5 Tipy pre účasť v rebríčku Apex Legends

Oslovte vyššie úrovne!

Vo svojej druhej sezóne Apex Legends zahrnul režim hodnotenia pre všetkých hráčov, ktorí chcú hrať. V súčasnosti je najvyššia pozícia v tomto režimeVrchol dravca

Ďalej vám ukážeme 5 najlepšie tipy na zlepšenie pokroku v oblasti Apex Legends. Mnoho hráčov sa už stalo, že sú zatknutí, a nie je zlým nápadom konzultovať užitočné tipy.

1- Komunikácia

Komunikácia s vaším tímom je absolútne nevyhnutná na usporiadanie útokových stratégií alebo na vzájomné porozumenie počas hry. A aj keď nemôžete používať hlasový chat, môžete ho stále používať systém ping videohry, Tento prvý bod je jednoduchý, ale pomôže vám udržať rovnováhu v hre.

2- Výber najlepšej kombinácie znakov

Nie je novinkou, že niektoré zo súčasných postáv videohier fungujú veľmi dobre, keď sa kombinujú ich zručnosti. Z tohto dôvodu môže byť zanedbanie vašej obľúbenej postavy výhodou pre vaše víťazstvo. Príklad legendy k práci Bangalore a Bloodhound.

Výsledok obrázka pre sezónu Apex Legends 2

Máme tiež dobrú kombináciu s Skauti a záchranné lano, Každá postava môže mať dobrú zhodu s druhou, ale v tomto prípade záleží na tom, ktorých spoluhráčov si vyberiete. Pred výberom postavy, ktorá oslabuje váš tím a stratíte víťazstvo, dôkladne zanalyzujte svoje rozhodnutie.

3- Zoznámte sa s kartou

Aby ste vedeli, kam pôjdete, je dôležité vyhnúť sa zbytočným bitkám na začiatku boja. Mali by ste mať na pamäti, že existujú tímy, ktoré môžete prekonať. V tomto zmysle väčšina ide priamo na „Skull City“Ale nie je to dobrý nápadAspoň chcete vstúpiť do múrov smrti.

Priradený obrázok

Najlepšie je pristátie na miestach, kde máte možnosť zbierať obranné predmety a mať čas na boj Môžete pristáť na miestach ako „bažiny“,

4- Výber najlepšej kombinácie zbraní

Cieľ mať dobrú škálu zbraní je dôležitý v každom boji, ktorý si viete predstaviť. Aj keď nie všetky zariadenia obsahujú iný arzenál, musia komunikovať, aby mali zbrane krátkeho, stredného a dlhého doletu.

Priradený obrázok

Zbrane s dlhým doletom sú vhodné pre akúkoľvek rezistenčnú situáciu alebo možnosť prekvapivého útoku. Musíte tiež používať zbrane s dobrým doletom, pretože je zbytočné mať zbraň, ktorú potrebujete, ak to v tejto fáze hry pre vás nefunguje.

5- bojové plány

Spoločným problémom je snaha využiť situácie, ktoré sú pre nás prospešné, a ak je pravda, že niektoré sú ako iné, nie sú. Keď útočíme, musíme byť opatrní. Príkladom je, keď sledujeme dva tímy uprostred boja. V tejto situácii je lepšie preskúmať lokalitu a počkať, kým sa boj neskončí, a potom zaútočiť na už oslabený tím.

V každom prípade sa neobmedzujeme len na plánovanie výhody, o ktorej sme práve hovorili, ale rozumieme aj okamihu hrania a využívaniu všetkých možností na jej využitie.