Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

6 najlepší Apple AirPods Pro jasné prípady pre vás

Aký je najlepší scenár jasného prípadu pre prípad Apple AirPods Pro? Pravdepodobne by som povedal, že tieto prípady nechajú žiariť skutočnou farbou vášho zariadenia a zároveň ho chránia pred poškriabaním a odermi. Ešte dôležitejšie je, že nepridávajú zbytočný objem do predmetného zariadenia, čím zachovávajú pôvodný vzhľad AirPods Pro.

6  najlepší Apple Čistiace puzdrá pre vzduchové puzdrá

Navyše, ak ste vyryli prednú časť puzdra, tieto puzdrá sú ľahko viditeľné.

Ale pravdu povediac, na trhu existuje desať desiatok jasných prípadov a v dave je veľmi ľahké sa stratiť. Nebojte sa, to je miesto, kam prichádzame. V tomto príspevku sme zostavili niektoré z najlepších a vysoko prehodnotených jasných prípadov pre AirPods Pro.

1, Ochranné puzdro ESR

Aj keď je predvolená priehľadná obálka, môžete vyskúšať aj niektoré z farebných možností. Napríklad, ak máte zelený variant iPhone, bude Clear Green ten správny spoločník.

6  najlepší Apple Vzduchové puzdrá Pro Clear Case ESR2

A vďaka svojmu štíhlemu profilu môžete slúchadlá nabíjať bez akýchkoľvek problémov.

2, Ochranný silikónový obal Satlitog

Väčšina používateľov hovorila o vhodnosti prípadu a trvanlivosti. A najlepšie na tom je, že má D-háčik, ktorý môžete pripevniť k pútkom na opasok alebo ho pripevniť na kľúčenku.

A čo je dôležitejšie, aj keď je puzdro stále trochu silné, cez puzdro je viditeľné svetlo LED.

K dispozícii je niekoľko ďalších farieb. Jedinou nevýhodou je, že medzi vekom a telom je malý objem.

3, Ochranný silikónový obal ATUAT

A ak máte sklon stratiť alebo zabudnúť na svoje veci, kľúčenka s tým pomôže. Všetko, čo musíte urobiť, je zavesiť ho do tašky a budete zoradení.

6  najlepší Apple Air Pods Pro Clear Prípady ATUT2

Pokiaľ ide o odolnosť a fit, prípad ATUAT sa radí nad väčšinu svojich konkurentov. Má hodnotenie okolo 4,8- hviezdy z 5 na Amazon,

4, Priesvitný matný obal Kocuos

Aj keď sa jedná o dvojdielny prípad, nemusíte sa obávať, že sa zhorší vrchol. Túto funkciu ocenili mnohí recenzenti Amazon,

6  najlepší Apple Air Pods Pro Clear Cases kocuous2

Okrem toho má solídnu konštrukciu a ponúka pevné uchytenie. Pokiaľ ide o ochranu pred kvapkami, mäkký silikón a tvrdý materiál sa spoja, aby absorbovali nápor pádov a kvapiek.

Okrem toho použitie kvalitného materiálu zaručuje, že nepriťahuje vlákna a iné prachové častice. Jedinou nevýhodou je, že prístup k spárovaciemu tlačidlu sa po nasadení puzdra vypne.

5, ChillNChic tvrdé plastové puzdro Mickey Mouse

Pokiaľ ide o stavbu, je vyrobená z tvrdého plastu, ktorý by mal slúžiť na udržanie puzdra v pôvodných podmienkach.

Nezabudnite, že puzdro neprichádza s krytom portu, čo môže zase viesť k ukladaniu odpadu do prístavu. Z jasného hľadiska je priliehavé a pevné.

Puzdro ChillNChic Hard Plastic Clear je dodávané v dvoch ďalších prevedeniach – Peanut & Snoopy a Minnie Mouse.

6, Valkit Shockproof Cover with Keychain

A čo je najdôležitejšie, horná časť prípadu zostáva zapnutá a nespadá pri najmenšej zámienke. A áno, rovnako ako väčšina prípadov v tomto zozname, existuje aj možnosť pripojiť karabínu.

6  najlepší Apple Air Pods Pro Clear Cases valkit2

V neposlednom rade je transparentnosť vynikajúca.

7, Kingxbar 4-in-1 Mäkké puzdro TPU

Aj keď sa tento prípad javí ako mäkké silikónové puzdro, je namiesto toho vyrobený z tvrdého plastu, čo zase poskytuje lepšiu ochranu pred kvapkami. Kvalita tlače je navyše dobrá a je pravdepodobné, že prípad zostane dlhú dobu.

Ak sa obávate výtlačkov, ktoré brzdia kontrolné svetlo LED, nemusíte sa obávať, že ho budete môcť vidieť bez akýchkoľvek problémov.

A musím ti povedať, že výtlačky sú rozkošné? Ten sa mi páčil s plameňom potlačou. A čo ty?

Nech svetlo svieti jasne

Nechajte originálnu farbu vášho nového AirPods Pro zažiariť v celej svojej kráse. Nezabúdajte, že jasné prípady robia len málo pre celkovú 360 ° ochranu. Sú to hlavne pre udržanie estetiky prípadu príjemné. Koneckonců, kto by chcel, aby sa odkladal prípad so škrabancami, že?

Ďalej: V prepínaní medzi Apple Hudba, Spotify a YouTube Music? Prečítajte si nasledujúci článok a zistite, ktorá aplikácia na streamovanie je navrhnutá pre vaše potreby.

Table of Contents