5 Nov├ę mapy v aktualiz├ícii programu Snowrunner 6,0

5 Nov├ę mapy v aktualiz├ícii programu Snowrunner 6,0 1

SnowRunner bol ned├ívno aktualizovan├Ż 6,0, ─Źo so sebou prinieslo ve─ża nov├ęho obsahu hier a opr├ív. Hlavn├Żm bodom tejto aktualiz├ície je skvel├Ż nov├Ż syst├ęm tvorby m├íp s nov├Żmi mapami.

Aby sme pochopili tieto nov├ę mapy a vedeli o nich, vzali sme t├║to pr├şru─Źku, kde ich v┼íetky stru─Źne zakryjeme 5 K aktualiz├ícii SnowRunner sa prid├ívaj├║ nov├ę mapy 6,0 a prejs┼ą nejak├Ż in├Ż skvel├Ż nov├Ż obsah.

5    Nov├ę mapy v aktualiz├ícii programu Snowrunner 6,0

5 Nov├ę mapy v aktualiz├ícii programu Snowrunner 6,0

Hr├í─Źi, ktor├ş sa zameriavaj├║ iba na pou┼żitie mapovacieho n├ístroja, m├┤┼żu n├íjs┼ą SnowrunnerBeta sv Zdroje BinEditor SnowRunnerEditor.exe

Poznámka

Hlavn├Ż editor a hra nem├┤┼żu by┼ą spusten├ę s├║─Źasne.

Aspen HillsWelsh Valleys Strawberry CanyonPXL & FatBoy team build The Long Haul

To v┼íetko s├║ 5 nov├ę mapy v aktualiz├ícii programu Snowrunner 6,0, Ni┼ż┼íie n├íjdete videoprehliadku s mapami vy┼í┼íie. Pozri sa na to.

Spolu s mapami existuje nieko─żko opr├ív ch├Żb, nov├ę vozidl├í a vylep┼íenia ┼żivotn├ęho prostredia. Pozrite si na┼íe opravn├ę pozn├ímky k aktualiz├ícii 6,0 v SnowRunner ni┼ż┼íie.

Oprava snehu 6,0 poznámky

Nov├ę n├íkladn├ę vozidl├í – TUX 16 Actaeon a Ford 750 (DLC) Skin for Tayga 6436 (DLC) Nov├ę ikony n├íkladu Opraven├í chyba pre automatick├║ prev├ídzku navijaku Svetl├í maj├íka aktivova┼ą / deaktivova┼ą opravi┼ą Pevn├í oprava pr├ízdneho voz├şka po prejazde br├ínou s navijakom Celkov├í oprava v├Żkonu Doplnok mobilnej ochrany (DLC) ) Oprava mapy pre ch├Żbaj├║cu ─Źerpaciu stanicuRiadenie ovl├ídacieho prvku UI skry┼ą / uk├íza┼ą opravuNov├í hudobn├í t├ęma a pozadie v hlavnom menuVykonajte dostupnos┼ą FixNew ‘Polostrov Kola’ (DLC)

T├Żmto sa uzatv├íra n├í┼í sprievodca 5 Nov├ę mapy a nov├Ż obsah v aktualiz├ícii programu Snowrunner 6,0, D├║fame, ┼że v├ím bude t├íto pr├şru─Źka u┼żito─Źn├í. Ak sa v├ím tento sprievodca p├í─Źil, nezabudnite sa pozrie┼ą na n├í┼ího druh├ęho Windows Sprievodcovia, hern├ş sprievodcovia, sprievodcovia soci├ílnymi m├ędiami, sprievodcovia iPhone a n├ívody pre Android, kde n├íjdete viac. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo n├ívrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailov├Żm identifika─Źn├Żm ─Ź├şslom a my v├ím ─Źoskoro odpovieme. Tie┼ż sa prihl├íste k odberu n├í┼ího YouTube channel pozera┼ą ├║┼żasn├ę vide├í z hier a in├Żch vrcholov a trikov. V─Ćaka.