5 spôsoby, ako zlepšiť svoje Facebook Viazanosť

Máte problémy so zapojením Facebook verejná?

Ak vaši fanúšikovia neinteragujú so svojou značkou a nezdieľajú váš obsah, akú hodnotu majú?

V tomto článku nájdete informácie o tom, ako získať viac hodnotení Páči sa mi, komentárov a zdieľaných akcií. Odhalím to päť stratégií pre Facebook príspevky, ktoré nadchnú vašich fanúšikov,

# 1: Udržujte svoje aktualizácie krátke

Výskum opakovane ukázal, že čím dlhšie pracovné miesto, tým menšie zapojenie dostane.

Obviňujte to z Twitteru, ale ľudia už nemajú čas ani trpezlivosť na čítanie viac ako 140 znakov.

Výsledky sa líšia, ale výskum to dokazuje 100 znakov alebo menej sa javí ako sladká škvrna, Umožní to tiež ľahké krížové vysielanie do Twitter,

Chcete ešte viac odhodlania? Nechajte za vás hovoriť fotku.

Starbucks Príspevky s menej ako 140 znakmi kombinované s odvážnymi a krásnymi fotografiami získajú najvyššiu odozvu.

podľa Facebook, publikácie, ktoré zahŕňajú foto, fotografiu alebo album s videom generovať približne 180%, 120% a 100% viac záväzku.

Starbucks je vynikajúcim príkladom značky, ktorá kombinuje krátke príspevky s krásnymi fotografiami. Vaše príspevky sa zvyčajne pohybujú v rozmedzí od 100 do 140 znakov a spôsobujú tisíce obľúbených hodnotení a komentárov.

# 2: nepoužívajte skrátovače adries URL

V nedávnej štúdii spoločnosti Buddy Media sa zistilo, že miera zapojenia bola v roku 2006 trikrát vyššia Facebook publikácie, ktoré použite úplnú adresu URL, a nie odkaz vygenerovaný skrátením adresy URL, napríklad bit.ly.

zlý skusový príspevokFanúšikom konverzácie sa tento príspevok páčil, koľko však kliklo na odkaz? Bitové generické adresy URL s menšou pravdepodobnosťou pritiahnu návštevnosť vašich stránok.

Prečo je to tak?

Pravdepodobné vysvetlenie je to Facebook Používatelia chcú vedieť, kam ich beriete. To dáva ešte väčší zmysel vzhľadom na skutočnosť, že Facebook používatelia čoraz viac pristupujú k sociálnej sieti výlučne zo svojich mobilných zariadení (20% alebo 102 miliónov a rastie).

Skrátená adresa URL neuvádza, na aký typ webových stránok ich smerujete, čo odrádza mobilných používateľov.

Nezistili sme však, že dlhšie príspevky sú menej zapojené? Áno, ale zdá sa, že adresa URL sa v tomto prípade nezapočítava.

Ak ste znepokojení veľkosťou príspevku, použite skrátenie adresy URL pre konkrétnu značku ktorá používateľom umožňuje vedieť, že ich privádzate na svoje stránky.

Napríklad používa spoločnosť Victoria Secret namiesto tohto dlhodobého odkazu http://i.victoria.com/wSl: http://www.victoriassecret.com/shoes/whats-new/studded-suede-pump- betsey-johnson? ID produktu = 68804 & CatalogType = OLS & cm_mmc = fb -_- ukladá -_- status- _-suedpump090512.

víťazstvo Získajte viac kliknutí pomocou skrátenia adresy URL špecifickej pre značku. Fanúšikovia chcú vedieť, kam ich berú.

# 3: Príspevok niekedy ideálny pre vašich fanúšikov

Postavenie vášho príspevku na vrchol správy fanúšikov je pre zapojenie rozhodujúce. Tak ako to robíš?

Pre jedného, nezabudnite uverejniť príspevok v správny čas,

Posledné údaje z bit.ly ukazujú, že Ideálny čas na uverejnenie príspevku Facebook je medzi 1: 00:00 a 3: 00 pm, Kedy Facebook dopravné hroty.

Odkazy uverejnené medzi 1 a 4 pm získajte najvyššiu mieru prekliknutia, teda v stredu o 3: 00:00, najlepší čas na uverejnenie po celý týždeň. Odkazy uverejnené predtým 8: 00:00 a potom 8: 00:00 budú menej zdieľané.

Ďalšou vecou, ​​ktorú treba brať do úvahy, je faktor TGIF (vďaka bohu, že je piatok). Keď vrchol kancelárskeho vyčerpania dosiahne vrchol na konci týždňa, uniká viac ľudí Facebook,

Miera účasti je vo štvrtok a piatok vyššia o 18% ako iné dni v týždni, podľa Buddy Media. Miera účasti klesá o jednu 3,5% podpriemerné pre príspevky od pondelka do stredy, keď sa ľudia viac zameriavajú na prácu.

Ak je váš cieľ rád, nie komentár, HubSpot’s Dan Zarrella to zistil Najobľúbenejšie publikácie sú soboty a nedele,

Disney Nezabudnite na víkend. Najobľúbenejšie publikácie sú soboty a nedele

A konečne, zverejniť dostatok obsahu, ktorý bude viditeľný v informačnom kanáli bez rušenia vašich fanúšikov. Kľúčom k chôdzi po tejto jemnej línii je poznať život svojich publikácií,

Priemerný Facebook život publikácie je 3 hodín, aj keď sa líši na stránke.

Publikácia sa považuje za „živú“, keď vyplní spravodajský kanál alebo je odporúčaným príbehom a dostáva nepretržitý tok interakcie.

Príspevok sa považuje za „mŕtvy“, keď jeho podiel prestane rásť o viac ako 10% za hodinu.

Nikdy uverejňovať príspevky, kým je aktívny iný príspevok Alebo riskujete stratu svojho záväzku.

ako nájdite svoj polčas rozpadu? EdgeRank Checker Pro analyzuje vašu schôdzku každú hodinu (nachádza sa v sekcii Post klasifikácia v dolnej časti analýzy stránky).

EdgeRank EdgeRank Checker Pro vás informuje o jeho priemernej životnosti a najlepšom čase na opätovné publikovanie.

Označuje tiež najlepší čas na uverejnenie príspevku znova. Keď podiel klesne pod 10%, váš príspevok sa považuje za mŕtvy a je bezpečné uverejňovať nový obsah.

Ak je priemerná životnosť publikácie 3 hodín, počkajte aspoň tak dlho, kým znova zverejníte.

# 4: Používajte správne slová pre väčšie zapojenie

Čo hovoríte alebo nehovoríte Facebook Vec Niektoré slová vyvolávajú väčšiu angažovanosť, zatiaľ čo iné nechávajú svoje sedadlo mŕtve vo vode.

Spoločnosť Buddy Media zistila, že najúčinnejšie sú akčné kľúčové slová ako „,“, „“, „“, „“ alebo „“. Buďte priamo v žiadosti a fanúšikovia budú počuť,

macyChcete, aby vaši fanúšikovia niečo urobili? Povedz im! Ventilátory dobre reagujú na konkrétne pokyny.

Na druhej strane, ak organizujete súťaž, ponuku alebo inú propagačnú ponuku, fanúšikovia nereagujú dobre na priamy alebo agresívny jazyk.

Najpredávanejšie kľúčové slová ako „“, „“, „“ a „“ budú nadšených fanúšikov namiesto pocitu, že sa predávajú.

Agresívne reklamné kľúčové slová ako „“, „“, „“ a „“ ich deaktivujú.

# 5: klásť otázky

Položenie otázky je bezpečný spôsob, ako vytvárať komentáre, ale nie všetky otázky sa vytvárajú rovnakým spôsobom. Ako a kde položíte otázku, je dôležité,

otázky Na konci pracovných miest uverejňujte otázky s cieľom zvýšiť účasť.

Otázky položené na konci pracovného miesta zvýšili účasť o 15% oproti otázkam položeným na začiatku.

“,” “” E “” generujú najvyššiu mieru účasti a generujú viac označení Páči sa mi. ” Vyhnite sa kladeniu otázok s najnižšou mierou kladných hodnotení a komentárov.

Maloobchodný predajca krásy Sephora dominoval umeniu kedy používať akčné kľúčové slová, propagačné kľúčové slová a otázky na prilákanie fanúšikov,

to je Facebook publikácia vygenerovala 38 028 lajkov, 2, 188 komentárov a 4, 778 akcií.

Sephora Kombinácia akčných kľúčových slov, ako napríklad „kúpiť“, s nevýraznými kľúčovými slovami, ako je „skóre“, povzbudí fanúšikov, aby konali. Ukončite svoj príspevok otázkou a získajte 15% väčšiu interakciu.

Ďalšie tipy nájdete v časti 5 spôsoby, ako zvýšiť svoje Facebook Viazanosť.

Teraz si na rade ty,

Co si myslis? Považovali ste tieto tipy za užitočné? Ako udržujete svojich fanúšikov zapojených? Podeľte sa o svoje otázky a pripomienky do poľa nižšie.