6 Najlep┼íie aplik├ície pre vtipn├ę tv├íre pre Android

Tak┼że chcete posla┼ą priate─żom selfie, ┼że? Ale nie iba ak├Żko─żvek selfie – ste kr├ísni, ale chcete ju rozosmia┼ą. Tento ─Źl├ínok je pre v├ís! Uk├í┼żeme v├ím tie najlep┼íie aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żete na svojom zariaden├ş so syst├ęmom Android pou┼ż├şva┼ą, aby ste mohli vtipne oto─Źi┼ą svoje skvel├ę selfie – aplik├ície pre vtipn├ę tv├íre pre Android. Pripravte sa na smiech, ke─Ć prech├ídzame t├Żmto zoznamom.

Najlep┼íie aplik├ície pre vtipn├ę tv├íre pre Android

 1. ┼Żivo─Ź├ş┼ína tv├ír s aplik├íciami Easy Tiger

  Logo zvieracej tváre

  Logo zvieracej tváre

  T├íto aplik├ícia je v kateg├│rii aplik├íci├ş na zmenu tv├íre zvierat. Ak ju chcete pou┼żi┼ą, sta─Ź├ş urobi┼ą nov├║ fotografiu alebo nahra┼ą fotografiu z gal├ęrie a stla─Źen├şm tla─Źidla ÔÇ×+ÔÇť prida┼ą zvieraciu hlavu k svojmu selfie. Aj ke─Ć s├║ zvieracie tv├íre skuto─Źne atrakt├şvne, automaticky sa pridaj├║ k va┼íej fotografii a vy ich nem├┤┼żete upravi┼ą. V├í┼í avatar budete musie┼ą z├şska┼ą ur─Źit├Żm sp├┤sobom, aby dokonale padol na hlavu zviera┼ąa. Ak je va┼ía hlava pr├şli┼í ve─żk├í alebo nie je spr├ívne umiestnen├í, st├íle sa objav├ş a strat├ş ├║─Źinok.

  6 Najlep┼íie aplik├ície pre vtipn├ę tv├íre pre Android 2

  Trvalo to trochu práce

  Aplikácie Google

 2. Beauty Face: Animal Face od Ricky

  Logo tváre krásy

  Logo tváre krásy

  T├íto aplik├ícia je ve─żmi podobn├í aplik├ícii Animal Face, ale je o nie─Źo lep┼íia. Pre za─Źiato─Źn├şkov je dizajn modernej┼í├ş a atrakt├şvnej┼í├ş. Je to ve─żmi jednoduch├ę pou┼żitie, sta─Ź├ş urobi┼ą nov├║ fotografiu alebo nahra┼ą selfie z gal├ęrie, klepn├║┼ą na tla─Źidlo centr├ílnej rakety a vybra┼ą tv├ír zviera┼ąa, ktor├ę chcete pou┼żi┼ą. Ve─żk├Żm plusom v aplik├ícii je, ┼że m├┤┼żete zmeni┼ą ve─żkos┼ą a ve─żkos┼ą zvieracej tv├íre tak, aby lep┼íie vyhovovala v├í┼ímu autoportr├ętu.

  Krása tváre

  Kr├ísa tv├íre – kone─Źn├Ż v├Żsledok

  Aplikácie Google

 3. Beauty Face Plus: Transformácia tváre, Ricky

  Zvieracie logo InstaFasu

  Zvieracie logo InstaFasu

  Jedn├í sa o aplik├íciu na zmenu zvierac├şch tv├ír├ş od rovnak├ęho v├Żvoj├íra ako Beauty Face zhora. Rozdiel medzi t├Żmito dvoma aplik├íciami spo─Ź├şva v tom, ┼że pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete zmeni┼ą svoju tv├ír na zviera alebo na in├║ – ├║plne, s r├┤znym stup┼łom prieh─żadnosti alebo iba ─Źas┼ąou tv├íre. Ak v┼íak chcete udr┼ża┼ą aplik├íciu bezplatn├║, mus├şte sedie┼ą pridan├şm viac, ako chceme.

  6 Najlep┼íie aplik├ície pre vtipn├ę tv├íre pre Android 3

  M┼łau?

  Aplikácie Google

 4. FaceApp

  Logo FaceApp

  Logo FaceApp

  Mo┼żno ste u┼ż po─Źuli o tejto aplik├ícii alebo aspo┼ł sledovali selfies, ktor├ę boli upraven├ę tak, aby ─żudia vyzerali star┼íie. M├┤┼żete nahra┼ą selfie do aplik├ície alebo urobi┼ą nov├║ fotografiu – a zvoli┼ą efekt, ktor├Ż chcete pou┼żi┼ą. Existuje ve─ża filtrov – vtipn├ę filtre – napr├şklad sex swap alebo filter na starnutie alebo filter, ktor├Ż m├┤┼że prida┼ą nov├Ż ├║smev, ├║─Źes alebo nov├║ farbu vlasov. V aplik├ícii je ve─ża mo┼żnost├ş na hranie. Ak si v┼íak nek├║pite profesion├ílnu verziu, aplik├ícia prid├í va┼íim vodoznakom vodoznak.

  Aplikácia tváre

  Starnutie nevyzerá tak zle

  Aplikácie Google

 5. Meni─Ź tv├íre

  Logo na zmenu tváre

  Logo na zmenu tváre

  Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete vymeni┼ą ─Źasti svojho selfie za z├íbavn├║ podporu alebo pr├şslu┼íenstvo. Ak v┼íak nechcete s┼ąahova┼ą ─Ćal┼íie anim├ície, nie je ich ve─ża. Navy┼íe, ak chcete aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą, mus├şte z ─Źasu na ─Źas sledova┼ą reklamu. M├┤┼żete si zobra┼ą nov├Ż selfie alebo nahra┼ą obr├ízok z va┼íej gal├ęrie a potom ho upravi┼ą pod─ża svojich mo┼żnost├ş v r├ímci mo┼żnost├ş poskytnut├Żch aplik├íciou. Aplik├ícia tie┼ż prid├í vodoznak na v├í┼í selfie.

  Meni─Ź tv├íre

  Meni─Ź tv├íre

  Aplikácie Google

 6. Kamera s meni─Źom tv├íre

  Logo na zmenu tváre

  Logo na zmenu tváre

  Ako u┼ż n├ízov napoved├í, s touto aplik├íciou m├┤┼żete vytv├íra┼ą vtipn├ę vide├í pomocou filtrov poskytovan├Żch touto aplik├íciou. Existuj├║ tie┼ż n├ílepky, ako s├║ f├║zy alebo poh├íre, ktor├ę sa daj├║ prida┼ą k va┼íim selfie. Navy┼íe si m├┤┼żete zahra┼ą so z├íbavn├Żmi efektmi, ako je napr├şklad mie┼íanie tv├íre. Filtre v re├ílnom ─Źase m├┤┼żete pou┼żi┼ą, ak chcete pomocou fotoapar├ítu nasn├şma┼ą nov├Ż selfie, alebo si m├┤┼żete zahra┼ą star├ę fotografie a prida┼ą k nim filtre.

  6 Najlep┼íie aplik├ície pre vtipn├ę tv├íre pre Android 4

  Aplikácie Google

─îo sa p├Żtaj├║ ostatn├ş

Aká je najlepšia aplikácia na tvár?

V┼íetky aplik├ície zobrazen├ę v zozname maj├║ svoje vlastn├ę klady a z├ípory, ale ak vyberieme iba jednu aplik├íciu, p├┤jdeme s aplik├íciou FaceApp jednoducho preto, ┼że kone─Źn├ę v├Żsledky s├║ vysoko kvalitn├ę a tie┼ż preto, ┼że existuje ve─ża mo┼żnost├ş na hranie s ostatn├Żmi.

─îo rob├ş star├ę tv├íre?

Je to FaceApp! Existuj├║ ─Ćal┼íie aplik├ície, ktor├ę v├ím s─ż├║bia, ┼że v├ím to v Obchode Play pom├┤┼żu, ale t├íto je najjednoduch┼íia na pou┼żitie a poskytuje najlep┼íie v├Żsledky.

Ak├║ aplik├íciu men├ş tv├ír na zviera?

Poskytli sme ve─ża aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím to m├┤┼żu pom├┤c┼ą, ale mo┼żno najlep┼íia je Beauty Face: Animal face, preto┼że to v├ím umo┼ż┼łuje upravi┼ą tv├ír plag├ítu zviera┼ąa, ktor├í sa pou┼żije na v├í┼í profilov├Ż obr├ízok, aby sa do nej zmestili a lep┼íie vyzerali.

Aplik├ície Funny faces – pridajte svojim selfies humor

D├║fame, ┼że v na┼íom zozname aplik├íci├ş n├íjdete to, ─Źo ste h─żadali – ─Źi u┼ż chcete zmeni┼ą svoju tv├ír na roztomil├║ ma─Źku, zisti┼ą, ako to bude vyzera┼ą, ke─Ć budete star├ş, alebo len prida┼ą svojmu selfies humor, ur─Źite tu n├íjdete to, ─Źo ste h─żadali. Z├şskajte svoju ob─ż├║ben├║ aplik├íciu pre smie┼ínych smajl├şkov, vezmite si nieko─żko vynikaj├║cich selfieov a po┼ílite ich svojim priate─żom!

Ktor├í z nich je va┼ía ob─ż├║ben├í aplik├ícia? Ak├í bola tvoja sk├║senos┼ą? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie!

Hmm, nevie┼í ─Źo ─Ćalej? Odpor├║─Źame nieko─żko u┼żito─Źn├Żch ─Źl├ínkov:

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok