6 Najlep┼íia aplik├ícia pre Android pre svie┼żi nov├Ż vzh─żad

K├║zlom Androidu je flexibilita prisp├┤sobenia. Rozhranie, ktor├ę si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą, m├┤┼żete vykona┼ą mnoho, od zmeny sp├║┼í┼ąa─Źov a┼ż po nastavenie miniaplik├íci├ş. Prirodzene, najjednoduch┼íia zmena je najsilnej┼íia. Hovor├şme o zmene tapety. Jednoduch├í zmena obr├ízka na pozad├ş m├┤┼że sp├┤sobi┼ą, ┼że cel├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie bude nov├ę a osvie┼żuj├║ce. O─Źividne m├┤┼żete na internete vyh─żada┼ą niektor├ę ├║┼żasne vyzeraj├║ce obr├ízky, stiahnu┼ą ich a potom ich nastavi┼ą ako tapety.

V tomto rozsiahlom podrobnom zozname sme vybrali 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre tapety na Android. V┼íetky aplik├ície maj├║ ─Źo pon├║knu┼ą a v┼íetky maj├║ nieko─żko osvie┼żuj├║cich funkci├ş.

Pozn├ímka: V┼íetky aplik├ície v zozname 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre tapety pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n S3 be┼żiaci na vlastnej ROM na b├íze Androidu 4.4 Kit Kat. Smartf├│n m├í rozl├ş┼íenie HD 720p a tapety s├║ dobre zmen┼íen├ę. Aplik├ície boli testovan├ę aj na zariaden├ş Asus MeMoPad 7 HD tablet na kontrolu kompatibility s re┼żimami na ┼í├şrku.

1. Tapety HD – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre tapety pre Android

Veci s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm

Tapety na plochu HD maj├║ nieko─żko skvel├Żch tapiet, ale pre neohraban├ę rozhranie je ┼ąa┼żk├ę ich dosiahnu┼ą. Zd├í sa, ┼że do aplik├ície bolo vlo┼żen├Żch aj nieko─żko obr├ízkov s evidentne n├şzkym rozl├ş┼íen├şm, ─Źo zni┼żuje celkov├║ hodnotu aplik├ície. Aplik├ícia, ktor├í m├í v n├ízve HD, by mala ma┼ą lep┼í├ş proces preverovania. Bez oh─żadu na mal├Ż vtip, aplik├ícia funguje r├Żchlo a obr├ízky na─Ź├ştava r├Żchlo. M├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą prezera┼ą ob─ż├║ben├ę obr├ízky, ─Źo u─żah─Źuje v├Żber najlep┼íej tapety.

Vlastnosti:

Obr├ízky HD vyzeraj├║ na podporovan├Żch telef├│noch pekne. Kateg├│rie s├║ skvel├Żm sp├┤sobom, ako z├şska┼ą pr├şstup k ob─ż├║ben├Żm polo┼żk├ím. Stiahnite si tapety do svojho zariadenia Android.

Pozoruhodná funkcia:

Tapety si m├┤┼żete prezera┼ą na celej obrazovke, ─Źo v├ím d├íva mo┼żnos┼ą vysk├║┼ía┼ą si obr├ízok pred aplik├íciou. Obr├ízky je mo┼żn├ę preh─żad├íva┼ą aj potiahnut├şm do─żava a doprava.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. Dizajn hod├şn WP – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre tapety pre Android

TIK tak

V┼żdy sa n├íjdu ─żudia, ktor├ş radi id├║ minimalisticky. Pre t├Żch, ktor├ş potrebuj├║ iba jednoduch├║ textov├║ tapetu, ktor├í nielen vyzer├í elegantne, ale je aj praktick├í, si WP Clock Design objednal lek├ír. Je to ve─żmi jedine─Źn├í aplik├ícia pre tapety pre Android a je jedin├í, ktor├í je ├║┼żitkov├í. Aplik├ícia v z├ísade zobrazuje d├ítum, ─Źas, pripojenie ako ┼żiv├║ tapetu, ktor├í sa dynamicky men├ş pod─ża spr├ívneho na─Źasovania.

Vlastnosti:

Je mo┼żn├ę zobrazi┼ą d├ítum, ─Źas, mesiac, rok a t├Ż┼żde┼ł alebo de┼ł v roku. Zobraz├ş sa aj WiFi a oper├ítor spolu so silou sign├ílu. K dispoz├şcii je indik├ícia stavu bat├ęrie a nab├şjania.

Pozoruhodná funkcia:

Tapeta vyzer├í naozaj pekne na oboch tabletoch a smartphones. V─Ćaka jemnosti a jednoduchosti je t├íto aplik├ícia jednou z najlep┼í├şch na va┼íom zariaden├ş s Androidom.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Pozadie HD – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre tapety pre Android

U┼ż ┼żiadne sp├Ątn├ę br├║senie

Ako nazna─Źuje n├ízov aplik├ície, Background HD je predov┼íetk├Żm o pozad├ş s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm. Existuj├║ kateg├│rie, ktor├ę v├ím u─żah─Źia v├Żber ob─ż├║benej tapety. Ak m├íte radi aut├í, je k dispoz├şcii vyhraden├í sekcia, ktor├í v├ís k nim dovedie. V tejto aplik├ícii s├║ k dispoz├şcii doslova tis├şce tapiet a bohu┼żia─ż niektor├ę maj├║ vodoznaky.

Vlastnosti:

Ve─ża, naozaj ve─ża tapiet. Ned├ívna kateg├│ria zobrazuje najnov┼íie pr├şrastky do aplik├ície. Navig├ícia je blokov├í, ale jednoduch├í.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í ve─ża tapiet a niektor├ę z nich s├║ vyroben├ę pre nerotuj├║ce sa dom├íce obrazovky. Ak ste mu┼ż/diev─Źa iba na jednej domovskej obrazovke, t├íto aplik├ícia m├í ve─żk├Ż v├Żber vhodn├Żch obr├ízkov.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Alien Shapes – zadarmo a 0,99 dol├íra

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre tapety pre Android

Je to zvláštne doc

4.a bezplatná verzia

Alien Shapes m├┤┼że znie┼ą trochu sci-fi, ale v skuto─Źnosti je to zbierka geometricky generovan├Żch ┼żiv├Żch tapiet. Aplik├ícia m├í asi 50 tapiet, ktor├ę sa pohybuj├║ ve─żmi upokojuj├║cim sp├┤sobom. Pohyb, k├Żvanie, farbu a reakciu tapiet m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą, ─Źo z nich rob├ş skvel├Ż sp├┤sob, ako sa vyjadri┼ą. V─Ćaka ve─żk├ęmu mno┼żstvu prisp├┤soben├ş, ktor├ę je v tejto aplik├ícii povolen├ę, je t├íto aplik├ícia jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre tapety pre Android v okol├ş.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę pou┼żitie a r├Żchle doladenie tapiet. N├şzka spotreba bat├ęrie napriek pohybliv├Żm sn├şmkam. Funguje skvele na telef├│noch aj tabletoch.

Pozoruhodná funkcia:

Takmer ka┼żd├║ bezplatn├║ tapetu m├┤┼żete priradi┼ą k farebnej sch├ęme domovskej obrazovky a pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania. Tapeta zapadne na svoje miesto a zlep┼í├ş z├í┼żitok z va┼íej domovskej obrazovky.

Stiahnu┼ą na Google Play

4.b Platená verzia

Bezplatn├í verzia aplik├ície pon├║ka iba 3 tapety, ktor├ę je mo┼żn├ę ├║plne prisp├┤sobi┼ą. Platen├í verzia, ktor├í nie je tak├í drah├í, v├ím otv├íra 47 ─Ćal┼í├şch tapiet, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Pr├ęmiov├ę tapety HD – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre tapety pre Android

Papiere vysokej kvality

Navig├ícia je jednou z najd├┤le┼żitej┼í├şch vec├ş v ka┼żdej aplik├ícii, obzvl├í┼í┼ą t├í, ktor├í vy┼żaduje ve─ża navig├ície. Nikdy neviete, ak├í tapeta sa v├ím m├┤┼że p├í─Źi┼ą, k├Żm ju neuvid├şte a s rozsiahlou zbierkou dostupn├Żch obr├ízkov je akosi sk─żu─Źuj├║ca. Vst├║pte do aplik├ície Premium Wallpapers HD, ktor├í je bezpochyby najlep┼íou aplik├íciou na tapety pre Android z h─żadiska pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania. Bo─Źn├ę ukotven├ę menu obsahuje mno┼żstvo kateg├│ri├ş, v─Ćaka ktor├Żm sa v kone─Źnom d├┤sledku dostanete k niektor├Żm z najlep┼í├şch tapiet, ak├ę boli kedy vyroben├ę.

Vlastnosti:

Elegantn├ę a ┼ít├Żlov├ę rozhranie. Viac ako 10 000 tapiet. Ka┼żd├Ż de┼ł sa prid├ívaj├║ nov├ę obr├ízky a tapety.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í hodnotiaci syst├ęm, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş ÔÇ×vycentrova┼ąÔÇť tapetu. V ob─ż├║benej kateg├│rii sa objavia tapety s najvy┼í┼í├şm hodnoten├şm.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. Galaxy Bal├ş─Źek – $10,95

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre tapety pre Android

Galaxy v tvojej dlani

Galaxy Pack je bal├ş─Źek ┼żiv├Żch tapiet, ktor├ę premenia va┼íe zariadenie Android na port├íl do vesm├şru. Existuje asi 15 tapiet orientovan├Żch na galaxie, ktor├ę na v├ís zobrazuj├║ kr├ísne galaxie smartphones. Aplik├ícia v├ím d├íva ├║pln├║ kontrolu nad spom├şnan├Żmi 15 galaxiami, ktor├ę m├┤┼żete vo svojom zariaden├ş s Androidom nastavi┼ą ako ┼żiv├║ tapetu. V┼íetky galaxie s├║ ve─żmi kr├ísne a ┼żiv├ę ve─żmi upokojuj├║cim tempom. Niektor├ę tapety v┼íak maj├║ skvel├ę mo┼żnosti prisp├┤sobenia. Od zmeny farieb galaxie, jadra a svetla a┼ż po zmenu r├Żchlosti ot├í─Źania je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą v┼íetko. Aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje odstr├íni┼ą alebo prida┼ą na tapety vesm├şrny odpad.

Vlastnosti:

Sada preddefinovan├Żch 16 galaxi├ş. Zme┼łte typ pozadia na v├Ą─Ź┼íine tapiet. Nastavte typy jadra, hviezdy a r├Ântgenov├ęho ┼żiarenia. Zme┼łte po─Źet hviezd a rot├íciu.

Pozoruhodná funkcia:

Najlep┼íie na aplik├ícii je, ┼że v├ím povie, kedy tapeta spotrebuje viac bat├ęrie. Ak napr├şklad nastav├şte po─Źet hviezd na vysok├║ a potom zv├Ż┼íite r├Żchlos┼ą ot├í─Źania, aplik├ícia v├ís upozorn├ş na potenci├ílne r├Żchle vybitie bat├ęrie.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Aj ke─Ć je zvy─Źajne ┼ąa┼żk├ę vybra┼ą najlep┼íiu aplik├íciu v akejko─żvek kateg├│rii, tentoraz m├íme jednozna─Źne najlep┼íiu aplik├íciu pre Android. Wallbase je aplik├ícia, ktor├║ by ste mali vysk├║┼ía┼ą, ak h─żad├íte skvel├ę statick├ę pozadie. Existuje dokonca aj webov├í str├ínka aplik├ície, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą tapety priamo na plochu. Galaxy Pack je aplik├ícia pre Android pre tapety, ktor├í v├ím umo┼żn├ş predvies┼ą kri┼ít├í─żovo ─Źist├║ obrazovku zariadenia Android, najm├Ą ak propagujete Samsung Galaxy smartphone. Stiahnite si nieko─żko skvel├Żch tapiet a pode─żte sa s nami o svoje domovsk├ę obrazovky v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch. Mo┼żno v├ís bud├║ zauj├şma┼ą aj ┼żiv├ę tapety pre Android, ktor├ę sa stali vir├ílnymi.