Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

6 Najlepšie bezdrôtové vysávače s dlhou výdržou batérie

Vďaka technologickému pokroku stratilo veľa zariadení šnúru a vysávače sú jedným z mála vybraných. Tiež prichádza s mnohými výhodami. V prvom rade sa stali tenkými a kompaktnými. Po druhé, nemusíte ich ťahať okolo domu pri hľadaní elektrických zásuviek. Má však aj nevýhodu. Zavedenie batérií znamená, že ich nemôžete používať naťahovaním.

6  Najlepšie bezdrôtové vysávače s dlhou výdržou batérie

Väčšina populárnych (a dostupných) vysávačov má dnes krátku výdrž na batérie, ktorá sa zvyčajne pohybuje v rozmedzí 15 – 30 minút. Našťastie existuje veľa výnimiek z týchto pravidiel.

Teraz batérie vydržia dlhšie a vďaka ľahkej zostave väčšiny čističov je celkom pohodlné pracovať. Takže, ak hľadáte akumulátorové vysávače s dlhou výdržou batérie, tu sú niektoré z najlepších.

Pozrime sa.

1, Žraločí ION F80 odľahčená bezšnúrová tyčinka

batérie: 80 minút

Vákuum je opäť bez vrecka a kôš dokáže udržať jeho dostatočné množstvo. Ak sa však váš dom špiní často, môže sa vám zdať, že kôš nie je primeraná.

6  Najlepšie bezdrôtové vysávače s dlhou výdržou batérie Shark ION 2

Má dve nastavenia – ION Power a ION Boost. Životnosť batérie sa môže líšiť v závislosti od toho, ktoré vyberiete. Jednotka zaberá 3 hodín úplne vybiť batérie.

Príjem tohto produktu bol celkom skvelý. Má viac ako 70% pozitívnych hodnotení Amazon, s viac ako 800 užívateľskými recenziami.

Uvedomte si, že je to najťažší čistiaci prostriedok a môžete zvážiť tento bod, najmä ak si myslíte, že jeho manipulácia by vám mohla namáhať zápästia.

2, Vysávač Absolute Stick Dyson Cyclone V10

batérie: 50 minút

Navyše, s motorom umiestneným v línii so sacou trubicou získate efektívnejší dizajn. Ak filter nefunguje podľa očakávania, dostanete upozornenie. Pokiaľ ide o povrchy, tento ľahko zametá koberce a podlahy z tvrdého dreva.

Pokiaľ ide o výdrž batérie, táto poskytuje pôsobivú celú dobu prevádzky, kým potrebuje nabitie.

6  Najlepšie bezdrôtové vysávače s dlhým cyklom batérie V102

Získal skvelé recenzie od odborníkov, ako aj od bežných používateľov. Zhromaždil celkom 4,4- hviezdy z 5 na Amazon, pričom používatelia ho oceňujú za jeho sací výkon a schopnosť nasávať srsť, kožušinu z domácich zvierat a manévrovateľnosť.

Séria Dyson V10 je k dispozícii v troch variantoch. Cyclone V10 Motorhead je čistič základnej úrovne, zatiaľ čo Cyclone V10 Animal je vhodnejší pre majiteľov domácich miláčikov.

3, Gtech AirRam MK2

batérie: 40 minút

Zvláštnosťou tohto čističa je, že neexistujú žiadne špeciálne vrecká na nečistoty. Namiesto toho je prach stlačený a uložený v základni. Ak hovoríme čísla, Gtech AirRam MK2 sa môže komprimovať 20,4 l zvyškov a prachu do kapsúl a ich balenie do kapsúl 00,8 l bin.

6  Najlepšie bezdrôtové vysávače s dlhou batériou Gtech Air Ram MK29

Keď už hovoríme o funkciách, v spodnej časti je niekoľko LED svetiel, vďaka ktorým môžete vidieť zostávajúci poplatok. Predĺžená rukoväť navyše znamená, že sa môžete dostať na úzke miesta, ako aj na čistenie schodov a podobných vecí.

Prevádzková doba AirRam MK2 je približne 40 minút a trvá približne 4-hladá za úplné nabitie.

4, Vysávač Dyson V8 Absolute Cordless Stick Vysávač

batérie: 40 minút

Tento typický typ väčšiny tyčinkových vysávačov sa premení aj na ručné vysávače. Vďaka tejto vlastnosti je ideálny na čistenie úzkych miest. Môžete ho nabiť a použiť na čistenie automobilu raz za čas.

Sacia sila je jedným z predajných miest väčšiny čistiacich prostriedkov Dyson a Absolútna V8 sa nelíši. Od chlpov a prachu pre domáce zvieratá až po všeobecné nečistoty tento bez problémov čistí všetko, najmä koberce a koberce. Tento obchod je ešte viac osladený zahrnutím jemnej čistiacej hlavy valčeka, vďaka ktorej je detská hra čistiť podlahy z tvrdého dreva.

6  Najlepšie bezdrôtové vysávače s dlhým cyklom batérie V8 2

Navyše, prevádzková doba 40 minút znamená, že môžete vyčistiť väčšinu svojho domu predtým, ako ho doplníte. Mnoho používateľov toto tvrdenie vyjadrilo Amazon,

Nezabudnite, že pri použití režimu max vysávača sa výdrž batérie zvýši na približne 25 minút. Ak je to nedostatok, s ktorým ste ochotní žiť, Dyson V8 prispieva k dobrému nákupu.

5, Bissell Cordless Vacuum, 1984

batérie: 40 minút

Okrem toho má pri vysokom výkone dobu prevádzky 40 minút. Vďaka tomu je toto zariadenie vhodné na rýchle čistenie. A rovnako pre mierne priestory sa sací výkon a ľahký materiál kombinujú, aby vám poskytli príjemný zážitok.

6  Najlepšie bezdrôtové vysávače s dlhou batériou Bissell Cordless 2

Doteraz používatelia ocenili bezdrôtové vákuové vákuové čerpadlo Bissell v roku 1984 okolo 4,2- hviezdy z 5, Z celkového počtu tisíc recenzií je približne 68% pozitívnych.

6, Bezšnúrový vysávač Tineco A11 Hero

batérie: 30 minút

Životnosť batérie 30 minút nemusí byť pre niektorých používateľov príliš dlhá. Nenechajte sa však znechutiť, pretože tento vysávač je dodávaný s dvoma batériami. Áno, dostanete kumulatívny čas prevádzky 60 minút, ak budete mať obe batérie nabité.

6  Najlepšie bezdrôtové vysávače s dlhou výdržou batérie Tineco A11 2

Iné ako to, toto zariadenie má zhrnul do celkom dobrých recenzií pre jeho životnosť batérie a sací výkon. Dva tisíce recenzií Amazon sú toho dôkazom.

Pridajte lesk do svojho príbytku

Čistý dom vedie k čistejšej mysli. A s akumulátorovými vysávačmi tyčiniek sa práca stáva ľahšou. Pridajte do zmesi batériu s dlhou životnosťou a máte perfektný recept.

Nezabudnite, že bezdrôtové vysávače nemajú rovnakú nasávaciu kapacitu ako drôtové nástavce. Našťastie zariadenia ako Dyson a Shark už medzeru takmer prekonali.

Ďalej: Hľadáte upratať svoj pracovný stôl? Pozrite sa na tieto riešenia na správu káblov, aby ste dosiahli neporiadok.

Table of Contents