5 Neocenite─żn├ę aplik├ície pre franc├║zsky preklada─Ź pre Android, Voyage Aller!

Chyst├íte sa kone─Źne do Par├ş┼ża na dovolenku alebo mo┼żno na svadobn├║ cestu?

Nie je na ┼íkodu ma┼ą predin┼ítalovan├║ najlep┼íiu aplik├íciu na prekladanie franc├║z┼ítiny pre Android vo svojom smartf├│ne, ne┼ż pristanete. Aj ke─Ć je pravda, ┼że mnoho ─żud├ş vo Franc├║zsku vie hovori┼ą po anglicky, je st├íle lep┼íie ma┼ą pr├şstup k kompetentn├ęmu prekladate─żovi.

Pri v├Żvoji t├Żchto aplik├íci├ş ide o jednoduchos┼ą a pou┼żite─żnos┼ą. To znamen├í, ┼że ich cie─żom je predov┼íetk├Żm poskytn├║┼ą r├Żchle a spo─żahliv├ę preklady.

Ak u┼ż m├íte rezervovan├Ż let do Franc├║zska, odpor├║─Źam v├ím pozrie┼ą sa na najlep┼íie cestovn├ę aplik├ície pre Android e┼íte pred odletom. Na niektor├ę weby budete m├┤c┼ą z├şska┼ą n├ípady, ako sa dosta┼ą mimo vychoden├Żch chodn├şkov.

Teraz sa pozrime na franc├║zske aplik├ície na preklad v syst├ęme Android a zist├şme, ktor├í z nich je pre va┼íe potreby najlep┼íia. Mus├şm doda┼ą, ┼że v┼íetky aplik├ície poskytuj├║ podobn├ę v├Żsledky a s├║ ve─żmi r├Żchle. Medzi franc├║zskymi preklada─Źmi Androidu je ve─żmi m├ílo rozdielov, tak┼że ktoko─żvek z nich bude svoju pr├ícu vykon├íva┼ą dobre.

Pozn├ímka: Zariadenie pou┼ż├şvan├ę na testovanie t├Żchto aplik├íci├ş franc├║zskeho preklada─Źa pre Android je Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. ┼Żiadna z aplik├íci├ş nemala ┼żiadne probl├ęmy a v┼íetky po─Źas testovania fungovali dobre. Mnoho aplik├íci├ş tie┼ż vy┼żaduje na fungovanie akt├şvne internetov├ę pripojenie.

Mus├ş┼í si pre─Ź├şta┼ą: Najlep┼íie prekladate─żsk├ę aplik├ície pre ka┼żd├║ potrebu prekladu

1. Franc├║zsky prekladate─ż / slovn├şk

5 Neocenite─żn├ę aplik├ície pre franc├║zsky preklada─Ź pre Android, Voyage Aller! 2

Ak na svoj smartf├│n s Androidom potrebujete iba jeden preklada─Ź, zaobstarajte si franc├║zsky preklada─Ź. Aplik├ícia je mimoriadne ┼íirok├í a poskytuje kvalitn├ę slu┼żby. Rozhranie je ─Źist├ę a ─żahko sa pou┼ż├şva.

Aplik├ícia be┼ż├ş ve─żmi r├Żchlo a preklady okam┼żite prin├í┼íaj├║ najpresnej┼í├ş v├Żsledok, ak├Ż ste kedy mohli potrebova┼ą. Ve─żmi sa mi p├í─Źi, ako aplik├ícia hne─Ć od za─Źiatku podporuje viac ako tridsa┼ą jazykov.

Ak potrebujete prelo┼żi┼ą nem─Źinu do franc├║z┼ítiny, budete to m├┤c┼ą urobi┼ą ─żahko a bez ─Ćal┼í├şch s┼ąahovan├ş. ─Äal┼íou neodmyslite─żnou funkciou je automatick├í oprava vety, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą rozumn├ę vety.

Bezplatná verzia

2. Preklada─Ź z franc├║z┼ítiny do angli─Źtiny

5 Neocenite─żn├ę aplik├ície pre franc├║zsky preklada─Ź pre Android, Voyage Aller! 3

N├ízov hovor├ş za v┼íetko pre t├║to jednoduch├║ aplik├íciu preklada─Źa pre Android. Aplik├ícia m├í jednoduch├ę rozhranie, ktor├ę sa sklad├í z dvoch rovnomerne rozdelen├Żch windows.

Prv├ę okno sl├║┼żi na pridanie textu, ktor├Ż chcete prelo┼żi┼ą, a druh├ę okno zobrazuje v├Żsledky 2 okenn├Ż syst├ęm v├ím pon├║ka ve─żmi jednoduch├║ mechaniku, ktor├í funguje v├Żnimo─Źne dobre.

Funkcie preklada─Źa m├┤┼żu fungova┼ą aj dozadu. Ak napr├şklad potrebujete aplik├íciu z franc├║z┼ítiny do angli─Źtiny pre Android, m├┤┼żete ju pou┼żi┼ą na ─żahk├Ż preklad z franc├║z┼ítiny do angli─Źtiny.

P├ídom tejto aplik├ície je, ┼że niekedy m├┤┼że prekladanie dlh┼í├şch a zlo┼żitej┼í├şch viet chv├ş─żu trva┼ą.

Bezplatná verzia

3. Preklada─Ź z franc├║z┼ítiny do angli─Źtiny

5 Neocenite─żn├ę aplik├ície pre franc├║zsky preklada─Ź pre Android, Voyage Aller! 4

Potrebujete r├Żchlu a spo─żahliv├║ aplik├íciu na ka┼żdodenn├ę potreby prekladu? Potom si zaobstarajte t├║to ultrar├Żchlu a bezprobl├ęmov├║ aplik├íciu. T├íto aplik├ícia funguje, akoby bola ├║plne offline, ─Źo je pre m┼ła obzvl├í┼í┼ą prekvapuj├║ce. ─îakal som, ┼że to bude trochu zaost├íva┼ą, ale aplik├ícia bola skuto─Źn├Żm hr├í─Źom.

Aplik├ícia m├í relat├şvne ┼ítandardn├ę rozhranie, podobn├ę tomu, ktor├ę sme videli v in├Żch aplik├íci├ích. K dispoz├şcii je okno na zadanie textu, ktor├Ż sa m├í prelo┼żi┼ą; ─Ćal┼íie okno na pr├şjem prekladov.

Na tejto aplik├ícii nie je ni─Ź sofistikovan├ę. Preto je dobrou vo─żbou pre nekomplikovan├ę a r├Żchle preklady na cest├ích.

Bezplatná verzia

4. Offline anglick├Ż franc├║zsky dikt├ít.

5 Neocenite─żn├ę aplik├ície pre franc├║zsky preklada─Ź pre Android, Voyage Aller! 5

M├┤┼żu nasta┼ą situ├ície, ke─Ć budete potrebova┼ą preklad, ale nebudete ma┼ą internetov├ę pripojenie. V t├Żch z├║fal├Żch ─Źasoch m├┤┼że t├║to ├║lohu dobre zvl├ídnu┼ą jednoduch├Ż slovn├şk.

T├íto aplik├ícia je ├║plne offline slovn├şkov├í aplik├ícia z angli─Źtiny do franc├║z┼ítiny pre Android. To v┼íak nie je v┼íetko, aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje po─Ź├║va┼ą prelo┼żen├ę slov├í a z├şska┼ą tak v┼íeobecn├║ predstavu o v├Żslovnosti. ─î├şm viac budete pou┼ż├şva┼ą tento preklada─Ź a nau─Ź├şte sa hovori┼ą slov├í a z├íkladn├ę vety, t├Żm bude men┼íia pravdepodobnos┼ą, ┼że budete musie┼ą vytiahnu┼ą telef├│n pre element├írne konverz├ície.

T├íto aplik├ícia na prekladanie franc├║z┼ítiny pre Android v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje stiahnu┼ą si vysokokvalitn├Ż zvukov├Ż bal├ş─Źek, aby boli slov├í pri po─Ź├║van├ş presnej┼íie definovan├ę. Aplik├ícia je prekvapivo ├║plne zadarmo. M├┤┼żete si tie┼ż pozrie┼ą ─Ćal┼íie slovn├şky v na┼íom zozname bezplatn├Żch aplik├íci├ş pre slovn├şky.

Bezplatná verzia

5. Google Translate

5 Neocenite─żn├ę aplik├ície pre franc├║zsky preklada─Ź pre Android, Voyage Aller! 6

Tu prich├ídza povinn├Ż z├íznam v zozname najlep┼í├şch franc├║zskych prekladate─żsk├Żch aplik├íci├ş pre Android. Preklada─Ź Google sa presl├ívil t├Żm, ┼że poskytuje niektor├ę z najlep┼í├şch funkci├ş, ak├ę kedy boli v prekladate─żskej aplik├ícii k dispoz├şcii.

T├íto aplik├ícia sa umiestnila na prvom mieste v zozname na┼íich najlep┼í├şch preklada─Źov pre Android a tie┼ż z dobr├ęho d├┤vodu. Aplik├ícia je dod├ívan├í s ─Źist├Żm a preh─żadn├Żm rozhran├şm a skuto─Źne r├Żchlymi prekladmi.

Ako zdroj si m├┤┼żete vybra┼ą ─żubovo─żn├Ż jazyk a ─żahko ho prelo┼żi┼ą do franc├║z┼ítiny. M├┤┼żete si dokonca necha┼ą zobrazi┼ą preklad na cel├║ obrazovku, ─Źo je skvel├ę pre komunik├íciu s domorodcami.

Bezplatná verzia

Záver

Toto s├║ jedin├ę aplik├ície na prekladanie franc├║z┼ítiny, ktor├ę kedy budete pri svojich dobrodru┼żstv├ích potrebova┼ą. Bez oh─żadu na to, ─Źi cestujete alebo potrebujete len r├Żchle preklady, tieto aplik├ície odved├║ vynikaj├║cu pr├ícu.

Ak sa chcete nau─Źi┼ą franc├║zsky, odpor├║─Źam v├ím pozrie┼ą sa na zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş na v├Żu─Źbu jazykov pre Android. Mo┼żno tam n├íjdete aj nie─Źo skvel├ę. Alebo ak chcete prelo┼żi┼ą do ┼ípaniel─Źiny, urobili sme pre to zoznam.

N├ív┼íteva krajiny, kde nehovor├şte rodn├Żm jazykom, takmer v┼żdy vedie k jednej alebo dvom z├íbavn├Żm pr├şhod├ím.

M├íte z├íbavn├║ pr├şhodu o svojom v├Żlete?

Pode─żte sa s nami o svoju prekladov├║ nehodu v koment├íroch ni┼ż┼íie.

─îO ─ÄALEJ? Vedie┼ą 5 Najlep┼íia offline naviga─Źn├í aplik├ícia GPS pre Android pre Globetrot