Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

6 Dôvody použitia siete VPN pri hraní hier

Každý týždeň sa objavuje správa o niekom, kto má ukradnutú identitu alebo únik obrovských údajov v globálnej spoločnosti. Zvyknite si na to. To je naša realita; vždy bude niekto, kto chce od vás niečo ukradnúť, či už ide o peniaze, osobné informácie alebo vašu totožnosť. Je pre nás dôležitejšie zabezpečiť naše počítače teraz, viac ako kedykoľvek predtým.

Sieť VPN sú navrhnuté na ochranu súkromia.

Zabránia trápnym hackerom, aby ukradli vaše údaje alebo identifikovali vašu IP adresu. Šifrujú vaše údaje a chránia ich pred zvedavými očami.

Povedzme, že ste chceli nakupovať a predstavte si, že ste k internetu pripojení prostredníctvom cesty. Pre niekoho je ľahké ísť touto cestou priamo späť k vám a okradnúť vás, keď ste preč. Na druhej strane by ste si mohli najať spoločnosť, ktorá sa postará o váš domov, bude strážiť cestu a robiť všetky nákupy vo vašom mene. Vaša poloha a vaše údaje sú tak utajené a bezpečne uzamknuté.

Tradične VPN využívali veľké podniky, banky a vládne agentúry, poskytovatelia služieb VPN však teraz určili hernú komunitu, ktorá vyžaduje ochranu.

Prečo potrebujem VPN na hranie? Je táto ochrana skutočne potrebná?

Krátka odpoveď je áno, ale najprv sa pozriem na niektoré z tvrdení dodávateľov virtuálnej súkromnej siete a potom rozlúštime body, na ktorých skutočne záleží.

1 Sieť VPN zlepšuje latenciu

Rýchlosť je nevyhnutná online hráčov po celom svete. Nikto nechce byť v nevýhode, iba kvôli sieti. Nič nie je frustrujúcejší ako zlé spojenie a oneskorenie. Pre hráčov pre viacerých hráčov sú prvoradé nízka latencia a stabilné pripojenie. Sieť VPN vás môže umiestniť na server bližšie k hernému serveru, čo skracuje čas pingu a zlepšuje váš herný zážitok. V online hrách sa zobrazí vaša pingová miera, ktorá by mala zostať pod 1, Aby nedošlo k oneskoreniu v sieti. Podľa môjho skromného názoru by zručnosť mala byť rozhodujúcim faktorom, a nie sadzbou ping, ale použitie siete VPN zlepšuje latenciu, ak to chcete urobiť, môžete vyskúšať najlepšiu možnosť VPN pre hráčov, ako je Surfshark – Stiahni teraz,

2 Sieť VPN vám umožňuje hrať sa na cestách

V tomto svete pripojenia sa stále snažím pochopiť, prečo nemáte prístup k hrám v určitých častiach sveta. Nehovorím o trekkingu cez internet Amazon džungľa tu. Hovorím o pár týždňoch strávených v Európe. Skúsili ste už hrať váš americký systém v Nemecku? To je nemožné. Služba VPN vás umiestni na server späť domov, takže môžete pokračovať v hre, kým neprídete … späť domov. Šťastné prázdniny.

3 VPN umožňujú prístup k najnovším hrám

Už ste niekedy cítili zlosť a nespravodlivosť, napríklad keď je naplánované vydanie novej hry v USA, ale je k dispozícii iba v Európe o týždeň neskôr? Môže to byť veľmi frustrujúce. Teraz môžete držať krok s konkurenciou pomocou VPN maskujte svoju IP adresu,

4 LAN hranie je možné pomocou VPN

Počítače a laptopy môžete pripojiť a hrať hry prostredníctvom siete LAN. Výhody sú zrejmé. S VPN. Ak máte priateľov, samozrejme.

5 Vyhnite sa škrteniu údajov ISP pomocou VPN

Ak hráte v špičke a máte zlé spojenie, automaticky sa domnievate, že celý svet a jeho pes sú online v danom okamihu. Čo je zvyčajne presné, ale zlé spojenie je zvyčajne spôsobené Škrtenie údajov poskytovateľa internetových služieb, Throttling je miesto, kde sa váš poskytovateľ internetových služieb pokúša zastaviť nadmerné používanie a zneužívanie systému. Keď poskytovateľ internetových služieb zistí aktivitu online hier (niekedy aj so službami ako Netflix), vaše pripojenie sa spomalí. Mali by ste sa o ňu podeliť, viete?

Aby ste prestali škriabať, použite VPN a vaše dátové pakety musia byť šifrované. Hej, presto.

6 Vyhnite sa útoku DDOS alebo Doxingu pomocou VPN

DDOS alebo distribuované odmietnutie služby je miesto, kde sa na napadnutie používa viac infikovaných počítačových systémov, konkrétne váš. Neprepadajte panike; je veľmi zriedkavé takýmto spôsobom napadnúť jeden počítač. Táto technika je zvyčajne vyhradená pre oveľa väčšie koristi, ako sú banky alebo právnické osoby. Doxing je pravdepodobnejšie taktika, ktorú títo hackeri použijú. Zhromažďujú informácie zo starých profilov sociálnych médií, online nákupov, lekárskych webových stránok a podobne. Hackeri, ktorí útočia týmto spôsobom, chcú vziať vaše osobné údaje a vystaviť vás svetu. Keď vidíte škandál celebrít v správach, je to zvyčajne výsledok doxingu. Ak by útočník našiel zraniteľné miesta vo vašom systéme, mohol by uniesť vaše údaje a odhaliť vás. Chráňte sa pomocou VPN.

Rozhodne by ste mali používať VPN z troch dôvodov. Ak chcete zlepšiť latenciu, získajte prístup k najnovším hrám a exkluzivite odkiaľkoľvek na svete a čo je najdôležitejšie, na ochranu svojich údajov. Čo je dôležitejšie, nespoliehajte sa na bezplatnú službu VPN, z ktorej si môžete vybrať z viacerých platených služieb.