6 najlepší Apple Prípady kremíka AirPods Pro, ktoré si môžete kúpiť

Od svojho uvedenia na trh Apple AirPods Pro vytvára správne zvuky. Výkon až do úrovne a potlačenie hluku je rovnako ako u niektorých najlepších slúchadiel na trhu, ako je Sony WF-1000XM3. Ale tieto bezdrôtové slúchadlá od Apple sú drahé a nechceli by ste, aby sa im niečo stalo. A vzhľadom na zaoblené tvary puzdra je celkom ľahké stratiť priľnavosť na nich.

7  najlepší Apple Air Pods Pro Silicon Cases, ktoré si môžete kúpiť

Takže, ak máte klzké ruky ako ja, je najlepšie zabaliť tieto špičkové slúchadlá silikónovým puzdrom. Chráni váš AirPods Pro nielen proti poškriabaniu a oderom, ale pomôže vám lepšie uchopiť prípad a predĺžiť tak jeho životnosť.

Ešte dôležitejšie je, že budete experimentovať s rôznymi vzhľadmi.

Tu je niekoľko odporúčaní týkajúcich sa najlepších prípadov kremíka, ktoré môžete kúpiť za svoje Apple AirPods Pro.

Začnime.

1, Silikónové puzdro Miracase Triple Layer

Po druhé, tento produkt je dodávaný v rovnakých farbách ako nové telefóny iPhone, čo vám umožňuje prispôsobiť vzhľad. Silikónový prípad Miracase získal spravodlivý podiel na recenziách Amazon, s používateľmi, ktorí ho milujú pre ľahkú montáž a pohodlný strih.

Navyše, pretože neprináša veľké množstvo veci a môžete slúchadlá nabíjať aj bezdrôtovo.

Apple  Air Pods Pro Silicon Cases Miracase2

Prípad okrem toho pekne zapadá a nebudete sa musieť obávať, že skĺzne. Jediným obmedzením je, že nemá karabínu bez akýchkoľvek šnúriek alebo iných prostriedkov.

2, Silikónový obal Spigen

Na rozdiel od väčšiny prípadov, Spigen dodáva dva listy lepiacich fólií s puzdrom, ktoré môžete na vnútornej strane použiť na pevné a bezpečné uchytenie. V tomto prípade je tiež zviazaný úhľadný karabínka, ktorú môžete pripevniť k taške alebo nohavičkám na nohaviciach. Ale vzhľadom na cenu AirPods Pro by som s tým nemal šancu.

Keďže ide o dvojdielne puzdro, získalo zmiešané hodnotenie. Zatiaľ čo niektorí ho milujú pre jeho fit, niekoľko ďalších nie je fanúšikom tohto dizajnu.

Apple  Silikónové puzdrá pre vzduchové puzdrá Spigen Silicone Fit2

Trvanlivosť múdry, získal svoj podiel na ocenení zo svojej užívateľskej základne.

3, Joyleop Switch púzdro

Okrem toho je silikónový materiál použitý v tomto poťahe mäkký. Výrobcovia tvrdia, že povrch puzdra je odolný proti poškriabaniu.

Joyleop Switch Prípad neprináša celkový vzhľad veci. Rohy veka však majú trochu väčšiu veľkosť. Deje sa to hlavne preto, aby sme predviedli skutočný dizajn Nintendo Switch,

Apple  Puzdrá Silicon Air Pods Pro Joyleop2

Tento prípad sa zhromaždil v približne 61% pozitívnych recenziách, pričom používatelia ho mali radi kvôli jeho hodnote a trvanlivosti.

4, Obal puzdra BRG Soft Silikon Airpods Pro

Dodáva sa s elegantným uzáverom na prach pre nabíjací port. Pomáha to nielen tým, že dáva vášmu AirPods Pro čistý vzhľad, ale tiež pomáha udržiavať vnútornosti čisté.

Apple  Kremíkové puzdrá pre vzduchové puzdrá BRG2

Prípad BRG však nie je bezchybný. Vedľa závesu je malý hrbolček, čo sa javí ako prekážka, keď vložíte puzdro na bezdrôtovú nabíjačku (pozri RAVPower Fast Charge vs Anker PowerPort Wireless 10). Zároveň to prípadu trochu neskladá.

Prípadne môžete vyskúšať aj ochranný kryt ESR

5, Silikonový ochranný obal na pokožku

Tento prípad má navyše peknú textúru. Súčasne je čerešničkou na vrchu skutočnosť, že je odolný voči odtlačkom prstov. Tieto malé, ale dôležité vlastnosti ho robia jedným z najpopulárnejších produktov.

Navyše je odolný a môže ľahko chrániť váš prípad pred prírodnými prvkami, ako aj pred drobnými kvapkami a pádmi.

Apple  Silikónové puzdrá Air Pods Pro od Doboli2

Zostavenie tohto prípadu je jednoduché. Jednoducho potiahnite okraje puzdra, aby ste sa uistili, že všetky hrany sú úhľadne lemované, a to je všetko. A áno, tento má dvojdielnu konštrukciu.

Silikónové puzdro Doboli pre AirPods Pro je k dispozícii v niekoľkých farbách a momentálne mám oči nastavené na žlté (** žmurknutie **).

6, Vodotesný obal Halleast

V porovnaní s vyššie uvedenými prípadmi má menej používateľských recenzií. Títo používatelia veľmi hovoria o jeho vhodnosti a kvalite materiálu.

Apple  Air Pods Pro Silicon Cases Halleast2

Pokiaľ ide o nedostatky, niektorí používatelia zdôraznili, že prípad Hallest môže byť trochu náchylný na vreckové vlákna a iné častice jemného prachu.

Nezastavujte hudbu

Najlepšia časť o silikónových puzdrách je, že nie sú príliš drahé a nespália otvor vo vrecku. Zároveň môžete prepínať medzi rôznymi vzhľadmi, aby ste sa prispôsobili rôznym vzhľadom, a zároveň udržiavať hudbu v chode.

Majte na pamäti, že silikónové puzdrá neposkytujú rovnakú úroveň ochrany ako ich odolné alebo pancierované náprotivky. Takže, ak máte klzké prsty ako moje, možno by ste si mali vyskúšať niekoľko drsných prípadov, ako je napríklad prípad Spigena.

Ďalej: Hľadáte dobré puzdrá pre telefóny s stojanmi? V nasledujúcom článku nájdete najlepšie prípady pre váš iPhone 11 Pro.