5 sp├┤soby, ako zlep┼íi┼ą svoje Facebook Expoz├şcia spr├ív

Má vaše podnikanie a Facebook Stránka?

Prioritou by malo by┼ą to, aby va┼íi sledovatelia videli va┼íe pr├şspevky.

Ale pre va┼íich fan├║┼íikov, aby videli, ─Źo uverej┼łujete Facebook, musia najprv komunikova┼ą s va┼íimi pr├şspevkami, ak m├íte n├ídej na z├şskanie kone─Źnej n├ívratnosti invest├şci├ş Facebook,

Pre─Źo je EdgeRank d├┤le┼żit├Ż? Facebook

Facebook M├í algoritmus informa─Źn├ęho kan├íla spr├ív (─Źasto ozna─Źovan├Ż ako), ktor├Ż skr├Żva zna─Źn├║ ─Źas┼ą aktualiz├íci├ş od jeho fan├║┼íikov, aj ke─Ć je v dobrej interakcii. V├Ą─Ź┼íina str├ínok nedosahuje ve─żmi vysok├ę percento fan├║┼íikov.

Hlavn├Ż v├Żskum PageLever v tejto t├ęme odhalil, ┼że priemern├í str├ínka zasahuje iba 7% jeho sledovate─żov denne.

Ke─Ć to niektor├ş obchodn├şci uvidia, ich in┼ítinkt├şvna reakcia spo─Ź├şva v pou┼żit├ş rekl├ím na z├şskanie ─Ćal┼í├şch nov├Żch fan├║┼íikov. Ale ak u┼ż m├íte slu┼ín├║ fan├║┼íikovsk├║ z├íklad┼łu, d├íva to najsk├┤r v├Ą─Ź┼í├ş zmysel zamerajte sa na oslovenie svojich fan├║┼íikov pred presunut├şm zamerania na zv├Ż┼íenie publika,

V tomto ─Źl├ínku sa s vami podel├şm o tipy z├şskan├ę pri sk├║man├ş ned├ívneho ├║spechu v soci├ílnych m├ędi├ích.

Klient Jackson Kayak z BrandGlue dosiahol iba 20.1% ich fan├║┼íikov v janu├íri 2012, ale dok├ízali to zv├Ż┼íi┼ą na 39.8% v 3 mesiacov. Dosiahli to pomocou rovnak├Żch tipov zdie─żan├Żch v tomto ─Źl├ínku.

# 1: Vypo─Ź├ştajte si rozsah

Ne┼ż za─Źnete pracova┼ą na roz┼í├şren├ş dosahu va┼íich publik├íci├ş Facebook, potrebuje┼í vedie┼ą, ako sa v├ím dar├ş dosta┼ą sa na z├íklad┼łu fan├║┼íikov, Pam├Ątajte, ┼że ak nedostanete po┼żadovan├ę v├Żsledky od svojho Facebook Fan├║┼íikovia, mohlo by to by┼ą iba ot├ízkou vidite─żnosti.

Potom ako zisti┼ą, ak├ę percento z v├ís Facebook fan├║┼íikov str├ínky, ktor├║ sa pr├íve nach├ídzate? Cho─Ćte do svojho Facebook Vyhliadky a priemern├Ż dosah za posledn├Żch 30 dn├ş, potom vydelte toto ─Ź├şslo po─Źtom fan├║┼íikov.

Samozrejme, ak pou┼ż├şvate Sponzorovan├ę pr├şbehy na oslovenie ─żud├ş mimo va┼íej fan├║┼íikovskej z├íkladne, nebude to fungova┼ą. Ich dosah m├┤┼że by┼ą v├Ą─Ź┼í├ş ako po─Źet fan├║┼íikov.


Vo va┼íom Facebook Perspekt├şvy, pre ka┼żd├Ż pr├şspevok n├íjdete rozsah (po─Źet jedine─Źn├Żch ─żud├ş, ktor├ş videli ka┼żd├Ż pr├şspevok). Priemerujte toto ─Ź├şslo a rozde─żte ho medzi po─Źet fan├║┼íikov.

Facebook uviedol, ┼że Facebook Str├ínky dosahuj├║ v priemere 16 – 17% svojich fan├║┼íikov. A v┼íeobecne, ─Ź├şm viac fan├║┼íikov m├íte, t├Żm ni┼ż┼íie percento dosiahnete.

Nie ste spokojn├ş so svoj├şm s├║─Źasn├Żm dosahom? Ak chcete zv├Ż┼íi┼ą vidite─żnos┼ą, jednoducho mus├şte zv├Ż┼íi┼ą zapojenie. Zvy┼íok t├Żchto tipov sa venuje tomu, ako to urobi┼ą.

# 2: v┼żdy uverej┼łova┼ą fotografie

Existuje r├Żchly a ─żahk├Ż sp├┤sob, ako zv├Ż┼íi┼ą svoju anga┼żovanos┼ą a vidite─żnos┼ą Facebook Page-vyberte spr├ívny typ obsahu, ktor├Ż chcete zdie─ża┼ą Facebook,

Ke─Ć uverej┼łujete pr├şspevok na svojom Facebook na str├ínke, m├┤┼żete zvoli┼ą pou┼żitie r├┤znych typov obsahu: naj─Źastej┼íie fotografie, odkazy, aktualiz├ície stavu a vide├í. A typ zdie─żan├ęho obsahu Facebook ovplyvni┼ą z├ív├Ązok, ktor├Ż z├şskate Facebook str.

Zo v┼íetk├Żch typov obsahu, ktor├Ż m├┤┼żete zdie─ża┼ą, poskytuj├║ fotografie najlep┼íie v├Żsledky. Fotografie s├║ kompromitovanej┼íie a oslovuj├║ v├Ą─Ź┼íinu ─żud├ş,

─Żudia miluj├║ vizu├ílny obsah, preto EdgeRank d├íva prednos┼ą aj vizu├ílnemu obsahu. To znamen├í, ┼że fotografie zvidite─żnia v├í┼í obsah Facebook,

M├┤j v├Żskum vyu┼ż├şvaj├║ci program InfiniGraph ukazuje, ┼że v takmer ka┼żdom odvetv├ş maj├║ fotografie viac interakcie ako stavy, odkazy alebo vide├í. Fotografie zvy─Źajne maj├║ 5 a┼ż 20-kr├ít viac interakcie ako ak├Żko─żvek in├Ż typ Facebook Odosla┼ą.

interakcie pod─ża typu obsahu
V tomto prieskume spolo─Źnosti InfiniGraph o Facebook Na str├ínkach automobilov├ęho priemyslu vid├şme iba jeden pr├şklad toho, ako interakcie s fotografiou takmer v┼żdy zatienia interakciu s ak├Żmko─żvek in├Żm typom obsahu.

Tu je jednoduch├Ż pr├şklad Jacksona Kayaka Facebook str. Jeden piatok namiesto toho, aby ste nap├şsali len ÔÇ×Woohoo! Je v├şkend ÔÇť, zverejnili fotografiu dvoch nad┼íen├Żch psov, ktor├Żch slov├í boli nap├şsan├ę na fotografii.

prisp├┤sobi┼ą fotografiu pomocou textu
Prisp├┤sobte si svoje fotografie a vlo┼żte na obr├ízky text, aby ste neposielali iba aktualiz├ície stavu.

T├Żm smerom, Facebook zaobch├ídza s fotografiou namiesto so statusom a dostali 125 hodnoten├ş P├í─Źi sa mi, 25 zdie─żan├ş a 3 koment├íre. Nepochybne je to ove─ża lep┼íie ako v├Żsledky, ktor├ę z├şskali z uverej┼łovania iba aktualiz├íci├ş stavu textu (iba 10 z nich sa to p├í─Źi!):

iba text
Toto je len text Facebook Naz├Żva to aktualiz├ícia stavu a zvy─Źajne to ukazuje menej ako jeho fan├║┼íikov.

─Äal┼íou aplik├íciou na v┼żdy pou┼żitie fotografie je cvi─Źenie s titulkami, ktor├ę uk├í┼żeme v nasleduj├║com tipe.

Tak┼że pou┼żite fotografie! Ak tak neurob├şte, strat├ş sa a┼ż 98% fan├║┼íikov, ktor├ş pravdepodobne kontaktovali fotografiu. Zverej┼łujete pr├şspevky, aby ste ich videli Z├şskajte ─Źo najviac vidite─żnosti,

: Ke─Ć zdie─żate odkazy Facebookuistite sa, ┼że ak umiestnite odkaz na Facebook uverejni┼ą prv├Ż pr├şspevok a automaticky zobrazi┼ą uk├í┼żku odkazu, tento n├íh─żad zavrie┼ą a pridajte fotografiu pred uverejnen├şm,

Na zdie─żanie textu pou┼ż├şvajte tie┼ż obr├ízky

Ak naozaj chcete uverej┼łova┼ą text, m├┤┼żete pou┼żite text na ozna─Źenie obr├ízka,

Sú tu tri spôsoby generovania obrázkov pre vás Facebook publikácia:

 1. Titulky obr├ízkov s gener├ítorom Meme a ROFLBOT. Meme Generator je trochu nerv├│znej┼í├ş a zameriava sa na existuj├║ce vtipn├ę memy, ktor├ę sa zmestia iba na demografick├ę ├║daje dvadsiatich Somethings (aj ke─Ć ke─Ć sa pozriete, n├íjdete obr├ízky pre star┼íie demografick├ę ├║daje, ako s├║ Mister rogers). Dajte si pozor na ich zna─Źku a ma┼ą intern├ę stretnutie s rozhodn├║┼ą, ak├Ż druh humoru chcete pou┼żi┼ą, Pre lep┼íiu kontrolu bude ROFLBOT ozna─Źova┼ą ak├Żko─żvek obr├ízok, ktor├Ż chcete.
 2. Na niektor├Żch kart├ích pou┼ż├şvajte z├íbavn├║ webov├║ kartu vytvorte si vlastn├║ z├íbavn├║ elektronick├║ kartu,
 3. Pre pou┼ż├şvate─żov po─Ź├şta─Źov PC a Microsoft zadajte text v programe PowerPoint, stla─Źte kl├íves Print-Screen na kl├ívesnici a z├şskajte sn├şmku obrazovky, vlo┼żte ho do editora obr├ízkov, ako je Ma─żovanie, ore┼żte ho a potom ho ulo┼żte ako obr├ízok.

# 3: stimulova┼ą anga┼żovanos┼ą

Zaka┼żd├Żm, ke─Ć uverejn├şte pr├şspevok, m├íte mo┼żnos┼ą vytvori┼ą zvedavos┼ą, vyzva┼ą a in┼ípirova┼ą ─żud├ş, Toto s├║ skvel├ę techniky na zv├Ż┼íenie interakcie.

Vysk├║┼íajte jeden z t├Żchto ┼ítyroch typov pr├şspevkov a vygenerujte interakciu:

 • S├║┼ąa┼ż o titul: Pou┼żite fotografiu, pri ktorej sa zd├í, ┼że niekto rozpr├íva, alebo fotografiu zobrazuj├║cu viacer├Żch ─żud├ş, ktor├ş by mohli spolu hovori┼ą.
 • Viacero mo┼żnost├ş: Koment├íre m├┤┼żu by┼ą iba jednorazov├ę, ale st├íle sa po─Ź├ştaj├║ rovnako ako ak├ęko─żvek in├ę Facebook koment├ír. Ak chcete vytvori┼ą pr├şspevky s mo┼żnos┼ąou v├Żberu z viacer├Żch miest a vyplni┼ą medzery, spojte sa s niektor├Żmi ─żu─Ćmi.
 • Vypl┼ł pr├ízdne: Namiesto toho, aby ste po┼żiadali o mali─Źkosti alebo v┼íeobecn├ę odpovede, polo┼żte ot├ízku niekomu alebo nie─Źomu osobn├ęmu, tak┼że fan├║┼íikovia s├║ nad┼íen├ş, ┼że sa o sebe m├┤┼żu nie─Źo podeli┼ą.
 • In┼ípirat├şvne cit├íty: Existuj├║ desiatky webov├Żch str├ínok, ktor├ę obsahuj├║ zn├íme cit├ície. Ve─żmi dobre sa kombinuj├║ s obr├ízkami a titulkami.

Jackson Kayak m├í ┼í┼ąastie, ┼że oni a ich fan├║┼íikovia produkuj├║ to─żko skvel├Żch fotografi├ş. Pou┼ż├şvaj├║ ich na vytv├íra┼ą s├║┼ąa┼że o titulkya niekedy aj in├ę typy predch├ídzaj├║cich pr├şspevkov.

Ako sa z├║─Źastni┼ą
Pr├şklady toho, ako BrandGlue pou┼żil fotografick├ę titulky, pr├şspevky s mo┼żnos┼ąou v├Żberu z viacer├Żch odpoved├ş a medzeru na zv├Ż┼íenie interakcie s fan├║┼íikmi Jacksona Kayaka.

Zamyslite sa nad t├Żm, ako m├┤┼żete z├şska┼ą ove─ża viac fotografi├ş, A ak nem├íte jednoduch├Ż sp├┤sob, zv├í┼żte pou┼żitie licencovan├Żch fotografi├ş Creative Commons in├Żch ─żud├ş a uvedenie ich zdroja.

Tu je pr├şklad toho, ako som dal fotografiu s in┼ípirat├şvnym cit├ítom. Najprv som sa pozrel na to, ─Źo bolo popul├írne v Pinterest, a na┼íiel som skvel├║ fotografiu, ktor├í sa opakovane prehrala. Bol to most

Preto som Googledoval “Bridge Cit├ície” a na┼íiel ponuku Bridge Isaaca Newtona. Bolo to perfektn├ę. Potom som s cit├ítom vlo┼żil fotografiu v programe PowerPoint a zverejnil ju. Bolo zdie─żan├ę 101-kr├ít.

in┼ípirat├şvny n├ízov
In┼ípirat├şvne cit├ície o kr├ísnych obr├ízkoch s├║ jedn├Żm zo sp├┤sobov, ako dosiahnu┼ą mega interakciu.

: Ak sa chyst├íte znova pou┼żi┼ą obr├ízky in├Żch ─żud├ş, za predpokladu, ┼że n├íjdete tvorcu obr├ízka, uistite sa, ┼że viete, ak├ę autorsk├ę pr├íva sa na obr├ízok vz┼ąahuj├║, a dajte fotografovi alebo ilustr├ítorovi z├ísluhu,

Ako je uveden├ę v tipe # 2, fotografie v├ím poskytn├║ ove─ża v├Ą─Ź┼íiu vidite─żnos┼ą a interakciu.

┼átyri typy pr├şspevkov v tomto tipe pom├íhaj├║ ─Ćalej zvy┼íova┼ą reakciu fan├║┼íikov. To znamen├í, ┼że z├şskate viac akci├ş a zvidite─żnenie, budete v mysliach svojich fan├║┼íikov ─Źerstv├ş a bud├║ nad┼íen├ş va┼íou zna─Źkou.

Toto s├║ kritick├ę ├║spechy na zv├Ż┼íenie a udr┼żanie pr├şjmu Facebook, Urobte to v┼íetko a budete ma┼ą za sebou niektor├ę z najroz┼í├şrenej┼í├şch. Facebook Marketingov├ę prek├í┼żky.

# 4: Vytvorenie v├şrusovej expoz├şcie

Fan├║┼íikovia Jacksona Kayaka boli po┼żiadan├ş, aby odovzdali svoje ├║┼żasn├ę fotografie z kajaku a nechali fan├║┼íikov, aby vybrali v├ş┼ąaza. V├ş┼ąazn├í fotografia sa stala titulnou fotografiou jej str├ínky fan├║┼íikov v mesiaci. M├┤┼żete to urobi┼ą aj vy.

Po┼żiadajte pou┼ż├şvate─żov, aby odovzdali svoje fotografie do konkr├ętnej kateg├│rie, Vedome (alebo nevedome) sa z├║─Źast┼łuj├║ na s├║┼ąa┼żi ega. ─îasto v Facebook zd├í sa, ┼że sme ├║spe┼ínej┼í├ş, ke─Ć vyu┼żi┼ą dynamiku o vlastn├Ż z├íujem na┼íich fan├║┼íikov.

rozdajte tituln├║ fotografiu
Vytvorte s├║┼ąa┼ż, aby nad┼íen├Ż fan├║┼íik dal priestor va┼íej titulnej fotografii.

Ke─Ć BrandGlue zverejnil finalistov titulnej fotografie Jackson Kayak, ─żudia by mohli r├Żchlo zdie─ża┼ą svoje ob─ż├║ben├ę zdie─żan├şm a ozna─Źovan├şm.

Ozna─Źovanie ─żud├ş im posiela priame ozn├ímenie a ich zvedavos┼ą ich vedie sp├Ą┼ą Facebook str. Aby mohli pracova┼ą s fotografiou, na ktorej s├║ ozna─Źen├ş, musia ma┼ą radi str├ínku fan├║┼íikov. Toto zna─Źkovanie zalo┼żen├ę na s├║┼ąa┼żi vytv├íra viac interakcie a vytv├íra z├íklad┼łu fan├║┼íikov.

Ako zabezpe─Ź├şte, aby sa s├║┼ąa┼ż stala?

BrandGlue pou┼żil mal├║ haldu. M├┤┼żete by┼ą v poku┼íen├ş to urobi┼ą prostredn├şctvom pr├şspevkov na str├ínke, ale bu─Ćte opatrn├ş! Spustenie akejko─żvek s├║┼ąa┼że bez pou┼żitia aplik├ície je vlastne v rozpore s pravidlami str├ínky Facebooku. Mohli by ste pr├şs┼ą o svoju str├ínku.

# 5: Budujte fan├║┼íikovia v├şrusovo a generujte pr├şjem pomocou dar─Źekov a kup├│nov

Nakreslite plechovku vytv├íra┼ą fan├║┼íikov dostupnej┼í├şch ako reklamyS├║ atrakt├şvne a z├íbavn├ę. Mnoho str├ínok ich rob├ş.

pr├şklad lot├ęrie
Takto boli ┼ítrukt├║rovan├ę dar─Źekov├ę predmety pre Jackson Kayak a v├Żsledky, ktor├ę dosiahli.

Jackson Kayak rozdal $ 2, 175 v cene pe┼łaz├ş a vzr├ístli na 12 763 fan├║┼íikov za cenu len $ 00,17.

Priemern├Ż po─Źet kampan├ş zameran├Żch na zv├Ż┼íenie rastu fan├║┼íikov v reklam├ích 10,07, pod─ża WebTrends, a aj ke─Ć s├║ nadpriemern├ę, pod─ża mojich sk├║senost├ş maj├║ tendenciu st├í┼ą $ 0, 10 a┼ż $ 030.

Prozrad├ş, ┼że bude fungova┼ą rovnako dobre alebo lep┼íie a buduje s fan├║┼íikmi viac entuziazmu a dobrej v├┤le ako oby─Źajn├Ż Facebook reklamn├í kampa┼ł.

Ke─Ć vyu┼ż├şvate lot├ęrie na kultiv├íciu zapojenia, nezabudnite, ┼że s├║ prospe┼ín├ę iba vtedy, ak ste vy pril├íka┼ą ten spr├ívny druh ventil├ítora,

Napr├şklad iPad s├║ ├║┼żasn├ę, ale ka┼żd├Ż chce iPad. Chcete iPad z niekoho urobi┼ą dobr├ęho z├íkazn├şka pre va┼íu zna─Źku? Ak nie, bu─Ćte opatrn├ş, aby ste dostali obrovsk├ę mno┼żstvo fan├║┼íikov, ktor├ş od v├ís nikdy nek├║pia.

S├║ tu p├Ą┼ą tipov na ├║spe┼ín├ę dar─Źeky pre fan├║┼íikov,

 1. Bu─Ć kreat├şvny, ale udr┼żiavajte to jednoduch├ę.
 2. Uistite sa, ┼że ocenenie s├║vis├ş so zna─Źkou.,
 3. Dajte ─żu─Ćom motiv├íciu zdiela┼ą.
 4. N├íjdite strategick├Żch partnerov ku spolo─Źnej zna─Źke.
 5. Udr┼żujte registra─Źn├Ż formul├ír kr├ítky, Menej je viac.

Dar─Źeky vytv├íraj├║ vzru┼íenie a rast├║ fan├║┼íikovia. Podporuj├║ druh v├í┼íne, ktor├í poh├í┼ła palivo Facebook citlivos┼ą ventil├ítora, ─Źo zase zais┼ąuje Z├şskajte vynikaj├║ce zvidite─żnenie a vzru┼íen├ę kontakty,

V├Żhry ┼żrebovania m├┤┼żu by┼ą ve─żk├ę v porovnan├ş s cenami za v├Żhry, tak┼że ak ste ich e┼íte nikdy neza─Źali, sk├║ste to.

Kup├│ny s├║ ─Ćal┼í├şm sp├┤sobom Rozv├şjajte rast a interakciu fan├║┼íikov, M├┤┼że┼í motivova┼ą fan├║┼íikov, aby ich zdie─żali so svojimi priate─żmia po┼żadova┼ą, aby sa ─żu─Ćom va┼ía str├ínka p├í─Źila, aby mohli z├şska┼ą kup├│n.

Jackson Kayak nevyu┼żil kup├│ny, tak┼że sa pozrime na pr├şklady niektor├Żch in├Żch spolo─Źnost├ş.

Tu je nieko─żko pr├şkladov ├║spechu s kup├│nmi a zdie─żan├şm v├şrusov:

 • Pou┼żit├şm v├şrusov├Żch zobrazen├ş Spolo─Źnos┼ą Monarch Truck zaznamenala n├írast z├íkladne svojich sledovate─żov o viac ako 120% a z├şskala viac ako 150 v├Żkupn├Żch kup├│nov, Propag├ícia spolo─Źnosti Monarch Truck generovala tr┼żby vy┼íe 15 000 dol├írov a 171% NI bez v┼íetk├Żch n├íkladov na kampa┼ł a marketing.
 • Pomocou aplik├ície Extole J. Hilburn videl 600 nov├Żch predajov a viac ako 10 000 soci├ílnych akci├ş,
 • Pomocou v├şrusov├Żch zobrazen├ş Ruby’s Beauty Studio zaznamenalo viac ako 350% n├írast fan├║┼íikov a vygenerovalo viac ako 200 potenci├ílnych z├íkazn├şkov! Virtu├ílne zdie─żalo propag├íciu viac ako 150 fan├║┼íikov.
 • S Extole Spolo─Źnos┼ą Folica zv├Ż┼íila svoj prepo─Ź├ştavac├ş koeficient o 433% a v roku 2006 vytvorila 20 500 interakci├ş Facebook a Twitter,

M├íte z├íujem pou┼ż├şva┼ą kup├│ny pre propagujte svoje podnikanie v Facebook? M├┤┼żete pou┼żi┼ą spolo─Źnosti ako Extole a V├şrusov├ę dojmy uveden├ę v pr├şkladoch vy┼í┼íie, preto┼że sa ┼ípecializuj├║ na rast v├şrusov├Żch fan├║┼íikov a v├Żmenu stimulov. M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą slu┼żbu na vytv├íranie kariet, ako je Lujure alebo Small Heap, na prilepenie va┼íich s├║borov.

Existuje ve─ża miest, ktor├ę m├┤┼żu spolo─Źnosti narazi┼ą na prek├í┼żky Facebook marketing, medzi ktor├ę patr├ş aj skuto─Źn├í f├íza predaja.

Nezab├║dajte, ┼że mnoh├ş z va┼íich fan├║┼íikov m├┤┼żu by┼ą perfektn├Żmi potenci├ílnymi partnermi pre va┼íe podnikanie, ale e┼íte nemusia by┼ą pripraven├ş na n├íkup. ako zr├Żchlite svoju dostupnos┼ą na n├íkup?

Najprv, budujte svoje nad┼íenie s ─Ćal┼í├şmi tipmi v tomto ─Źl├ínku pon├║kaj├║ ─Źasovo obmedzen├Ż kup├│n V─Ćaka tomu sa zd├í, ┼że teraz je najlep┼í├ş ─Źas na n├íkup. Takto sa pon├íh─żate s predajom.

kup├│ny
Dve spolo─Źnosti, ktor├ę pou┼żili kup├│ny, zv├Ż┼íili svoju z├íklad┼łu sledovate─żov a zabezpe─Źili nov├Żch z├íkazn├şkov Facebook,

zhrnutie

V tomto ─Źl├ínku sme sa zaoberali mnoh├Żmi d├┤vodmi. Ako vid├şte, existuje ve─ża sp├┤sobov, ako to urobi┼ą Facebook marketing a skupina spolo─Źnost├ş, ktor├ę poskytuj├║ u┼żito─Źn├ę n├ístroje, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu uspie┼ą. Ur─Źite sa to m├┤┼że zda┼ą ohromuj├║ce, ale nezabudnite: Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako jes┼ą slona, ÔÇőÔÇője zahryzn├║┼ą ho naraz.

Vysk├║┼íajte jednu alebo dve nov├ę taktiky ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł, V ─Źase budete ovl├ídnite ich v┼íetky a vytvorte si vlastn├ę Facebook syst├ęm ktor├ę vytv├íraj├║ pre va┼íu spolo─Źnos┼ą dobr├ę zisky.

─îo mysl├ş┼í? U┼ż ste pou┼żili niektor├Ż z t├Żchto tipov? Ako ste boli ├║spe┼ín├ş? Svoje ot├ízky a pripomienky zanechajte v r├ím─Źeku ni┼ż┼íie.