Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

5 Skvelé hry ako D&D, ktoré by ste určite mali hrať

Pokiaľ ide o hranie RPG, D&D patrí medzi prvé milióny RPG hry k dispozícii. Vďaka svojej fantastickej grafike a pútavému príbehu ovplyvňuje celú hernú komunitu od 70. rokov 20. storočia. Bez ohľadu na to, aká zábavná je hra, môže sa zdať únavná v jednom bode.

Podobne vám D&D môže poskytnúť obohacujúci herný zážitok, ale niekedy nebude možné pokračovať v relácii. Ale nebojte sa, vybrali sme niektoré z najlepších hier D&D, ktoré môžete hrať vo svojom voľnom čase. Pozrime sa na tieto hry ako D&D tu:

5 Najlepšie hry ako D&D, ktoré by mal vyskúšať každý raz

1, Pathfinder: Kingmaker

Pathfinder: Kingmaker je jednou z najlepších hier D&D, ktorá bola nedávno vydaná v roku 2009 pre spoločnosť Microsoft Windows, Xbox a MacOS. Hra vám umožňuje ovládať postavu, ktorú si môžete prispôsobiť pomocou rôznych tried, schopností a schopností.Pathfinder: Kingmaker

Hráči sa musia skutočne snažiť spravovať svoje kráľovstvo a chrániť ho pred útočníkmi vonku. Počas hry budú musieť hráči robiť rôzne rozhodnutia, ktoré nakoniec ovplyvnia ich kráľovstvo a jeho administratívny osud.

2, Legenda piatich krúžkov

Legenda o piatich prsteňoch je strategický thriller riadenia, kde hráči môžu mať kontrolu nad rôznymi postavami. Tu musia hráči spolupracovať a rozhodovať sa o riešení problémov, ktoré môžu byť pre kráľovstvo nebezpečné.Legenda piatich krúžkov

Celá hra má fiktívny svet obohatený neuveriteľným množstvom literatúry. Hráči sa musia snažiť chrániť svoje kráľovstvo a dedičstvo pred votrelcami. Samozrejme to nebude ľahké, ale na uľahčenie musíte použiť diplomatické spravodajstvo.

3, XCOM 2

XCOM 2 je jednou z najlepších hier D&D, ktorá vás zavedie do sveta mimozemskej invázie. Hráči musia prevziať kontrolu nad kapitánom, ktorý má za úlohu ovládať svoju silu v boji proti cudzincom. Jeho hlavným cieľom je vylúčiť cudzie obyvateľstvo z celého sveta.XCOM 2

Hra má tiež multiplayerový režim, v ktorom môžu hráči navzájom bojovať tým, že budujú svoje tímy. K dispozícii je veľa misií, zatiaľ čo väčšina z nich je načasovaná a vyžaduje, aby ich hráč dokončil v stanovenej lehote.

4, Svet temnoty

Kto by si myslel, že hranie darebáka sa niekedy splní? Existujú však stovky hier, ktoré vám to umožňujú. World of Darkness je jedným z titulov, kde hráči môžu prevziať kontrolu nad hrdinskou postavou.Svet temnoty

Na úvod, hráči začínajú ako ľudské bytosti, ale ukáže sa, že sú upíri, ktorých primárnym cieľom by bolo zabíjať ľudí, nasávať krv a čo najviac ničiť. Celé mesto má rôzne oblasti, kde sa hráči môžu stretávať a pozdraviť, a tiež sa zúčastňovať bojov proti svojim nepriateľom.

5, Cthulu Call

Call of Cthulu je jednou z najlepších hier, ako je d & d, ktorá vás dostane do detektívovej obuvi. Ako detektív musia hráči vyvinúť skutočné úsilie, aby vyšetrili prípad rodiny Hawkinsovcov, ktorý záhadne zomrel pri požiari. Musíte sa presťahovať na ostrov Darkwater, aby ste preskúmali viac veci.Cthulu Call

Pri skúmaní sa stretnete s niekoľkými ľuďmi, ktorí vám poskytnú informácie o rodine Hawkins. So všetkými týmito kľúčmi môžete záležitosť vyriešiť čo najrýchlejšie. Za každú dokončenú misiu dostanú hráči odmeny, ktoré môžu použiť na prekonanie príbehu.

Posledné slová

Boli to najlepšie hry D&D, ktoré môžete hrať hneď teraz. Všetky tieto hry majú dostatok obsahu, aby vám ponúkli obohacujúci herný zážitok. Dúfam, že ste ich našli za to hrať. Ak sa vám náš zoznam páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi, rodinou a príbuznými.

Zabudli ste uviesť váš obľúbený názov? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.

Table of Contents