5 nevyhnutn├ę mobiln├ę aplik├ície pre modern├ę diev─Źat├í

mobiln├ę aplik├ície pre diev─Źat├í

V XXI storo─Ź├ş ┼żeny prevzali r├┤zne ├║lohy, ktor├ę n├ís robia nez├ívislej┼í├şmi a z├írove┼ł (pre─Źo to popierame), maj├║ menej ─Źasu. Ak potrebujete dokonale splni┼ą v┼íetky svoje ├║lohy, tu v├ím to uk├í┼żeme 5 aplik├ície, ktor├ę by ka┼żd├ę diev─Źa malo ma┼ą vo svojom mobile. Pom├┤┼żu v├ím zorganizova┼ą si dni!

Toto s├║ aplik├ície, ktor├ę odpor├║─Źame, ak ste diev─Źa

Niet poch├Żb o tom, ┼że ┼żeny s├║ ─Źoraz sebesta─Źnej┼íie, a preto m├íme hlavy v┼íade. Je mo┼żn├ę, ┼że medzi to─żk├Żmi povolaniami ako je univerzita, pr├íca, soci├ílne z├ív├Ązky, podnikanie, rodina a ─Ćal┼íie, na niektor├ę detaily m├┤┼żeme zabudn├║┼ą. Z tohto d├┤vodu v├ím odpor├║─Źame pozrie┼ą sa na tieto 5 mobiln├ę aplik├ície, ktor├ę u─żah─Źia v├ím ├║lohy. Niektor├ę s├║ u┼żito─Źn├ę aj pre chlapcov, aj ke─Ć v├Ą─Ź┼íina z nich je zameran├í na ┼żensk├Ż sektor.

Clue, v├í┼í priate─ż mesiaca

Uk├í┼żte svojmu priate─żovi mesiaca

Ak chce┼í sledujte svoj men┼ítrua─Źn├Ż cyklus, Clue je ve─żmi priate─żsk├í aplik├ícia, ako to dosiahnu┼ą. S n├şm m├┤┼żete predpoveda┼ą d├ítum ─Ćal┼íej men┼ítru├ície, ovul├íciu a plodn├ę dni.

Clue v├ím pom├┤┼że porozumie┼ą v├í┼ímu telu s jeho zdravotn├Żmi kateg├│riami, ktor├ę v├ís nau─Źia, ako men┼ítrua─Źn├Ż cyklus ovplyv┼łuje va┼íu poko┼żku, vlasy, n├ílady a dokonca aj energetick├║ ├║rove┼ł vo va┼íej rutine. A ─Źo je ve─żmi d├┤le┼żit├ę, m├┤┼żete prida┼ą pripomenutie, aby ste si vzali pilulku.

Hoci je men┼ítrua─Źn├Ż cyklus ─Źasto vn├şman├Ż ako nie─Źo nepr├şjemn├ę a bolestiv├ę, pravdou je, ┼że n├ím to pripom├şna ak├ę ├║┼żasn├ę je by┼ą ┼żenou. A ak st├íle nie ste s Clue presved─Źen├ş, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą ─Ćal┼íie podobn├ę aplik├ície. Ste si ist├ş, ┼że n├íjdete ten prav├Ż pre v├ís!

Clue men┼ítrua─Źn├Ż kalend├ír: ovul├ícia a tehotenstvo

Google Keep, najlepšia elektronická agenda

Google Keep najlepšia elektronická agenda

Google Keep je ide├ílny pre ─żud├ş, ktor├ş maj├║ v hlave tis├şc vec├ş. T├íto aplik├ícia v├ím to umo┼ż┼łuje digitalizujte svoje n├ípady a identifikujte ich pod─ża farby aby bolo vyh─żad├ívanie jednoduch┼íie. A ak nem├íte ─Źas na p├şsanie, m├┤┼żete si nahra┼ą hlasov├ę pozn├ímky, ktor├ę sa automaticky prep├ş┼íu.

Navy┼íe v├ím d├íva mo┼żnos┼ą prida┼ą fotografie na prisp├┤sobenie va┼íich pozn├ímok a dokonca pode─żte sa o ne s in├Żmi ─żu─Ćmi. Najlep┼íie na tom je, ┼że Google Keep sa synchronizuje so v┼íetk├Żmi va┼íimi zariadeniami, tak┼że k inform├íci├ím m├íte pr├şstup odkia─żko─żvek.

Google Keep: poznámky a zoznamy

21 Buttons, soci├ílna sie┼ą m├│da a trendy

Ak si milovn├şk nakupovania a m├│dy, 21 tla─Źidiel je pre v├ís to prav├ę. Tu sa m├┤┼żete in┼ípirova┼ą outfitmi r├┤znych influencerov so ┼ít├Żlom, ako aj k├║pi┼ą si oble─Źenie, ktor├ę sa v├ím najviac p├í─Źi.

S 21 tla─Źidlami m├┤┼żete uklada┼ą vzh─żad, vytv├íra┼ą si vlastn├ę ┼íatn├şky a motivova┼ą ostatn├Żch zdie─żan├şm fotografi├ş svojich outfitov. Tie┼ż m├íte mo┼żnos┼ą vytvorte si vlastn├Ż online obchod s oble─Źen├şm a zar├íbajte peniaze. Stiahnite si aplik├íciu, zaregistrujte sa a zistite v┼íetko, ─Źo je vo svete m├│dy trendy.

21 tla─Źidiel - soci├ílna sie┼ą M├│da a trendy

Vreckov├í ─Ź├şta─Źka kn├şh, ide├ílna, ak radi ─Ź├ştate

Vreckov├í ─Ź├şta─Źka kn├şh je pre intelektu├ílne diev─Źat├í vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou. T├íto aplik├ícia umo┼ż┼łuje ─Ź├şta┼ą ┼íirok├Ż sortiment elektronick├ęho obsahu a dokonca po─Ź├║va┼ą audioknihy, v─Ćaka 26 form├ítom ─Ź├ştania, ktor├ę podporuje.

Vreckov├í kniha v├ím umo┼ż┼łuje prisp├┤sobi┼ą si rozhranie, a preto je ├║plne priate─żsk├Ż. Ulo┼żte priebeh ─Ź├ştania, m├í mo┼żnos┼ą prida┼ą si z├ílo┼żky a objedna┼ą si svoju kni┼żnicu. Navy┼íe je synchronizovan├Ż so v┼íetk├Żmi va┼íimi zariadeniami, a aby v├ím ni─Ź neuniklo, m├í integrovan├║ kni┼żnicu, ktor├í sa pravidelne aktualizuje.

Kniha PocketBook ePup, PDF, komiks, Adobe DRM, AZW

Canva, v├í┼í spojenec navrhn├║┼ą zadarmo

Diev─Źat├í chc├║ v┼żdy vyzera┼ą skvele alebo nahr├íva┼ą atrakt├şvny obsah na svoje soci├ílne siete. V─Ćaka syst├ęmu Canva to zvl├ídnete v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd editor fotografi├ş, ktor├Ż umo┼ż┼łuje prid├ívanie filtrov, zme┼łte jas, pridajte text, vytvorte p├┤sobiv├ę vide├í a ove─ża viac.

Akoby to nesta─Źilo, ak patr├şte k t├Żm podnikav├Żm diev─Źat├ím, t├íto aplik├ícia v├ím pom├┤┼że vytvorte si vlastn├ę ├║┼żasn├ę logo, kartu, banner a pr├şspevok pre soci├ílne siete. Canva je perspekt├şvna a m├┤┼żete sa s ┼łou ─żahko zabavi┼ą pri navrhovan├ş, aj bez sk├║senost├ş.

Canva: Grafick├ę n├ívrhy, vytv├íranie vide├ş pomocou fotografi├ş

Bez poch├Żb! Ukazuje sa, ┼że ┼żeny s├║ nezastavite─żn├ę a na┼ía zlo┼żitos┼ą n├ís n├║ti doby┼ą svet. A ako lep┼íie ─Źeli┼ą to─żk├Żm v├Żzvam, ke─Ć ich m├íme ako spojenci 5 aplik├ície v mobile? Stiahnite si ich a u┼ż├şvajte si ich, ur─Źite v├ím pom├┤┼żu splni┼ą v┼íetky va┼íe ├║lohy.