5 Skvelé aplikácie pre Android pre seniorov

Nemôžem sa dočkať, kým zostarnem; áno, patrím k ľuďom, ktorí majú radi samotu a dostatok voľného času. Pozerám na svojho dedka a vidím šťastného chlapca na dôchodku s kopou času, aby si robil, čo chce. Toto sú niektoré zo skvelých aplikácií pre Android pre seniorov, ktoré automaticky neznášajú a skutočne ich môžu používať.

Tlačil som sociálne médiá na svojich starších, aby boli opakovane odmietnutí. Jedna z mojich veľkých tiet odmieta urobiť si so mnou selfie a jeden z mojich veľkých strýkov nenávidí Facebook. Ale nie všetci seniori sú rovnakí; niektorí sú skutočne do životného štýlu Android. Ak patríte k tým šťastným seniorom, ktorí majú k dispozícii telefón alebo tablet s Androidom, tieto aplikácie sú vybrané práve pre vás.

Poznámka: Aplikácie pre Android pre seniorov boli testované na zariadení Samsung Galaxy Smartfón Note III. Aplikácie fungovali perfektne. Na fungovanie niektorých aplikácií je potrebné internetové pripojenie.

1. Strážca

Ikona strážcu

Guardian je jedným z najspoľahlivejších a najrýchlejších nových zdrojov. Aplikácia odráža túto úroveň odozvy a naliehavosť poskytovania noviniek. Aplikácia je dodávaná s dobrým rozhraním, ktoré prináša správy podľa vašich preferencií. Od živých správ až po šport je takmer všetko dôkladne pokryté. Jednou z najlepších vecí na aplikácii je, že text zostáva čitateľný bez ohľadu na to, aké zariadenie používate. Aj keď by som pre jednoduchší a pohlcujúci zážitok odporučil tablet v režime na šírku, aplikácia funguje dobre aj v režimoch na výšku telefónov.

Bezplatná verzia

2. Wattpad

Ikona Wattpadu

Wattpad je jednou z najlepších bezplatných knižných aplikácií pre Android. Páči sa mi, ako aplikácia predstavuje dobré veci priamo navrchu a umožňuje vám čítať tak dlho, ako chcete. Väčšina kníh je úplne zadarmo a niektoré z nich sú mimoriadne vysokého kalibru. Iste, že v aplikácii nenájdete vysokých a mocných autorov, ale v aplikácii je množstvo talentovaných a úžasných autorov. Pohodlne sa teda usaďte a vyberte sa na dobrodružný výlet priamo z pohodlného gauča.

Bezplatná verzia

3. Investing.com

Ikona investovania

Ako naznačuje názov, toto je aplikácia, ktorej cieľom je poskytnúť vynikajúci prehľad o aktuálnej situácii na trhu. Ak sa chcete hrať s ďalšími peniazmi, ktoré máte, je to jedna z najlepších aplikácií. Aplikácia vám poskytuje živé ponuky v reálnom čase pre viac ako 40 000 finančných nástrojov. Nie je to všetko, pokrylo to viac ako 70 globálnych búrz, takže nikto neostal sám pri múdrych investíciách. Aj keď odporúčam použiť jednu z najlepších fitness aplikácií na posilnenie srdca, trhy sú v dnešnej dobe nevyspytateľné.

Bezplatná verzia

4. Šach zadarmo

5 Skvelé aplikácie pre Android pre seniorov 2

Šach je jednou z najlepších aplikácií pre Android pre seniorov. Je to preto, že je to jedno z najúčinnejších mozgových cvičení a môže vám tiež umožniť socializáciu. Ak máte priateľa a potrebujete hrať zdravú šachovú partiu, táto aplikácia vám s tým môže pomôcť. S režimom pre dvoch hráčov si môžete vziať šach kamkoľvek so sebou. Chcete vyzvať svojho priateľa po rannom behaní? Jednoducho vyberte telefón a spustite aplikáciu. Jedná sa o vysoko leštenú aplikáciu, ktorá má skvele vyzerajúce rozhranie.

Bezplatná verzia

5. Google Keep

Ikona Google Keep

Ak vaša pamäť už nie je taká, ako bývala v minulosti, budete potrebovať služby Google Keep. Je to ľahko použiteľná a spravovateľná aplikácia na vytváranie poznámok. Dá sa tiež zdvojnásobiť ako aplikácia pre zoznam úloh. Aj keď nie je taký hlboký ako Evernote, je veľmi užívateľsky prívetivý, čo z neho robí jeden z najlepších pre starších. Táto aplikácia pre Android pre seniorov im môže pomôcť s užívaním liekov a vykonávaním ďalších úloh, ktoré im pravidelne unikajú z mysle. Teraz už nebudete mať suchú rastlinu.

Bezplatná verzia

Záver

Toto boli niektoré z aplikácií, ktoré vám môžu pomôcť pri každodenných dobrodružstvách ako zábava milujúca osoba na dôchodku. Tento zoznam budeme rozširovať, pretože skúmame obrovské množstvo aplikácií pre Android v službe Google Play, takže zostaňte naladení na Joy of Android a získajte ďalšie aktualizácie. Ak máte inú aplikáciu, ktorú by sme chceli skontrolovať, dajte nám tip v nižšie uvedených komentároch a ja ich otestujem a zaradím do zoznamu.