5 Nové mapy v aktualizácii programu Snowrunner 6,0

SnowRunner bol nedávno aktualizovaný 6,0, čo so sebou prinieslo veľa nového obsahu hier a opráv. Hlavným bodom tejto aktualizácie je skvelý nový systém tvorby máp s novými mapami.

Aby sme pochopili tieto nové mapy a vedeli o nich, vzali sme túto príručku, kde ich všetky stručne zakryjeme 5 K aktualizácii SnowRunner sa pridávajú nové mapy 6,0 a prejsť nejaký iný skvelý nový obsah.

5 Nové mapy v aktualizácii programu Snowrunner 6,0

Hráči, ktorí sa zameriavajú iba na použitie mapovacieho nástroja, môžu nájsť SnowrunnerBeta sv Zdroje BinEditor SnowRunnerEditor.exe

Poznámka

Hlavný editor a hra nemôžu byť spustené súčasne.

Aspen HillsWelsh Valleys Strawberry CanyonPXL & FatBoy team build The Long Haul

To všetko sú 5 nové mapy v aktualizácii programu Snowrunner 6,0, Nižšie nájdete videoprehliadku s mapami vyššie. Pozri sa na to.

Spolu s mapami existuje niekoľko opráv chýb, nové vozidlá a vylepšenia životného prostredia. Pozrite si naše opravné poznámky k aktualizácii 6,0 v SnowRunner nižšie.

Oprava snehu 6,0 poznámky

NovĂ© nákladnĂ© vozidlá – TUX 16 Actaeon a Ford 750 (DLC) Skin for Tayga 6436 (DLC) NovĂ© ikony nákladu Opravená chyba pre automatickĂş prevádzku navijaku Svetlá majáka aktivovaĹĄ / deaktivovaĹĄ opraviĹĄ Pevná oprava prázdneho vozĂ­ka po prejazde bránou s navijakom Celková oprava vĂ˝konu Doplnok mobilnej ochrany (DLC) ) Oprava mapy pre chĂ˝bajĂşcu ÄŤerpaciu stanicuRiadenie ovládacieho prvku UI skryĹĄ / ukázaĹĄ opravuNová hudobná tĂ©ma a pozadie v hlavnom menuVykonajte dostupnosĹĄ FixNew ‘Polostrov Kola’ (DLC)

Týmto sa uzatvára náš sprievodca 5 Nové mapy a nový obsah v aktualizácii programu Snowrunner 6,0, Dúfame, že vám bude táto príručka užitočná. Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sprievodcovia sociálnymi médiami, sprievodcovia iPhone a návody pre Android, kde nájdete viac. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel pozerať úžasné videá z hier a iných vrcholov a trikov. Vďaka.

Related Articles

Back to top button