5 Najlepšie Wifi adaptéry pre PC v Indii

Bezdrôtové pripojenie bolo jedným z významných aspektov, ktoré boli schopné transformovať spôsob pripojenia našich zariadení. Ak vo svojom počítači používate internetové pripojenie, nedostatok WiFi pripojenia by bol skutočne značným hendikepom. Bezdrôtové pripojenie vám v podstate umožňuje používať internet na akomkoľvek zariadení bez spleti káblov a káblov.

Ak máte stolný počítač bez pripojenia WiFi, adaptér WiFi vám pomôže získať prístup k najlepším funkciám poskytovania bezdrôtového pripojenia k prenosnému počítaču a stolnému počítaču.

Ako si vybrať najlepší WiFi adaptér pre PC v Indii?

Predtým, ako si budete môcť vyskúšať najlepší WiFi adaptér pre stolné počítače, je nevyhnutné zvážiť niekoľko kľúčových parametrov, aby bola zaistená najlepšia funkčnosť. To vám pomôže získať prístup k najlepšiemu možnému výkonu najlepšieho adaptéra WiFi pre PC v Indii, ktorý si kúpite.

Najlepší adaptér WiFi pre stolné počítače – hrozivý zoznam

Po skontrolovaní najlepších faktorov, ktoré musíte pri výbere najlepšieho adaptéra WiFi pre PC v Indii vyskúšať, uvádzame niekoľko zaujímavých možností, ktoré by mali uspokojiť vaše potreby.

 1. Bezdrôtový N Nano USB adaptér TP-Link TL-WN725N 150 Mb / s

Je to vynikajúca voľba pre kompaktný a elegantný adaptér WiFi a ponúka dokonalú kompatibilitu typu plug and play. Ponúka vám rýchlosť 150 Mb / s a ​​mal by byť najmenším adaptérom s touto kompatibilitou. Nano adaptér je možné ľahko pripojiť k akémukoľvek zariadeniu.

Robustné bezpečnostné funkcie, ktoré sú k dispozícii na adaptéri WiFi, by z neho urobili jednu zo skvelých možností proti neočakávaným útokom. Môže sa bez problémov spojiť s 5 Siete GHz bez čkania. Môžete si byť istí perfektným pripojením spolu so záručnou lehotou tri roky.

Výhody a nevýhody bezdrôtového N Nano USB adaptéra TP-Link TL-WN725N 150 Mb / s

Pros

 • Menšia a kompaktná veľkosť.
 • Má vynikajúci rozsah konektivity.
 • Môže pracovať so smerovačmi s kompatibilitou 802.11b/g/n

Zápory

 • Nefunguje podľa očakávania 2.4 GHz
 • V operačnom systéme Linux nemusí fungovať pohodlne
 1. Bezdrôtový N Nano USB adaptér D-Link DWA-131 N

Ďalší nano adaptér s malým rozmerom, D-Link DWA-131 Wireless N Nano USB Adapter, môže byť skvelou možnosťou pripojenia k internetu, prenosu súborov, zdieľania médií a streamovania videa. Sprievodca jednoduchým nastavením vám umožní prístup do každej siete.

Funkcia WPS je jednou z vynikajúcich možností, ktorá vám umožní bezproblémové pripojenie jediným kliknutím. Môžete mať tiež prístup k bezpečnostným funkciám Firefly, ktoré je možné nakonfigurovať dostatočne rýchlo. Koncept inteligentnej antény vám umožní prístup k širšiemu dosahu. Rýchlosť 300 Mb / s je ďalším plusovým bodom pri vykonávaní úloh náročnejších na zdroje.

Klady a zápory bezdrôtového N Nano USB adaptéra D-Link DWA-131

Pros

 • Vynikajúce pokrytie WiFi.
 • Jednoduchý a prenosný dizajn.
 • Jednoduchšie nastavenie.

Zápory

 • Sila signálu niekedy nedokáže zapôsobiť.
 • Nie veľmi kompaktné.
  1. Bezdrôtový WiFi adaptér Quantum QHM150 USB

  Bezdrôtový WiFi adaptér Quantum QHM150 USB vám ponúka a 2.4 GHz a poskytuje vám prístup k rozšírenému širokopásmovému rozsahu. Rozhodne môžete očakávať vynikajúci prijímací a vysielací výkon.

  Adaptér je dodávaný s diskom CD pre efektívnu inštaláciu. Uvoľnenejšia a intuitívnejšia konfigurácia z neho robí jednu zo skvelých možností pre prácu s efektívnymi nastaveniami bezdrôtovej siete. Vďaka kompaktnému a malému formátu je jednou z vynikajúcich možností prenášania, kamkoľvek chcete. Je úplne kompatibilný s každým prenosným počítačom, stolovým počítačom alebo notebookom.

  Klady a zápory bezdrôtového WiFi adaptéra Quantum QHM150 USB

  Pros

  • Poskytuje vám prístup k značne dobrému sortimentu.
  • Dizajn bez antény je ďalšou inovatívnou možnosťou.
  • Kompatibilné s Linuxom.

  Zápory

  • Nemusí fungovať so staršími modelmi zariadení Mac.
  1. Bezdrôtový adaptér USB Tenda W311MI N150 USB

  Tenda W311MI je jednou zo vzrušujúcich možností vynikajúcej rýchlosti prenosu WiFi. V skutočnosti by vám ponúklo prenosovú rýchlosť trikrát lepšiu ako bežný dongle. Malé a kompaktné rozmery by z neho mali urobiť preferovanú voľbu medzi najlepším WiFi adaptérom pre PC v Indii.

  Mal by to byť jeden z najdostupnejších adaptérov WiFi. Tiež by vám ponúkol jednoduchú kompatibilitu typu plug and play. V skutočnosti nevyžaduje žiadny druh požiadaviek na inštaláciu a konfiguráciu akejkoľvek povahy. Rozsah, ktorý ponúka adaptér WiFi, je sám o sebe dosť pôsobivý.

  Výhody a nevýhody bezdrôtového adaptéra USB Tenda W311MI N150

  Pros

  • WiFi adaptér podporuje takmer všetky hlavné operačné systémy ako napr Windows, Mac a Linux OS.
  • Funkcia Soft AP vám umožní jednoduchú prácu s nastavením hotspotu WiFi.
  • Funkcia automatickej inštalácie.

  Zápory

  • Konektivita až 10 metrov.
  • Žiadna možnosť indikátora LED.
  1. Wayona WYN 12 150 Mbps

  150 Mbps WiFi adaptér by mal byť jednou z vynikajúcich možností s funkciou Soft AP. To bude dostatočne nápomocné v tom, že vám umožní nastaviť zariadenia ako napr smartphones a tablety prostredníctvom vášho káblového internetu. Adaptér funguje na bezdrôtovom štandarde 802.11n.

  Bez problémov vám môže poskytnúť rýchlosť 150 Mbps. Je kompatibilný s takmer každým primárnym operačným systémom. Najlepší adaptér WiFi pre PC v Indii má prístup k funkciám zabezpečenia, ako sú režimy zabezpečenia WPA/WPA2. Pomôže vám to získať prístup k rýchlejšiemu pripojeniu k vášmu smerovaču. Adaptér vám poskytuje podporu pre bezdrôtové štandardy 802.11b/g/n. V porovnaní s väčšinou zariadení si môžete byť istí štyrikrát vyššou rýchlosťou pripojenia.

  Klady a zápory Wayona WYN 12 150 Mbps

  Pros

  • Zariadenie vám poskytuje prístup k rozšírenému dosahu.
  • Dostupnejšia inštalácia a jednoduchšia možnosť nastavenia.
  • Možnosť LED indikátora.

  Zápory

  • Kvalita zostavenia je dosť dobrá.
  • Je to veľmi flexibilný adaptér pre vašu pracovnú plochu.

  Výber najlepšieho adaptéra WiFi pre počítač v Indii nie je nevyhnutne jednoduchá a ľahká úloha. Pri tejto úlohe by však mal pomôcť výber najlepších možností, ktoré sme tu uviedli. Dobré pripojenie k internetu je to, čo by ste hodnotili oveľa dôležitejšie, a WiFi adaptér pre stolné počítače by mal byť tým, čo pomôže dosiahnuť to najlepšie.

  Krátka adresa URL: https://ssf.co/2SYuipy