Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

6 Najlep┼íie bezplatn├ę aplik├ície pre zvierat├í GO

V tomto neust├íle sa vyv├şjaj├║com svete nie je ni─Ź stacion├írne. V┼íetko sa neust├íle transformuje r├Żchlos┼ąou blesku a hodinky sa nel├ş┼íia. Hodinky s├║ teraz z ─Źasu na ─Źas prestaven├ę z oby─Źajn├ęho ─Źasov├ęho zariadenia a s├║ vybaven├ę funkciami, ktor├ę si jednoducho nem├┤┼żete myslie┼ą.
Vodovzdorn├ę hodinky Od bud├şka, kompasu, kalend├íra a┼ż po pripojenie k smartf├│nu sa hodinky inovovali ├║plne nov├Żm sp├┤sobom. Odolnos┼ą proti vode je jednou z popul├írnych funkci├ş hodiniek, v─Ćaka ktorej s├║ e┼íte viac popul├írne medzi davom. Existuje ve─ża hodiniek, ktor├ę poskytuj├║ vynikaj├║cu odolnos┼ą proti vode, ─Źo z nich rob├ş preferovan├Ż produkt. Napr├şklad, tudor s├║ pot├ípa─Źsk├ę hodinky, ktor├ę s├║ dod├ívan├ę s neuverite─żn├Żmi 300 m vode odoln├Żmi.

Nepremokav├ę hodinky sa hodia pri pr├íci vo vode, ako s├║ um├Żvanie riadu, ─Źistenie, pl├ívanie at─Ć. Ak pl├ínujete k├║pi┼ą hodinky ─Źoskoro, je lep┼íie sa pozrie┼ą na nieko─żko faktov t├Żkaj├║cich sa odolnosti proti vode, aby ste sa pri n├íkupe dobre informovali. najlep┼íie vodeodoln├ę hodinky.

├Ürove┼ł odolnosti vo─Źi vode

Najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako n├íjs┼ą najlep┼íie nepremokav├ę hodinky pre va┼íe potreby, je pre─Ź├şta┼ą inform├ície o ├║rovni vodotesnosti. Predajcovia hodiniek zvy─Źajne uv├ídzaj├║ h─║bku vodotesnosti, po ktorej nasleduje ┼ípecifick├Ż po─Źet metrov.
30 metrov sa rovná 100 stôp alebo 3 ATM.
50 metrov sa rovná 165 stôp alebo 5 ATM.
100 metrov sa rovná 330 stôp alebo 10 bankomatov.
200 metrov sa rovná 660 stôp alebo 20 bankomatov.

Testovanie vody

V┼íetky hodinky odoln├ę vo─Źi vode prech├ídzaj├║ dvoma typmi testovania. Jeden test vystavuje hodinky r├┤znym ├║rovniam tlaku vzduchu; t├íto such├í sk├║┼íka odhal├ş ak├ęko─żvek ├║niky vzduchu. Mokr├ę testovanie spo─Ź├şva v umiestnen├ş hodiniek do malej vodou naplnenej komory a n├íslednom ─Źerpan├ş pln├ęho tlaku vzduchu. Test├ęri pride─żuj├║ ratingy na z├íklade toho, ako dobre hodinky dosahuj├║ obidva testy.

Plávanie a potápanie

Ak m├íte radi hodinky na pl├ívanie alebo pot├ípanie v hlbokej vode, vyberte si hodinky s h─║bkou odporu vody od 100 do 600 metrov, pre pravideln├ę pl├ívanie a ┼ínorchlovanie pou┼żite hodinky ozna─Źen├ę 100 a┼ż 300 metrov. Pri pot├ípan├ş na hlbokom mori je lep┼íie hodinky ktor├ę toleruj├║ hlb┼íie h─║bky.

Starostlivos┼ą a ├║dr┼żba

Chemik├ílie obsiahnut├ę vo v├Żrobkoch, ako s├║ parf├ęmy a lak na vlasy, m├┤┼żu po┼íkodi┼ą va┼íe hodinky. Chl├│r v baz├ęnoch m├┤┼że sp├┤sobi┼ą kor├│ziu. Chr├í┼łte svoje vodeodoln├ę hodinky pred pr├şli┼í ve─żk├Żm mno┼żstvom chemik├íli├ş. Po hodine opl├íchnite hodinky v sladkej vode pot├ípanie v slanej vode,

─îi u┼ż cestujete v da┼żdi alebo sa pravidelne zap├íjate do ak├Żchko─żvek vodn├Żch aktiv├şt, skvelou vo─żbou s├║ hodinky odoln├ę vo─Źi vode. Zak├║pen├şm hodiniek odoln├Żch vo─Źi vode z├şskate pohodlie na nosenie kdeko─żvek, bez oh─żadu na situ├íciu s vodou.

Z├ívere─Źn├ę slov├í

Existuj├║ r├┤zne ├║rovne odolnosti vo─Źi vode, v─Ćaka ktor├Żm s├║ kompatibiln├ę s meniacimi sa podmienkami vody. Ur─Źite svoje po┼żiadavky a vyberte si ide├ílnu vodovzdorn├║ ├║rove┼ł v hodink├ích, aby ste sa v bud├║cnosti vyhli ak├Żmko─żvek probl├ęmom.

Vy┼í┼íie uveden├ę r├Żchle tipy v├ím pom├┤┼żu porozumie┼ą viac o vodeodoln├Żch hodink├ích a o tom, ako ich dlhodobo udr┼żiava┼ą v bezpe─Ź├ş. Prejdite si fakty a urobte dobre informovan├ę rozhodnutie.