6 Najlepšie adaptéry HDMI pre MacBook Pro

Používatelia Macbook Pro to majú Apple notebooky sú výkonné zariadenia. Môžete ich nosiť so sebou a pracovať na cestách, ale často vám chýba veľká obrazovka na pripojenie. Ale to je miesto, kde Apple zasiahne limit. Našťastie, či už ide o pripojenie ethernetového kábla alebo jeho pripojenie k externým displejom pomocou adaptérov HDMI, MacBook Pro ich dokáže vykonať bez prerušenia potu.

6  Najlepšie adaptéry HDMI pre Mac Book Pro

Ak plánujete pripojiť počítač Macbook Pro k externému monitoru, je najlepšie investovať do dobrého adaptéra HDMI. Či už pracujete z domu alebo kancelárie, adaptér HDMI vám umožní bezproblémové pripojenie a hranie. Takže sme zostavili niektoré z najlepších adaptérov HDMI. Tieto vysoko prehodnotené produkty sú trvanlivé a vykonávajú úlohu bez problémov.

Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť ten, ktorý je kompatibilný s vašou verziou Mac, a budete zoradení.

Tak poďme.

1, Kábel QGeeM USB C na HDMI 4K

Varianta: MacBook Pro 2018/2017

Kvalita zostavy QGeeM USB C na HDMI adaptér je pevná. Zatiaľ čo nylonové rukávy zaisťujú, že vydržia každodenné opotrebenie, použitie škrupín z hliníkovej zliatiny zaisťuje, že adaptér ľahko nehrdzavie.

Adaptéry HDMI pre počítač Mac Book Pro Q Gee M

Po pripojení sa obraz načíta okamžite. Nenájdete žiadne blikanie; nepotrebuje žiadne úpravy. Tento adaptér zhromažďuje asi štyri tisíce recenzií Amazon, s ľuďmi, ktorí ju milujú kvôli kvalite, trvanlivosti a ponuke za dobrú cenu.

2, Uni USB C na HDMI adaptér 4K

Varianta: MacBook Pro 16 '' (2017 – 2019), MacBook (2015 – 2019)

Kvalita zostavenia je celkom dobrá. Konektor USB-C má na bokoch úhľadnú priľnavosť, čo uľahčuje držanie. Tento drobný detail zároveň pomáha pri predlžovaní jeho životnosti.

Podobne ako v jednotke QGeeM nájdete aj opletené káble. Obidve tieto kombinácie vytvárajú odolný produkt. Z hľadiska obrazu je kvalita vynikajúca. Nie je problém s oneskorením alebo blikaním. A 4,4- Hodnotenie používateľov potvrdzuje toto tvrdenie správne.

Adaptéry HDMI pre Mac Book Pro uni2

Tento mini kábel HDMI zhrabol okolo 3 000 recenzií s viac ako 76% pozitívnych recenzií. Zdá sa, že ľudia milujú jeho kompaktný tvarový faktor a kvalitu obrazu.

3, Adaptér AmazonBasics Mini Thunderbolt na HDMI

Varianta: MacBook Pro (2011 – 2015)

Na rozdiel od vyššie uvedených portov, tento prichádza s tradičným portom Thunderbolt, ktorý sa zvyčajne nachádza na serveri MacBook Pro, ktorý sa začal v rokoch 2011 až 2015.

Neexistujú žiadne ozdobné prvky, ako sú zliatinové kryty alebo opletené káble. Namiesto toho nájdete trochu robustný prístroj z plastu. Nenechajte sa však oklamať, pretože toto zariadenie funguje ako kúzlo. Navyše je to malý a prenosný tvarový faktor zvyšuje zážitok.

Adaptéry HDMI pre počítač Mac Book Pro amazon2

Tento produkt má približne 74% pozitívnych recenzií.

4, Mokin USB C Hub Adaptér HDMI pre MacBook Pro

Varianta: MacBook Pro (2017-2019)

A viac portov znamená, že ich môžete použiť na viaceré účely. Takže od externej myši po klávesnice, môžete ich používať všetky, spolu s druhou obrazovkou pre MacBook Pro.

Adaptéry HDMI pre Mac Book Pro Mokin

Produkt funguje podľa očakávania. Jediná vec, ktorú musíte mať na pamäti, je, že podporuje obnovovaciu frekvenciu 30 Hz.

5, Adaptér Purgo USB C

Varianta: MacBook Pro (2016 – 2019)

Navyše, pomocou aplikácie Power Delivery môžete nabíjať váš MacBook Pro požadovanou rýchlosťou. Podľa výrobcov môže tento adaptér USB dodávať až 100 W napájania, čo je vhodné pre 13-palcový a 15-palcový MacBook Pro (61 W a 87 W).

Tento adaptér sedí pohodlne s vašim prenosným počítačom a pokiaľ nemáte kryt, nemalo by to spôsobiť veľa problémov. A jeho ľahká povaha je na vrchu čerešne.

A s portom HDMI môžete očakávať, že sa vynikajúca kvalita obrazu prenesie na váš monitor.

Adaptéry HDMI pre Mac Book Pro Purgo2

Doposiaľ adaptér Purgo USB C nazhromaždil pekné recenzie. Toto zariadenie funguje výnimočne dobre a 4,4- hviezdička je toho dôkazom.

6, Satechi USB-C duálny 4K HDMI adaptér

Varianta: MacBook Pro (2017-2019)

Nastavenie je navyše veľmi jednoduché a môže fungovať bez akéhokoľvek blikania alebo straty kvality obrazu. Na boku je tiež port napájania USB-C, ktorý vám umožní udržať Mac napájaný (60 W).

Adaptéry HDMI pre Mac Book Pro Sathechi2

Recenzie tohto adaptéra boli doteraz vynikajúce a používatelia ich hodnotili nad 90%. Ale na druhú stranu, je to trochu na drahé strane.

Zostaň pripojený

Takže to boli niektoré z najlepších adaptérov HDMI pre profesionálov MacBook. Najdôležitejšie na nich je, že sú kompaktné a pekne dopĺňajú vzhľad a farbu vášho notebooku.

Ďalej: Apple AirPods Pro je prémiové, ale drahé slúchadlá a vy by ste nechceli, aby sa im vôbec niečo stalo. V nasledujúcom článku nájdete najlepšie kožené puzdrá pre ne.