5 Spúšťacie šťastné strieľačky pre hráča Android

V strieľačkách je niečo vzrušujúce. Zvuk zbraní, striekajúcej krvi a tie epické výstrely hlavy nás vzrušujú. Ako hra neexistuje lepší pohľad, ako vidieť miestnosť plnú tiel, ktoré ste pomohli vytvoriť.

Bol som vášnivým hráčom takmer celého svojho života. Aj keď som prešiel fázou multiplayerových strieľačiek na konzoly a PC, stále rád hrám mnoho strieľačkových hier pre Android.

Odkedy som dostal ovládač PS, ľahko dominujem zápasom. Môžete povedať, že je to druh podvádzania, ale hej, keď vyhráte, nebude vám to ani jedno. V skutočnosti by som vám odporučil použiť aj ovládač strieľačkových hier v systéme Android. Bude to sakra veľký rozdiel.

Poznámka: Najlepšie strieľačky pre Android boli testované na Samsungu Galaxy Smartfón Note III. Hry fungovali skutočne dobre a počas testovacej fázy sa nevyskytli žiadne problémy. Na správnu funkciu niektorých aplikácií je potrebné internetové pripojenie.

1. Max Payne

5 Spúšťacie šťastné strieľačky pre hráča Android 2

Je to hra, ktorá do hry zaviedla spomalenú odrážku. Rovnako ako Matrix urobil z pomalého pohybu mainstreamový fenomén, Max Payne robí zo slo-motion guľky základnú súčasť hrania hier. Hru som pôvodne hral späť, keď vyšla na PC.

Táto mobilná časť pôvodnej hry vyzerá ešte lepšie, ako si pamätám. Textúry boli určite aktualizované tak, aby vyhovovali Full HD smartphones a tablety.

Hrateľnosť je v podstate rovnaká. Budete sa potápať, kotúľať sa a skákať do vzduchu, zatiaľ čo budete pumpovať zbabelcov plných olova. Veľmi by som odporučil ovládač, ak si to môžete dovoliť. V opačnom prípade môžete hru hrať na tablete a zmierniť tak kŕče v palcoch. Hral som sa 2 hodiny hry v mojom telefóne, a aby som bol úprimný; stalo sa bolestivé potápať sa a strieľať. Rád by som čoskoro urobil úplnú recenziu na tento klenot hry, takže zostaňte naladení aj na to.

Platená verzia

2. Moderný boj 4: Nulová hodina

5 Spúšťacie šťastné strieľačky pre hráča Android 3

Ďalší diel tejto hry som už zaradil do niekoľkých zoznamov. Keď hovoríme o Modern Combat, vybavia sa nám najlepšie bezplatné strelecké hry a najlepšie 3D hry pre Android 4. Ale vidíte, že táto hra, keď robí všetko lepšie, nemá dobrú kampaň pre jedného hráča. Chápem to, Gameloft však potreboval vytvoriť silnejší režim pre viacerých hráčov, ktorý by priniesol zisk.

Našťastie moderný boj 4 prichádza s trochou mäsitejšej kampane pre jedného hráča. Je tu aj multiplayer a niektorí ľudia ho hrajú. Prirodzene, servery budú zabalené v bezplatnej verzii hry.

Celkom moderný boj 4 je poslednou platenou hrou v sérii a na pohľad to tak aj zostane. Ak máte radi dobrého akčného strelca pre jedného hráča, potom vám táto hra poslúži skvele.

Platená verzia

3. Tieňová zbraň

5 Spúšťacie šťastné strieľačky pre hráča Android 4

Jedná sa o relatívne staršiu hru od jedného z mojich obľúbených vývojárov systému Android. Shadowgun, ktorý vyrobila spoločnosť Madfinger, tvorcovia hry Dead Trigger jeden a dva, je ďalšou kvalitnou strieľačkou pre Android.

Ak poznáte Gears of War na hernej konzole Xbox, budete sa cítiť ako doma aj v tejto hre. V skutočnosti môžem ísť tak ďaleko, že môžem povedať, že exkluzívna konzola túto verziu veľmi inšpirovala.

Prekvapivo dobre zvládnutý príbeh vás dokáže zaujať až do konca. Nečakajte tu žiadne hlboké príbehy. Jednou zo skvelých vecí na hre je AI, nepriatelia vedia, ako na vás zaútočiť. Bol som prekvapený schopnosťou nepriateľa riadeného AI, ako ma obchádza.

Aj keď sme toto správanie videli v hrách pre konzoly/PC, bolo to prvýkrát, čo ma AI v systéme Android prekvapila.

Platená verzia

4. Vesmírni maršáli

5 Spúšťacie šťastné strieľačky pre hráča Android 5

Budem tu úprimný, o tejto hre som sa dozvedel od priateľa. Pretože to bola celkom nová hra, rozhodol som sa to skúsiť. Ako fanúšik oldschoolových strieľačiek zhora nadol na mňa táto hra naozaj zapôsobila.

Space Marshals je vynikajúca strieľačka zhora nadol v systéme Android a má jedny z najlepších vizuálov, aké som za poslednú dobu videl. Táto hra má veľkú šancu, že bude zaradená aj do najlepšie vyzerajúcich hier pre Android.

Jedinou nevýhodou je, že hra je epizodická. Prvé dva sú k dispozícii práve teraz, zatiaľ čo tretí je na ceste.

Hrateľnosť je veľmi taktická; Na vykonanie práce používate hlasné strelné zbrane a tiež nenápadnosť. Hra je o vesmírnom maršalovi, ktorý musí obsahovať prestávku vo väzení a loviť utečencov. Od brnenia cez hádzanie sekerami a ostreľovacími puškami až po kuše, hra má všetko.

Platená verzia

Záver:

Toto boli niektoré z najlepších strieľačiek pre Android. Ak vás baví lov, a nie strieľať a modliť sa hry typu strieľať, máme pre vás dobrý výber ručne vybratých poľovníckych aplikácií pre Android. Ak ste fanúšikom zbraní, máme aj niekoľko aplikácií v zozname najlepších aplikácií pre zbrane pre Android.

Aký typ strieľačky je teda vašou najobľúbenejšou? Sám sa nemôžem nabažiť Maxa Payna. To je pravdepodobne preto, že má pre mňa nostalgické hodnoty.

Povedzte mi svoje príbehy pre viacerých hráčov v nižšie uvedených komentároch. Rád by som si vymenil niekoľko vojnových rozhovorov s hráčom.

Odporúčaný kredit obrázku