6 Najlepšia poznámka Berie aplikácie pre iPad

Dnes mnoh├ş z n├ís nosia iPad viac, ako rob├şme pozn├ímkov├Ż blok. Efekt├şvny prechod a zapisovanie pozn├ímok v┼żdy, aj ke─Ć Pozn├ímkov├Ż blok nie je v nasleduj├║cich n├ístrojoch, v├ím to pom├┤┼że bez zaplatenia jedn├ęho centu za ne.

Upozor┼łujeme, ┼że pou┼ż├şvanie aplik├íci├ş pre iPad je obrovsk├ę a ve─żk├ę mno┼żstvo je ur─Źen├ę iba pre pou┼ż├şvate─żov iPadu.

Microsoft OneNote

OneNoteiPad

Toto je najvy┼í┼íia pozn├ímka, ktor├í umo┼ż┼łuje bezplatn├║ aplik├íciu iPad, aby u─żah─Źila zdie─żanie pozn├ímok na v┼íetk├Żch zariadeniach, ktor├ę vlastn├şte, kde je nain┼ítalovan├í kancel├íria Microsoft Office.

Pomyslite na fyzick├Ż prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź, ktor├Ż je integrovan├Ż do digit├ílneho sveta, ─Źo u─żah─Ź├ş vytvorenie novej pozn├ímky pre nov├║ pr├ícu, triedu alebo v├Żskum. OneNote umo┼ż┼łuje okrem in├ęho importova┼ą obr├ízky, s├║bory PDF, dokumenty.

Evernote

EvernoteiPad

Pokia─ż ide o k├│tovanie na iPade, po─Ź├şta─Źi alebo inom inteligentnom mobilnom zariaden├ş, Evernote sa bude v┼żdy spom├şna┼ą. Aplik├ícia iPad Evernote je bezplatn├í na pou┼ż├şvanie a vytv├íra pozn├ímky hladko, ke─Ć ste na cest├ích, vr├ítane zdie─żania d├┤le┼żit├Żch inform├íci├ş medzi ak├Żmko─żvek zariaden├şm, ktor├ę vlastn├şte.

(easy-tweet tweet = ÔÇŁPozrite sa na tieto 6 Najlep┼íia pozn├ímka Vezmite aplik├ície pre svoj iPad ÔÇŁuser =ÔÇŁ Techtippr ÔÇŁ)

Vkladanie tabuliek, zvukov├Żch pozn├ímok, zoznamov a obr├ízkov priamo na str├ínku je ve─żmi jednoduch├Ż proces. Profesion├ílni jednotlivci, ┼ítudenti a in├ş pou┼ż├şvatelia PDF, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ v├Ą─Ź┼íinu ─Źasu, maj├║ mo┼żnos┼ą p├şsa┼ą pozn├ímky, ochrann├ę zn├ímky a dokonca aj ochrann├ę zn├ímky v hornej ─Źasti dokumentov v re├ílnej knihe.

Takmer posledn├ę

PenultimateiPad

T├íto bezplatn├í aplik├ícia na vytv├íranie pozn├ímok pre pou┼ż├şvate─żov iPadu prin├í┼ía z├í┼żitok z papiera, na ktor├Ż ste zvyknut├ş pri nahr├ívan├ş a digitaliz├ícii.

Na za─Źatie p├şsania pozn├ímok priamo na digit├ílnej platforme sta─Ź├ş pou┼żi┼ą stylus alebo prst a u┼żi┼ą si skuto─Źn├║ pozn├ímku, na ktor├║ m├íte pocit, ┼że ste na ┼łu zvyknut├ş. Je to jedna z najlep┼í├şch pozn├ímok aplik├íci├ş stiahnut├Żch mili├│nmi.

Papier od FiftyThree

PaperNotesiPad

Jedna z bezplatn├Żch aplik├íci├ş v bl├şzkosti Penultimate, ale sna┼ż├ş sa poskytn├║┼ą pou┼ż├şvate─żom iPadu umeleck├Ż z├í┼żitok, pokia─ż ide o p├şsanie.

T├ş, ktor├ş radi kreslia ve─ża diagramov alebo na─Źrt├ívaj├║ p├ír n├ípadov, ktor├ę m├┤┼żu pou┼żi┼ą v pr├íci alebo triede, pova┼żuj├║ t├║to aplik├íciu za najlep┼íiu. Prich├ídza s mnoh├Żmi met├│dami vstupu, ktor├ę sa pou┼ż├şvaj├║ na replikovanie tak├Żch ┼ít├Żlov, ako s├║ per├í, ┼ítetce a per├í, na ktor├ę sme zvyknut├ş. K dispoz├şcii je tie┼ż pero ┼ípeci├ílne navrhnut├ę na pou┼żitie s aplik├íciou pre t├Żch, ktor├ş chc├║ jedine─Źn├Ż z├í┼żitok.

Jednoduch├ę Note

SimpleNoteiPad

─Äal┼íia jedine─Źn├í bezplatn├í aplik├ícia na zapisovanie pozn├ímok pre pou┼ż├şvate─żov iPadu; Ak chcete svoje pozn├ímky udr┼żiava┼ą ─Źist├ę, t├íto aplik├ícia stoj├ş za v├í┼í ─Źas.

U─żah─Źuje to nielen ─Ź├ştanie pozn├ímok, ale aj triedenie a prid├ívanie, ak je to potrebn├ę na bielom pozad├ş a jasn├ę ─Źierne texty. Aplik├ícia je najjednoduch┼íia na pou┼żitie medzi mnoh├Żmi komplexn├Żmi aplik├íciami na vytv├íranie pozn├ímok, ktor├ę s├║ skuto─Źn├ę svojou jednoduchou povahou.

TurboNote

TubroNoteiPad

Ka┼żd├Ż, kto m├í r├íd r├Żchle pozn├ímky, sa domnieva, ┼że digit├ílny z├í┼żitok z tejto aplik├ície je najlep┼í├ş. Digitalizovan├ę n├ílepky u─żah─Źuj├║ pozn├ímky pred ich odovzdan├şm na Disk Google a umo┼ż┼łuj├║ pr├şstup na v┼íetky zariadenia, ktor├ę vlastn├şte, pokia─ż sa m├┤┼żete prihl├ísi┼ą do ├║─Źtu Google, ─Źi u┼ż na PC, iPhone alebo iPad.

Svoje d├┤le┼żit├ę pozn├ímky m├┤┼żete tie┼ż uzamkn├║┼ą pomocou TouchID alebo hesla, aby ste svoje inform├ície ochr├ínili pred o─Źami.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Pou┼ż├şvanie iPad Mini ako prim├írneho po─Ź├şta─Źa