5 Svetové príklady telefónov s Androidom pre audiofilov

5 Svetové príklady telefónov s Androidom pre audiofilov 1

Telefóny Android pre audiofilov

Náš smartphones sa stali mediálnymi centrami a konzumujeme v nich veľa obsahu. Okrem obrazovky dobrej kvality je ďalšou vecou, ​​ktorú je potrebné hľadať, kvalita zvuku. Tento zoznam je o 5 najlepšie telefóny s Androidom pre audiofilov. Kvalita zvuku je pre niektorých ľudí veľmi dôležitá, najmä pre tých, ktorí na nich radi počúvajú vysokokvalitné hudobné súbory smartphones. Ale tu budem úprimný; smartphone bude zodpovedať kvalite zvuku samostatného DAC a dobrého páru slúchadiel. Ale tieto telefóny s Androidom pre audiofilov sa veľmi podobajú na ostrosť a zvukové scény.

Úprimne povedané, nie som dostatočne zbehlý v kvalite zvuku a možno nie som najlepší sudca, ale dokážem rozlíšiť kvalitnú reprodukciu zvuku od zlých. Možno nemám vzdelanie o vzostupoch a pádoch hudby a pojmoch, ktoré s nimi súvisia, ale pokúsim sa s týmto zoznamom urobiť maximum. Našťastie som v tejto záležitosti získal pomoc od renomovaného zdroja a ak vás zaujímajú ďalšie podrobnosti o smartphones pokiaľ ide o zvuk, navštívte PCAdvisor, kde sa dozviete viac o kvalite zvuku smartphones.

Majú rozšírený zoznam smartphones a ide hlboko do kvality zvuku. Ale ak chcete len vedieť, ktorý smartphone bude fungovať skvele pre vaše zvukové stopy a videá, držte sa tu, pretože sa chystáme urobiť veci jednoduchými. The smartphones tu nie sú v žiadnom konkrétnom poradí.

1. Google Nexus 6P

Google Nexus 6P

Spoločnosť Huawei odviedla skvelú prácu v zariadení Google Nexus 6P a smartfón zostáva na vrchole zoznamov zostavených fanúšikmi systému Android. Existuje niekoľko dôvodov, prečo je tento smartfón taký skvelý, a už sme o nich písali v článku o tom najlepšom z článku Google Nexus 6P. Ale sme tu, aby sme hovorili o kvalite zvuku smartfónu. Prvá vec, ktorú si na tomto smartfóne všimnete, je, že má dva reproduktory smerujúce dopredu. Každý smartfón s dobre umiestnenými reproduktormi sa automaticky zaradí nad tie, ktoré ho nemajú.

Google Nexus 6P má v hornej a spodnej časti obrazovky dlhé pruhy a sú prekvapivo hlasné. Stereofónne reproduktory, ktoré sú súčasťou vlajkovej lode spoločnosti Google, vám umožňujú konzumovať médiá ako nikdy predtým. Spárujte dobré reproduktory s veľkou obrazovkou a môžete na nich ľahko sledovať filmy a televízne relácie.

tlačidlo nákupu amazon

2. Sony Xperia Z5

Sony Xperia Z5

Je celkom sklamaním vidieť, že Sony zápasí so svojimi ponukami smartfónov, napriek tomu, že sú jedným z najlepších zariadení, ktoré existujú. Sony Xperia Z5 ponúka veľa funkcií, a jedným z nich je vynikajúci zvukový výkon. Smartfón je vybavený dvoma prednými reproduktormi, ktoré sú prekvapivo dobrej kvality.

Iste, nevyrovnajú sa ani náhlavným súpravám strednej triedy Sony, ale sú skvelé na bežné počúvanie. Reproduktory sú veľké a poskytujú dostatok zvuku pre väčšinu používateľov. Ak však vaše slúchadlá vyžadujú dodatočné napájanie, smartphone ich nebude môcť ovládať úplne.

Je to norma takmer pre každý dostupný smartphone, takže nejde o až taký problém. Okrem toho, že sub-basy sú trochu prerušené, stredné basy sú celkom dobré.

tlačidlo nákupu amazon

3. HTC 10

HTC 10

Spoločnosť HTC je známa výrobou smartphones ktoré majú úžasné zvukové vlastnosti. Spoločnosť vyvinula svoju technológiu, ktorá pomáha prinášať z ich zariadení prvotriedny zvuk. HTC 10, rovnako ako jeho predchodca, je vybavený technológiou HTC BoomSound.

Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou smartfónu je šikovné používanie dvoch reproduktorov. Toto dva usporiadanie reproduktorov je však v porovnaní s konkurenciou dosť netradičné. Basový reproduktor je umiestnený na spodnej strane smartfónu, nie na zadnej strane, v spodnej časti, kde je obvykle umiestnený kábel nabíjačky. Druhý je na prednej strane.

Táto zvláštna kombinácia umiestnenia reproduktorov je jedinečná, ale funguje dobre. Telefón som osobne vyskúšal (otec je fanúšik HTC) a bolo to skvelé. Pri držaní telefónu v režime na šírku však môžete ktorýmkoľvek z reproduktorov ľahko prekážať. Ďalšia vec, ktorú som si všimol, je, že nemôžete aspoň v čase písania správy vôbec vypnúť technológiu HTC BoomSound.

tlačidlo nákupu amazon

4. LG G5

LG G5

LG G5 je možno najhlučnejší z nich 5 najlepšie telefóny s Androidom pre audiofilov. Reproduktor je namontovaný zospodu, ale je veľmi výkonný. Je smutné, že kvalita zvuku trpí na najvyšších úrovniach. Znížte hlasitosť a zo smartfónu bude vychádzať príjemne chrumkavý zvuk. Zadná doska tiež trochu vibruje pri maximálnej hlasitosti, takže vám odporúčam, aby ste tento číselník nevytáčali.

Smartfón celkovo poskytne milovníkom zvuku dobrý zážitok. Ale ak chcete posunúť zážitok z počúvania smartfónu na inú úroveň, spoločnosť LG vydala prílohu DAC pre LG G5. Toto pripevnenie umožní lepšiu kvalitu zvuku v smartfóne. Ak sa chcete dozvedieť viac o smartfóne, pozrite si aj náš článok o najlepších funkciách LG G5.

tlačidlo nákupu amazon

5. Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S6 mal podpriemerné reproduktory. Testoval som telefón a zistil som, že reproduktory sú stlmené. Našťastie sa spoločnosť Samsung rozhodla počúvať fanúšikov a vo svojom najnovšom vlajkovom smartfóne priniesla lepšiu kvalitu zvuku. Smartfón sa oproti svojmu predchodcovi teší celkovému zlepšeniu, pretože z neho vychádza hlasný a ostrý zvuk.

Reproduktor je umiestnený v spodnej časti smartfónu, ale poskytuje vynikajúci zážitok pri sledovaní filmov a počúvaní hudby. Nie je to na úrovni dvoch predných reproduktorov, ale kórejský gigant ich možno budúci rok vyskúša. Pokiaľ ide o výkon náhlavnej súpravy, je tiež celkom uspokojivý, ale nemá dostatok výkonu na plnohodnotné napájanie náhlavných súprav.

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Toto bolo niekoľko skvelých telefónov s Androidom pre audiofilov. Mám pocit, že by som mal zahrnúť niekoľko exkluzívnych regiónov smartphones v zozname, ale toto je univerzálny zoznam a bol by nefér voči iným čitateľom. Možno keď smartphones získať medzinárodné vydania, zaradíme ich do zoznamu.

Povedzte mi, čo si myslíte o týchto zariadeniach? Radšej nosíte so sebou samostatný prehrávač hudby, aby ste si mohli lepšie užiť počúvanie alebo Android smartphones poskytnúť uspokojivé výsledky?

Rovnako ako vždy, radi by sme od vás počuli, otázky a návrhy v kvalite HD a bez straty kvality je vždy radosť čítať.

Kredity za obrázok