizova┼ą.

Pohodlne sa sp├íruje s August Smart Lock, ktor├Ż dok├í┼że vpusti┼ą va┼íich n├ív┼ítevn├şkov, aj ke─Ć tam nie ste. M├í plnofarebn├ę no─Źn├ę videnie a ─żahko sa in┼ítaluje pomocou existuj├║cich rozvodov zvon─Źeka.

Z├ípory: Ak si chcete pozrie┼ą svoje nahrat├ę vide├í v aplik├ícii August Doorbell Cam PRO, mus├şte zaplati┼ą poplatok za predplatn├ę. Ich softv├ęr tie┼ż potrebuje lep┼íiu aktualiz├íciu, preto┼że sa m├┤┼że dosta┼ą do chyby.

Pokia─ż ide o vzh─żad, ┼ítvorcov├ę zariadenia nebud├║ tak├ę dobr├ę, aby sa zmestili na z├írubne (ak tam chcete, aby bol v├í┼í zvon─Źek).

6 Najlep┼íie inteligentn├ę zvon─Źeky Wi-Fi, ktor├ę funguj├║ s telef├│nom a tabletom Android 4

Zbali┼ą sa

V┼íetci n├ím z├íle┼ż├ş na tom, aby bola na┼ía rodina, majetok a dom v bezpe─Ź├ş. Inteligentn├ę domov├ę zvon─Źeky vo v├ís m├┤┼żu upokoji┼ą paranoju. Monitorujte svoj domov, aj ke─Ć ste v pr├íci alebo na dovolenke, alebo odpovedzte na svoje dvere bez toho, aby ste ich otvorili, ─Źo v├ím m├┤┼że u┼íetri┼ą ve─ża ─Źasu na rozhovor s nezn├ímym ─Źlovekom.

Pri k├║pe inteligentn├ęho zvon─Źeka nie je v┼żdy d├┤le┼żit├í cena. ┼ápecifikujte rozl├ş┼íenie fotoapar├ítu, ├║lo┼żisko a kompatibilitu s in├Żmi zariadeniami. Tieto konkr├ętne body s├║ nevyhnutn├ę pre zaistenie mimoriadnej bezpe─Źnosti v├í┼ího domova a jeho obyvate─żov.

Vysk├║┼íali ste tieto zvon─Źeky pre Android alebo m├íte doma podobn├ę zariadenia? Ak├ę s├║ v├Żhody a nev├Żhody zariadenia, ktor├ę pou┼ż├şvate? ─îo si mysl├şte, ┼że m├┤┼żu v├Żrobcovia prida┼ą k svojim existuj├║cim funkci├ím? Odpor├║─Źate inteligentn├Ż zvon─Źek, ktor├Ż nie je na zozname? Pode─żte sa o svoje my┼ílienky v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.