5 tipy na pohovory, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vysadi┼ą svoju vysn├şvan├║ ├║lohu

Najlep┼íie tipy na pracovn├Ż pohovor

Z├şskanie nov├ęho zamestnania je viac ne┼ż len z├şskanie po┼żadovanej kvalifik├ície. Tento proces ─Źasto zah┼Ľ┼ła jeden alebo viac rozhovorov o potl├í─Źan├ş nervov. Preto je nevyhnutn├ę urobi┼ą si dom├íce ├║lohy a pripravi┼ą sa na pracovn├Ż pohovor s najlep┼í├şmi tipmi sk├┤r, ako za─Źnete.

Chceme, aby ste vyslali svoju vysn├şvan├║ pr├ícu, tak┼że tu je p├Ą┼ą najlep┼í├şch tipov na pribitie rozhovoru.

Ako si necha┼ą pohovor:

1, Urobte svoj v├Żskum

Za svoju vysnen├║ pr├ícu m├┤┼żete dosiahnu┼ą sk├│re, ale ak po─Źas rozhovoru strat├şte zvuk, nebudete ma┼ą ├║spech. Sk├┤r ako za─Źnete hovori┼ą s mana┼ż├ęrom prij├şmania do zamestnania, je nevyhnutn├ę urobi┼ą dom├ícu ├║lohu a presk├║ma┼ą spolo─Źnos┼ą. Mali by ste vedie┼ą nie─Źo o hist├│rii a kult├║re spolo─Źnosti a o ├║loh├ích, ktor├ę m├┤┼że va┼ía cie─żov├í pr├íca zah┼Ľ┼ła┼ą. Poznatky o pozad├ş v├ím tie┼ż m├┤┼żu pom├┤c┼ą pri vytv├íran├ş vlastn├Żch ot├ízok, aby ste sa op├Żtali anket├írov a dokonca v├ís pripravili na to, aby ste aspekty spolo─Źnosti za─Źlenili do va┼íej skupiny zru─Źnost├ş.

2, Prax, prax, prax

Teraz nem├┤┼żete v┼żdy presne predv├şda┼ą, ak├ę ot├ízky sa v├ís bude op├Żta┼ą. M├┤┼żete si v┼íak vyh─żada┼ą nieko─żko be┼żn├Żch ot├ízok a pracova┼ą na vytv├íran├ş odpoved├ş, ktor├ę si budete uchov├íva┼ą v zadnom vrecku. Svoje ot├ízky si m├┤┼żete precvi─Źi┼ą pred zrkadlom alebo dokonca chyti┼ą partnera alebo priate─ża a vytvori┼ą falo┼ín├Ż rozhovor.

3, Postarajte sa o svoje predajn├ę miesta

V├í┼í v├Żskum v├ím sn├í─Ć pomohol vybudova┼ą si vedomosti o spolo─Źnosti, s ktorou sa chyst├íte hovori┼ą. Okrem toho je d├┤le┼żit├ę ma┼ą pl├ín pre svoje vlastn├ę predajn├ę miesta. Viete, pre─Źo chcete pr├ícu a viete, ─Źo v├ís na pr├ícu kvalifikuje, ale anket├ír nemus├ş. Je na v├ís, aby ste prevzali zodpovednos┼ą za pr├şpravu svojich predajn├Żch miest a ich integr├íciu do svojich odpoved├ş. ─îi u┼ż ste pracovali na p├┤sobivom projekte alebo ste z├şskali prest├ş┼żnu certifik├íciu, mana┼ż├ęr zamestnania bude chcie┼ą vidie┼ą, ako ho vyu┼ż├şvate vo svoj prospech. Nemus├şte robi┼ą skriptovan├ę odpovede, mus├şte v┼íak by┼ą pripraven├ş, aby va┼íe odpovede ┼żiarili.

4, Pripravte svoje otázky

Ot├ízky s├║ zlomom na oboch stran├ích rozhovoru. Chcete ma┼ą pre svojho anket├íra skvel├ę odpovede, ale mus├şte by┼ą tie┼ż pripraven├ş kl├ís┼ą sol├şdne ot├ízky. Prv├ę tri tipy uveden├ę vy┼í┼íie v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą pripravi┼ą sa na vlastn├ę ot├ízky. M├┤┼żete sa op├Żta┼ą na firemn├║ kult├║ru, m├┤┼żete po┼żiada┼ą o ─Ćal┼íie inform├ície o samotnej poz├şcii, alebo dokonca o svojich anket├írov. Koniec koncov, u┼ż str├ívili ─Źas so spolo─Źnos┼ąou a m├┤┼żu v├ím da┼ą dobr├Ż pocit pre v┼íetko.

5, Po┼ílite po─Ćakovanie

Rozhovor nekon─Ź├ş, ke─Ć vyjdete zo dver├ş alebo zaves├şte telef├│n. ─îi u┼ż m├íte pocit, ┼że ste sa na pohovor z├║─Źastnili, alebo nie, ─Ćakujte va┼íim anket├írom za ich ─Źas a uk├í┼żte, ┼że ste si z pohovoru vzali hodnotu. M├┤┼żete si vybra┼ą, ─Źi chcete p├şsa┼ą rukou, alebo posla┼ą premyslen├Ż e-mail, ale je d├┤le┼żit├ę, aby ste ho poslali kr├ítko po rozhovore, ke─Ć v├ís maj├║ na pam├Ąti.

─îo in├ęho m├┤┼żete urobi┼ą pre pr├şpravu?

Najlepšie tipy na pohovor

Existuje ve─ża vec├ş, ktor├ę m├┤┼żete urobi┼ą, aby ste boli najlep┼í├şm kandid├ítom na dan├║ poz├şciu, a tieto tipy len hladia povrch. Na┼í┼ąastie pre v├ís sme na Tech Deals na┼íli v├Żu─Źbov├║ s├║pravu, ktor├í v├ím m├┤┼że da┼ą v├Żhodu. Tento kurz sa naz├Żva kurz Masterclass zru─Źnosti pre sprostredkovanie pr├íce a m├┤┼żete za─Źa┼ą u┼ż za 10,99 dol├írov. M├┤┼żete presk├║ma┼ą osem hod├şn obsahu pracovn├Żch pohovorov, ktor├ę sa roz┼íiruj├║ o niektor├ę z vy┼í┼íie uveden├Żch tipov.

┼átudijn├í s├║prava m├í maloobchodn├║ hodnotu 200 dol├írov a zaregistrovalo sa u┼ż viac ako 250 ─żud├ş. Dozviete sa viac a pripravte sa na ─Ćal┼í├ş pracovn├Ż pohovor pomocou miniaplik├ície uvedenej ni┼ż┼íie.

$ 10 .99 Kompletn├Ż kurz Masterclass zru─Źnosti pre pohovory s uch├ídza─Źmi Ulo┼żi┼ą $ 189 .00 K├║p teraz Kompletn├Ż kurz Masterclass zru─Źnosti pre pohovory s uch├ídza─Źmi K├║p teraz Ulo┼żi┼ą $ 189 .00 $ 10 .99

Nie je t├íto dohoda pre v├ís celkom vhodn├í? Ak chcete vidie┼ą v┼íetky na┼íe najhor├║cej┼íie ponuky, cho─Ćte na OBCHOD HUBOV.