5 Zn├ímky, ┼że va┼ía firma potrebuje nov├ęho poskytovate─ża internetov├Żch slu┼żieb

Internetov├ę slu┼żby hraj├║ z├ísadn├║ ├║lohu nielen v na┼íom osobnom ┼żivote, ale aj v ka┼żdodenn├Żch funkci├ích ka┼żd├ęho modern├ęho podnikania. Bez oh─żadu na to, ─Źi prev├ídzkujete mal├║ firmu alebo za─Ź├şnaj├║ci podnik, alebo ve─żk├║ a dobre zaveden├║ spolo─Źnos┼ą, dobr├Ż poskytovate─ż internetu m├┤┼że znamena┼ą ├║spech v├í┼ího podnikania alebo ho m├┤┼że prelomi┼ą. S webom je prepojen├ę takmer v┼íetko, od digit├ílneho ├║lo┼żiska po komunik├íciu a┼ż po oslovenie z├íkazn├şkov, tak┼że ak poskytovate─ż internetu vo va┼íej firme sp─║┼ła niektor├ę z t├Żchto piatich krit├ęri├ş, je na─Źase n├íjs┼ą si nov├ę.

1. Z├íkazn├şcky servis je hrozn├Ż

Nie je ┼żiadnym tajomstvom, ┼że niektor├ş poskytovatelia internetu s├║ zn├ími svojimi stra┼ín├Żmi z├íkazn├şckymi slu┼żbami. Budete ma┼ą ┼í┼ąastie na z├ístupcu, ktor├Ż sa skuto─Źne nach├ídza vo va┼íej krajine p├┤vodu, a samotn├í jazykov├í bari├ęra, ktor├í niekedy existuje, m├┤┼że by┼ą vy─Źerp├ívaj├║ca. Pravdepodobne budete presunut├ş medzi 2-3 r├┤zne oddelenia, nieko─żkokr├ít podr┼żan├ę alebo dokonca z├íhadne ÔÇ×strati┼ą spojenieÔÇť s hovorom. Nikto nechce tr├ívi┼ą hodiny pri telef├│ne, len aby bol zavesen├Ż alebo odi┼íiel frustrovan├Ż.

Z├íkazn├şcky servis nie je na smiech, a ak pre v├í┼ího ISP nem├í z├ísadn├Ż v├Żznam, je na─Źase obr├íti┼ą sa inam. Ak zist├şte, ┼że potrebujete technick├║ podporu, alebo m├íte ot├ízky t├Żkaj├║ce sa va┼íej slu┼żby alebo prijat├ęho ├║─Źtu, zl├Ż z├íkazn├şcky servis vo v├ís zanech├í pocit v├Ą─Ź┼íej frustr├ície ako predt├Żm. Ak h─żad├íte nov├ęho poskytovate─ża, Internet Advisor v├ím pom├┤┼że n├íjs┼ą najlep┼íieho ISP vo va┼íej oblasti; a to zah┼Ľ┼ła dobr├Ż z├íkazn├şcky servis!

2. Technológia je zastaraná

Pou┼ż├şvanie zastaran├ęho, ÔÇőÔÇőpomal├ęho alebo nefunk─Źn├ęho modemu alebo smerova─Źa prinajlep┼íom zhor┼í├ş kvalitu internetov├ęho pripojenia a m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę presved─Źi┼ą v├í┼ího poskytovate─ża internetov├Żch slu┼żieb, aby v├ím poslal nov├║ bez toho, aby ste sa museli pohybova┼ą v spleti marketingov├Żch pon├║k. ISP v├ís pravdepodobne po┼żiada o ÔÇ×inov├íciuÔÇť bal├şka slu┼żieb a jeho zahrnutie viac slu┼żby za vy┼í┼íie mesa─Źn├ę n├íklady, alebo budete za z├şskanie nov├ęho vybavenia vystaven├ę poplatkom, ─Źakac├şm dob├ím a ─Ćal┼í├şm nepr├şjemnostiam.

Va┼íe zariadenie by nemalo ─Źasto spr├ívne fungova┼ą a ak neust├íle dost├ívate chybn├ę zariadenie od svojho poskytovate─ża internetov├Żch slu┼żieb, je zrejm├ę, ┼że si nev├í┼żi z├íkazn├şcky servis a dokonca ani nevyr├íba vysokokvalitn├ę n├ístroje. Zme┼łte svojho poskytovate─ża internetov├Żch slu┼żieb na in├║ spolo─Źnos┼ą, ktor├í si v├í┼żi slu┼żby z├íkazn├şkom a vysokokvalitn├ę n├ístroje pre celkovo lep┼í├ş z├í┼żitok.

3. Pripojenie je v najlep┼íom pr├şpade f─żakat├ę

Bez oh─żadu na to, ─Źi ide o chybn├ę zariadenie alebo linky, alebo len zl├║ slu┼żbu od v├í┼ího poskytovate─ża internetov├Żch slu┼żieb, ┼ípinav├ę pripojenie nie je sp├┤sob, ako podnika┼ą. Si ist├Ż n├íjs┼ą zv├Ż┼íen├║ frustr├íciu medzi svojimi zamestnancami s f─żakat├Żm prepojen├şm, a bu─Ćme ├║primn├ş; nedostanete sa k peniazom, ak internet nefunguje ani vtedy, ke─Ć ho potrebujete!

V┼íetci sme sa v ur─Źitom ─Źase stali obe┼ąami slab├ęho internetov├ęho pripojenia a m├┤┼że v├Żrazne zn├ş┼żi┼ą produktivitu a z├írove┼ł zv├Ż┼íi┼ą nap├Ątie v kancel├írii.

Mnoho poskytovate─żov ISP na vysokej ├║rovni prech├ídza na r├Żchlej┼íie pripojenia, napr├şklad na nov├ę 5G pripojenie, ktor├ę bude ─Źoskoro ┼ítandardom internetov├Żch/d├ítov├Żch slu┼żieb. Nov├ę technologick├ę inov├ície, ako s├║ k├íble z optick├Żch vl├íkien, ─Źoskoro postihn├║ cel├Ż n├írod a poved├║ k vzniku novej ├ęry internetu, ktor├Ż je r├Żchly. a spo─żahliv├Ż. Nezost├ívajte pozadu; vyberte si nov├ęho ISP a prive─Ćte svoje podnikanie do ─Ćal┼íej ├ęry internetov├Żch slu┼żieb.

4. Va┼íi zamestnanci nen├ívidia slu┼żbu

Va┼íi zamestnanci maj├║ okrem zl├ęho internetov├ęho pripojenia dos┼ą starost├ş. Slab├ę spojenie je prinajmen┼íom frustruj├║ce a va┼íi zamestnanci si za─Źn├║ v┼í├şma┼ą, ke─Ć ni─Ź nerobia. Ak je va┼ía doru─Źen├í po┼íta alebo sch├┤dze zamestnancov pln├ę s┼ąa┼żnost├ş na internet vo va┼íej firme, je to pravdepodobne dobr├Ż indik├ítor toho, ┼że je na─Źase zmeni┼ą poskytovate─żov internetov├Żch slu┼żieb.

5. Plat├şte pr├şli┼í ve─ża

N├íklady s├║ ur─Źite jedn├Żm z najd├┤le┼żitej┼í├şch faktorov akejko─żvek slu┼żby pre modern├ę podnikanie a pr├şli┼í ve─ża plati┼ą za internet je pr├şli┼í be┼żnou praxou. Mnoho poskytovate─żov internetov├Żch slu┼żieb pon├║ka ÔÇ×obchodn├ę bal├ş─ŹkyÔÇť, ktor├ę s├║ jednoducho ich dom├ícimi bal├ş─Źkami s nieko─żk├Żmi doplnkami, ale za ove─ża vy┼í┼íie n├íklady.

Nenechajte sa nachyta┼ą ÔÇ×podnikovou slu┼żbouÔÇť alebo ÔÇ×internetom v obchodnej triedeÔÇť, pokia─ż ┼łou slu┼żba nie je vlastne lep┼íie ako dom├íce slu┼żby. Ak├í je ┼í├şrka p├ísma a r├Żchlos┼ą slu┼żby v s├║vislosti s n├íkladmi? Ak├Ż druh z├íkazn├şckych slu┼żieb spolo─Źnos┼ą pon├║ka?

Ak va┼ía s├║─Źasn├í slu┼żba sp─║┼ła niektor├ę z posledn├Żch ┼ítyroch krit├ęri├ş, u┼ż za ┼łu plat├şte pr├şli┼í ve─ża. Dobr├ş poskytovatelia internetu pon├║kaj├║ rozumn├ę ceny so skvel├Żm z├íkazn├şckym servisom, siln├Żm a spo─żahliv├Żm pripojen├şm a r├Żchlos┼ąami, ktor├ę s├║ ide├ílne na splnenie v┼íetk├Żch va┼íich obchodn├Żch potrieb.

Záver

Dobr├Ż poskytovate─ż internetu v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą posun├║┼ą va┼íu firmu do svetlej┼íej bud├║cnosti, ale ak plat├şte za zl├ę slu┼żby, chybn├ę vybavenie a t├şm z├íkazn├şckych slu┼żieb, ktor├Ż je viac ┼íkodliv├Ż ako u┼żito─Źn├Ż, budete sa chcie┼ą na svoju slu┼żbu pozrie┼ą bli┼ż┼íie. a namiesto toho zv├í┼żte in├ęho ISP.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2Sk4zYn