Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

5 spôsoby, ako zlepšiť svoje Facebook Viazanosť

Máte problémy so zapojením Facebook publikum?

Ak vaši fanúšikovia neinteragujú so svojou značkou a nezdieľajú váš obsah, akú hodnotu majú?

V tomto článku nájdete informácie o tom, ako získať viac hodnotení Páči sa mi, komentárov a zdieľaných akcií. Odhalím to päť stratégií pre Facebook príspevky, ktoré nadchnú vašich fanúšikov,

# 1: Udržujte svoje aktualizácie krátke

Výskum opakovane ukazuje, že čím dlhšie je pracovné miesto, tým menšie je jeho zapojenie.

Obviňovať to TwitterĽudia však už nemajú čas ani trpezlivosť na čítanie viac ako 140 znakov.

Výsledky sa líšia, ale výskum to dokazuje Sladká škvrna sa zdá byť 100 znakov alebo menej, Umožní to tiež ľahké krížové účtovanie Twitter,

Chcete ešte viac odhodlania? Nechajte za vás hovoriť fotku.


Príspevky s menej ako 140 znakmi kombinované s odvážnymi a krásnymi fotografiami získajú najvyššiu odozvu.

Podľa Facebook, publikácie, ktoré zahŕňajú fotoalbum, fotografiu alebo video generovať približne 180%, 120% a 100% viac záväzku.

Starbucks je vynikajúcim príkladom značky, ktorá kombinuje krátke príspevky s krásnymi fotografiami. Jej príspevky zvyčajne spadajú pod znakovú značku 100 až 140 a vyvolávajú tisíce obľúbených hodnotení a komentárov.

# 2: nepoužívajte skrátené adresy URL

V nedávnej štúdii spoločnosti Buddy Media sa zistilo, že miera zapojenia bola v roku 2006 trikrát vyššia Facebook publikácie, ktoré použite úplnú adresu URL, namiesto odkazu vygenerovaného skrátením adresy URL, napríklad bit.ly.

zlý post sústo
Fanúšikom konverzácie sa tento príspevok páčil, koľko však kliklo na odkaz? Všeobecne používané bitové adresy URL s menšou pravdepodobnosťou pritiahnu návštevnosť vašich stránok.

Prečo je toto

Pravdepodobné vysvetlenie je to Facebook Používatelia chcú vedieť, kam ich beriete. To dáva ešte väčší zmysel vzhľadom na skutočnosť, že Facebook používatelia čoraz viac pristupujú k sociálnej sieti výlučne zo svojich mobilných zariadení (20% alebo 102 miliónov a rastie).

Skrátená adresa URL neoznačuje, na aký typ webových stránok ich smerujete, čo odrádza používateľov mobilných zariadení.

Ale nezistili sme len to, že dlhšie príspevky majú nižšie zapojenie? Áno, ale zdá sa, že adresa URL sa v tomto prípade nepočíta.

Ak máte obavy o dĺžku príspevku, použite skrátenie adresy URL pre konkrétnu značku ktorý informuje používateľov o tom, že ich presúvate na svoj web.

Napríklad Victoria Secret používa namiesto tohto dlhotrvajúceho odkazu http://i.victoria.com/wSl: http://www.victoriassecret.com/shoes/whats-new/studded-suede-pump- betsey-johnson? ProductID = 68804 & CatalogueType = OLS & cm_mmc = fb -_- store -_- status- _-suedpump090512.

víťazstvo
Získajte viac kliknutí pomocou skrátenia adresy URL špecifickej pre značku. Fanúšikovia chcú vedieť, kam ich berú.

# 3: Príspevok niekedy ideálny pre vašich fanúšikov

Zaangažovanosť je prvoradá pre váš príspevok k novinkám fanúšikov. Ako to robíte?

Pre jedného, nezabudnite uverejniť príspevok v správny čas,

Posledné údaje z bit.ly ukazujú, že Optimálny čas na uverejnenie príspevku Facebook je medzi 1: 00:00 a 3: 00:00, kedy Facebook dopravné hroty.

Odkazy uverejnené medzi 1 a 4 dostanú najvyššiu mieru prekliknutia, je streda o 3: 00 hodín najlepší čas na uverejnenie celý týždeň. Odkazy uverejnené predtým 8: 00:00 a potom 8: 00:00 je menej pravdepodobné, že budú zdieľané.

Ďalšou vecou, ​​ktorú je potrebné zvážiť, je faktor TGIF (vďaka bohu, je piatok). Keď vrchol kancelárskeho vyčerpania dosiahne vrchol na konci týždňa, viac ľudí utečie Facebook,

Miera účasti je vo štvrtok a piatok vyššia o 18% ako iné dni v týždni, podľa Buddy Media. Miera účasti klesá a 3,5% podpriemerné pre príspevky od pondelka do stredy, keď sa ľudia viac zameriavajú na prácu.

Ak je váš cieľ rád, nie komentár, HubSpot’s Dan Zarrella to zistil Najobľúbenejšie publikácie sú v sobotu a nedeľu,

disney
Nezabudnite na víkend. Najobľúbenejšie publikácie sú v sobotu a nedeľu

A konečne, nezabudnite uverejniť dostatok obsahu, aby zostal viditeľný v novinách bez rušenia vašich fanúšikov. Kľúčom k chôdzi po tejto jemnej línii je poznať životnosť vašich publikácií,

priemerný Facebook životnosť publikácie je 3 hodín, hoci sa to líši podľa stránky.

Publikácia sa považuje za „živú“, keď vyplní spravodajský kanál alebo je predstaveným príbehom a dostane nepretržitý prúd interakcie.

Príspevok sa považuje za „mŕtvy“, keď jeho podiel prestane rásť viac ako 10% za hodinu.

Nikdy nezverejňovať príspevky, kým je iný príspevok nažive Alebo riskujete stratu záväzku.

ako nájdite svoj polčas rozpadu? EdgeRank Checker Pro analyzuje váš záväzok odosielania každú hodinu (nachádza sa v časti Hodnotenie príspevku v dolnej časti analýzy stránky).

EdgeRank
EdgeRank Checker Pro vám umožní poznať váš priemerný pracovný čas a najlepší čas na odoslanie znova.

Tiež vám povie najlepší čas na uverejnenie príspevku. Keď podiel klesne pod 10%, váš príspevok sa považuje za mŕtvy a je bezpečné uverejňovať nový obsah.

Ak je priemerná životnosť publikácie 1 3 hodín, počkajte aspoň tak dlho a potom znova uverejnite príspevok.

# 4: Používajte správne slová pre väčšie zapojenie

Čo hovoríte alebo nehovoríte Facebook Vec Niektoré slová vyvolávajú viac odhodlania, zatiaľ čo iné nechajú vaše mŕtve sedadlo vo vode.

Buddy Media zistil, že najúčinnejšie sú akčné kľúčové slová ako „,“, „“, „“, „“ alebo „“. Buďte priamou vo vašej žiadosti a fanúšikovia budú počúvať,

macy
Chcete, aby vaši fanúšikovia niečo urobili? Povedz im! Ventilátory dobre reagujú na konkrétne pokyny.

Na druhej strane, ak organizujete súťaž, prezradí alebo inú propagačnú ponuku, fanúšikovia nereagujú dobre na priamy alebo agresívny jazyk.

Miernejšie predávané kľúčové slová ako „“, „“, „“ a „“ budú nadšených fanúšikov namiesto pocitu, že sa predávajú.

Agresívne reklamné kľúčové slová ako „“, „“, „“ a „“ ich deaktivujú.

# 5: klásť otázky

Položenie otázky je bezpečný spôsob, ako vytvárať komentáre, ale nie všetky otázky sa vytvárajú rovnakým spôsobom. Ako a kde položíte otázku, je dôležité,

otázky
Na konci pracovných miest uverejňujte otázky s cieľom zvýšiť účasť.

Otázky položené na konci pracovného miesta zvýšili účasť o 15% oproti otázkam položeným na začiatku.

“,” “” A “” generujú najvyššiu mieru účasti, pričom generujú najobľúbenejšie. Vyhnite sa kladeniu otázok, ktoré majú najnižšiu mieru hodnotení „Páči sa mi“ a komentárov.

Maloobchodný predajca krásy Sephora ovládol umenie kedy používať akčné kľúčové slová, propagačné kľúčové slová a otázky na prilákanie fanúšikov,

toto Facebook publikácia vygenerovala 38 028 lajkov, 2, 188 komentárov a 4, 778 akcií.

Sephora
Kombinácia akčných kľúčových slov, ako je napríklad „kúpiť“, s kľúčovými slovami „mäkký predaj“, napríklad „skóre“, povzbudí fanúšikov, aby podnikli kroky. Ukončite svoj príspevok otázkou a získajte 15% väčšiu interakciu.

Ďalšie tipy nájdete v časti 5 spôsoby, ako zvýšiť svoje Facebook Viazanosť.

Teraz ste na rade,

Čo myslíš? Považujete tieto tipy za užitočné? Ako udržujete svojich fanúšikov zapojených? Podeľte sa o svoje otázky a pripomienky do poľa nižšie.