5 Ohromuj├║ce aplik├ície pre Android na precvi─Źovanie stre─żby

Zbrane s├║ fascinuj├║ce vyn├ílezy, posil┼łuj├║ ich a s├║ nebezpe─Źn├ę, ak s nimi nebudete zaobch├ídza┼ą opatrne. Pri zvl├í┼ítnej pr├şle┼żitosti som vyp├ílil nieko─żko loveck├Żch pu┼íiek a pi┼ítol├ş, ostre─żovacia pu┼íka, to boli niektor├ę nezabudnute─żn├ę z├í┼żitky. Tieto najlep┼íie aplik├ície pre zbrane pre Android v├ím z├ízra─Źne nepredaj├║ streln├ę zbrane ani v├ím neposkytn├║ dod├ívky mun├şcie do domu. Bud├║ sa v┼íak sna┼żi┼ą zachyti┼ą pocit stre─żby zo skuto─Źnej strelnej zbrane, a to aj s pohodl├şm a bezpe─Ź├şm v├í┼ího domova.

Gun Apps pre Android

Osobne nie som proti tomu, aby ste si doma nech├ívali obrann├║ streln├║ zbra┼ł. Zlodeji a zlodeji nikdy nedodr┼żiavaj├║ z├íkony o zbraniach a k├Żm sa na┼ía plan├ęta magicky nezbav├ş zbran├ş, nevid├şm in├║ mo┼żnos┼ą, ako ma┼ą poruke zbra┼ł berretta. Ale samozrejme budete musie┼ą dr┼ża┼ą zbra┼ł mimo dosahu det├ş alebo dospel├Żch, ktor├ş sa spr├ívaj├║ ako deti.

Tie┼ż sa mi z nejak├ęho d├┤vodu p├í─Źi zvuk strelnej zbrane. V├Żlet na miestnu strelnicu je pr├şle┼żitostnou z├íle┼żitos┼ąou pre ┼ítudenta, tak┼że sa zauj├şmam o najlep┼íie aplik├ície pre zbrane pre Android.

S├║visiace ─Źl├ínky: 10 najlep┼í├şch Android RPG hier na pou┼ż├şvanie post├ív ako Geralt

Pozn├ímka: Najlep┼íie aplik├ície pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. V┼íetky aplik├ície fungovali pozoruhodne dobre. Tie┼ż by som odporu─Źil sl├║chadl├í pre optim├ílnu kvalitu zvuku, preto┼że len m├ílo zariaden├ş s Androidom m├í skvel├ę reproduktory. Joy of Android v├ís nab├ída k lep┼íiemu ├║sudku pri pou┼ż├şvan├ş jednej z t├Żchto aplik├íci├ş na verejnosti; nikto nem├í r├íd ┼żarty s├║visiace so zbra┼łami. Aplik├ície nie s├║ v konkr├ętnom porad├ş.

1. Zvuk pi┼ítole – zadarmo

Zvuk pištole

Shoot n Toot

N├ízov hovor├ş s touto aplik├íciou za v┼íetko. Je to zbra┼łov├í aplik├ícia pre Android, ktor├í v├ím umo┼żn├ş po─Źu┼ą, ako znie zbra┼ł. Zvuky s├║ autentick├ę a ve─żmi podobn├ę skuto─Źn├ęmu obchodu. Na v├Żber je tie┼ż ve─ża zbran├ş. Ak sa v├ím teda p├í─Źi konkr├ętna zbra┼ł, je ve─żk├í ┼íanca, ┼że bude na zozname.

Rozhranie je ve─żmi jednoduch├ę a jednoducho zobrazuje zbra┼ł na obrazovke. Ke─Ć si vyberiete zbra┼ł, z ktorej chcete strie─ża┼ą, aktivujte ju jednoducho dotykom kdeko─żvek na obrazovke. Len pre z├íbavu, pripojil som svoj telef├│n k zvukov├ęmu syst├ęmu a v├Żsledok bol ├║┼żasn├Ż, zbrane zneli skuto─Źne autenticky.

Vlastnosti:

V okol├ş ve─ża zbran├ş. Jednoduch├ę pou┼żitie s jednoduch├Żm ovl├ídan├şm. ┼Żiadne obmedzenia pri pou┼żit├ş.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia je dod├ívan├í so stru─Źn├Żm popisom zbrane, ktor├║ pr├íve pou┼ż├şvate. Je to ├║┼żasn├Ż sp├┤sob, ako sa nau─Źi┼ą n├ízvy zbran├ş.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. Zbrane – zadarmo

Zbrane

To znie skvele

The Guns m├í najnudnej┼íie vyzeraj├║ce rozhranie medzi najlep┼í├şmi zbra┼łov├Żmi aplik├íciami pre zoznam Android. Rozhranie je tich├ę, nev├Żrazn├ę a niekedy je m├Ąt├║ce. Skuto─Źn├ę zbrane s├║ v┼íak ve─żmi podrobn├ę, bohu┼żia─ż s├║ to len obr├ízky skuto─Źn├Żch zbran├ş. Pre─Źo je teda na zozname? V├Żstrely s├║ naozaj hlasn├ę.

Bol som prekvapen├Ż, ┼że mal├Ż intern├Ż reproduktor dok├ízal tak dokonale replikova┼ą ranu z brokovnice. ─îo sa sna┼ż├şm poveda┼ą, je to, ┼że t├íto aplik├ícia pre Android pi┼ítole nejak├Żm sp├┤sobom vytv├íra ├║┼żasn├ę okolit├ę basy zo zbran├ş. To d├íva skuto─Źn├║ n├ímahu pri skuto─Źnom odp├ílen├ş jedn├ęho.

Vlastnosti:

Zbrane s├║ ve─żmi podrobn├ę a presn├ę. ┼áirok├í ┼ík├íla zbran├ş na v├Żber. Cie─żov├Ż re┼żim je pr├şjemn├Żm doplnkom.

Pozoruhodná funkcia:

Klepnut├şm na obrazovku alebo zatrasen├şm zariaden├şm spust├şte zbra┼ł. V─Ćaka tomu je aplik├ícia ve─żmi vhodn├í pre prestrelky medzi priate─żmi. Nemus├ş to by┼ą tak├ę uspokojuj├║ce ako porazi┼ą svojho priate─ża v hre pre viacer├Żch hr├í─Źov v syst├ęme Android; st├íle je to z├íbavn├Ż z├í┼żitok.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Sl├║chadl├í – zadarmo

Slúchadlá

Nabitá zábava

Weaphones efekt├şvne zmen├ş v├í┼í telef├│n na zbra┼ł. Je to tak├ę realistick├ę, ako sa m├┤┼żete skuto─Źne dosta┼ą k dr┼żaniu zbrane, bez toho, aby ste vedeli, ┼że v skuto─Źnosti zbra┼ł nem├íte. Aplik├ícia obsahuje niektor├ę z najpodrobnej┼í├şch zbran├ş, ak├ę som kedy videl, ale nie je to d├┤vod, pre─Źo t├íto aplik├ícia vytvorila najlep┼íie aplik├ície pre zbrane pre zoznam Android.

D├┤vod, pre─Źo je na zozname, je ten, ┼że je dod├ívan├Ż s realistick├Żmi funkciami, ako je napr├şklad nabitie zbrane, napnutie revolvera, vypnutie bezpe─Źnosti a stre─żba. V┼íetky funkcie zbran├ş je potrebn├ę vykona┼ą sk├┤r, ako sa dostanete k skuto─Źnej stre─żbe; to rob├ş z hry pr├şjemn├Ż z├í┼żitok pre t├Żch, ktor├ş h─żadaj├║ realizmus.

Vlastnosti:

Dod├íva sa s ve─żk├Żm po─Źtom zbran├ş. Nab├şjanie zbrane nikdy nebolo tak├ę z├íbavn├ę. D├íva v├ím pocit realizmu.

Pozoruhodná funkcia:

Temnej┼íou str├ínkou je, ┼że mo┼żno budete musie┼ą zaplati┼ą za odomknutie niektor├Żch zbran├ş. Na┼í┼ąastie aplik├ícia uvo─ż┼łuje jednu zbra┼ł na jeden de┼ł, aby ste si mohli vysk├║┼ía┼ą, ak├ę zbrane na svete existuj├║.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. iGun Pro-zadarmo s nákupmi v aplikácii

iGun Pro

Spoznajte zbra┼ł

Toto je jedna z prv├Żch aplik├íci├ş pre pi┼ítole v obchode Play a skuto─Źne obsahuje realistick├ę anim├ície stre─żby. Pri stre─żbe zo zbrane je blesk, tlama, svetlo a dym. V─Ćaka tomu je pou┼ż├şvanie bezplatnej zbrane pre Android pote┼íen├şm.

Najlep┼íie na aplik├ícii je, ┼że je dod├ívan├í s ve─żk├Żm po─Źtom zbran├ş, ktor├ę s├║ ve─żmi pekne detailne pop├şsan├ę. Naozaj som sa bavil, ke─Ć som sk├║mal, ako strie─żaj├║ zbrane. Ak sa zauj├şmate o mechanizmy toho, ako zbra┼ł odhadzuje pr├ízdne n├íboje, je to pre v├ís najlep┼íia aplik├ícia.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 – 39,99 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

Dod├íva sa s viac ako 200 zbra┼łami. Dod├íva sa so skvelou zbra┼łou. Z├í┼żitok zo sn├şmania si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą dokonca aj pridan├şm spomalen├ęho pohybu.

Pozoruhodná funkcia:

Chcete vedie┼ą ├║pln├ę podrobnosti o zbrani? Stiahnite si t├║to aplik├íciu do svojho zariadenia s Androidom. Aplik├ícia v├ím poskytne ├║pln├Ż nabijac├ş list zbrane so v┼íetk├Żmi uveden├Żmi aspektmi. Toto nie je polovi─Źn├í pr├íca na kop├şrovanie a vkladanie Wikip├ędie; aplik├ícia sa skuto─Źne ponor├ş do detailov.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Gun Builder Elite-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Gun Builder Elite

Postavte Em Up

Ak by som mal vybra┼ą jednu najlep┼íiu aplik├íciu pre zbrane, bolo by to tak. Aplik├ícia je dod├ívan├í s podrobn├Żmi 3D modelmi zbran├ş, ktor├ę si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą svojmu srdcov├ęmu obsahu. Modely zbran├ş s├║ skuto─Źne ├║┼żasne vyzeraj├║ce a daj├║ sa presk├║ma┼ą z ak├ęhoko─żvek uhla, ktor├Ż sa v├ím p├í─Źi; v ─żavom hornom rohu je dokonca aj tla─Źidlo ot├í─Źania. Najlep┼íie na tom je, ┼że k zbraniam m├┤┼żete pripoji┼ą aj nieko─żko pr├şdavn├Żch zariaden├ş k zbraniam a skuto─Źne si ich prisp├┤sobi┼ą.

Naozaj milujem zmenu kamufl├í┼żnej farby, prid├ívanie vlastn├Żch rozsahov, prid├ívanie pred─║┼żen├Żch ─Źasopisov, pripevnenie siln├Żch sudov a prid├ívanie personalizovan├Żch z├ísob do zbran├ş. T├íto bezplatn├í aplik├ícia pre zbrane pre Android je dod├ívan├í aj s ├║h─żadnou malou zombie hrou na testovanie zbran├ş.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 – $20,99 za polo┼żku

Vlastnosti:

Plne realizovan├ę 3D modely. Existuje ve─ża pr├şloh na pou┼żitie. Mieri┼ą m├┤┼żete aj na pamiatky.

Pozoruhodná funkcia:

V├Żroba zbran├ş nie je len na uk├í┼żku, m├┤┼żete rovnako ─żahko sko─Źi┼ą na strelnicu a vysk├║┼ía┼ą si ich. Najlep┼íie na tom je, ┼że uvid├şte aj pr├şlohy v akcii. Ak napr├şklad pripoj├şte rozsah, budete ho m├┤c┼ą efekt├şvne pou┼ż├şva┼ą.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Toto boli t├ş 5 najlep┼íie aplik├ície pre zbrane pre Android. The Google Play Store m├í ich ve─ża, ale v├Ą─Ź┼íina z nich s├║ navz├íjom klony. Viem, ┼że som uviedol tri aplik├ície, ktor├ę iba strie─żaj├║ z pi┼ítol├ş, ale l├ş┼íia sa v sk├║senostiach a ponuk├ích. Ak m├íte radi leg├ílne strie─żanie vec├ş, pozrite sa aj na zoznam najlep┼í├şch po─żovn├şckych aplik├íci├ş, ktor├ę pon├║kaj├║ skvel├ę aplik├ície. Ak m├íte n├ívrhy alebo si mysl├şte, ┼że som niekde urobil neporiadok, pokojne sa ozvite, jednoducho o tom nehovorte n├í┼ímu zamestnancovi Danimu!