5 Sp├┤soby, ako z├şska┼ą autoritat├şvne odkazy na v├í┼í nov├Ż blog

5    Sp├┤soby, ako z├şska┼ą autoritat├şvne odkazy na v├í┼í nov├Ż blog

Pri po─Źiato─Źnom v├Żvoji internetu vyh─żad├ívacie n├ístroje pr├íve vyvinuli svoje hodnotiace algoritmy a kvalita v├Żsledkov vyh─żad├ívania bola ove─ża hor┼íia ako v s├║─Źasnosti. Aby pou┼ż├şvatelia na┼íli potrebn├ę inform├ície, ob─Źas potrebovali navig├íciu na viacer├Żch str├ínkach s v├Żsledkami vyh─żad├ívania.

Na zlep┼íenie kvality v├Żsledkov vyvinula spolo─Źnos┼ą Google algoritmus hodnotenia odkazov PageRank. Princ├şp jeho pr├íce je zalo┼żen├Ż na priraden├ş klasifik├ície str├ínky webovej str├ínke, ktor├í ukazuje ├║rove┼ł jeho autority medzi v┼íetk├Żmi ostatn├Żmi.

Je zrejm├ę, ┼że jednou z va┼íich ├║loh nov├ęho vlastn├şka blogu je neust├íle zvy┼íova┼ą svoju d├┤veryhodnos┼ą, a to tak pomocou zauj├şmav├ęho obsahu, ako aj pomocou odkazov. V tomto ─Źl├ínku budeme hovori┼ą o naj├║─Źinnej┼í├şch met├│dach na zv├Ż┼íenie po─Źtu autorizovan├Żch odkazov na v├í┼í blog.

Ako z├şska┼ą autoritat├şvne odkazy na v├í┼í blog

─îo potrebujete vedie┼ą sk├┤r, ako za─Źnete

Aby bol v├í┼í profil prepojenia blogu prirodzen├Ż, odpor├║─Źame v├ím ho vytvori┼ą:

 • Mno┼żstvo odkazu na webov├║ str├ínku mus├ş vych├ídza┼ą zo z├ísady ÔÇ×men┼íie mno┼żstvo, vy┼í┼íia kvalitaÔÇť. To znamen├í, ┼że by ste nemali prenasledova┼ą mno┼żstvo, je d├┤le┼żitej┼íie zaobera┼ą sa kvalitou odkazov, ktor├ę sa v├ís t├Żkaj├║. Prirodzen├Ż profil prepojen├ş, ktor├Ż sa sklad├í iba z tuctu odkazov, prinesie omnoho viac v├Żhod ako sto lacn├Żch prijat├Żch na burze.
 • Masu odkazu na web m├┤┼żete zv├Ż┼íi┼ą ve─żmi r├Żchlo, ale ako u┼ż bolo uveden├ę, bude to ma┼ą negat├şvne n├ísledky. Preto by ste mali za─Źa┼ą postupne zvy┼íova┼ą po─Źet odkazov, postupne. Pre za─Źiato─Źn├şkov bude posta─Źova┼ą aj nieko─żko prirodzen├Żch denn├Żch odkazov na f├│rach, recenzi├ích alebo koment├íroch t├Żkaj├║cich sa r├┤znych autorizovan├Żch zdrojov.
 • N├írast po─Źtu odkazov na str├ínke by mal by┼ą pravideln├Ż bez preru┼íenia; Ak sa rozhodnete dost├íva┼ą 10 odkazov denne, je potrebn├ę dodr┼ża┼ą tento rozvrh 2-4 mesiacov, k├Żm blog nedosiahne najlep┼íie po┼żadovan├ę v├Żsledky vyh─żad├ívacieho n├ístroja. Najmen┼í├ş odpo─Źinok v priebehu nieko─żk├Żch dn├ş okam┼żite vyvol├í podozrenie o z├íkonnosti va┼íich propaga─Źn├Żch met├│d.
 • Po─Ćme teda hovori┼ą o pr├ívnych a ├║─Źinn├Żch met├│dach.

  1, Intern├ę prepojenie

  Inteligentn├ę tipy na vytv├íranie odkazov v oblasti SEO

  Ak chcete post├║pi┼ą na vrchol v├Żsledkov vyh─żad├ívania, v po─Źiato─Źnej f├íze nie je potrebn├ę kupova┼ą odkazy. Star├Ż sp├┤sob je mo┼żn├ę efekt├şvne vyu┼żi┼ą: Intern├Ż odkaz na str├ínku. Umiestnite odkazy na intern├ę str├ínky na webe pomocou presn├Żch v├Żskytov vyh─żad├ívacieho dotazu ako kotvy na propagovanej str├ínke a polo┼żiek, ktor├ę pom├┤┼żu propagova┼ą str├ínku v dotaze s n├şzkou frekvenciou. Najd├┤le┼żitej┼íou vecou intern├ęho odkazu je, ┼że prepojen├í str├ínka mus├ş ma┼ą podobn├║ a relevantn├║ t├ęmu.

  Nie je ┼żiadnym tajomstvom, ┼że intern├Ż odkaz na webov├║ str├ínku nepriamo prispieva k v┼íeobecnej propag├ícii. Sta─Ź├ş vlo┼żi┼ą blok s podobn├Żmi ─Źl├ínkami do dolnej ─Źasti str├ínky a okam┼żite zv├Ż┼íi┼ą po─Źet n├ív┼ítev. Rolu bude hra┼ą ─Źas str├íven├Ż na webe alebo faktory spr├ívania.

  2, Prirodzen├ę v├Ązby

  Tieto odkazy sa objavuj├║ prirodzene. Pomocou t├Żchto bezplatn├Żch met├│d nemus├şte tieto odkazy kupova┼ą alebo prehliada┼ą webov├ę str├ínky samostatne. Odpor├║─Źame, aby ste t├║to met├│du pova┼żovali za dlhodob├║ perspekt├şvu a t├║to pr├şle┼żitos┼ą si pri vytv├íran├ş obsahu v┼żdy pam├Ątali.

  Prirodzen├ę put├í sa spravidla objavuj├║ ve─żmi zriedka. V├í┼í ─Źl├ínok alebo ─Źl├ínky musia by┼ą kvalitn├ę a najd├┤le┼żitej┼íie pre pou┼ż├şvate─żov. ─Äal┼í├ş pou┼ż├şvate─ż potom m├┤┼że zdie─ża┼ą exkluz├şvny materi├íl s ostatn├Żmi odkazom.

  3, Zverejnenie pr├şspevku

  Hos┼ąovanie blogov

  Toto je jeden z prv├Żch sp├┤sobov, ako vytvori┼ą mas├şvne odkazy na nov├║ webov├║ str├ínku alebo blog. St├íle v┼íak plat├ş. Podstata met├│dy je jednoduch├í a zrozumite─żn├í: publikujete svoj ─Źl├ínok na inej platforme, ktor├í je ─Źiasto─Źne podobn├í va┼íej t├ęme, a va┼ía cie─żov├í skupina m├í zhruba rovnak├ę charakteristiky ako va┼ía.

  Najd├┤le┼żitej┼í├şm bodom je n├íjs┼ą vhodn├║ platformu a je najlep┼íie to urobi┼ą pomocou ┼ípecializovanej slu┼żby, napr├şklad Adsy.

  Hos┼ąuj├║ci ─Źl├ínok mus├ş samozrejme obsahova┼ą odkaz na hlavn├║ str├ínku v├í┼ího blogu alebo na ktor├Żko─żvek z va┼íich ─Źl├ínkov. Toto je mo┼żn├ę vykona┼ą nasleduj├║cimi sp├┤sobmi.

 • Napl├ínova┼ą sch├┤dzku. In├Żmi slovami, hos┼ąovsk├Ż ─Źl├ínok mus├ş hovori┼ą priamo o v├ís ako odborn├şkovi v konkr├ętnom v├Żklenku a mus├ş tie┼ż poskytova┼ą obsah vo va┼íom mene. Napr├şklad, ako odborn├şk a vlastn├şk blogu (odkaz na blog), odpor├║─Źate urobi┼ą to alebo ono, alebo naopak vyhn├║┼ą sa / urobi┼ą inak.
 • Uve─Ćte svoje autorstvo a nap├ş┼íte kr├ítku ┼żivotopis. ┼Żivotopis post-article on guest post je kr├ítky pr├şbeh o v├ís a va┼íej aktivite, samozrejme s v├Żzvou na pre─Ź├ştanie ─Ćal┼í├şch ─Źl├ínkov priamo na va┼íom blogu.
 • Pridajte svoj blog do zoznamu u┼żito─Źn├Żch zdrojov. M├┤┼że to by┼ą napr├şklad ─Źl├ínok, ktor├Ż poskytuje preh─żad najzauj├şmavej┼í├şch a najcennej┼í├şch blogov pre cestuj├║cich. Jeden z kontroln├Żch bodov by mal by┼ą na va┼íom blogu.
 • 4, s├║┼ąa┼że

  Je to tie┼ż skvel├Ż sp├┤sob, ale mno┼żstvo prijat├Żch odkazov nebude neuverite─żn├ę, pripravte sa na┼ł.

  Ide o to, ┼że oznamujete spustenie svojho blogu medzi svojimi odbermi v roku Instagram Facebook a aby ste sa mohli z├║─Źastni┼ą s├║┼ąa┼że, po┼żiadajte pou┼ż├şvate─żov, aby do svojich profilov, webov├Żch str├ínok alebo blogov pridali odkaz na v├í┼í blog.

  V├Żhodou met├│dy je to, ┼że sa ur─Źite dostanete do cie─żovej prev├ídzky s dobr├Żmi faktormi spr├ívania, ktor├ę pozit├şvne ovplyvnia SEO. Nev├Żhodou v┼íak je, ┼że v┼íetky zverejnen├ę odkazy bud├║ pravdepodobne do─Źasn├ę a v├Ą─Ź┼íina va┼íich odberate─żov ich po skon─Źen├ş s├║┼ąa┼że odstr├íni.

  5, Odkazy na soci├ílne m├ędi├í

  Ikony soci├ílnych m├ędi├ş zadarmo

  A ke─Ć┼że hovor├şme o soci├ílnych sie┼ąach, je potrebn├ę spomen├║┼ą odkazy na ne, ktor├ę by sa v┼íak v tejto s├║vislosti mali posudzova┼ą iba podmiene─Źne. D├┤vod je ve─żmi jednoduch├Ż. Facebook, Instagram, Twitter Ide o s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőodkazy, ktor├ę nie s├║ indexovan├ę vyh─żad├ívac├şmi n├ístrojmi. Va┼íou ├║lohou je pril├íka┼ą skuto─Źn├Żch n├ív┼ítevn├şkov, zv├Ż┼íi┼ą uznanie zdroja a po─Źet zmienok o ┼łom a nepropagova┼ą web pre jeden alebo druh├Ż vyh─żad├ívac├ş dopyt.

  Z tohto d├┤vodu je nepravdepodobn├ę, ┼że by tis├şce odkazov zo soci├ílneho ├║─Źtu zlep┼íili hodnotenie str├ínok. Na druhej strane, toto konkr├ętne zamestnanie m├┤┼że tie┼ż pom├┤c┼ą vytvori┼ą udr┼żate─żn├ę publikum blogov a pril├íka┼ą ─Źitate─żov, ktor├ş prejavia z├íujem.

  záver

  Z tohto d├┤vodu v├ím odpor├║─Źame, aby ste pri rozv├şjan├ş strat├ęgie zv├í┼żili nasleduj├║ce body, aby ste zv├Ż┼íili po─Źet autorizovan├Żch odkazov. Kvalita obsahu by mala by┼ą v┼żdy na prvom mieste, inak ani v├Ą─Ź┼íina odkazov nepom├┤┼że. Potom spustite akt├şvnu propag├íciu soci├ílnych m├ędi├ş. A ke─Ć sa v├í┼í blog stane popul├írnym a rozpoznate─żn├Żm, bude ove─ża jednoduch┼íie a lacnej┼íie prija┼ą pr├şspevok hos┼ąa.

  Pre─Ź├ştajte si zoznam viac ako 110 najlep┼í├şch bezplatn├Żch webov├Żch str├ínok s n├ív┼ítevn├şkmi 2020 [High DA]