5 tipy na optimalizáciu svojej obchodnej stránky na LinkedIn

M├íte na LinkedIn str├ínku spolo─Źnosti?

Pou┼żili ste vzh─żad nov├ęho dizajnu?

Ak ste si nevytvorili str├ínku spolo─Źnosti LinkedIn, teraz je ─Źas to urobi┼ą.

Nov├Ż dizajn u─żah─Źuje ─żu─Ćom vyh─żad├ívanie, sledovanie a interakciu s va┼íou firemnou str├ínkou.

Tu s├║ Nov├ę aktualiz├ície a dizajnov├ę funkcie ktor├ę m├┤┼żete vyu┼żi┼ą na svojej firemnej str├ínke.

# 1: Sledovanie obrázkov

O┼żivte svoju str├ínku! Pridajte obr├ízok bannera na vrch str├ínky svojej spolo─Źnosti na LinkedIn,

obr├ízok banneraSoci├ílna Media Examiner Banner str├ínky spolo─Źnosti na LinkedIn.

Predvolen├í vstupn├í karta pre str├ínku va┼íej spolo─Źnosti je karta Domovsk├í str├ínka. V├í┼í banner sa zobraz├ş v hornej ─Źasti tejto karty.

Je to ve─żmi podobn├ę Facebook Tituln├Ż obr├ízok, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą na svoj Facebook Komer─Źn├í str├ínka, hoci ve─żkos┼ą obr├ízka je in├í. Ve─żkos┼ą obr├ízka banneru pre str├ínku spolo─Źnosti na LinkedIn by mala by┼ą 646 x 220 pixlov.,

Vyu┼żite priestor na banner na ilustr├íciu a roz┼í├şrenie svojej zna─Źky a jedine─Źn├Żch spr├ív.

,

kl├ş─Źi┼ą soci├ílneSprout Banner na soci├ílnej str├ínke spolo─Źnosti LinkedIn.

Neboj sa aby v├í┼í obr├ízok bannera up├║tal pozornos┼ą! Toto je pr├şle┼żitos┼ą z├şska┼ą nov├Żch sledovate─żov va┼íej str├ínky.

Bez zhroma┼ż─Ćovania sledovate─żov nie je pravdepodobn├ę, ┼że sa bud├║ zobrazova┼ą aktualiz├ície, ktor├ę uverejn├şte na str├ínke.

LinkedIn uviedla, ┼że m├í za─Źa┼ą ma┼ą vplyv a vytv├íra┼ą z├ív├Ązok. Dobr├ę spr├ívy!

─îas┼ą ÔÇ×O spolo─ŹnostiÔÇť na va┼íej firemnej str├ínke bola presunut├í naspodok str├ínky. Napriek tomu je dobr├ę t├║to oblas┼ą skontrolova┼ą a ubezpe─Źi┼ą sa, ┼że je aktu├ílna.

o houtsuiteSekcia O aplik├ícii sa teraz nach├ídza v dolnej ─Źasti karty Domovsk├í str├ínka na str├ínke spolo─Źnosti na LinkedIn.

V sekcii ┼ápeciality v popise spolo─Źnosti, ktor├║ chcete pou┼żite k─ż├║─Źov├ę slov├í relevantn├ę pre va┼íe podnikanie n├íjdete vo vyh─żad├ívan├ş na LinkedIn.

Vy┼ąa┼żte maximum z karty Domovsk├í str├ínka a maximalizujte v┼íetky funkcie tu!

# 2: Kari├ęra a produkty s├║ teraz uveden├ę na karte Domovsk├í str├ínka

Namiesto skr├Żvania inform├íci├ş o produktoch, slu┼żb├ích alebo kari├ęre va┼íej spolo─Źnosti s├║ teraz na karte Domovsk├í str├ínka umiestnen├ę medzery na bo─Źnom paneli, ktor├ę zobrazuj├║ tieto sekcie na str├ínke spolo─Źnosti LinkedIn. To u─żah─Źuje n├ív┼ítevn├şkom n├íjs┼ą to, ─Źo h─żadaj├║ na va┼íej str├ínke.

Vlastnosti bo─Źn├ęho panelaBo─Źn├Ż panel str├ínky spolo─Źnosti Dell LinkedIn.

Ak na svojej firemnej str├ínke nepou┼ż├şvate ─Źas┼ą ├Ülohy, uvid├şte ┼ítandardn├Ż obr├ízok ikony loga a ┼ítandardn├Ż text s nadpisom ÔÇ×Viac inform├íci├ş o na┼íej spolo─Źnosti a kult├║reÔÇť.

V sekcii Produkty a slu┼żby na bo─Źnom paneli sa tu zobraz├ş prv├Ż produkt, ktor├Ż ste vytvorili v sekcii Produkty a slu┼żby na str├ínke Spolo─Źnos┼ą. Uistite sa, ┼że v├í┼í prv├Ż produkt je ten hlavn├Ż, ktor├Ż chcete zobrazi┼ą,

Neboj sa Bu─Ćte kreat├şvni s v├Żrobkami alebo slu┼żbami, ktor├ę vytv├írate, Mysli mimo krabi─Źky. Nemusia to by┼ą v├Żrobky a slu┼żby, ktor├ę pon├║kate v tradi─Źnom slova zmysle.

Namiesto toho by ste mohli zobrazova┼ą bezplatn├ę stiahnutia alebo ┼ípeci├ílne spr├ívy, bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu alebo dokonca konferenciu alebo udalos┼ą na karte Produkty a slu┼żby.

produkty a slu┼żbyNa karte V├Żrobky / slu┼żby zobrazte zauj├şmav├ę ponuky svojej spolo─Źnosti.

Cie─żom je pritiahnite n├ív┼ítevn├şkov svojej firemnej str├ínky, aby sa dozvedeli viac o tom, ako im m├┤┼żu pom├┤c┼ą n├íjs┼ą svoje ciele! Zobrazenie exkluz├şvneho obsahu na tejto karte pritiahne pozornos┼ą a pravdepodobne povzbud├ş odpor├║─Źania pre va┼íu firmu.

# 3: Najv├Żznamnej┼íie odpor├║─Źania v├Żrobkov

Na karte Produkty na str├ínke va┼íej spolo─Źnosti je d├┤le┼żit├í aktualiz├ícia. Na bo─Źnom paneli s├║ zrete─żnej┼íie zv├Żraznen├ę odpor├║─Źania t├Żkaj├║ce sa produktov. Ka┼żd├Ż n├ív┼ítevn├şk tejto oblasti va┼íej str├ínky m├┤┼że vidie┼ą, kto vo va┼íej sieti podporuje va┼íe produkty alebo slu┼żby.

Tieto odpor├║─Źania s├║ mimoriadne cenn├ę a s├║ uk├í┼żkou soci├ílneho d├┤kazu. Sme ovplyvnen├ş t├Żm, ─Źo na┼íi kolegovia a sie┼ąov├ę pripojenia odpor├║─Źaj├║.

odpor├║─Źan├ę odpor├║─ŹaniaVy┼żiadajte si odporu─Źenia t├Żkaj├║ce sa produktov / slu┼żieb, ktor├ę s├║ teraz uveden├ę.

Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako z├şska┼ą odpor├║─Źania pre svoje produkty a slu┼żby, je po┼żiada┼ą!

Zv├í┼żte spustenie kampane a oslovi┼ą existuj├║cich z├íkazn├şkov, klientov, partnerov a dod├ívate─żov a po┼żiadajte ich o odpor├║─Źanie,

M├┤┼żete tie┼ż po┼żiada┼ą o povolenie zobrazova┼ą rovnak├ę odpor├║─Źania na svojom webe alebo blogu.

# 4: Odpor├║─Źan├ę a cielen├ę aktualiz├ície

Aktualiz├ície, ktor├ę zdie─żate na str├ínke spolo─Źnosti LinkedIn, sa teraz nach├ídzaj├║ v strede karty Domovsk├í str├ínka. Obr├ízky va┼íich aktualiz├íci├ş bud├║ v├Ą─Ź┼íie a vidite─żnej┼íie. tie┼ż!

Ke─Ć┼że aktualiz├ície bud├║ ve─żmi vidite─żn├ę, budete chcie┼ą aby va┼íe aktualiz├ície boli hodnotn├ę, relevantn├ę a zauj├şmav├ę!

posledn├ę aktualiz├íciePomocou obr├ízkov m├┤┼żete zvidite─żni┼ą a zatrakt├şvni┼ą aktualiz├ície str├ínky spolo─Źnosti LinkedIn.

Ke─Ć uverejn├şte aktualiz├íciu, mus├şte skop├şrova┼ą / vlo┼żi┼ą odkaz do konkr├ętneho ─Źl├ínku a LinkedIn zobraz├ş obr├ízok a zverejn├ş ho za v├ís. Odtia─żto m├┤┼żete upravova┼ą a publikova┼ą.

Upozor┼łujeme, ┼że po aktiv├ícii LinkedIn m├┤┼żete adresu URL, ktor├║ ste vlo┼żili do aktualiz├ície, odstr├íni┼ą. Toto Udr┼żujte svoju aktualiz├íciu ─Źistej┼íiu a stru─Źnej┼íiu,

odstr├íni┼ą URLPo kontrole obsahu m├┤┼żete webov├║ adresu z aktualiz├ície stavu odstr├íni┼ą.

Nezabudnite prisp├┤sobi┼ą text v aktualiz├ícii a polo┼żi┼ą ot├ízku alebo po┼żiada┼ą o pripomienky na zv├Ż┼íenie zapojenia!

M├┤┼żete tie┼ż zverejnite svoje udalosti tu a dokonca vytv├íra┼ą prieskumy, ktor├ę m├┤┼żete zdie─ża┼ą so svojimi sledovate─żmi.

Na dosiahnutie najlep┼íej pr├şle┼żitosti na zapojenie sa do pr├íce odpor├║─Źam publikujte aktualiz├ície stavu manu├ílne pre svoju spolo─Źnos┼ą namiesto spoliehania sa na aplik├ície tret├şch str├ín.

─Äal┼í├şm nov├Żm aspektom zdie─żania aktualiz├íci├ş na va┼íej str├ínke je mo┼żnos┼ą po┼ílite aktualiz├íciu a presu┼łte ju na za─Źiatok svojej domovskej str├ínky, Je to ve─żmi podobn├ę tomu, ako m├┤┼żete na svojom pr├şspevku zv├Żrazni┼ą alebo pripn├║┼ą odpor├║─Źan├Ż pr├şspevok Facebook Firemn├í str├ínka.

Odpor├║─Źan├í aktualiz├íciaZobrazte vybran├ę aktualiz├ície v hornej ─Źasti str├ínky spolo─Źnosti LinkedIn.

K dispoz├şcii s├║ aj nov├ę mo┼żnosti zacielenia pre va┼íe aktualiz├ície. In├Żmi slovami, m├┤┼żete Rozhodnite sa, na ktor├ę skupiny sledovate─żov by ste chceli zacieli┼ą pri ka┼żdej konkr├ętnej aktualiz├ícii firemnej str├ínky,

aktualiz├ícia orient├ícieZacie─żte aktualiz├ície str├ínok spolo─Źnosti LinkedIn na konkr├ętny segment va┼íich sledovate─żov.

Nezabudnite skontrolova┼ą v├Żkonnos┼ą va┼íich aktualiz├íci├ş, Po 24 hodin├ích bude LinkedIn zobrazova┼ą zobrazenia a interakcie pri ka┼żdej aktualiz├ícii str├ínky va┼íej spolo─Źnosti. V niektor├Żch pr├şpadoch m├┤┼żu tieto aktualiz├ície fungova┼ą lep┼íie ako zobrazovanie platenej reklamy v sieti!

Zv├í┼żte odoslanie pr├şspevkov v hornej ─Źasti svojej domovskej str├ínky, ktor├ę boli dobre osloven├ę sledovate─żmi va┼íej firemnej str├ínky,

Odpor├║─Źan├ę inform├ície a aktualiz├ícieFunkcie aktualiz├ície, s ktor├Żmi boli va┼íi sledovatelia zapojen├ş.

# 5: Vidite─żnos┼ą v mobiln├Żch aplik├íci├ích

V neposlednom rade LinkedIn pridala vidite─żnos┼ą firemnej str├ínky konkr├ętne do svojich mobiln├Żch aplik├íci├ş a aplik├íci├ş iPad.

mobiln├ę aplik├ícieMobiln├ę aplik├ície LinkedIn maj├║ str├ínky spolo─Źnosti.

M├┤┼że┼í pozrite si str├ínky spolo─Źnosti, ktor├ę sledujete; n├íjs┼ą a sledova┼ą ─Ćal┼íie str├ínky spolo─Źnosti; Pozrite sa, ako ste pripojen├ş k spolo─Źnosti prostredn├şctvom svojej siete; a pozrite si ni┼ż┼íie uveden├ę pracovn├ę ponuky, najnov┼íie aktualiz├ície firemn├Żch str├ínok a navrhovan├ę alebo podobn├ę spolo─Źnosti:V┼íetko z mobiln├Żch aplik├íci├ş LinkedIn!

Moment├ílne nem├┤┼żete aktualizova┼ą str├ínku spolo─Źnosti LinkedIn z ┼żiadnej z mobiln├Żch aplik├íci├ş. M├┤┼żete to v┼íak urobi┼ą iba vytvoren├şm firemnej str├ínky Sta┼łte sa vidite─żn├Żmi a cenn├Żmi pre zamestnancov, z├íkazn├şkov, partnerov, dod├ívate─żov a perspekt├şvy kdeko─żvek a kdeko─żvek!

Je zrejm├ę, ┼że LinkedIn sa zameriava na to, aby spolo─Źnostiam, zna─Źk├ím a mal├Żm podnikom poskytla pr├şle┼żitos┼ą rozpr├íva┼ą svoje pr├şbehy a oslovi┼ą klientov a pr├ívnikov prostredn├şctvom firemn├Żch str├ínok.

Vyu┼żite ─Źo najviac schopnos┼ą roz┼í├şri┼ą svoju zna─Źku a zvidite─żni┼ą sa, rovnako ako pridajte hodnotu svojmu odvetviu a trhu,

M├┤┼żete nielen profitova┼ą zo siete LinkedIn, ale aj zo str├ínky LinkedIn va┼íej spolo─Źnosti vytvorte hodnotn├Ż v├Żsledok vyh─żad├ívania pre svoju firmu, Ak├Żko─żvek pozit├şvny odkaz a br├ína k va┼íej online zna─Źke je pre va┼íe podnikanie pozit├şvny!

Si na rade!

Co si myslis? Ste pripraven├ş vytvori┼ą str├ínku spolo─Źnosti LinkedIn, aby ste mohli vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky nov├ę funkcie? M├íte kreat├şvne n├ípady, ako predstav├şte svoju spolo─Źnos┼ą a svoje produkty alebo slu┼żby?

Pros├şm, pode─żte sa o svoje my┼ílienky v sekcii koment├írov.