5 Najlepšie VPN pre Twitter v roku 2020

Probl├ęmy s pr├şstupom Twitter? Mo┼żno je t├íto soci├ílna sie┼ą zablokovan├í na va┼íom pracovisku alebo ┼íkole, alebo mo┼żno Twitter vo va┼íej krajine je blokovan├Ż vo v├Ą─Ź┼íom rozsahu. Bez oh─żadu na d├┤vod, v┼żdy existuje sp├┤sob, ako odblokova┼ą webov├ę str├ínky, bez oh─żadu na to, kde na plan├ęte sa nach├ídzate. V pr├şpade, ┼że ste to nevedeli, hovor├şme o aplik├íci├ích VPN. Presnej┼íie povedan├ę, uk├í┼żeme v├ím najlep┼íiu VPN pre Twitter v roku 2020 a nau─Ź├şme v├ís v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą o tejto technol├│gii.

Dobr├í spr├íva je, ┼że Twitter V mnoh├Żch krajin├ích nie je blokovan├í. Existuje v┼íak nieko─żko d├┤vodov, pre─Źo jednotliv├ę webov├ę pripojenia (alebo siete Wi-Fi) blokuj├║ pr├şstup k tejto soci├ílnej sieti. V┼íetky tieto r├┤zne typy obmedzen├ş s├║ zalo┼żen├ę na blokovan├ş IP adries a obmedzen├ş pr├şstupu u┼ż├şvate─żov. Twitter z preddefinovan├ęho miesta. Schopn├í VPN m├┤┼że ─żahko z├şska┼ą nov├║ IP adresu, ─Źo znamen├í, ┼że sa objav├ş, akoby sa nach├ídzala na inom fyzickom mieste. In├Żmi slovami, aplik├ície Virtu├ílna s├║kromn├í sie┼ą s├║ va┼íim miestom na odomknutie Twitter,

Najv├Ą─Ź┼íou chybou, ktor├║ m├┤┼żete urobi┼ą, je v├Żber prvej VPN, ktor├║ vid├şte. Existuje mnoho r├┤znych siet├ş VPN s vlastn├Żmi ┼ípecifick├Żmi sadami funkci├ş. Preto v├ím prin├í┼íame skupinu najlep┼í├şch siet├ş VPN pre Twitter v roku 2020 pre r├┤zne typy pou┼ż├şvate─żov. V┼íetci prich├ídzaj├║ so schopn├Żmi protokolmi VPN, dod├ívaj├║ sa s rozsiahlymi sie┼ąami serverov, m├┤┼żu sa pou┼ż├şva┼ą na viacer├Żch r├┤znych zariadeniach naraz a viac. A ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie, ka┼żd├Ż sa m├┤┼że odomkn├║┼ą Twitter, takmer odkia─żko─żvek. Pozrime sa, ─Źo skuto─Źne chcete vedie┼ą.

1, ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z najlep┼í├şch VPN pre Twitter pr├íve teraz, rovnako ako jedna z najlep┼í├şch VPN celkovo. Na jednej strane ide o mimoriadne r├Żchlu slu┼żbu VPN s vojensk├Żm ┼íifrovan├şm a glob├ílnu sie┼ą serverov. Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie VPN je ostr├ę na v┼íetk├Żch platform├ích.

Pou┼ż├şvanie ExpressVPN je pomerne ─żahk├ę aj pre t├Żch, ktor├ş prv├Żkr├ít pou┼ż├şvaj├║ VPN. M├í viac ako 3, 000 serverov vo viac ako 90 krajin├ích. ─îo je d├┤le┼żitej┼íie, z├şskate obrovsk├Ż v├Żber serverov v geografick├Żch poloh├ích Eur├│py a Severnej Ameriky. To znamen├í, ┼że budete ma┼ą ve─ża mo┼żnost├ş na odomknutie Twitter, ktor├í funguje bez probl├ęmov.

Ak sa domnievate, ┼że t├íto sie┼ą VPN vyhovuje va┼íim potreb├ím, roz┼í├şrte svoje znalosti pomocou presk├║mania TechVadu ExpressVPN. N├í┼í t├şm odborn├Żch recenzentov odviedol skvel├║ pr├ícu pri sk├║man├ş a podrobnom vysvetlen├ş funkci├ş tejto VPN.

 • Podporovan├ę ┼íifrovanie a protokoly: AES-256; OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP.
 • odomkn├║┼ą Twitter Online / Nat├şvne aplik├ície: ├üNO
 • Z├íruka vr├ítenia platby: 30 dn├ş.

2, NordVPN

Ak ┼żijete v krajine, kde Twitter bola zablokovan├í vl├ídou, spolo─Źnos┼ą NordVPN je pre v├ís. M├í cel├Ż rad bezpe─Źnostn├Żch funkci├ş, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ presne kontrolova┼ą ├║rove┼ł bezpe─Źnosti. Medzi pokro─Źil├ę funkcie patr├ş dvojit├ę ┼íifrovanie, ochrana proti ├║niku DNS, re┼żim utajenia a vyp├şna─Ź. E┼íte lep┼íie je, ┼że v┼íetky tieto ┼ípi─Źkov├ę funkcie sa skuto─Źne pou┼ż├şvaj├║.

┼áifrovanie na NordVPN je vojenskej triedy. R├Żchlosti sa v posledn├Żch rokoch tie┼ż v├Żrazne zlep┼íili. s TwitterJe to tie┼ż vynikaj├║ca sie┼ą VPN, ktor├í chr├íni va┼íe s├║kromie online a dokonca odblokuje slu┼żby streamovania m├ędi├ş. Ako by to malo by┼ą pre ak├║ko─żvek dobr├║ slu┼żbu VPN, NordVPN vedie nulov├ę z├íznamy o z├íkazn├şckych ├║dajoch.

Pre─Ź├ştajte si na┼íu recenziu spolo─Źnosti NordVPN, aby ste sa dozvedeli viac o 30-d┼łovej z├íruke vr├ítenia pe┼łaz├ş, 256-bitovom ┼íifrovan├ş AES, k─ż├║─Źoch SSL a ─Ćal┼í├şch funkci├ích.

 • Podporovan├ę ┼íifrovanie a protokoly: AES-256; OpenVPN, IKEv2 / IPSec, NordLynx.
 • odomkn├║┼ą Twitter Online / Nat├şvne aplik├ície: ├üNO
 • Z├íruka vr├ítenia platby: 30 dn├ş.

3, IPVanish

V ide├ílnom pr├şpade by ste nechceli slu┼żbu VPN zalo┼żen├║ na USA. USA IPVanish v├ís v┼íak chr├íni pred nepr├şjemn├Żmi objedn├ívkami pomocou politiky nulov├ęho protokolovania. Je to skuto─Źne vodotesn├í politika IPVanish spolu s inovat├şvnymi funkciami, ktor├ę v├ís udr┼żia v hre.

IPVanish je VPN dos┼ą dobr├Ż na odblokovanie takmer v┼íetk├ęho obsahu, vr├ítane YouTubeNetflix Facebook a Twitter, Sie┼ą VPN m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą s├║─Źasne na desiatich zariadeniach, ─Źo zvy┼íuje celkov├║ hodnotu. A tie┼ż vedie┼ą, ┼że IPVanish pon├║ka aplik├ície pre v┼íetky v s├║─Źasnosti popul├írne platformy, ako aj pre niektor├ę zastaran├ę platformy.

Chcete za┼żi┼ą t├║to sie┼ą VPN pre seba? Pre─Ź├ştajte si viac o tejto VPN v na┼íej recenzii IPVanish.

 • Podporovan├ę ┼íifrovanie a protokoly: AES-256; OpenVPN, IKEv2, PPTP, SSTP, L2TP.
 • odomkn├║┼ą Twitter Online / Nat├şvne aplik├ície: ├üNO
 • Z├íruka vr├ítenia platby: 7 dni.

4, CyberGhost VPN

CyberGhost je jednoduch├í, ale nesmierne schopn├í VPN. Vykon├íva svoju pr├ícu celkom dobre, ak sa potrebujete odomkn├║┼ą Twitter v kancel├írii alebo v ┼íkole Spolo─Źnos┼ą so s├şdlom v Rumunsku m├í vodotesn├║ politiku, v ktorej neuklad├í ┼żiadne ├║daje o pou┼ż├şvate─żovi.

Slu┼żba VPN m├í tis├şce serverov vo viac ako 90 krajin├ích. Spolo─Źnos┼ą tie┼ż neust├íle prid├íva nov├ę servery. VPN pou┼ż├şva 256-bitov├ę ┼íifrovanie a prvotriedne overenie. V pr├şpade potreby je k dispoz├şcii aj vyp├şna─Ź. CyberGhost m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą s├║─Źasne a┼ż 7 zariaden├ş, ─Źo je ─Ćal┼íia d├┤le┼żit├í v├Żhoda.

Chcete ma┼ą CyberGhost VPN vo svojich ruk├ích? Viac inform├íci├ş o VPN n├íjdete v na┼íej ├║plnej recenzie CyberGhost VPN.

 • Podporovan├ę ┼íifrovanie a protokoly: AES-256; OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, IPSec.
 • odomkn├║┼ą Twitter Online / Nat├şvne aplik├ície: ├üNO
 • Z├íruka vr├ítenia platby: 45 dn├ş.

5, VyprVPN

VyprVPN je medzi prv├Żmi piatimi Twitter VPN v roku 2020, bez poch├Żb. Vyu┼ż├şva sie┼ą hol├Żch kovov├Żch serverov (ktor├║ vlastn├ş spolo─Źnos┼ą). V─Ćaka tomu je to najr├Żchlej┼íia slu┼żba VPN a patr├ş medzi najstabilnej┼íie zo v┼íetk├Żch, ktor├ę sme testovali. Neexistuj├║ ┼żiadne z├íznamy o pou┼ż├şvan├ş internetu a z├ísady ochrany osobn├Żch ├║dajov s├║ rovnako pr├şsne, ako by mali by┼ą.

Slu┼żba vyu┼ż├şva ┼íifrovanie OpenVPN, ktor├ę je v┼íeobecne uzn├ívan├ę ako nepreniknute─żn├ę a vojensk├ę. Ale zatia─ż ─Źo VPN je skvel├í Twitter, nie je to ├║plne f├│lia na torrentovanie. Spolo─Źnos┼ą Vypr v├ím navy┼íe pon├║ka cenn├║ ponuku.

Okrem okamihu Twitter VyprVPN tie┼ż pon├║ka vyp├şna─Ź a ochranu proti ├║niku DNS. Pre─Ź├ştajte si viac o t├Żchto a ─Ćal┼í├şch funkci├ích v na┼íej spr├íve VyprVPN.

 • Podporovan├ę ┼íifrovanie a protokoly: AES-256; OpenVPN, L2TP / IPSec, Chameleon.
 • odomkn├║┼ą Twitter Online / Nat├şvne aplik├ície: ├üNO
 • Z├íruka vr├ítenia platby: 30 dn├ş.

─îasto kladen├ę ot├ízky

M├íte ─Ćal┼íie ot├ízky t├Żkaj├║ce sa pr├şstupu pomocou VPN Twitter? Ak m├íte pochybnosti, ─Ź├ştajte ─Ćalej, preto┼że odpovieme na niektor├ę z naj─Źastej┼íie kladen├Żch ot├ízok.

Kde je Twitter Zablokovan├ę?

V tom ─Źase, Twitter blokuje sa v ─î├şne, Ir├íne a Severnej K├│rei. V tejto skupine kraj├şn je to jedin├Ż sp├┤sob pr├şstupu Twitter Je to prostredn├şctvom pou┼żitia VPN aplik├ície. Presnej┼íie povedan├ę, mus├şte sa pripoji┼ą k serveru v krajine, kde Twitter Nie je blokovan├Ż a k tejto soci├ílnej sieti m├íte pr├şstup bez probl├ęmov.

Za zmienku tie┼ż stoj├ş Twitter vo ve─żkom po─Źte kraj├şn bol niekedy zablokovan├Ż. Hovor├şme o Egypte, Franc├║zsku, Izraeli, Indii, Pakistane, Rusku, Ju┼żnej K├│rei, Turecku, Spojen├Żch arabsk├Żch emir├ítoch a Venezuele.

Ako pou┼ż├şva┼ą VPN na odblokovanie Twitter?

odblokovanie Twitter Pou┼ż├şvanie VPN je neuverite─żne jednoduch├Ż proces. Nerobte si starosti, dokonca aj t├ş nesk├║sen├ş pou┼ż├şvatelia to zvl├ídnu dobre. Tu je n├ívod, ako pou┼ż├şva┼ą VPN na pr├şstup Twitter takmer odkia─żko─żvek.

 • Najprv, nain┼ítalujte si zvolen├║ sie┼ą VPN na va┼íom zariaden├ş M├┤┼że to by┼ą v├í┼í po─Ź├şta─Ź, smartf├│n, tablet alebo ak├ęko─żvek in├ę zariadenie kompatibiln├ę s va┼íou VPN.
 • Raz ty Prihl├ísi┼ą sa a otvorte aplik├íciu pripoji┼ą sa k serveru, Vyberte server krajiny kde twitter nie je blokovan├Ż, Ak chcete dosiahnu┼ą najlep┼íiu mo┼żn├║ r├Żchlos┼ą, necho─Ćte do ve─żmi vzdialenej krajiny.
 • A teraz, nev├íhajte pr├şstup Twitter on-line alebo pou┼żit├şm ktorejko─żvek z jeho nat├şvnych aplik├íci├ş.
m├┤c┼ą Twitter Zablokova┼ą aplik├ície VPN?

Twitter V┼żdy bol jedn├Żm z najv├Ą─Ź┼í├şch obhajcov slobody prejavu. Preto je ─żahk├ę pochopi┼ą, pre─Źo Twitter neblokuje aplik├ície VPN. In├Żmi slovami, takmer ka┼żd├í sie┼ą VPN v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą odblokova┼ą t├║to soci├ílnu sie┼ą.

Ak v┼íak chcete zachova┼ą svoje s├║kromie a vyhn├║┼ą sa nev├Żhod├ím VPN, mali by ste si n├íjs┼ą najlep┼í├ş VPN pre Twitter pr├íve teraz. To je presne d├┤vod, pre─Źo sme chceli zdie─ża┼ą tento ─Źl├ínok s na┼íimi ─Źitate─żmi. A na┼íou hlavnou vo─żbou by bolo ExpressVPN.

M├┤┼żete odblokova┼ą bezplatn├║ sie┼ą VPN? Twitter?

Odblokovanie s─żubuje rad bezplatn├Żch siet├ş VPN Twitter – a nieko─żko z nich v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą s touto ├║lohou. Pou┼ż├şvan├şm bezplatn├Żch siet├ş VPN v┼íak vystavujete svoje s├║kromn├ę ÔÇőÔÇő├║daje inzerentom a in├Żm tret├şm stran├ím. Nehovoriac o tom, n├íjdete ve─żmi obmedzen├Ż rozsah serverov.

Na┼íim siln├Żm n├ívrhom by bolo pou┼żitie osved─Źenej a d├┤veryhodnej siete VPN, napr├şklad ExpressVPN. Na z├íklade na┼íich praktick├Żch testov t├íto sie┼ą VPN sp─║┼ła v┼íetky po┼żiadavky a z├írove┼ł v├ím poskytuje vysok├ę r├Żchlosti internetu.

D├║fame preto, ┼że sme v├ím pomohli n├íjs┼ą najlep┼íiu sie┼ą VPN pre Twitter v roku 2020. S mno┼żstvom sol├şdnych mo┼żnost├ş pred vami nezabudnite urobi┼ą svoj v├Żskum a n├íjs┼ą t├║, ktor├í ├║plne vyhovuje va┼íim po┼żiadavk├ím. A potom si u┼żite v┼íetky v├Żhody Twitter prinies┼ą.