6 Bežné problémy so smartfónom a ich riešenie

Napriek tomu, že sú smartfóny v porovnaní s nimi relatívne nové, stali sa neoddeliteľnou súčasťou našej spoločnosti a je nepravdepodobné, že by ste mohli ísť kdekoľvek na svete a žiadny nenájdete. Sú to základné zariadenia, ktoré nám umožňujú žiť svoj život a zvládať ho stokrát jednoduchšie, aj keď ako pri každej technológii, vždy existuje priestor pre chyby a vždy existuje priestor pre potenciálnu katastrofu. Keď náš smartphones zlomiť alebo sa poškodiť, je ľahké prepadnúť panike, pretože väčšina z nás sa na ne pri živobytí a pri zvládaní každodenného života spolieha.

Napriek tomu nie je dôvod na paniku, pretože je často možné ich pomerne ľahko opraviť, a ak nie sú opravené, vymeniť ich. Zdá sa, že smartfóny v blízkej dobe nikam nejdú, takže je načase, aby ste sa naučili, ako opraviť telefón v čase katastrofy a vtedy, keď to najviac potrebujete. Tu je šesť bežných problémov so smartfónom a ich riešenie.

Ak máte pochybnosti, vyriešte to!

Prepadnúť panike môže byť pre nás veľmi jednoduché smartphones zlomiť alebo sú poškodené, a v týchto situáciách môže byť ťažké opraviť to bez vystrašenia. Ak máte s telefónom problémy, mali by ste sa obrátiť na odborného sprievodcu riešením problémov; profesionáli iChimp sa špecializujú na zodpovedanie vašich otázok a poradenstvo pri oprave telefónu. Na opravy by ste mali nájsť podobného odborníka. Vždy musíte jednať rýchlo, keď máte do činenia s pokazeným alebo poškodeným telefónom, pretože ak ho necháte príliš dlho, môžete prísť na to, že poškodenie je neodstrániteľné a bohužiaľ budete musieť začať kupovať nový telefón, ktorý nikto nechce .

Zaobstarajte si chránič obrazovky

Je úplne bežné, že okolo seba chodia ľudia s čipovanými obrazovkami telefónov, a tomu sa dá ľahko vyhnúť použitím ochranného krytu obrazovky. Chrániče obrazovky sú veľmi lacné a môžu byť vítaným doplnkom zbierky všetkých používateľov smartfónov. Chrániče obrazovky prichádzajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach a mnohé z nich majú jedinečný dizajn, ktorý môže byť skutočne príťažlivý a úžasný. Smartfóny sú príliš drahé na to, aby ste boli frivolní v tom, ako sa o ne staráte, a preto by ste rozhodne mali investovať do ochrannej fólie na displej smartfónu, aby vám v prípade, že ho upustíte, nemuseli platiť za opravy ani kupovať nový telefón.

Zaobstarajte si vodotesné puzdro

Rovnako ako chránič obrazovky je vodotesné puzdro úplne nevyhnutné. Hoci smartphones sa rýchlo predávajú ako vodotesné, mnohé stále nie sú a nechať telefón poškodiť vodou môže byť smrteľná chyba. Ak sa voda dostane do základnej dosky telefónu, nebude možné ju opraviť, takže by ste sa mali ubezpečiť, že v kombinácii s chráničom obrazovky máte kvalitné puzdro. Vodotesné puzdrá si môžete obvykle vyzdvihnúť u výrobcu telefónu a často sú v porovnaní s tými, ktoré nájdete v opravovniach telefónov, dosť lacné, tak sa na ne pozrite.

Čo keď poškodím telefón vodou?

Za predpokladu, že ste nedostali vodotesné puzdro a telefón ste poškodili vodou, existuje riešenie, ak budete konať rýchlo. Podľa odborníkov by ste mali telefón povrchovo vysušiť vreckovkou, aby ste odstránili prebytočnú vodu, a vložiť ho rovno do vrecka s ryžou. Ryža priťahuje vlhkosť a vložením mokrého telefónu do vrecka ryže všetku vlhkosť odtiahne a vysuší. Akokoľvek to znie šialene, v skutočnosti to funguje!

Získajte poistenie

Poistenie je vašou poistkou proti zlyhaniu. Existuje milión vecí, ktoré sa môžu na vašom smartfóne pokaziť, ale tým, že si svoj smartfón poistíte, izolujete sa pred všetkými. Či už ide o poškodenie, krádež alebo čokoľvek iné, budete krytí na všetkých frontoch a úplne pripravení na akúkoľvek katastrofu!

Vždy používajte cloud

Vždy by ste sa mali uistiť, že ste zálohovaní v cloude, pretože ak sa vám telefón pokazí, stratíte všetky svoje spomienky a veci. Prihlásenie do cloudu je veľmi jednoduché a nevyžaduje pripojenie k internetu po celú dobu, len keď ho chcete zálohovať. K dispozícii je mnoho poskytovateľov cloudových služieb a mali by ste nájsť toho najlepšieho pre seba; Výrobca vášho telefónu bude mať spravidla vlastnú službu.

Vždy zostaňte prihlásení do cloudu a uistite sa, že ste úplne zálohovaní, aby ste neprišli o svoje vzácne spomienky a chvíle.

Teraz viete, ako zaistiť bezpečnosť telefónu a chrániť sa na všetkých frontoch a vyriešiť všetky potenciálne problémy, ktoré sa vám môžu vyskytnúť. Váš telefón je často vašou nadstavbou, a preto je potrebné snažiť sa ho udržiavať v čo najlepšom stave!

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3hVOVxa