5 skvelé hry pre iOS, ktoré vám pomôžu tráviť čas

Pravdepodobne hrá viac ako kedykoľvek predtým. Tento čas zadržiavania spôsobuje, že ľudia sú unavení monotónnosťou z nedostatku normálneho konania vo svojom živote. Musí to však byť a čo musí byť … má veľa sily. Nechajme sa pomôcť s časmi 5 skvelé hry na inštaláciu do vášho iPhone a strávenie zábavnejšieho času.

Tieto hry pre iOS sa dajú hrať aj na iPad a niektoré dokonca aj na Apple TV.

Prezentácia pre iOS

Dnes pre iOS budeme hovoriť o hrách. Mnoho ľudí používa svoj iPhone, iPad a dokonca aj Apple Televízia stráviť nejaký čas zábavou. Takže si vyberieme 5 veľmi zaujímavé hry, skutočné testy kapacity strojov a niektoré s fantastickým zvukom. Osobitnú pozornosť venujem videu s naším prvým návrhom.

1 – Alto je Odyssey

Tento popis začnem prezentačným videom pre túto aplikáciu. Ako vidíte, je to jedna z najlepších, ak nie najlepšia, soundtrackových hier. Tento titul je ďalšou kapitolou v jednej z najznámejších mobilných hier posledných rokov. Rovnako ako predchodca, Alto's Odyssey poskytuje relaxačné herné cvičenia so živou scenériou a fantastickým soundtrackom.

Táto nová hra sa vzdiali od ľadových scenárov Alto's Adventure, ktorý sa nudil opakovaním, ktoré prinieslo do hry väčšiu rozmanitosť.

Srdcom série Alto je elegantný systém trikov jediným stlačením tlačidla. Spojte kombinácie a dokončite 180 cieľov, všetko s intuitívnym ovládaním.

2 – Fortnite

Toto je hra, ktorú pre najmenších nepotrebujete. Fortnite: Battle Royale bol spustený v septembri 2017 a odvtedy sa stal jednou z najpopulárnejších hier pre viacerých hráčov.

Fortnite Battle Royale je pútavá hra, ktorú môže hrať až 100 hráčov, samostatne alebo v skupinách od dvoch do štyroch priateľov. Hráči opúšťajú „bojový autobus“, ktorý prechádza cez hernú mapu bez akýchkoľvek zbraní. Keď hráči dorazia na bojovú scénu, majú úlohu hľadať zbrane, predmety a zdroje a vyhnúť sa zabíjaniu pri útoku na ostatných hráčov.

Počas kola sa bezpečná oblasť mapy zmenšuje v dôsledku búrok; hráči mimo tejto oblasti sú zranení a môžu byť zabití. To núti ostatných hráčov, aby sa presťahovali do hustejšieho priestoru, a povzbudzuje ich, aby sa stretli. Posledný hráč alebo tím nažive vyhral zápas.

Webové stránky: Fortnitecena: Zadarmo. Ponúka integrované nakupovanie

IOS Stiahnite si Spelicon

3 – Spyder

Herná služba založená na predplatnom od Apple, Arcade, sa začala v septembri 2019 s prísľubom pravidelných herných verzií, aby platforma zostala svieža a pútavá. Chýbalo mu niečo, v roku 2020 bolo každý mesiac len niekoľko emisií.

Platforma, ktorá stojí 4€ 99 / mesiac, sľubuje dobrú zbierku pútavých hier na najvyššej úrovni. Počas tejto doby zadržania sa táto platforma mohla zväčšiť, hoci názvy sú stále nižšie Apple pôvodne predpokladané. Avšak toto vydanie, hra Spyder, je fantastickým príkladom vysoko kvalitnej hry.

Spyder stavia hráča do role agenta 8, robotický pavúk slúžiaci britskej špionážnej agentúre EP-8, Spyder leží v retrotematickom svete a stavia hráča do rôznych prostredí, rieši hádanky a problémy, rozširuje rôzne situácie a zachraňuje svet pred zlou organizáciou SIN. Je to rodinná hra, ktorá sa hodí každému, kto má viac ako štyri roky.

Túto novú hru sme vyskúšali ďalej Apple Arkáda v experimentálnom režime platforiem. Pozrite si aj potenciál.

Webové stránky: Spydercena: Apple arkáda

IOS Stiahnite si Spelicon

4 – PUBG Mobile

Vrátili sme sa k tohtoročným luxusným titulom v roku 2019. Preto zahrnujeme aj PUBG, titul vytvorený výhradne pre mobilné zariadenia. PUBG MOBILE je najintenzívnejšia bezplatná hra pre viacerých hráčov smartphones a nielen to. Prežiť epické bitky 100 hráčov, režim užitočného zaťaženia, rýchly tím 4v4 na zápas smrti a zombie režim.

Prežitie je kľúč a posledný, kto zvíťazí. Keď je čas, zastrelte všetko!

Webové stránky: PUBG Mobilecena: Zadarmo. Ponúka integrované nakupovanie

Stiahnite si ikonu

5 – WGT Golf

Toto je online golfová hra pre viacerých hráčov. WGT Golf sa prakticky hrá na skutočných golfových ihriskách nachádzajúcich sa v USA, Veľkej Británii, Holandsku, Kanade a Mexiku s použitím patentovanej 3D fotorealistickej georeferenčnej technológie.

Hráči sa môžu hrať s rodinou alebo priateľmi, pripojiť sa k kvartetu alebo začať svoju vlastnú hru. Užívatelia sa môžu rozhodnúť súťažiť v rôznych virtuálnych golfových hrách až so štyrmi hráčmi naraz, hrať individuálne alebo sa zúčastňovať na výzve v oblasti zručností alebo na výherných turnajoch.

Webové stránky: WGT Golfcena: Zadarmo. Ponúka integrované nakupovanie

5 skvelé hry pre iOS, ktoré vám pomôžu tráviť čas 1

V súhrne sú 5 hry s rôznou rozmanitosťou, ktoré môžu upriamiť vašu pozornosť na niekoľko dobrých týždňov. Upozorňujeme, že tieto názvy majú svoju verziu aj v iných operačných systémoch. Na tento účel vám odporúčame použiť odkaz vydavateľa, ktorý sa nachádza v paneli preberania. Dobrá hra.