5 ├Ü┼żasn├ę aplik├ície s hodinami pre Android, ktor├ę v├ím u┼íetria ─Źas

Hodiny s├║ jednou z najnudnej┼í├şch vec├ş na va┼íom zariaden├ş s Androidom. Mysl├şm t├Żm, ┼że s├║ to len hodiny, nie? Pozer├íte sa na to a ukazuje ─Źas, ─Źo viac by ste od toho mohli chcie┼ą? Ale nemus├ş to tak by┼ą. S t├Żm 5 najkraj┼íie vyzeraj├║ce aplik├ície pre hodiny pre Android, v├í┼í ─Źas sa zmen├ş. Na kr├ísnej domovskej obrazovke teraz nemus├şte ma┼ą otravn├ę a ┼íkared├ę miniaplik├ície, dobre vyzeraj├║ce hodiny s├║ v meste.

Prisp├┤sobenie je pre m┼ła ve─żk├Ż probl├ęm. Nie som spokojn├Ż, k├Żm moja domovsk├í obrazovka nevyzer├í pekne. Na┼í┼ąastie existuje ve─ża aplik├íci├ş, ktor├ę uspokojuj├║ v┼íetky moje potreby prisp├┤sobenia. Existuj├║ skvel├ę aplik├ície na tapety, ├║┼żasn├ę sp├║┼í┼ąa─Źe a dokonca aj niektor├ę ├║┼żasn├ę ┼żiv├ę tapety na rozjasnenie mojej obrazovky. V┼żdy som povzbudzoval ─Źitate─żov Joy of Android k experimentovaniu a vytv├íraniu vlastn├Żch n├ídhern├Żch dom├ícich obrazoviek. Tieto hodinov├ę aplik├ície pre telef├│n s Androidom v├ím pom├┤┼żu ─Ćalej roz┼í├şri┼ą va┼íe ruky prisp├┤sobenia.

Pozn├ímka: Skvel├ę hodinov├ę aplik├ície pre Android boli testovan├ę na Samsungu Galaxy Pozn├ímka III a Samsung Galaxy Pozn├ímka IV smartphones. Aplik├ície fungovali dobre a po─Źas testovania sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy. Aplik├ície nie s├║ nevyhnutne ÔÇ×aplik├ícieÔÇť, ale m├┤┼żu to by┼ą aj miniaplik├ície. Zoznam som zmie┼íal s aplik├íciami a miniaplik├íciami, aby som pokryl v├Ą─Ź┼íiu plochu.

1. Minimálne hodiny

Ikona hod├şn 1

Jednoduchos┼ą je forma kr├ísy. V┼żdy r├íd udr┼żujem svoje dom├íce obrazovky ─Źist├ę a ─Źist├ę. Niektor├ş ─żudia maj├║ radi blikaj├║ce obrazovky a upozornenia na svojich domovsk├Żch obrazovk├ích a to je tie┼ż v poriadku. Ale pre t├Żch, ktor├ş potrebuj├║ pekne vyzeraj├║ce hodiny na ur─Źenie ─Źasu, existuj├║ Minim├ílne hodiny.

Ako nazna─Źuje n├ízov, jedn├í sa o jednoduch├Ż widget pre hodiny s mnoh├Żmi mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia. Pre Nova Launcher som zvy─Źajne pou┼ż├şval vlastn├Ż bal├şk ikon a zvy─Źajne s├║ kruhov├ę, t├íto miniaplik├ícia sa perfektne hod├ş k profilu. Elegantne vyzeraj├║ce hodiny je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na zobrazenie mnoh├Żch inform├íci├ş alebo iba na jednoduch├ę hodiny.

Bezplatná verzia

2. Hodiny KitKat

Ikona hod├şn 2

Toto nie s├║ hodiny zalo┼żen├ę na ─Źokol├ídovom ob─Źerstven├ş. T├íto aplik├ícia s hodinami pre Android je zalo┼żen├í na jednej z najstabilnej┼í├şch verzi├ş opera─Źn├ęho syst├ęmu Android. Google v┼żdy r├íd rob├ş veci jednoduch├ę a priamo─Źiare. Hodiny KitKat s├║ presne to. Toto je aplik├ícia, ktor├í sa dod├íva s dvoma miniaplik├íciami. Na t├Żchto hodin├ích m├┤┼żete dokonca nastavi┼ą bud├şk, aj ke─Ć pre ─Ćal┼íie mo┼żnosti odpor├║─Źam najlep┼í├ş zoznam bud├şkov.

Aplik├ícia m├í tie┼ż ┼ípeci├ílne stopky a poskytuje v├ím tie┼ż svetov├ę hodiny. Celkovo je to jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre anal├│gov├ę hodiny pre Android, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na Google Play Store.

Bezplatná verzia

3. Obrie hodiny

Ikona hod├şn 3

Ak z nejak├ęho d├┤vodu potrebujete obrovsk├ę hodiny, je tu zapnut├í aplik├ícia Google Play Store pre to. Hovor├ş sa mu Giant Clock. Tieto hodiny pre Android s├║ v podstate obrovsk├ę hodiny, ktor├ę je na┼í┼ąastie tie┼ż mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą. Ak radi pou┼ż├şvate dok, t├íto aplik├ícia sa v├ím m├┤┼że hodi┼ą. Odpor├║─Źam tie┼ż pou┼żi┼ą tablet na zobrazenie t├Żchto enormn├Żch hod├şn pre maxim├ílny efekt.

Mo┼żno s├║ va┼íe n├ístenn├ę hodiny pokazen├ę a t├║to aplik├íciu m├┤┼żete pou┼żi┼ą na zobrazenie ─Źasu na novoro─Źn├║ p├írty. Toto je jedna z m├íla hodinov├Żch aplik├íci├ş, ktor├í je skuto─Źne bezplatn├í, nezobrazuje reklamy a dokonca ani nepo┼żiada o v├í┼í e -mail. Toto je najlep┼íia aplik├ícia pre digit├ílne hodiny pre tablety Android.

Bezplatná verzia

4. Retro hodiny

Ikona hod├şn 4

M├íte radi star├ę veci? Ste vyzn├íva─Źom filozofie Old is Gold? M├íte radi prekl├ípacie anim├ície? Potom si zamilujete aj Retro hodiny. Aj ke─Ć n├ízov m├┤┼że nazna─Źova┼ą, ┼że ide o hodiny star├ęho dedka, s├║ to len hodiny, ktor├ę ukazuj├║ ─Źas vo ve─żkom ┼ít├Żle. Klasick├ę mechanick├ę prekl├ípacie hodiny s├║ tu a zostan├║ tu. Aby som bol ├║primn├Ż, t├íto aplik├ícia s hodinami skuto─Źne vyzer├í dobre na takmer v┼íetk├Żch tapet├ích.

Bezplatná verzia

5. Hodiny WP

Ikona hod├şn 5

Toto nie je ani aplik├ícia na vytv├íranie hod├şn, ani widget na hodiny pre Android. Jedn├í sa o aplik├íciu pre ┼żiv├ę tapety. T├íto aplik├ícia zobrazuje hodiny priamo na domovskej obrazovke. Ke─Ć som ─Ź├ştal premisu, bol som skeptick├Ż, ale po pou┼żit├ş aplik├ície som sa stal silne veriacim.

Absol├║tna kr├ísa tejto ┼żivej tapety z nej rob├ş jednu z najlep┼í├şch hodinov├Żch aplik├íci├ş, na ktor├ę som kedy pozeral. Kr├ísne vyzeraj├║ci typografick├Ż dizajn hod├şn je jemn├Ż a vyzer├í skvele na telef├│noch aj tabletoch s Androidom. ─Äal┼íou ve─żkou v├Żhodou s├║ robustn├ę mo┼żnosti prisp├┤sobenia.

Bezplatná verzia

Po in┼ítal├ícii jednej z t├Żchto skvel├Żch aplik├íci├ş do zariadenia Android sa m├┤┼żete ofici├ílne sta┼ą str├í┼żcom ─Źasu. Ka┼żd├Ż m├í ─Źas na svojich telef├│noch, ale ve─żmi m├ílo ─żud├ş na nich m├í ┼ít├Żlov├Ż ─Źas. Tieto aplik├ície pon├║kaj├║ nie─Źo jedine─Źn├ę a odli┼ín├ę od v┼íetk├Żch ostatn├Żch, a to je d├┤vod, pre─Źo sa dostali do zoznamu. Google Play Store je posiata hodinov├Żmi aplik├íciami a v├Ą─Ź┼íinou ide o jednoduch├ę hodiny s ko┼żou. Ak pozn├íte jedine─Źn├ę hodiny pre Android, povedzte to a zdie─żajte. Ot├ízky? N├ívrhy? Nap├ş┼íte ich do ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├írov.